برگزیده های پرشین تولز

بهترین فیلمی که تا حالا دیدین

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
واقعا...واقعا داری فیلم بیخود و بیجهت رو به یکی سفارش میکنی!؟!؟!؟

z1

ظاهرا كه همينطوره !
بيخود و بيجهت + اسب حيوان نجيبيست + آدم
كارهاي آقاي اميرحسين ثقفي هم فوق العاده خوبه خصوصا مرگ كسب و كار من است .
سينما سليقه نيست بيشتر فهمه
ايشون فيلم ايراني خواست
وگرنه شكستن امواج رو شما ببين يا اگه وسترن دوست داريد كارهاي کلینت ایستوود رو ببينيد خصوصا شاهكارش (نابخشوده) توصيه ميكنم اينو دوبله شدش رو ببينيد چون حذفيات نداره و دوبلش عاليه
فيلم ديگه كه الان به ذهنم ميرسه كپي برابر اصل استاد كيارستمي !
يا كارهاي هيچكاك مثله پنجره روبرويي اگه اشتباه نكنم .

وقتي از يه اثر هنري لذت نميبريد بقيه هم نبايد ببينند :general208:

آقا يوسف هم فيلم خوبيه

مانا باشيد

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
ظاهرا كه همينطوره !
بيخود و بيجهت + اسب حيوان نجيبيست + آدم
كارهاي آقاي اميرحسين ثقفي هم فوق العاده خوبه خصوصا مرگ كسب و كار من است .
سينما سليقه نيست بيشتر فهمه
ايشون فيلم ايراني خواست
وگرنه شكستن امواج رو شما ببين يا اگه وسترن دوست داريد كارهاي کلینت ایستوود رو ببينيد خصوصا شاهكارش (نابخشوده) توصيه ميكنم اينو دوبله شدش رو ببينيد چون حذفيات نداره و دوبلش عاليه
فيلم ديگه كه الان به ذهنم ميرسه كپي برابر اصل استاد كيارستمي !
يا كارهاي هيچكاك مثله پنجره روبرويي اگه اشتباه نكنم .

وقتي از يه اثر هنري لذت نميبريد بقيه هم نبايد ببينند :general208:

آقا يوسف هم فيلم خوبيه

مانا باشيد

میشه برداشتتون از بیخود و بیجهت با اون سطح فهم خودتون رو بگین؟ چون به نظر میرسه از سطوری که تایپ کردین از سطح عامه ی ما بالاتر می بینید خودتون رو و این اصلا ایراد نیست بلکه نیاز به دفاع داره . منتظرم
اینکه چرا باید یکی پول بده، هزینه کنه از وقتش ،تو ترافیک بره دنبال جا پارک بگرده و یا با تاکسی و اتوبوس خودش رو برسونه به سینما و مدتی از عمر خودش رو بشینه پای یه فیلمی که کوچکترین درسی نداره ، کوچکترین سختی در ساختش از نظر هنری ،فیلمبرداری،فیلمنامه، ... نداشته و کمترین تاثیری در هیچ جریان نمیتونه بزاره!!!
این فیلم انقدر ضعیف و پوچه که حتی برای هدفی که ساخته شده ،سرگرمی،هم مناسب نیست !! درس دادن و نکته داشتن پیشکش !!

متاسفانه یه موج کودکانه ی کورکورانه ای در سینمای پیر و دربند و زخمی ایران راه افتاد به نام فیلم هنری که ما طبق معمول ورژن ایرانی و گندیده ای از اون ساختیم ، دقیقا مثل اتفاقاتی که در زمینه های موسیقی ،معماری ، نقاشی و دیگر شاخه های هنر بوجود اوردیم..
تا یکی فیلم چرت میسازه که نه سر داره نه ته داره نه محتوی و نه حتی موسیقی متنی براش تهیه شده ، یه عده از یه جا فاز هنری میگیرن و به دفاع از این موجود افلیج میان و بقیه رو به کج فهمی و نادونی متهم میکنن که ما میدونیم و ما درک درستی داریم و ما میبینیم انچه شما نمیتونییید ببینید !!

