برگزیده های پرشین تولز

عشق اول

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
سلام
دوست عزیز خوندن متنتون برام جالب بود، چون چون جمله معروف "بر اساس واقعیت" رو لازم نداره همین کافیه ک نوشته جالب شه تا نیم نگاهی به واقعیت آنچه بر دیگری گذشته رو مرور کنیم.
امیدوارم زندگیتون با همسرتون هر روز زیباتر و شادتر از لحظه قبلش باشه.
اما میخواستم ی چیزی راجبع نوشته تون بگم و اون اینکه، بدترین حسی ک مخاطب آدم میتونه داشته باشه نه عشق نه نفرت، نه علاقه و نه ب مهری بلکه فقط و فقط بی تفاوتیه!
یعنی اون روزی که عزیزت بگه ازت متنفرم رو امیدوارم خدا برای هیچکی نیاره ولی باز هم بهتره از روزی که هیچی نگه و بی تفاوت باشه کلا. چون حس داشتن حالا میخواد منفی باشه یا مثبت عشق باشه یا علاقه در کل نشان دهنده اهمیت دادن فرده.
راستش از نوشتتون اینجور حس گرفتم که هنوز اهمیت میدید، اینکه ببینه شما الان وضعتون بهتره، اینکه بفهمه لیاقت شمارو نداشته و مسائل دیگه.
اما بهتون قول میدم اگه لیاقت عشقتون رو نداشته ، لیاقت اهمیتی ک الان میدید رو هم نخواهد داشت، لیاقت اینکه حتی شما بهش اشاره کنید ویا در بارش حرف بزنید، اصطلاحا بهش میگن گذشتن، اما نه به معنای بخشش به معنای رد شدن!!
رد شید از دیگه تو اون لحظات و افکار با اون نمونید، ارزش وقت و توجه شما رو نداره.
(من به هیچ عنوان در مورد شخصیتی که شما در موردش حرف زدید قضاوت نمیکنم، کلا این شخصیت رو به عنوان نمادی برای تمام شخصیت هایی ک در داستان های مشابه برای همه ماها وجود داشتن قرار دادم و میگم بهتره ک ما بهتره چطور باهاش برخورد کنیم)
بهترین انتقام از یک فرد رد شدن از اون فرد و بی تفاوت بودن نسبت به اون.
{تو ی مثال فرضی و مبالغه امیز ک امیدوارم و دوست دارم برای هیچکس اینطوری نباشه باید بگم:
بهترین کاری ک زمان شنیدن خبر مرگ کسی ک خیلی اذیتتون کرده رو میشنوید این نیست ک بگید اخیش خوب شد، حقش بود!
بلکه اینه که رو کنید به بغل دستیتون و بگید راستی نتیجه بازی دیشب چند چند شد؟}
بله درست میگید شما
تا الان از این دید بهش نگاه نکردم
حق با شماست ،ممنون از راهنمایی

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
من تا حالا عاشق نشده ام

alphii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
245
آره دقیق تو ذهنمه
یه روز بارونی بود اومد نزدیکم وقتی دیدمش ریده بودم تو خودم
رفتم جلو بش گفتم تو به عشق تو نگاه اول اعتقاد داری؟؟
گفت بیلاخ من خودم آخر کسکلک بازیم

و من همچنان در فکرم که چرا باغچه ما سیب نداشت؟

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
عشق :)
کشک ترین چیز موجود تو دنیا!!!!
هر چی بیشتر وابسته شی بیشتر میدوشنت !!!!
2 بار بخشیدمش!!!
ولی الان دیگه دیره!!
حالا با هر بهونه که باشه میاد خونمون
نمیدونم لبتاپ خاله
قرض کردن لباس خواهر!
گرفتن طلای مادر!
ولی خدا بیامرزش :)
پ.ن : یک سری اومده بود تو خونمون من تو اتاقم بودم از قصد بلند حرف میزد نمیدونم عزیزم کجایی! اره عشقم
مثلا حرصمو در بیاره ولی من اصلا حتی بیرون نیومدم ببینم جدی جدی داره حرف میزنه یا شوخیه
البته اینو بگم داشتم اتیش میگرفتم که داره واسه یکی دیگه لبخند میزنه!
نمیدونم شمید بوده با کسی شایدم نبوده!!! الله اعلم

