برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام دوستان عزيز !
من يه ايفون فور اس دارم
الان اي او اس ٧.١.١ هستش
ميتونم دانگريد كنم به اي او اس ٦ ؟
اگه اره كدوم ورژنشه كه همه دوسش دارن؟
بعد اينكه خودم ميتونم اين كار رو با ايتونز انجام بدم يا نه؟
آی دیوایس ها رو به هیچ عنوان نمیتونید دانگرید کنید :)

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56
اي ديوايس چيه؟ همون Ios هست ديگه؟

rezafk

Registered User
لایک‌ها
56
سؤال ديگه اينكه جديدا گوشي تو بازهايي مثل ترافيك جاده گير ميكنه ! از چي ميتونه باشه گوشي سي پي يوش ضعيف شده يا چيز ديگس ريست هم كردم درست نشد !
رفتم گوشي فروشي گفت فلش كني درست ميشه !

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
اي ديوايس چيه؟ همون Ios هست ديگه؟
سؤال ديگه اينكه جديدا گوشي تو بازهايي مثل ترافيك جاده گير ميكنه ! از چي ميتونه باشه گوشي سي پي يوش ضعيف شده يا چيز ديگس ريست هم كردم درست نشد !
رفتم گوشي فروشي گفت فلش كني درست ميشه !
به هر محصولی از اپل چون با i شروع میشه بهش میگن iDevice.
خیر سی پی یو ضعیف نمیشه، مشکل از جای دیگست، با Restore کردن مشکل حل میشه نه فلش!

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
سلام دوستان عزيز !
من يه ايفون فور اس دارم
الان اي او اس ٧.١.١ هستش
ميتونم دانگريد كنم به اي او اس ٦ ؟
اگه اره كدوم ورژنشه كه همه دوسش دارن؟
بعد اينكه خودم ميتونم اين كار رو با ايتونز انجام بدم يا نه؟
دانگرید به نسخه های قبلی ممکن نیست دوست عزیز ! آیتیونز خطا میده موقع ریستور به نسخه پایینتر :)

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
دوستان امکانش هست اپل آی دی رو 5$ شارژش کنم؟؟یا باید گیفت کارت 10 دلاری بخرم؟؟

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
دوستان امکانش هست اپل آی دی رو 5$ شارژش کنم؟؟یا باید گیفت کارت 10 دلاری بخرم؟؟
اگه credit card داشته باشيد ميتونيد در غير اينصورت بايد گيفت كارت ١٠ دلاري بخريد

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
دانگرید به نسخه های قبلی ممکن نیست دوست عزیز ! آیتیونز خطا میده موقع ریستور به نسخه پایینتر :)
چرا دوست عزیز این کار امکان پذیر هست فقط کافیه shsh (امضای الکترونیکی مخصوص اون گوشی) رو داشته باشید در اینصورت میشه دانگرید کرد.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
چرا دوست عزیز این کار امکان پذیر هست فقط کافیه shsh (امضای الکترونیکی مخصوص اون گوشی) رو داشته باشید در اینصورت میشه دانگرید کرد.
میشه بیشتر توضیح بدید؟

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
میشه بیشتر توضیح بدید؟
shsh یه نوع امضای الکتریکی هست که هر گوشی shsh مخصوص به خودش رو داره. اگه کسی میخواد iDevice خودش رو مثلا به ios 6.1.2 آپدیت کنه باید یه فایل shsh از این ورژن داشته باشه در غیر این صورت این کار امکان پذیر نیست.
البته دانگرید کردن برای برخی iDevice ها مثل iPhone 4 باز هست و نیازی به داشتن shsh نیست.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
shsh یه نوع امضای الکتریکی هست که هر گوشی shsh مخصوص به خودش رو داره. اگه کسی میخواد iDevice خودش رو مثلا به ios 6.1.2 آپدیت کنه باید یه فایل shsh از این ورژن داشته باشه در غیر این صورت این کار امکان پذیر نیست.
البته دانگرید کردن برای برخی iDevice ها مثل iPhone 4 باز هست و نیازی به داشتن shsh نیست.
چطوری میشه این shsh رو داشت؟

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
چطوری میشه این shsh رو داشت؟

تا جايي كه من ميدوم تنها راهش اينه كه شما shsh گوشي رو يادداشت كرده باشيد يعني مثلا پارسال به ios 6 آپديت كرديد و shsh رو يادداشت كرديد. حالا ورژن ios 7.1.3 داريد و ميخوايد به ios 6 دانگريد كنيد. در اين صورت با داشتن فايل shsh ميتونيد اين كارو انجام بديد.
احتمالاً تا الان راه هاي ديگه هم براي پيدا كردن فايل shsh هست.
توي Youtube و گوگل سرچ بزنيد توضيحات واضح تري براي اينكار پيدا ميكنيد. البته چون يكم تخصصي و سخت هست هركسي نميدونه چيه و انجام دادنش يكم دردسر داره.
كلا اين قضيه shsh بيشتر مورد استفاده Developer هاست كه بتونن باگ هاي برنامه هاشون توي ورژن هاي مختلف درست كنن.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
تا جايي كه من ميدوم تنها راهش اينه كه شما shsh گوشي رو يادداشت كرده باشيد يعني مثلا پارسال به ios 6 آپديت كرديد و shsh رو يادداشت كرديد. حالا ورژن ios 7.1.3 داريد و ميخوايد به ios 6 دانگريد كنيد. در اين صورت با داشتن فايل shsh ميتونيد اين كارو انجام بديد.
احتمالاً تا الان راه هاي ديگه هم براي پيدا كردن فايل shsh هست.
توي Youtube و گوگل سرچ بزنيد توضيحات واضح تري براي اينكار پيدا ميكنيد. البته چون يكم تخصصي و سخت هست هركسي نميدونه چيه و انجام دادنش يكم دردسر داره.
كلا اين قضيه shsh بيشتر مورد استفاده Developer هاست كه بتونن باگ هاي برنامه هاشون توي ورژن هاي مختلف درست كنن.
خوب الان میتونین بگید که چطوری من میتونم shsh رو برای iOS 7 که روی دیوایسم هست رو یاداشت کنم چون اگه رفتم به iOS 8 شاید بخوام به iOS 7 دانگرید کنم!

