برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید هدفون و پلیر کر کننده با نهایت کیفیت و بیس!

BVB

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان.
من یه راهنمایی خیلی خفن میخوام , خواهش میکنم اگر وقت دارید متن رو بخونید راهنمایی کنید...
من یه MP3 پلیر قدیمی با مارک Apacer دارم , لینک مشخصاتش:
لینک مشخصاتش
خودش یه هندزفری داخل گوشی داره... این پلیر ولومش تا شماره 26 میره... من موقع گوش دادن آهنگ
روی 24 میذارم و روی اکولایزر Rock میذارم(روی حالتهای دیگه نه صداش زیاده و نه بیس داره)... در این حالت بیس خوبی داره و صدا خوب زیاده...
در کل بد نیست... راستی باید گوشی رو با دست توی گوشم فشار میدادم تا بیس و صدا خوب به گوشم میرسید...
بعد گفتم یه هدفون بخرم که دیگه نیازی به فشار دادن توی گوش نباشه.... هدفون Energy Sistem 600 گرفتم با قیمت حدود 50 تومن.
لینک مشخصاتش
الان نسبتا ازش راضی هستم ولی خوب توی ولوم 90 درصد کیفیت صدا میاد پایین.
خوب , الان در کل میخوام ببینم اگر بخوام چیزی داشته باشم که وقتی تا 70 یا 80 درصد زیاد میکنم تا مرز کر شدن گوش بره باید چیکار کنم؟
راستی سبکی که گوش میدم 70 درصد ترنس بیس دار هستش... 20 درصد هاوس ... 10 درصد هم دنس گوش میدم....
بیشتر کارهای Armin Van Buuren و ATB رو گوش میدم... مخصوصا ATB... آخ آخ... حرفش رو میزنم موهای تنم سیخ میشه...
در کل هم آهنگ رو با صدای کر کننده گوش میکنم!!! میدونم ضرر داره ولی خوب دیگه :دی
الان فرض کنیم اصلا مشکل بودجه نباشه(یعنی هر چی با هر قیمتی بود)
اگر بخوام چیزی بگیرم که کر بشم در حالی که صدا بیس عالیییییییییییییی و کیفیت خدا داشته باشه... یعنی هر چی زیاد کنم اصلا کیفیت کم نشه ولی وحشتناک زیاد باشه(بوجه بدون محدودیت-ولی توی ایران گیر بیاد)
باید هدفون رو عوض کنم؟ باید پلیر و پخش کننده رو عوض کنم؟
در کل چه هدفون و چه پلیری (mp3 یا mp4 یا چیزه دیگه...) باید بگیرم؟ هدفون beats خوبه؟ چه مدلی؟ یا چیزی دیگه ایی؟ پلیر چی خوبه؟
راستی اگر بی سیم هم باشه که دیگه محشر میشه... راستی اصلا بی سیم ها کیفیت سیم دارها رو دارن توی بیس و کیفیت؟
یه چیزه خداااااا میخوام

BVB

Registered User
لایک‌ها
28
کسی پیشنهادی نداره؟:rolleyes:

ali3250

Registered User
لایک‌ها
63
سلام شما بیس الکی میخواین ep630 معروفه مناسب برای اسیب رسوندن به گوش :)

• Like
Reactions: BVB

amin850909

Registered User
لایک‌ها
10
گوش دادن معمولی با earphone با صدای نسبتا بالا در سال 3 درصد شنوایی رو از بین میبره
این موسیقیه سطح پایین که با ذائقه موسیقیایی جهان سومی شدیدا سازگاره نیازی به این چیزا نداره
هدست کیفیت بالا واسه موزیک کیفیت بالاس نه سرو صدا
reggaeton

Vallio

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان.
من یه راهنمایی خیلی خفن میخوام , خواهش میکنم اگر وقت دارید متن رو بخونید راهنمایی کنید...
من یه MP3 پلیر قدیمی با مارک Apacer دارم , لینک مشخصاتش:
لینک مشخصاتش
خودش یه هندزفری داخل گوشی داره... این پلیر ولومش تا شماره 26 میره... من موقع گوش دادن آهنگ
روی 24 میذارم و روی اکولایزر Rock میذارم(روی حالتهای دیگه نه صداش زیاده و نه بیس داره)... در این حالت بیس خوبی داره و صدا خوب زیاده...
در کل بد نیست... راستی باید گوشی رو با دست توی گوشم فشار میدادم تا بیس و صدا خوب به گوشم میرسید...
بعد گفتم یه هدفون بخرم که دیگه نیازی به فشار دادن توی گوش نباشه.... هدفون Energy Sistem 600 گرفتم با قیمت حدود 50 تومن.
لینک مشخصاتش
الان نسبتا ازش راضی هستم ولی خوب توی ولوم 90 درصد کیفیت صدا میاد پایین.
خوب , الان در کل میخوام ببینم اگر بخوام چیزی داشته باشم که وقتی تا 70 یا 80 درصد زیاد میکنم تا مرز کر شدن گوش بره باید چیکار کنم؟
راستی سبکی که گوش میدم 70 درصد ترنس بیس دار هستش... 20 درصد هاوس ... 10 درصد هم دنس گوش میدم....
بیشتر کارهای Armin Van Buuren و ATB رو گوش میدم... مخصوصا ATB... آخ آخ... حرفش رو میزنم موهای تنم سیخ میشه...
در کل هم آهنگ رو با صدای کر کننده گوش میکنم!!! میدونم ضرر داره ولی خوب دیگه :دی
الان فرض کنیم اصلا مشکل بودجه نباشه(یعنی هر چی با هر قیمتی بود)
اگر بخوام چیزی بگیرم که کر بشم در حالی که صدا بیس عالیییییییییییییی و کیفیت خدا داشته باشه... یعنی هر چی زیاد کنم اصلا کیفیت کم نشه ولی وحشتناک زیاد باشه(بوجه بدون محدودیت-ولی توی ایران گیر بیاد)
باید هدفون رو عوض کنم؟ باید پلیر و پخش کننده رو عوض کنم؟
در کل چه هدفون و چه پلیری (mp3 یا mp4 یا چیزه دیگه...) باید بگیرم؟ هدفون beats خوبه؟ چه مدلی؟ یا چیزی دیگه ایی؟ پلیر چی خوبه؟
راستی اگر بی سیم هم باشه که دیگه محشر میشه... راستی اصلا بی سیم ها کیفیت سیم دارها رو دارن توی بیس و کیفیت؟
یه چیزه خداااااا میخوام

سلام شما بیس الکی میخواین ep630 معروفه مناسب برای اسیب رسوندن به گوش :)

شما باید حداکثر قیمتی که میخاین خرید کنید رو ذکر کنید تا راهنماییتون کنم اما این ایر فون کریتیو که دوستمون پیشنهاد دادن رو با قیمت 45 تهیه کنید ، زیر 50 دلار بهترین هدفون با بیشترین بیس دیوانه کننده ای هست !

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
این بیتس های اصلی رو گوشی های اچ تی سی تست کردم خوب بیس مزنن ولی ولی برای پلایر نیستن بدون دکمه هاش رو پیدا کن

dental2413

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
dost gerami roller headphone shoma orginal hast ? va chand mifroshid ?
09157450056
sms

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
استارتر چی گرفتی بعد 2 سال؟!:D

بالا