برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

This_is_ALireza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوستای عزیزم
خیلی استفاده کردم
سپاس فراوان

یه سوال دیگه
تو دفترچه در مورد کار و دستمزد قبل از اومدن به خدمت سوال پرسیده
دلیل کارشون چی بود؟
حتما باید راستشو بگیم؟
اگه حقوق زیاد میگرفتیم و بگیم، چه اتفاقی می افته؟ ( ازمون پول میخوان؟
04.gif
02.gif
)
یا اگه کم بگیم، بهمون پول میدن؟ (راستی به این میگن رویا، نه اون چیزایی که اون بالا گفتم
19.gif
خخخخخ )

من فردا دارم دفترچه رو پست میکنم زودتر جواب بدین یه وقت ضرر نکنم
09.gif

مرسی

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
ممنون دوستای عزیزم
خیلی استفاده کردم
سپاس فراوان

یه سوال دیگه
تو دفترچه در مورد کار و دستمزد قبل از اومدن به خدمت سوال پرسیده
دلیل کارشون چی بود؟
حتما باید راستشو بگیم؟
اگه حقوق زیاد میگرفتیم و بگیم، چه اتفاقی می افته؟ ( ازمون پول میخوان؟
04.gif
02.gif
)
یا اگه کم بگیم، بهمون پول میدن؟ (راستی به این میگن رویا، نه اون چیزایی که اون بالا گفتم
19.gif
خخخخخ )

من فردا دارم دفترچه رو پست میکنم زودتر جواب بدین یه وقت ضرر نکنم
09.gif

مرسی
اون قسمت رو پر نکنیا :)))....اون که برای شما نیست .....اون بالا واضح زده :
برگه اظهارنامه کارکنان وظیفه در بدو ورود به خدمت دوره ضرورت :general404:

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان نداشتن چندتا دندون باعث معافی میشه؟
5 دقیقه بپر برو پلیس + 10 بپرس.....اما فکر کنم حداقل باید 10 تا دندون نداشته باشی...چون یادمه یه مدت بعضی ها 14 تا دندون می کشیدن که معاف بشن که بعدش یکی از فرمانده ها بود اگه اشتباه نکنم که اومد گفت اینایی که دندوناشون رو میکشن که معاف بشن رو معاف عقلی کنین :)) راست میگفت بنده خدا کدوم آدم عاقلی حاضره سلامتی جسمیش رو به باد بده به خاطر یه کارت آخه :|
نمیدونم حتی ممکنه برداشته باشن....برو بپرس بهتره....به حرف من و بقیه تکیه نکن .

mostafa107

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان انحراف بینی (که حدشم یکم زیاده) باعث معافیت میشه که ایشالا ؟؟
چون یه بار هم که پیش دکتر رفته بودم، گفت میتونی برای بینیت واسه معافیت اقدام کنی!

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان انحراف بینی (که حدشم یکم زیاده) باعث معافیت میشه که ایشالا ؟؟
چون یه بار هم که پیش دکتر رفته بودم، گفت میتونی برای بینیت واسه معافیت اقدام کنی!
شكستگي هاي قديمي بيني همراه با اختلالات تنفسي شديد و يا تغيير شكل شديد ظاهري صورت كه نياز به عمل جراحي زيبايي داشته باشد = معاف دائم

mostafa107

Registered User
لایک‌ها
0
شكستگي هاي قديمي بيني همراه با اختلالات تنفسي شديد و يا تغيير شكل شديد ظاهري صورت كه نياز به عمل جراحي زيبايي داشته باشد = معاف دائم
والا مشکل تنفسی که دارمو و این هم میدونم که باید عمل زیبایی برای بینیم (نه صورت) انجام بدم؛ تغییر شکل هم شدید نیس ولی قابل رئیت هست !

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
والا مشکل تنفسی که دارمو و این هم میدونم که باید عمل زیبایی برای بینیم (نه صورت) انجام بدم؛ تغییر شکل هم شدید نیس ولی قابل رئیت هست !
ببین تا اقدام نکنی که نمی فهمی....حالا هرچه قدر من و دوستان بهت بگیم میشی یا نمیشی.....**** وظیفه هر روز یه سازی می زنه . میری معاینه می کنن یا میگن معافی یا میگن معاف نیستی.....
به حرف کسی دلت رو خوش نکن , خود من دلم رو به حرف خیلی از دوستان این تاپیک و اطرافیانم خوش کردم دیروز رفتم **** وظیفه گفتن شما برادر بزرگتر داری نمیتونی کفالت پدر رو بگیری , حالا من 3 ساعت داشتم میگفتم مادر پدر جدا شدن و داداش کفیل مادرم شده و جدا زندگی میکنیم که هیج تازه گفتم برادرم بیماریه 2 قطبی هم داره و تحت درمان هستش , تازه این رو گفتم یکم دلش سوخت و گفت من دفترچه رو میفرستم اما بشه یا نشه پای خودت , منم گفتم باشه . حالا من تاییدیه ثبت اطلاعات درخواست معافیت کفالت مشمولان دستمه اما نمیدونم منتظر اعزامی باشم یا نامه کمیسیون !!!!!! ببین من چی می کشم دیگه الان....

