برگزیده های پرشین تولز

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
سلام.
دوستان نظر شما در مورد سرمایه گذاری ذر پدیده شاندیز چیه؟

http://www.shandizstocks.ir

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
شاید بد نباشه دوستان به عرضه اولیه سهام های جهانی نگاهی داشته باشند
روزهای قبل سهام علی بابا عرضه شد قیمت ابتدایی 68 دلار
اما از بس خواهان داشت اون هم چه شرکت های سرشناسی رو قیمت 92.7 باز شد و تا 99.7 صعود کرد و در قیمت 93.8 بسته شد
این یکی از فوق موفق ترین شرکت ها و سایت های چینی با ارزشی بیش از 231 میلیارد دلار هست
میتونید اطلاعات تکمیلی تر رو در لینک های زیر مطالعه کنید (اخبار فارسی) لیــنک و لیــنک

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
دوستانی که سرمایه دارند میتونید در بورس سرمایه گذاری کنند اگر تا انتهای سال صبر داشته باشند انشاالله سود خوبی نصیبشون میشه

بازار از اوسط مهر یا اواخر مهر به امید خدا راه میفته ، این تجربه هر ساله هست و همینطور تکرار روندها

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
به نظر شما از طریق صندوق سرمایه گذاری اقدام کنم یا شرکت خاصی را میشناسید که پیشرفت خوبی داشته باشه تو بورس و بشه روش سرمایه گذاری کرد؟

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
به نظر شما از طریق صندوق سرمایه گذاری اقدام کنم یا شرکت خاصی را میشناسید که پیشرفت خوبی داشته باشه تو بورس و بشه روش سرمایه گذاری کرد؟

اگر تجربه کافی رو در بورس ندارید و هیچ اطلاعاتی ندارید بهتر است از طریق صندوق سرمایه گذاری مفید سرمایه گذاری کنید ، که همین محرکی بشه برای یادگیری و بدست اوردن تجربه در بورس

البته که هست البته چون مبتدی هست بنده فعلا پیشنهاد نمیکنم خودتون مستقل خرید و فروش کنید چون احتمال اشتباه و معاملات اشتباه زیاد هست.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
اگر تجربه کافی رو در بورس ندارید و هیچ اطلاعاتی ندارید بهتر است از طریق صندوق سرمایه گذاری مفید سرمایه گذاری کنید ، که همین محرکی بشه برای یادگیری و بدست اوردن تجربه در بورس

البته که هست البته چون مبتدی هست بنده فعلا پیشنهاد نمیکنم خودتون مستقل خرید و فروش کنید چون احتمال اشتباه و معاملات اشتباه زیاد هست.
با تشکر از شما
لطفا نام چند صندوق سرمایه گذاری رو که معتبر و فعال هستن را نام میبرید؟
من صندوق سرمایه گذاری بانک سامان رو تعریف شنیده بودم اما متاسفانه شهر ما شعبه نداره!
با تشکر

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
با تشکر از شما
من صندوق سرمایه گذاری بانک سامان رو تعریف شنیده بودم اما متاسفانه شهر ما شعبه نداره!
با تشکر

یکی از برترین صندوق ها بورسیرانه
بعد فارابی
بعد اگاه

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
با تشکر از شما
با تشکر

شما میتونید با مراجعه به کارگزای مفید
از وضعیت و شرایط 3 صندوقی که توسط این شرکت اداره میشه مطلع شوید

xmannn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستانی که سرمایه دارند میتونید در بورس سرمایه گذاری کنند اگر تا انتهای سال صبر داشته باشند انشاالله سود خوبی نصیبشون میشه

بازار از اوسط مهر یا اواخر مهر به امید خدا راه میفته ، این تجربه هر ساله هست و همینطور تکرار روندها
داداش چی بخریم به نظر شما ؟

xmannn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شاید بد نباشه دوستان به عرضه اولیه سهام های جهانی نگاهی داشته باشند
روزهای قبل سهام علی بابا عرضه شد قیمت ابتدایی 68 دلار
اما از بس خواهان داشت اون هم چه شرکت های سرشناسی رو قیمت 92.7 باز شد و تا 99.7 صعود کرد و در قیمت 93.8 بسته شد
این یکی از فوق موفق ترین شرکت ها و سایت های چینی با ارزشی بیش از 231 میلیارد دلار هست
میتونید اطلاعات تکمیلی تر رو در لینک های زیر مطالعه کنید (اخبار فارسی) لیــنک و لیــنک
چه جور میتونیم تو بورس های خارجی خرید و فروش کنیم ؟

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
یکی از برترین صندوق ها بورسیرانه
بعد فارابی
بعد اگاه
متاسفانه اینا هم برای عقد قرار داد نیاز به مراجعه حضوری دارن و در شهر ما هم شعبه ندارن!!
حالا بهشون ایمیل زدم و فردا صبح هم زنگ میزنم ببینم راهی داره بدون مراجعه حضوری بشه قرار داد بست.

