برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی ای که باید 4 1 یا 5 1 میبردیم الان 4 3 عقبیم. اگه اون ضربه فالکائو گل میشد و اگه داور اون پنالتی اشتباه رو نمیگرفت الان وضعیت فرق میکرد.
به نظر من سیستم فنخال درست نبود. ایکاش با همون سیستم بازی قبل بازی میکرد.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خونسردی بیش از حد بلاکت کار دستش داد! بعد از گل دوم واقعا تیم بهم ریخت. جای یه بزرگتر مثل ریو فردیناند تو تیم خالی بود که تیم رو جمع و جور کنه. بنظر من رونی نتونسته وظایف پست کاپیتانی رو بخوبی انجام بده! درسته بعد از گل سوم کلی داد و بیداد کرد! ولی من فکر میکنم هنوز با اون کاپیتان مقتدر واسه یونایتد کلی فاصله داره.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
حالا اشتباه داوری رو هم کنار بذاریم یه تیم نباید طوری باشه که وقتی بازی 3 1 جلو هست و میشه 3 2 یه دفعه از هم بپاشه و 4 تا گل بخوره.

واقعا باید یه فکری برای این سیستمش بکنه. نمیدونم تا کی میخواد به این سیستم 3 دفاعه ادامه بده اما به نظر من این سیستم تو لیگ برتر جواب نمیده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
روخو، اونز(ایمالبنگ)، بلکت و رافائل بودن مهرداد، کجاش سه دفاعس؟!
داور احمق (حرف دلمو بزنم بن میشم) سه امتیاز مهم رو ازمون گرفت، اون شماره 9 آشغالشون 100 بار خطا کرد یه کارت زرد هم نگرفت، یعنی تف به این فوتبالیی که اینجوری بخوان ببرن

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بودن اما خیلی میکشیدن جلو. رافائل اکثرا روی خط وسط زمین بود. کلا از این رافائل زیاد ضربه خوردیم. از اون باخت به بایرن مونیخ به خاطر اخراجش گرفته تا پنالتی در بازی مقابل چلسی و خیلی سوتی های دیگه

ایکاش لوک شاو رو بازی میداد.

بالا