برگزیده های پرشین تولز

**** نیازمند کمک و راهنمایی ****

ASHK2

Registered User
لایک‌ها
65
درود

بنده روز 4 شنبه هفته گذشته تاریخ 93/6/19 تبلت نوت 10.1 رو از آقای برزویی تی تاپیک: http://forum.persiantools.com/threa...تبلت-سامسونگ-note-n8000-16g-فروخته-شد.608243/
به مبلغ 935/000 تومان خریداری کردم.
امروز تبلت به دستم رسیده و بلافاصله من متوجه عدم همخوانی IMEI درج شده روی جعبه و خود تبلت شدم.
با آقای برزویی تماس گرقتم و ایشون فرمودن اطلاعی نداشتن و قرار شده بنده فردا تبلت رو بفرستم براشون.
ولی اقای برزویی از واریز پول خود داری میکنن و میگن اول من باید تبلت رو ارسال کنم و بعد ایشون پول رو برای بنده واریز کنن.
بنده هم میگم همونطور که پول واریز شد و بعد ارسال صورت گرفت الان هم اول پول واریز بشه و بعد بنده ارسال کنم.

حالا میخوام شما عزیزان بنده رو راهنمایی کنید. اگر صحیح بودن این عمل رو تایید میکنین بنده با کمال میل ارسال میکنم تبلت رو.

فایل های ضمیمه

• IMG_20140913_1647292.jpg
    IMG_20140913_1647292.jpg
    164.6 KB · نمایش ها: 4
  • IMG_20140913_164538.jpg
    IMG_20140913_164538.jpg
    94.2 KB · نمایش ها: 5

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
اوایل که عضو شدم یک مورد معامله با آقای برزویی داشتم .. بسیار فرد خوش قولی بودن و مشکلی نبود ... امتیاز بازارچه ایشون هم خوب هست !
شما نهایتا نمیتونید اعتماد کنید یک واسطه که هر دوطرف قبول دارید انتخاب کنید ...

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
داداش بهترين راه قرار دادن يك واسطه هست كه پول را به حساب ايشون واريز كنين و تبلت را ارسال كنين و دست ايشون كه رسيد واسطه پول را به شما بده

اگه خواستين برا اينكه مشكل حل بشه خودم بينتون واسطه ميشم

s_mina_1369

همکار بازنشسته ، کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
3,146
داداش بهترين راه قرار دادن يك واسطه هست كه پول را به حساب ايشون واريز كنين و تبلت را ارسال كنين و دست ايشون كه رسيد واسطه پول را به شما بده

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
اوایل که عضو شدم یک مورد معامله با آقای برزویی داشتم .. بسیار فرد خوش قولی بودن و مشکلی نبود ... امتیاز بازارچه ایشون هم خوب هست !
شما نهایتا نمیتونید اعتماد کنید یک واسطه که هر دوطرف قبول دارید انتخاب کنید ...

ASHK2

Registered User
لایک‌ها
65

حقیقتش سریال چیز ساده ای نیست که طرف معامله بگه من متوجه نشدم. برای همین بنده حقیقتا نگران هستم و این اولین باریه که همچین مشکلی برام پیش میاد. شما شیراز تشریف دارید؟
اگر بشه شما واسطه بشید و مشکل ما حل بشه دعاتون میکنم.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
حقیقتش سریال چیز ساده ای نیست که طرف معامله بگه من متوجه نشدم. برای همین بنده حقیقتا نگران هستم و این اولین باریه که همچین مشکلی برام پیش میاد. شما شیراز تشریف دارید؟
اگر بشه شما واسطه بشید و مشکل ما حل بشه دعاتون میکنم.
لازم نیست واسطه حتما تو همون شهر باشه ! دوطرف واسطه رو قبول دارید درسته ! جناب برزویی مبلغو میزنن به حساب واسطه و شما تبلتو ارسال میکنید پس از تایید رسیدن تبلت به آقای برزویی واسطه پولو به حساب شما انتقال میدن !

ASHK2

Registered User
لایک‌ها
65
لازم نیست واسطه حتما تو همون شهر باشه ! دوطرف واسطه رو قبول دارید درسته ! جناب برزویی مبلغو میزنن به حساب واسطه و شما تبلتو ارسال میکنید پس از تایید رسیدن تبلت به آقای برزویی واسطه پولو به حساب شما انتقال میدن !
بله حق با شماس.
فعلا آقای برزویی قبول نکردن کسی واسطه بشه.
با آقای s_mina_1369 تماس گرفتم و قبول زحمت کردن. منتظرم آقای برزویی با آقای s_mina_1369 هماهنگ بشن و بنده رو در جریان بگذارند

borzoei

Registered User
لایک‌ها
132
سلام ، متاسفانه کارتن این تبلت توسط گارانتی اشتباها تعویض شده ، به علت عدم مطابقت شماره سریال ، تبلت از این دوست عزیز پس گرفته شد و وجه قطعه و کرایه رفت و برگشت به ایشان برگردونده شد ، البته من از این برادر برای درج این تاپیک انتقاد دارم ولی خوب حق با ایشان بود ، یاحق

بالا