وارد فاز مقایسه ی این فیلم با سایر اثار واقعی هنر دنیا بخوایم بشیم در چند کلمه ،بدون نیاز به کوچکترین بحثی این فیلم به مسابه یه فیلم نوار خام ،قافیه رو میبازه ! پس بهتره وارد اون ورطه نشیم

منتظر خوندن برداشت شما از این فیلم هستم دوست عزیز
z1

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
فیلمای زیرو به بکس پیشنهاد میدم حتما ببینن
The.Grey.Zone.2001
the-pianist-2002
schindlers list 1993
Life Is Beautiful.1997
downfall 2004
کلا عاشق فیلمای مربوط به جنگ جهانی دومم!!

دوستان دیشب downfallرو دیدن فیلمی خوبی بود
دوستان فیلم شاهکار به جز شینلر لیست که دیدم چی سراغ دارید در مورد جنگ جهانی باشه و به نفع المان ها هم باشه نه بر ضد المان

///////////
مقایسه عملی GPS گوشی های
نقاط ضعف گوشی های شما
معرقی بهترین برنامه های اندروید به هم
/////////
Enemy at the gates
البته به ضرر المان هاست.
الان فیلم
Fault in our stars 2014
را دیدم.
عالی بود. تهش کلی گریه کردم.
مخصوصا اینکه من یاد دوستی انداخت که در جوونی به خاطر بیماری هفت ماه قبل در گذشت.

Sent from my HUAWEI G700-U10

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
فیلمای زیرو به بکس پیشنهاد میدم حتما ببینن
The.Grey.Zone.2001
the-pianist-2002
schindlers list 1993
Life Is Beautiful.1997
downfall 2004
کلا عاشق فیلمای مربوط به جنگ جهانی دومم!!

دوستان دیشب downfallرو دیدن فیلمی خوبی بود
دوستان فیلم شاهکار به جز شینلر لیست که دیدم چی سراغ دارید در مورد جنگ جهانی باشه و به نفع المان ها هم باشه نه بر ضد المان

///////////
مقایسه عملی GPS گوشی های
نقاط ضعف گوشی های شما
/////////
Enemy at the gates
البته به ضرر المان هاست.
الان فیلم
Fault in our stars 2014
را دیدم.
عالی بود. تهش کلی گریه کردم.
مخصوصا اینکه من یاد دوستی انداخت که در جوونی به خاطر بیماری هفت ماه قبل در گذشت.

Sent from my HUAWEI G700-U10

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام دوست عزيز

آقاي كاهاني صاحب سبك و سينما هستند و موضوع اصلي فيلمهاشون بعد درون گرايي و كشمكشهاي اجتماعي و روانشناختي افراد مختلف جامعه هست .

اي داد برادر گذشت دوراني كه فيلم نامه ها به شما ديكته ميكنه چي خوبه و چي بده
فيلم هاي پند آموز اون هم به صورت مستقيم ديگه منسوخ شده برادر مثل سينماي دهه 50 ايرانه كه آدم خوبها آدم بد ها رو نابود ميكردن يا فيلمهايي تجاري مثل مرد عنكبوتي و ...

شما وقتي اطلاعي در باره كارگردان نداريد چرا ميريد سينما ؟ نميخواين بدونيد فيلم كي رو قراره ببينيد ؟ نميشه 2 دقيقه تو نت درباره فيلمي كه ميخواين ببينيد رو در موردش تحقيق كنيد .

كوچكترين سختي :general208: شما متاسفانه اطلاع نداريد براي دو تا پلان گرفتن پدر چند نفر در مياد .

از ديد شما ضعيف بوده چون هميشه انتظار داريد يكي يه درسي بهتون بده ! اساس فيلم نامه هاي كاهاي در مثلث داستان نزديك به خورده پيرنگ هست يعني پايان باز .
مثل بعضي از كارهاي فرهادي .

قرار نيست همه فيلمهاي دنيا روي جريان هاي خاص تاثير گذار باشين .
هرچند اين فيلم محتوا و شخصيت پردازي خوبي داشت . و كنايه خوبي به افراد خشك مذهبي زده بود خصوصا برخوردشون حتي با فرزند خودشون .

دوست عزيز سينما هنر هست نه صنعت شما اگه يه فيلم كوتاه 2 دقيقه ايي هم بسازيد اثر هنري ساختيد .

فيلم نامه بي خود بي جهت خورده پيرنگ هست يعني شاهپيرنگ و شخص اول نيست مثل ترميناتور بره همه رو بتركونه و بياد , پايان باز داره .