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
میگم کسی که اوتیسم داشته باشه چطوری میتونه عاشق بشه؟

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
خیلی دوستش داشتم.2 سال پیش همزمان با من 5 تا دوست پسر داشت و گفت جز من با کسی نیست.خیلی بهم زخم زبون زد و دلمو شکست اما الانم که الانه نمیتونم فراموشش کنم.قضیه ای که عیدو زهر مارم کرد این بود که نامزد کرده.
نمیتونم با دختر دیگه ای دوست بشم.نه این که قیافه خوشگل ندارما اتفاقا خیلی ها میخوان باهام دوست بشن اما نمیدونم چرا دلم پیشش گیر کرده با همه بدی هایی که در حقم کرد.دارم دیوون میشم چیکار کنم؟
خودتون دارین میگین با 5 نفر بود ..بفرض که با شما ادامه میداد و منتج به ازدواج تون میشد آیا با آسودگی خاطر میتونستید سالهای سال کنارش صادقانه و به دور از ترس خیانت زندگی کنید ؟
برادر من ... خداروشکر کن و همون بهتر که رفت ... چون موندنش = نابودی تو وسالهای زندگیت میشد.

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
عشق :)
کشک ترین چیز موجود تو دنیا!!!!
هر چی بیشتر وابسته شی بیشتر میدوشنت !!!!
2 بار بخشیدمش!!!
ولی الان دیگه دیره!!
حالا با هر بهونه که باشه میاد خونمون
نمیدونم لبتاپ خاله
قرض کردن لباس خواهر!
گرفتن طلای مادر!
ولی خدا بیامرزش :)
پ.ن : یک سری اومده بود تو خونمون من تو اتاقم بودم از قصد بلند حرف میزد نمیدونم عزیزم کجایی! اره عشقم
مثلا حرصمو در بیاره ولی من اصلا حتی بیرون نیومدم ببینم جدی جدی داره حرف میزنه یا شوخیه
البته اینو بگم داشتم اتیش میگرفتم که داره واسه یکی دیگه لبخند میزنه!
نمیدونم شمید بوده با کسی شایدم نبوده!!! الله اعلم
----
مگه جنس مذکر شیر داره که دوشیدنی باشه ! :|

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
عشق اول من خداست .بعدش امام زمان بعدش هم مقام معظم ***** *************.
بع عشق های دنیایی دختران دل نبندید که همچون دستمالی شما رو شوت خواهند کرد اگر بهتر از شما گیرشان بیاید.شک نکنید
حسبی الله ونعم الوکیل

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
جک نگو مرد مومن ....
عشق با خدا و پیامبران صحیح ...ولی با بقیه ش مخالفم .
عشق زمینی هم فطرتش رو خدا در قلب انسان گذاشته که به جنس مخالف علاقه و محبت پیدا کنه

بسیجی هم روال و قانونی داره ... نه اینکه بسیجی افراطی و برا ***** نیروی جنسی تخماتو از بیخ دربیاری که هوای نفسانی بهت غلبه نکنه.

تو همون شریعت اسلام و علی هم ..حضرت علی عاشق فاطمه بود.. ولی تو عشق افراط نمیکرد.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
جک نگو مرد مومن ....
عشق زمینی هم فطرتش رو خدا در قلب انسان گذاشته که به جنس مخالف علاقه و محبت پیدا کنه

بسیجی هم روال و قانونی داره ... نه اینکه بسیجی افراطی و برا ***** نیروی جنسی تخماتو از بیخ دربیاری که هوای نفسانی بهت غلبه نکنه.

تو همون شریعت اسلام و علی هم ..حضرت علی عاشق فاطمه بود.. ولی تو عشق افراط نمیکرد.

از خنده قشنگ اشکمون در اومد:eek::general304::general304::general304:

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
جک نگو مرد مومن ....