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
5 دقیقه بپر برو پلیس + 10 بپرس.....اما فکر کنم حداقل باید 10 تا دندون نداشته باشی...چون یادمه یه مدت بعضی ها 14 تا دندون می کشیدن که معاف بشن که بعدش یکی از فرمانده ها بود اگه اشتباه نکنم که اومد گفت اینایی که دندوناشون رو میکشن که معاف بشن رو معاف عقلی کنین :)) راست میگفت بنده خدا کدوم آدم عاقلی حاضره سلامتی جسمیش رو به باد بده به خاطر یه کارت آخه :|
نمیدونم حتی ممکنه برداشته باشن....برو بپرس بهتره....به حرف من و بقیه تکیه نکن .
کلا سایتی هست که معافیت های تایید شده رو نشون بده

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
سلام‌. دوستان من ترم آخرم
میخام امتحانام تموم شد سریع برم سربازی که وقتم هدر نره
کی باید برا کارهای سربازی رفتنم اقدام کنم؟
ممنون

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
دوستان برا امریه چی؟
مهندسی صنایع پیام نور هستم
کاری میتونم بکنم امریه بگیرم؟

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
کلا سایتی هست که معافیت های تایید شده رو نشون بده
..ببین خیلی خیلی ماده و تبصره داره . خوده من به شخصه ماده هایی و تبصره هایی کشیدم بیرون که به خانومه تو پلیس + 10 گفتم گفت همچین چیزی نیست و هی بر میگشت از یه زنه پشت سرش میپرسید اونم میگفت نه آخر قاطی کردم گفتم اون مگه کتاب **** وظیفست و آخر یه تماسی گرفت و بعد اومد گفت تو از کجا این تبصره رو بلدی :D. من مثلا تبصره ی ماده 23 رو از حفظم چون معافیت خودم شامل اون میشه . باید خیلی خیلی پیگیر باشی و تو مجله و اینترنت و دفترچه و .... بگردی . نمیگم نیست اما به شخصه فکر نکنم همه ی ماده ها و تبصره ها یک جا وجود داشته باشه چون خود خانومی که مسئول **** وظیفه بود می گفت قانون هایی هستش که خیلی ها نمی دونن اصلا وجود داره و میتونن معاف بشن اما چون پیگیر نیستن میگن خوب دیگه ما معاف نیستیم و میرن اعزام میزنن....در صورتی که باید بری مشاوره و خیلی ببخشید مثل کنه بچسبی به مسئولین تا جوابتو بدن : خلاصت کنم هرچی بیشتر پیگیر باشی شانست بیشتره . اینا خودشون قانون های خودشونم نمی دونن

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
..ببین خیلی خیلی ماده و تبصره داره . خوده من به شخصه ماده هایی و تبصره هایی کشیدم بیرون که به خانومه تو پلیس + 10 گفتم گفت همچین چیزی نیست و هی بر میگشت از یه زنه پشت سرش میپرسید اونم میگفت نه آخر قاطی کردم گفتم اون مگه کتاب **** وظیفست و آخر یه تماسی گرفت و بعد اومد گفت تو از کجا این تبصره رو بلدی :D. من مثلا تبصره ی ماده 23 رو از حفظم چون معافیت خودم شامل اون میشه . باید خیلی خیلی پیگیر باشی و تو مجله و اینترنت و دفترچه و .... بگردی . نمیگم نیست اما به شخصه فکر نکنم همه ی ماده ها و تبصره ها یک جا وجود داشته باشه چون خود خانومی که مسئول **** وظیفه بود می گفت قانون هایی هستش که خیلی ها نمی دونن اصلا وجود داره و میتونن معاف بشن اما چون پیگیر نیستن میگن خوب دیگه ما معاف نیستیم و میرن اعزام میزنن....در صورتی که باید بری مشاوره و خیلی ببخشید مثل کنه بچسبی به مسئولین تا جوابتو بدن : خلاصت کنم هرچی بیشتر پیگیر باشی شانست بیشتره . اینا خودشون قانون های خودشونم نمی دونن
دقيقا همينه! من هم حتي برگه سفيد و محل خدمتم هم اومده بود كه فهميدم معافم! اون هم كاملا تصادفي! از طريق كفالت مادر! **** وظيفه اگر هم بدونن راهنمايي نميكنن! به من كه ميگفتن عمرا معاف بشي! شانسي يه آشنا راه و چاهشو به من گفت منم پيگير شدم و معاف شدم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دقيقا همينه! من هم حتي برگه سفيد و محل خدمتم هم اومده بود كه فهميدم معافم! اون هم كاملا تصادفي! از طريق كفالت مادر! **** وظيفه اگر هم بدونن راهنمايي نميكنن! به من كه ميگفتن عمرا معاف بشي! شانسي يه آشنا راه و چاهشو به من گفت منم پيگير شدم و معاف شدم!

