برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

bingo55521

Registered User
لایک‌ها
20
درود
بنده پدرم متولد 36 هستن.
خودمم دانشجو ام. میتونم کفالت بگیرم؟بیست سالمه.
عمل فتخ بیضه داشتم.
یه عمل هم برای یه غده چربی داشتم.
بینی و کتف و انگشت پا شکسته هم داشتم.
به این عمل ها و ... معافی نمیدن؟
از کجا میتونم قانون های ریز سربازیو پیدا کنم؟میخوام یه جا باشه که دقیقا بگه برای چه مریضی هایی و ... معافی میدن.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
درود
بنده پدرم متولد 36 هستن.
خودمم دانشجو ام. میتونم کفالت بگیرم؟بیست سالمه.
عمل فتخ بیضه داشتم.
یه عمل هم برای یه غده چربی داشتم.
بینی و کتف و انگشت پا شکسته هم داشتم.
به این عمل ها و ... معافی نمیدن؟
از کجا میتونم قانون های ریز سربازیو پیدا کنم؟میخوام یه جا باشه که دقیقا بگه برای چه مریضی هایی و ... معافی میدن.
کفالت پدر زمانی میتونی بگیری که بتونی ثابت کنی پدرت از کار افتاده هستش یا مادر یا پدرت جدا شده باشن و کفالت مادر بگیری .
فکر نمی کنم به اینا معافی بده مگر اینکه الان هنوز مشکلی داشته باشی.....چون از نظر **** وظیفه بیماری هایی که درمان شده باشن معافی بهشون تعلق نمی گیره...مگر اینکه اصلا براش قانونی چیزی باشه.....پاشو برو **** وظیفه برای مشاوره...خودشون راهنماییت می کنن.....

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28
کفالت پدر زمانی میتونی بگیری که بتونی ثابت کنی پدرت از کار افتاده هستش یا مادر یا پدرت جدا شده باشن و کفالت مادر بگیری .
فکر نمی کنم به اینا معافی بده مگر اینکه الان هنوز مشکلی داشته باشی.....چون از نظر **** وظیفه بیماری هایی که درمان شده باشن معافی بهشون تعلق نمی گیره...مگر اینکه اصلا براش قانونی چیزی باشه.....پاشو برو **** وظیفه برای مشاوره...خودشون راهنماییت می کنن.....
سلام داداش
قبل از ارسال دفترچه برای معافیت پزشکی مطمئن بشیم که 100در100 معافی تعلق میگیره باید چه کار کنیم؟
شما گفتید **** وظیفه مشاوره ی پزشکی میده؟ یعنی بهت میگه اصلا بیماریت معافیت داره یا نه؟
پس بیمارستان سجاد چیه که میگن مشاوره ی پزشکی داره؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام داداش
قبل از ارسال دفترچه برای معافیت پزشکی مطمئن بشیم که 100در100 معافی تعلق میگیره باید چه کار کنیم؟
شما گفتید **** وظیفه مشاوره ی پزشکی میده؟ یعنی بهت میگه اصلا بیماریت معافیت داره یا نه؟
پس بیمارستان سجاد چیه که میگن مشاوره ی پزشکی داره؟
مگه تو دانشجو نیستی ؟ اگه دانشجویی برو جلو و دفترچه رو بفرست...چون دانشجو باشی که اگر خدایی نکرده معافیتت رو رد کنن و قبول نشی برات اعزامی صادر نمیشه که چون دانشجویی
مشاوره ی بیمارستان سجاد رو نمیدونم اما **** وظیفه خودش مشاوره هم داره.....آره دیگه بهشون میگی مشکلت چیه و اگر همچین قانونی باشه که بیماریت شامل معافی بشه بهت میگه....
اما خوب باز هم میگم که اگر دانشجویی با خیال راحت دفترچه رو پست کن .

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
مگه تو دانشجو نیستی ؟ اگه دانشجویی برو جلو و دفترچه رو بفرست...چون دانشجو باشی که اگر خدایی نکرده معافیتت رو رد کنن و قبول نشی برات اعزامی صادر نمیشه که چون دانشجویی
مشاوره ی بیمارستان سجاد رو نمیدونم اما **** وظیفه خودش مشاوره هم داره.....آره دیگه بهشون میگی مشکلت چیه و اگر همچین قانونی باشه که بیماریت شامل معافی بشه بهت میگه....
یعنی نیاز به انصراف نیس؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
یعنی نیاز به انصراف نیس؟

نه عزيزه من اصلا نيازي به انصراف نيست كه . يه زماني براي معافيت پزشكي بايد انصراف مي دادي كه اونم برداشتن ديگه و حين تحصيل ميتوني اقدام كني

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
نه عزيزه من اصلا نيازي به انصراف نيست كه . يه زماني براي معافيت پزشكي بايد انصراف مي دادي كه اونم برداشتن ديگه و حين تحصيل ميتوني اقدام كني
داداش بی خبری
اون قانون رو که میخواستن بذارن پشیمون شدن! چند صفحه قبل هم گفتم اینو از ادم مهمی پرسیدم
در حال حاضر باید انصرافو داد متااااسفاته

amirirani

Registered User
لایک‌ها
28

نه داداش دانشجو نیستم پارسال فارق تحصیل شدم و دیگه ادامه ندادم
اشتباه نمیکنید..برای معافیت پزشکی اصلا نباید محصل باشید دانشجو هم باشی یا باید انصراف بدی از دانشگاه یا باید فارق تحصیل شی تا بتونی برای معافیت پزشکی اقدام کنی