بعدا مفصل در موردش توضيح ميدم خدمتتون الان مغزم درست كار نميكنه هنوز نهار نخوردم

قرار نيست از همه فيلمهاي دنيا من و شما خوشمون بياد و لذت ببريم .

مانا باشيد

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
بهترین فیلم هایی که دیدم

دوازده مرد خشمگین 1957
ابی گرم ترین رنگ است ۲۰۱۳
فایت کلاب ۱۹۹۹
ضد مرگ تارانیتو سالشو یادم نیس!
شیندلر لیست
پدرخوانده ۱
بیل را بکش هر رو اپیزود
يه زماني كه وقتم ازاد بود از ديدن اين فيلم سير نميشدم!
بيش از 400,500 بار ديدمش
فوق العادست
فقط بشينيد ببنيد چجور خودتون جاي تك تك نفرات ميزاريدو چجوري 12 تا شخصيت كاملا متفاوت ايجاد كرده...
خيلي حرف كه با يه اتاق, يه ميز ,12 تا صندلي, 12 تا مرد (فيلم سياه سفيد!!) بدون هيچ جلوه ويژه اي همچين اثري ساخت..

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
سلام دوست عزيز

آقاي كاهاني صاحب سبك و سينما هستند و موضوع اصلي فيلمهاشون بعد درون گرايي و كشمكشهاي اجتماعي و روانشناختي افراد مختلف جامعه هست .

اي داد برادر گذشت دوراني كه فيلم نامه ها به شما ديكته ميكنه چي خوبه و چي بده
فيلم هاي پند آموز اون هم به صورت مستقيم ديگه منسوخ شده برادر مثل سينماي دهه 50 ايرانه كه آدم خوبها آدم بد ها رو نابود ميكردن يا فيلمهايي تجاري مثل مرد عنكبوتي و ...

شما وقتي اطلاعي در باره كارگردان نداريد چرا ميريد سينما ؟ نميخواين بدونيد فيلم كي رو قراره ببينيد ؟ نميشه 2 دقيقه تو نت درباره فيلمي كه ميخواين ببينيد رو در موردش تحقيق كنيد .

كوچكترين سختي :general208: شما متاسفانه اطلاع نداريد براي دو تا پلان گرفتن پدر چند نفر در مياد .

از ديد شما ضعيف بوده چون هميشه انتظار داريد يكي يه درسي بهتون بده ! اساس فيلم نامه هاي كاهاي در مثلث داستان نزديك به خورده پيرنگ هست يعني پايان باز .
مثل بعضي از كارهاي فرهادي .

قرار نيست همه فيلمهاي دنيا روي جريان هاي خاص تاثير گذار باشين .
هرچند اين فيلم محتوا و شخصيت پردازي خوبي داشت . و كنايه خوبي به افراد خشك مذهبي زده بود خصوصا برخوردشون حتي با فرزند خودشون .

دوست عزيز سينما هنر هست نه صنعت شما اگه يه فيلم كوتاه 2 دقيقه ايي هم بسازيد اثر هنري ساختيد .

فيلم نامه بي خود بي جهت خورده پيرنگ هست يعني شاهپيرنگ و شخص اول نيست مثل ترميناتور بره همه رو بتركونه و بياد , پايان باز داره .

بعدا مفصل در موردش توضيح ميدم خدمتتون الان مغزم درست كار نميكنه هنوز نهار نخوردم

قرار نيست از همه فيلمهاي دنيا من و شما خوشمون بياد و لذت ببريم .

مانا باشيد

متاسفانه در سطور شما چیزی جز کوبیدن خودم ندیدم و در متنی که براتون نوشتم به سطحی از جامعه که شما توش قرار دارین محترمانه اشاره کردم
قرار نیست هرکارگردانی هرچی ساخت همه برن ببینن چون اگر اینجور بود هرکارگردان فقط نیاز به زحمت برای یک فیبم داشت و دیگه دلیلی برای پیشرفت نبود چون امثال شما بخاطر اون یک فیلم باید برن سینما بقیه اراجیفش هم ببینن !
در هرصورت قضاوت رو نه به بازدیدکنندگان سایت،بلکه به هدر دادگان وقتی که نشستن و اون فیلم رو دیدن میسپارم
z1