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
خوب الان میتونین بگید که چطوری من میتونم shsh رو برای iOS 7 که روی دیوایسم هست رو یاداشت کنم چون اگه رفتم به iOS 8 شاید بخوام به iOS 7 دانگرید کنم!
الان با گوشي اومدم چون آموزش طولاني هست تايپ با گوشي خيلي وقت ميبره !
خودتون بريد Youtube سرچ كنيد آموزش هاي زيادي واسه انجام اينكار هست.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
الان با گوشي اومدم چون آموزش طولاني هست تايپ با گوشي خيلي وقت ميبره !
خودتون بريد Youtube سرچ كنيد آموزش هاي زيادي واسه انجام اينكار هست.
صبر میکنم تا با سیستم بیاین و آموزش رو همین جا بذارید تا بقیه هم استفاده کنند.

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
صبر میکنم تا با سیستم بیاین و آموزش رو همین جا بذارید تا بقیه هم استفاده کنند.
خب الان با سیستم اومدم
آموزش سیو کردن SHSH blobs :
اول یه اطلاعات کلی درباره این موضوع میدم.
SHSH blobs یه سری دیتای کوچکه که این دیتا قسمتی از امضاهای الکترونیکی از پورتکل ریستور ورژن های iOS رو شامل میشه و برای این طراحی شده که ریستور و آپدیت های iOS رو کنترل کنه.
مراحل:
۱- iDevice رو به PC وصل کنید
۲- آخرین ورژن برنامه iFaith رو برای PC دانلود و نصب کنید.
۳- رایت کلیک کنید و Run as administrator رو بزنید.
۴-در صفحه اول که باز میشه فقط گزینه Ok وجود داره. روی این گزینه کلیک کنید.
۵- در صفحه بعد ۴ گزینه میبینید. گزینه Dump SHSH Blobs رو انتخاب کنید
۶- در صفحه باز شده iDevice ها و iOS های ساپورت شده توی توضیحات نوشته شده. روی گزینه Proceed کلیک کنید و به مرحله بعد برید.
۷-در این صفحه رو گزینه Let's Go کلیک کنید.
۸- حالا وارد مراحل سیو کردن SHSH میشید. در این مرحله خود برنامه به صورت واضح طریقه بردن iDevice به DFU Mode رو نشون میده که یه سری کارها مثه خاموش کردن iDevice و نگه داشتن دکمه پاور و هوم و ... باید توسط شما انجام بشه.
۹- سپس تمامی مراحل توسط برنامه انجام میشه و در آخر یه پاپ آپ میاد و از شما میخواد که فایل رو کجا سیو کنید. (حین طی شدن مراحل صفحه iDevice سیاه میشه و نوشته های سفید رنگ روی صفحه میاد)
۱۰- بعد از اینکه فایل رو توی محل مورد نظر سیو کردید, برنامه یه سری دیگه از قسمت های آخر مراحل رو ادامه میده و در نهایت یک پاپ آپ میده و میگه که SHSH Blobs سیو شدند و ...
۱۱- سپس برنامه دوباره باز میشه و همون صفحه اول میاد. روی Ok کلیک کنید و به صفحه بعد برید
۱۲- ۴ گزینه میبینید. اینبار رو گزینه Build *Signed* IPSW w/Blobs کلیک کنید.
۱۳- فایل IPSW رو سیو کنید و توسط این فایل شما قادر به دانگرید کردن iDevice خودتون هستید.

امیدوارم واضح باشه و کمکی به دوستان کرده باشم.

arvinhalfblood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام دوستان . یک مشکلی برام پیش امده اطفا راهنمایی کنین. وقتی به کسی اس ام اس می دم .خود اس ام اس من داخل یه conversation و جواب اس ام اس داخل یک conversation دیگه. گوشیمم 5s . چی کار کنم؟

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
سلام دوستان . یک مشکلی برام پیش امده اطفا راهنمایی کنین. وقتی به کسی اس ام اس می دم .خود اس ام اس من داخل یه conversation و جواب اس ام اس داخل یک conversation دیگه. گوشیمم 5s . چی کار کنم؟
ممکنه بخاطر شماره طرف باشه که وقتی پیام میفرسته واست با کد ایران +98 بیاد ولی شما مستقیم بفرستی.

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان یه داشتم من از همین جا از یکی از کار برا یه ipad4 خریدم حدود ۶ ماه پیش طرف تو ایپدش تو قسمت ایکلود خودش رو وارد کرده کرده بهش هم زنگ میزنم میگه من رمزشو نمیدم و اگه دستگاه رو ریست کنی درست میشه میخواستم ببینم تو قسمت ریست کدوم رو باید بزنم تا ایکلودش پاک شه

mohammad76

Registered User
لایک‌ها
44
دوستان یه داشتم من از همین جا از یکی از کار برا یه ipad4 خریدم حدود ۶ ماه پیش طرف تو ایپدش تو قسمت ایکلود خودش رو وارد کرده کرده بهش هم زنگ میزنم میگه من رمزشو نمیدم و اگه دستگاه رو ریست کنی درست میشه میخواستم ببینم تو قسمت ریست کدوم رو باید بزنم تا ایکلودش پاک شه

بالا