برگزیده های پرشین تولز

اژه ای : شبکه های اجتماعی موبایلی مسدود شوند

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
معاون اول قوه قضاییه در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست ظرف مدت حداکثر یک ماه نسبت به فراهم آوردن زمینه و بستر فنی مورد نیاز برای انسداد و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های اجتماعی نظیر وآتس آپ، وایبر و تانگو اقدام عاجل صورت پذیرد.

به گزارش ایرنا از دفتر سخنگوی قوه قضاییه، درنامه حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای به وزیر ارتباطات آمده است: نظر به انتشار گسترده محتوای مجرمانه و ارتکاب به انواع جرائم علیه عفت و اخلاق اسلامی و امنیت عمومی بالاخص انتشار وسیع مطالب مهم علیه بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام ***** (ره) در هفته های اخیر از طریق برخی شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ، وایبر و تانگو که بعضا توسط دولت های معاند **** جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور مدیریت فنی و محتوایی می شود.با عنابت به این که علی رغم استمهال سه ماهه جنابعالی و همکاران محترم مبنی بر اعلام آمادگی درخصوص فراهم آوری امکان مسدود سازی و پالایش هوشمند محتوای مجرمانه در شبکه های موصوف و ارائه شبکه های اجتماعی داخلی هم سطح با شبکه های مذکور، مع الاسف تاکنون اقدام موثری به عمل نیامده است.

این نامه می افزاید: لذا در اجرای دستور آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه ظرف مدت حداکثر یک ماه نسبت به فراهم آوری زمینه و بستر فنی مورد نیاز مسدودسازی و کنترل اطلاعاتی موثر شبکه های یاد شده اقدام عاجل صورت پذیرد.

در ادامه این نامه آمده است: در غیر این صورت قوه قضائیه در راستای وظایف ذاتی خود نسبت به مسدود سازی شبکه های اجتماعی دارای محتوای مجرمانه اقدام مقتضی به عمل آورده و با متخلفین از دستورات قضایی در هر رده ای طبق قانون برخورد خواهد کرد.

منبع

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
بله دیگه وقتی مجری ایکس من و تو ،از اون طرف دنیا پشت صندلیش نشسته و یه ماگ قهوه هم جلوش هست و با کمال ارامش میگه از لحظه لحظه اتفاقات بیرون برای ما فیلم بگیرید و همون موقه با یکی از این نرم افزارهای موبایل بفرستید،اینا هم فوری انتقامش رو از ملت میگیرن

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
کاملاً موافقم. من همون لحظه تو صفحه فیسبوکشون کامنت گذاشتم که نکنید این کارو. اگر هم میکنید این همه روش مانور ندید و جار نزنید اما اصلاً گوششون شنوا نبود و کار خودشونو کردن. از طرفی هم تعدادی از ملت زیر کامنت من جواب داده بودن و به من حمله ور شدن و منو متهم به ترویج خودسانسوری کردند. حالا تا یک ماه دیگه که ترتیب وایبر و واتس اپ و ... داده شد دوست دارم نظر همون دوستان رو بدونم!!!

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
همین شبکه های اجتماعی باعث جدا شدن پسر عموم و خانمش شد
همون بهتر که وقتی جنبه و شعورش و نداریم ببندنش رومون

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
همین شبکه های اجتماعی باعث جدا شدن پسر عموم و خانمش شد
همون بهتر که وقتی جنبه و شعورش و نداریم ببندنش رومون
زندگی پسر عمو شما و خانمش به بادی بند بوده،تقصیر این شبکه ها چیه؟!چرا برای بقیه این اتفاق نمی افته؟

Bozorgtar_14

Registered User
لایک‌ها
124
زندگی پسر عمو شما و خانمش به بادی بند بوده،تقصیر این شبکه ها چیه؟!چرا برای بقیه این اتفاق نمی افته؟
آره،قبول دارم خیلیا درست استفاده میکنن
نمیگم اشکال از شبکه های اجتماعیه،به قول یکی از دوستان این شبکه ها آیینه ی اجتماع هستن،هر کاری تو نت بکنی پس قبلا تو ارتباطات واقیتم کردی
کسی که بخواد کاری کنه تو خیابونم میتونه بکنه
اما اینم قبول کن خیلیامون هنوز فرهنگ استفاده از خیلی چیزارو نداریم،یکیش همین شبکه های اجتماعیمن،واقعا بعضیا تو ارتباطات مجازی پاشون و از حدشون درازتر میکنن!

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
اي بابا اين همه سايت ه ل ت ره اينم روش

بالا