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
متاسفانه در سطور شما چیزی جز کوبیدن خودم ندیدم و در متنی که براتون نوشتم به سطحی از جامعه که شما توش قرار دارین محترمانه اشاره کردم
قرار نیست هرکارگردانی هرچی ساخت همه برن ببینن چون اگر اینجور بود هرکارگردان فقط نیاز به زحمت برای یک فیبم داشت و دیگه دلیلی برای پیشرفت نبود چون امثال شما بخاطر اون یک فیلم باید برن سینما بقیه اراجیفش هم ببینن !
در هرصورت قضاوت رو نه به بازدیدکنندگان سایت،بلکه به هدر دادگان وقتی که نشستن و اون فیلم رو دیدن میسپارم
z1

بنده جسارتي به شما نكردم
قرار هم نيست هر فيلمي رو شما دوست نداشتي بقيه هم نبينند !
امثال ماها پدرمون داره براي اين سينما در مياد .
باييد ميدونم اينجا دادگاه باشه و نيازي به قضاوت كردن در مورد سليقه شما و بنده .

مانا باشيد .

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
بنده جسارتي به شما نكردم
قرار هم نيست هر فيلمي رو شما دوست نداشتي بقيه هم نبينند !
امثال ماها پدرمون داره براي اين سينما در مياد .
باييد ميدونم اينجا دادگاه باشه و نيازي به قضاوت كردن در مورد سليقه شما و بنده .

مانا باشيد .

کماکان منتظر برداشت شما از فیلم ذکر شده هستیم
z1

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
the shinning 1980
the passion of the christ 2004
Taxi.Driver.1976
one flew over the cuckoo's nest 1975
constantin.2005
Silence of the Lamps.1991
12 angry men
a beautiful mind 2002
بعدا بازم بقیه لیستامو میذارم ولی اینا جزو بهتریناش بودن

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
Pianist
Million dollar baby
Schlinder list
hachi the dog tale
The warrior
the redemption shawshank
Perestige
scent of women
خیلی دیگه هم هست

bortez

Registered User
لایک‌ها
480
پیدا کردی به ما هم اطلاع بدین بی زحمت...البته بعیده گذاشته باشند کسی بیاد به نفع آلمانها و هیتلر فیلم بسازه...

aminjpo

Registered User
لایک‌ها
102
من هم منکر جنایات هیتلر نیستم اما دنباله یه فیلم میگردم مروری بر جنگ جهانی دوم باشه مثلا اوایل المان اومد جلو بعد ...
روایت جنگ باشه
شیندلر لیست و داون فال فیلمهای خوبی ان اما دنبالع فیلمی هستم که طرف المانهل باشن

///////////
مقایسه عملی GPS گوشی های
نقاط ضعف گوشی های شما
/////////

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
Sleepers

1. خفتگان
    فیلم
  2. خفتگان یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۹۶ میلادی به کارگردانی بری لوینسون و نویسندگی لورنزو کارکاترا است. بازیگران فیلم عبارت‌اند از رابرت دنیرو، کوین بیکن، داستین هافمن، بردپیت، جیسون پاتریک. ویکی‌پدیا
  3. تاریخ اکران: ۱۸ اکتبر ۱۹۹۶ م. (آمریکا)
  4. کارگردان: بری لوینسون
  5. آهنگ‌ساز: جان ویلیامز
  6. فیلم‌نامه: بری لوینسون
  7. تهیه‌کنندگان: استیو گولین، بری لوینسون

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
فيلم بالايي رو توصيه ميكنم حتما ببينيد حذفيات نداره نسخه دوبله شدش فوق العاده خوبه
بالاي 50 بار ديدمش

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
من هم منکر جنایات هیتلر نیستم اما دنباله یه فیلم میگردم مروری بر جنگ جهانی دوم باشه مثلا اوایل المان اومد جلو بعد ...
روایت جنگ باشه
شیندلر لیست و داون فال فیلمهای خوبی ان اما دنبالع فیلمی هستم که طرف المانهل باشن

///////////
مقایسه عملی GPS گوشی های
نقاط ضعف گوشی های شما
/////////

طرف چیه المانها باشه اخه مگه جایی مظلوم واقع شدن ؟!:confused:

اصلا بعیده همچین فیلمی با توجه به قوانین وضع شده بعد از جنگ

z1

بالا