برگزیده های پرشین تولز

هشدار گارانتی آلبالو کامپیوتر نخرین

1985ha

Registered User
لایک‌ها
826
این دیگه تو ایران مثل یک قانون شده که بعد از قطع تولید جنس اجناس لایف تایم از گارانتی ساقط میشن و تا وقتی که اون جنس رو داشته باشن کار رو راه میاندازن بعدش دیگه کسی پاسخگو نیست. حتی با شکایت کردن هم کاری از پیش نمی بری.

masooyan

Registered User
لایک‌ها
162
سلام
پارس ارتباط هم مالی نیس من یه مودم داشتم خاموش روشن میشد بردم گارانتی طرف گفت باید سر11ماه می آوردی الانم چون رفته تو12ماه لذا دیگه تعویض نمیکنیم و فقط تعمیر میکنیم منم مودمو گذاشتم رفتم یه دونه نو گارانتی سازگار گرفتم:)

rouhit_110

Registered User
لایک‌ها
590
خیر دوست عزیز تا زمانی که تولید میشه گارانتی هست شما هم الان با یه پست دارید جو میدید با ابروی یه شرکت بزرگ باری میکنید یکم منطقی باشید
سلام داداشم . حق با صاحب تاپیکه عزیزم . من یه رم 2GB DDR3 1333 CL9 قدیمی که گارانتی سریر بود و خراب شده بود بردم گارانتی . مسئولین گارانتی گفتن که آقا این رم دیگه تولید نمیشه . رم شما حداکثر باید یه هفته اینجا بمونه که اگر بار جدید رسید و کالای مشابه این بود تقدیمت کنیم در غیر اینصورت با پرداخت مابه التفاوت یه رم 4 گیگ بهت بدیم .
اینه گارانتی دوست عزیز نه آلبالو و گیلاس و گلابی و هویج و امثال اون

kavah63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام داداشم . حق با صاحب تاپیکه عزیزم . من یه رم 2GB DDR3 1333 CL9 قدیمی که گارانتی سریر بود و خراب شده بود بردم گارانتی . مسئولین گارانتی گفتن که آقا این رم دیگه تولید نمیشه . رم شما حداکثر باید یه هفته اینجا بمونه که اگر بار جدید رسید و کالای مشابه این بود تقدیمت کنیم در غیر اینصورت با پرداخت مابه التفاوت یه رم 4 گیگ بهت بدیم .
اینه گارانتی دوست عزیز نه آلبالو و گیلاس و گلابی و هویج و امثال اون

لایف تایم اچ پی
http://h17007.www1.hp.com/us/en/networking/support/warranty/index.aspx#.Uu6pE-nNvIU

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام
پارس ارتباط هم مالی نیس من یه مودم داشتم خاموش روشن میشد بردم گارانتی طرف گفت باید سر11ماه می آوردی الانم چون رفته تو12ماه لذا دیگه تعویض نمیکنیم و فقط تعمیر میکنیم منم مودمو گذاشتم رفتم یه دونه نو گارانتی سازگار گرفتم:)
البته معمولا مودم تعمیرش به این سادگی ها نیست . در نتیجه احتمال تعویضش زیاده.

masooyan

Registered User
لایک‌ها
162
البته معمولا مودم تعمیرش به این سادگی ها نیست . در نتیجه احتمال تعویضش زیاده.
حق با شماس مودم برام تعویض شد ولی بعد از 1ماه،کلا به نظر من تو مشهد این گارانتی خوب خدمات نمیده،کلا از این همسایتون نانو تراشه خوشم نیومد...آدمو الاف میکنن،طرف زنگ زده خونمون میگه مودمو براتون تعویض میکنیم بیاد ببرید رفتم اونجا بعد طرف تو سیستمشون زد گفت ببخشید باید بفرستیم تهران،همینو پشت تلفن میتونستن بگن ولی سهلنگاری تا چقد...

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
شاید بی ربط نباشه دیروز شخصا رفتن ساختم عظیم و گرانقیمت آواژنگ .......رفتم ولی وقتی وارد شدم چشمتان روز بد نبینه کلا بخش فروش کاملا تعطیل بود تمام دکورها خالی از جنس بود و قتی گفتم جریان چیه چرا اواژنگ مثل خانه ارواح میمونه گفتن به خاطر ارز اینجور بحثها آوازنگ هم داره از هم میپاشه .حسابش کن اواژنگ این گارانتی دهنده قوی داره ایطوری بال بال میزنه دیگه آلبالو جای خود داره................
سلام همشهري. كوچك شدن آواژنگ نزديك فلكه هنگ شيراز ربطي به بد شدن سرويس دهيش نداره عزيز. بنده توي همين شركت كوچك شده تا دلتون بخواد جنس بردم گارانتي و سرويس خوبي ارائه دادن مثل قبل. قبلا بخش فروش و توسعه و ... داشتن كه به علت اقتصاد شكننده اين ممكلت جمعش كردند. اما الان فقط بخش گارانتي دارن و همچنان خوب گارانتي و سرويس ميدن.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
وقتي اين رم توليد نميشه به معناي پايان گارانتي هست . لايف تايم معناي درستش تا زمان توليد جنس ميباشد . كه متوسط 3 تا 4 سال هست . شما به خود شركت كروشيال هم ايميل بزنيد اونهام همين حرف آلبالو رو ميزنن
سلام. البته بنده رم 1 گيگ Kingmax آواژنگ كه گارانتي Life Time داشته و خراب شده و ديگه توليد نميشده بردم آواژنگ و اونا اونو به يه قيمت معقول ازم برداشتن و به جاش رم DDR3/2GB بهم دادن و مابه التفاوتش رو پرداخت كردم.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ترجمه غلط کلمه life time باعث مشکلاتی میشه . در اصل عبارت لایف تایم بدین معناست یعنی تا زمانی که این جنس تولید میشه شامل گارانتی هست .

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
هر چیزی رو که خواستی بگیری اول کارت گارانتی تعویض معتبر هم بگیر - توی ایران معمولا قوانین گارانتی رو جدی نمیگیرن و خیلی راحت مردم رو دور میزنن - چند بار سر خودم هم کلاه رفته - یه کلاه گشاد قد یه هندونه...

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.گارانتی ماتریکس واقعا افتضاحه.یه هارد بردم اونجا یه پسر کچلی بود نمیدونم واقعا نفهم بود یا خودشو میزد به اون راه.هیچی بلد نبود هرچی میگفتم یه چیز دیگه میگفت.یه همکار داشت در حد زیر صفر بلد بود!!نزدیک بود به پسره بحثم بشه.همکارش بلد نبود یه نرم افزار نصب کنه دیگه خودتون فکرشو کنید طرف چی بوده.ولی خداوکیلی آواژنگ عالیه تا حالا هر کاری بوده درست انجام دادن.دوستان حواستونو جمع کنید اگر یه قطعه ای رو میخواین واسه گارانتی ببرید اول عکس از تمامی زاویه ها بگیرید بعد ببرید اونجا.الکی خراب میکنن بعد میندازن گردن خود آدم.این مورد تا حالا خیلی بوده.ببخشید زیاد شد.

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
همشون سر و ته یه:general502:.یه هفتس هاردم رفته گارانتی(سازگار)هنوز در حال برسیه.سکتور به سکتور دارن بررسی میکنن.:D:D:eek:

بالا