منم الان برگه ی تاییدیه رخواست معافیتم دستمه اما نمیدونم منتظر اعزامیم باشم یا معافیم.....کفالت پدر درخواست دادم گفتن داداش بزرگتر داری نمیشه , گفتم برادرم مریضه بیماریه 2 قطبی (2شخصیتی) داره تحت درمانه هنوز 8 بار شوک مغزی بهش دادن تازه گفت باشه من میفرستم دیگه خود دانی...حالا من شب تا صبح استرس دارم....یعنی واقعا اگه رد کنن شرف ندارن , فقط امیدوارم زنه درج کرده باشه که برادرم مریضی داره وگرنه اونا معلومه رد می کنن.....موندم اعزامیم بیاد چه غلطی بکنم دیگه چون واقعا شرایطش رو ندارم بتونم با خیال راحت برم

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
منم الان برگه ی تاییدیه رخواست معافیتم دستمه اما نمیدونم منتظر اعزامیم باشم یا معافیم.....کفالت پدر درخواست دادم گفتن داداش بزرگتر داری نمیشه , گفتم برادرم مریضه بیماریه 2 قطبی (2شخصیتی) داره تحت درمانه هنوز 8 بار شوک مغزی بهش دادن تازه گفت باشه من میفرستم دیگه خود دانی...حالا من شب تا صبح استرس دارم....یعنی واقعا اگه رد کنن شرف ندارن , فقط امیدوارم زنه درج کرده باشه که برادرم مریضی داره وگرنه اونا معلومه رد می کنن.....موندم اعزامیم بیاد چه غلطی بکنم دیگه چون واقعا شرایطش رو ندارم بتونم با خیال راحت برم
شرايط تو درك ميكنم ايشالا كه معاف ميشي. خيلي بعيده رد كنن چون بالاخره تحت يه بندي در خواست معافي شما رد شده ديگه! احتمال زياد برادرتون مراحل كمسيون ها رو بايد طي كنن.
راستي اينم خارج از موضوع بگم كه بيماري دو قطبي و دو شخصيتي يكي نيستند و دو بيماري جدا هستن. در اصل بيماري دو شخصيتي خيلي خيلي نادر هست.

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
سلام‌. دوستان من ترم آخرم
میخام امتحانام تموم شد سریع برم سربازی که وقتم هدر نره
کی باید برا کارهای سربازی رفتنم اقدام کنم؟
ممنون

نمرات نهایی شد تصویه حساب کردین همونجا بگید میخواید برید خدمت بهتون نامه میدن تا قبل اینکه گواهی موقتتون بیاد

دوستان برا امریه چی؟
مهندسی صنایع پیام نور هستم
کاری میتونم بکنم امریه بگیرم؟
امیریه زیاد بدرد بخور نیست 3 ماه اضافه تر خدمت میکنید
اگر بتونید یکی و پیدا کنید شهر خودتون براتون درست کنه کارتونو خیلی بهتره
البته امریه هم خوبی های خودشو داره ممکن بعد 2 سال پذیرش همونجا بشید،اما حتماً آشنا میخواد برای پذیرش
مگر اینکه ارشد با معدل بالا باشید.