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
داداش بی خبری
اون قانون رو که میخواستن بذارن پشیمون شدن! چند صفحه قبل هم گفتم اینو از ادم مهمی پرسیدم
در حال حاضر باید انصرافو داد متااااسفاته

داداش گزاشتن تصویب هم شد .........همین امروز من و رفیقم دفترچه رو پست کردیم با هم . اون دانشجوی تهران مرکز هستش و معافیت پزشکی میخواست بگیره.....اگه تصویب نشده بود که دفترچش رو قبول نمی کردن می کردن ؟

نه داداش دانشجو نیستم پارسال فارق تحصیل شدم و دیگه ادامه ندادم
اشتباه نمیکنید..برای معافیت پزشکی اصلا نباید محصل باشید دانشجو هم باشی یا باید انصراف بدی از دانشگاه یا باید فارق تحصیل شی تا بتونی برای معافیت پزشکی اقدام کنی
به هر حال راهی نداری جز پست کردن دفترچه دیگه....ریسک رو باید بپذیری مثل من :)

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
داداش گزاشتن تصویب هم شد .........همین امروز من و رفیقم دفترچه رو پست کردیم با هم . اون دانشجوی تهران مرکز هستش و معافیت پزشکی میخواست بگیره.....اگه تصویب نشده بود که دفترچش رو قبول نمی کردن می کردن ؟

به هر حال راهی نداری جز پست کردن دفترچه دیگه....ریسک رو باید بپذیری مثل من :)
تصویبو که اره به قول خودشون خیلی وقت پیش کردن
الان شما دفترچه پست کردی مدرک تحصیلی چی دادی بهشون؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
تصویبو که اره به قول خودشون خیلی وقت پیش کردن
الان شما دفترچه پست کردی مدرک تحصیلی چی دادی بهشون؟

من انصرافیم . انصراف دادم دانشگاه رو . اونم چون دانشگاه رسما گفت **** وظیفه گفته دیگه ثبت نامت نکنیم !!!!!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من انصرافیم . انصراف دادم دانشگاه رو . اونم چون دانشگاه رسما گفت **** وظیفه گفته دیگه ثبت نامت نکنیم !!!!!
پس رفیقت چی داد به همراه دفترچه؟ مدرک تحصیلی داد؟ دانشجویه؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
پس رفیقت چی داد به همراه دفترچه؟ مدرک تحصیلی داد؟ دانشجویه؟

اونو نمی دونم اما اینکه دانشجو هستش رو کاملا مطمئنم.....یه دانشجو واقعا خنگ هم هستش :))...ما فقط با هم قرار گذاشتیم و رفتیم دفترچه ها رو دادیم دیگه نپرسیدم مدارک چیا لازم داشته .

sahoo

Registered User
لایک‌ها
82
اونو نمی دونم اما اینکه دانشجو هستش رو کاملا مطمئنم.....یه دانشجو واقعا خنگ هم هستش :))...ما فقط با هم قرار گذاشتیم و رفتیم دفترچه ها رو دادیم دیگه نپرسیدم مدارک چیا لازم داشته .
آقا این تک فرزندها هیچ معافتی ؛کسری و....... ندارند؟

ممنون

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
آقا این تک فرزندها هیچ معافتی ؛کسری و....... ندارند؟

ممنون
تنها راهش اینه که ثابت کنی پدر از کار افتاده هستش....منم همین کار رو دارم میکنم . باید پدرتون یه مشکلی خدایی نکرده داشته باشه تا ثابت بشه پدر شما از کار افتاده هستش....در غیر این صورت پدر سنش باید 65 سال یا 70 سال (نمی دونم 70 تصویب شد یا نه) باشه

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
سلام بخام مشاوره بگیرم باید کجا رفت؟
یه شماره هستش برای مشاوره من خودم امتحان کردم طرف تو مورد من خوب چیزایی بلد بود و راهنماییم کرد خیلی . برات پ.خ می کنم . اینم می دونم که فردا سردار کمالی (اگر اسمش رو درست یادم باشه) میره **** وظیفه میتونی بری برای مشاوره (خود **** وظیفه بهم گفت)
اما خوب اگه 1% باز خواستی بری قبلش بپرس رفته یا نه

sahoo

Registered User
لایک‌ها
82
تنها راهش اینه که ثابت کنی پدر از کار افتاده هستش....منم همین کار رو دارم میکنم . باید پدرتون یه مشکلی خدایی نکرده داشته باشه تا ثابت بشه پدر شما از کار افتاده هستش....در غیر این صورت پدر سنش باید 65 سال یا 70 سال (نمی دونم 70 تصویب شد یا نه) باشه

با تشکر
بعد اینکه میگن تک فرزند تو شهر خوشه درسته؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
با تشکر
بعد اینکه میگن تک فرزند تو شهر خوشه درسته؟
اینو دقیق نمی دونم , اما جدیدا هرکسی رو که دیدم به غیر از دوره ی آموزشی بقیه خدمت رو توی شهر خودش بوده ....باز بپرس

sattar-b

Registered User
لایک‌ها
6
بالا