شما میتونید با مراجعه به کارگزای مفید
از وضعیت و شرایط 3 صندوقی که توسط این شرکت اداره میشه مطلع شوید

با تشکر از شما
در سایت آنلاینشان ثبت نام کردم ، اما چون اینها هم شعبه نداشتن باید برم ثبت اسناد و مدارک برابر اصل را برایشان ارسال کنم.

این کارگزاری بانکها چطور هست؟
چک کردم تو شهر ما یکی بانک صادرات و یکی هم بانک کشاورزی شعبه کارگزاری بورس دارن!!
به نظر شما اینا خوب و مطمئن هستن؟ چون بانکها سو استفاده شون ماشالا بیشتر از بقیه جاها هست!!!
با تشکر

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
داداش چی بخریم به نظر شما ؟

اگر تجربه کافی ندارید فقط از طریق صندوق سرمایه گذاری

متاسفانه اینا هم برای عقد قرار داد نیاز به مراجعه حضوری دارن و در شهر ما هم شعبه ندارن!!
حالا بهشون ایمیل زدم و فردا صبح هم زنگ میزنم ببینم راهی داره بدون مراجعه حضوری بشه قرار داد بست.

با تشکر از شما
در سایت آنلاینشان ثبت نام کردم ، اما چون اینها هم شعبه نداشتن باید برم ثبت اسناد و مدارک برابر اصل را برایشان ارسال کنم.

این کارگزاری بانکها چطور هست؟
چک کردم تو شهر ما یکی بانک صادرات و یکی هم بانک کشاورزی شعبه کارگزاری بورس دارن!!
به نظر شما اینا خوب و مطمئن هستن؟ چون بانکها سو استفاده شون ماشالا بیشتر از بقیه جاها هست!!!
با تشکر

راستشو بخواهید کارگزای مفید رو از هر نظر توصیه میکنم
چون زمانی تحلیلگر صندوق های سرمایه گذاری شون بودم و میدونم تیم خوبی پشت این صندوق ها هستند و دارند زحمت میکشند برای رسیدن به حداکثر سود

xmannn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگر تجربه کافی ندارید فقط از طریق صندوق سرمایه گذاری
تجربه کافی ندارم اما فقط میخام 1 تومن بزارم
شاید فردا صبح اینو خریدم انلاین
وبصادر 24/3/88 قیمت 1025 الان 823
تقاضا هم مث اینکه براش زیاده خیلی سود نداره اما ریسکشم فکر کنم زیاد نباشه ...
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=28320293733348826
باید بزارم صب بازار باز بشه بعد خرید کنم یا همین الان میتونم سفارش بدم تا صب تو صف خرید قرار بگیرم ؟

mohsen418

Registered User
لایک‌ها
94
آنلاین فقط همان روز از ساعت ۸:۳۰ میشه اردر داد و از ۹ تا ۱۲:۳۰ که بسته میشه باید خرید کنی.

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
تجربه کافی ندارم اما فقط میخام 1 تومن بزارم
شاید فردا صبح اینو خریدم انلاین
وبصادر 24/3/88 قیمت 1025 الان 823
تقاضا هم مث اینکه براش زیاده خیلی سود نداره اما ریسکشم فکر کنم زیاد نباشه ...
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=28320293733348826
باید بزارم صب بازار باز بشه بعد خرید کنم یا همین الان میتونم سفارش بدم تا صب تو صف خرید قرار بگیرم ؟

به دلیل همین میگم که از طریق صندوق سرمایه گذاری کنید
واسه خاطر اینکه شما بدون هیچ تحلیل و دلیلی دارید از روی تقاضا زیاد خرید رو میخواهید انجام بدهید

mohsen418

Registered User
لایک‌ها
94
البته به نظر خیلی از دوستان سهام ها در کف و یا حتی زیر کف قیمتی خود قرار دارند و اگر و تنها اگر نتیجه مذاکرات مثبت باشه سهام آفتاب سازی غلام مشنگ هم حداقل ۲۰ ۳۰ درصد سود خواهد داد. نظر شخصی بنده هست لطفا ملاک خرید و فروش سهم قرار ندهید.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
راستشو بخواهید کارگزای مفید رو از هر نظر توصیه میکنم
چون زمانی تحلیلگر صندوق های سرمایه گذاری شون بودم و میدونم تیم خوبی پشت این صندوق ها هستند و دارند زحمت میکشند برای رسیدن به حداکثر سود
با تشکر از شما
ثبت نام کردم ، فقط صبح باید برم ثبت اسناد و مدارکم رو برابر اصل کنم و براشون ارسال کنم.
فقط یک چیز رو هنوز دقیق نمیدونم و اون اینه که من مبلغی رو نزد کارگزاری میزارم و اونا در بازه های زمانی مشخص سود یا ضرر رو میدن یا باید خودم همش پشت سیستم یا تو ساختمان بورس باشم و خرید و فروش انجام بدم؟!!!

بالا