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
نمرات نهایی شد تصویه حساب کردین همونجا بگید میخواید برید خدمت بهتون نامه میدن تا قبل اینکه گواهی موقتتون بیاد

امیریه زیاد بدرد بخور نیست 3 ماه اضافه تر خدمت میکنید
اگر بتونید یکی و پیدا کنید شهر خودتون براتون درست کنه کارتونو خیلی بهتره
البته امریه هم خوبی های خودشو داره ممکن بعد 2 سال پذیرش همونجا بشید،اما حتماً آشنا میخواد برای پذیرش
مگر اینکه ارشد با معدل بالا باشید.
دست شما درد نکنه
پس خیالم راحت شد که تا امتحانام تموم نشده کاری ندارم
امریه هم گفتم شاید جایی باشه باید بری ثبت نام کنی میخاستم کلا بدونم چجوریه. دیگه هرچی خدا بخاد

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
دست شما درد نکنه
پس خیالم راحت شد که تا امتحانام تموم نشده کاری ندارم
امریه هم گفتم شاید جایی باشه باید بری ثبت نام کنی میخاستم کلا بدونم چجوریه. دیگه هرچی خدا بخاد
بله دانشگاه ها مثلاً باید برید درخواست بدین
یا بعضی ارگان ها توی ماه های مختلف اعلام پذیرش میکنن برای امریه
دیپلم و اتشنشانی میگرفت یا اوقاف
اما شما که مدرک دانشگاهی داری به مراتب خدمت راحت تری خواهید داشت اوی ارگان های نظامی

سعی هم کنید هرچی بادا بادی نرید جلو که بعد اگر هم کسی بخواد براتون کاری انجام بده سخت میشه

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
شرايط تو درك ميكنم ايشالا كه معاف ميشي. خيلي بعيده رد كنن چون بالاخره تحت يه بندي در خواست معافي شما رد شده ديگه! احتمال زياد برادرتون مراحل كمسيون ها رو بايد طي كنن.
راستي اينم خارج از موضوع بگم كه بيماري دو قطبي و دو شخصيتي يكي نيستند و دو بيماري جدا هستن. در اصل بيماري دو شخصيتي خيلي خيلي نادر هست.

خودم نمیدونم اسم اصلیه بیماریش چیه اما دکتر گفت 2 قطبیه 2 شخصیتی هستش . دیگه نمیدونم اما میدونم که خیلی خیلی میتونه خطرناک باشه اگه باز برگرده به اون شخصیتش.....تحت بند و ... رو نمی دونم اما تو برگم زده یگانه فرزند ذکور بالای 18 سال پدر نیازمند مراقبت.....خوب این که معلومه تو **** وظیفه ببینن داداش دارم بررسی نکرده رد می کنن مسلما دیگه ؟ اگز زبونم لال :)) خدایی نکرده رد کنن من میتونم برم اعتراض بزنم و بگم بابا برادرم مریضه نامردا ؟

دیده بان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
.....
به حرف کسی دلت رو خوش نکن , خود من دلم رو به حرف خیلی از دوستان این تاپیک و اطرافیانم خوش کردم دیروز رفتم **** وظیفه گفتن شما برادر بزرگتر داری نمیتونی کفالت پدر رو بگیری , حالا من 3 ساعت داشتم میگفتم مادر پدر جدا شدن و داداش کفیل مادرم شده و جدا زندگی میکنیم که هیج تازه گفتم برادرم بیماریه 2 قطبی هم داره و تحت درمان هستش , تازه این رو گفتم یکم دلش سوخت و گفت من دفترچه رو میفرستم اما بشه یا نشه پای خودت , منم گفتم باشه . حالا من تاییدیه ثبت اطلاعات درخواست معافیت کفالت مشمولان دستمه اما نمیدونم منتظر اعزامی باشم یا نامه کمیسیون !!!!!! ببین من چی می کشم دیگه الان....

مهران عزیز نمی دونم منظورتون من هم هستم یا نه
شما کدوم شهر هستی؟ برای ثبت پرونده چرا رفتی **** وظیفه؟
بهرحال تو این ماجرایی که شما تعریف کردید هیچ جا اشاره به معلولیت نکردید. مطالبی که من گفتم همش حول معلولیت و بهزیستی اینا بود.

نکات قابل توجه در معافیت کفالت
7.بموجب ماده 6 قانون جامع حمايت از حقوق معلولان مشمولاني كه داراي اين شرايط باشد با تاييد سازمان بهزيستي مي توانند درخواست معافيت مذكوررا نمايند.
يكي از فرزندان پدر يا مادري كه هردوي آنها يا يكي از آنها معلول باشد و يا حداقل دونفر از فرزندان به شرطی که فرزندان معلول متاهل نباشند.
خلاصه این که اگر از این راه اقدام کنید یکی از فرزندان معاف میشه و اصلا به جنسیت یا وضعیت سایر فرزندان کاری ندارن.

بالا