مثل شما مثل کسی است که نه در دنیا نصیبی دارد نه در اخرت.
در این دنیا ملعبه دست دخترکان خواهید بود و در ان دنیا هم به دلیل دوستی با ان دخترکان در عذاب و محروم از حوری.
چه کسی گفته که ما ازدواج نمی کنیم!؟ولی هر چیزی راهی داره.راهشم مستقیم طرف شدن دختر و پسر نیست

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
در این دنیا ملعبه دست دخترکان خواهید بود و در ان دنیا هم به دلیل دوستی با ان دخترکان در عذاب و محروم از حوری.
چه کسی گفته که ما ازدواج نمی کنیم!؟ولی هر چیزی راهی داره.راهشم مستقیم طرف شدن دختر و پسر نیست
بنده ی مومن
کسی حرف از هرزه گی و بی بندوباری نزد ..... ماهم منظورم از عشق زمینی همون عشق به همسر و معشوقه بود.
شما عادتونه محکوم میکنید ....
متاسفم برات ...

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
برادر من تو دوران نوجوانی زیاد گناه کردم...
الان کاملا پشیمانم
چیکار کنم که برگردم به زندگی پاک و پسندیده؟ :(((

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
دخترکااان :)) اصلا از نوع حرف زدنت مشخصه دختر تو اسلام نصف مردم نیست :D برو عزیزم برو.. هر وقت تونستی هم نوع خودت رو تحقیر نکنی قول میدم دنیا خودش بهشت میشه ;) من مطمئنم دختر های مملکتم 1 تار موشون از لشکر لشکر عرب و مسلمان و بسیجی بیشتره.. شما هم امیدوارم خواب حوریتو ببینی 10 تا 10 تا.. اگر تمایلاتی به جنس موافقم داری پسرکان خوشگل موشگل ببینی جیگرت حال بیاد :))
حوری.. بهشت :)) =)) عزیزم توههتو بردار ببر جای دیگه خندمونو در نیار.. اصلا اگه بهشت و جهنمی ام باشه من دنیامو جهنم نمیکنم که اون دنیا برم بهشت یا با یه حوری خانومی هم بستر بشم =))
من اگر عاشق بشم ترجیح میدم هم این دنیا هم اون دنیا که اصلا وجود نداره هم باهاش باشم..

من موندم این اسلام وعده ی حوری و بهشت رو نداده بود سر جم 10 تا مسلمون داشتیم :))
شما برای اونی که تو شلوارته زندگی کن ما ها هم که مغزی داریم با مغزمون سعی میکنیم توهماتتون رو نبینیم.. :))
خیلی باحالی دم صبحی خندیدم حسابی..

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
عشق اول من خداست .بعدش امام زمان بعدش هم مقام معظم ***** *************.
بع عشق های دنیایی دختران دل نبندید که همچون دستمالی شما رو شوت خواهند کرد اگر بهتر از شما گیرشان بیاید.شک نکنید
حسبی الله ونعم الوکیل
من نه تاریخ شناسم.. نه آینده شناسم.. نه محققم نه آگاهم نه دیندارم نه بی خدا نه تبلیغ کننده ی ضد دینم.. فقط یکی ام که از عقلش که خداوند بهش داده استفاده میکنه نه از جفنگیاتی که بهش یاد دادن.. ولی مطمئنم تو و 400 نصل از تو بعد از تو میان و میرن نه خانی میاد نه خانی میره ;)

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
من تا حالا عاشق نشدم.. ولی علاقه من چرا.. وابسته هم هیچوقت نشدم.. کسی بهم بگه بای میگم بای انگار نه انگار وجود داشته اصلا.. :دی
بیشترین حد علاقه ام هم به دختری به اسم آرتمیس بود که 6 ماه با هم بودیم (ولی یکی اومد که از اونم بیشتر آره و اینا..) بعدش خیانت کرد بهم که رفیق فابش اومد بهم پیشنهاد دوستی داد که عاشقتمو هر دفعه میومدی ببینیش من میسوختمو این حرفا :دی با اونم الان 4 ساله هستم و اینو دوستش دار از علاقه گذشته...

بالا