برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید هاست، با پشتیبانی از کرون جابز بالا

uf6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام خدمت تمامی اساتید
بنده قصد تهیه هاست برای یک سایت جستجوگر خبری بر مبنای کرون جابز رو دارم، اما متاسفانه در مورد هاست اطلاعاتم خیلی ضعیفه و تا به امروز هم از هاست رایگان استفاده می کردم. برای همین مشخصات حدودی هاستی که می خوام رو اعلام می کنم خواهش می کنم بنده رو راهنمایی فرمایید.
همون طور که در بالا عرض کردم سایت جستجو گر خبری بنده بر مبنای کرون جابز هست، به این صورت که هر 5 دقیقه باید کرون جابز فراخوانی بشه در واقع به خاطر همین مساله در هاست رایگانی که استفاده می کردم، ساسپند شدم، با این خطا که هم تعداد کرون جابز شما زیاده و هم بیشتر از یک دقیقه طول میکشه.
در مورد فضا، علاوه بر این که این جور سایت های فضای خیلی زیادی نمیخوان، سایت بنده نیز خیلی بهینه سازی روش صورت گرفته یعنی حداکثر 200 مگابایت هم برای من کافیه، پهنای باند ماهانه هم فوقش 5 گیگابایت.
اما در مورد بازدیدکنندگان آنلاین و یکتا ممکنه در برخی اوقات تا 100 تا بازدیدکننده آنلاین داشته باشم.
حالا با توجه به این وضعیت شما چه سرویسی رو از چه شرکتی به بنده پیشنهاد می کنید که ساسپند نشم؟
با توجه به تحقیقاتی که خودم کردم ظاهرا سایت های با عنوان پربازدید برای بنده مناسبه اما مشکل این جاست که به عنوان مثال، من در میهن وب هاست خوندم که پلن های پربازدیدشون نسبت به معمولی ها فقط 10 درصد بیشتر می تونن از منابع رم و سی پی یو استفاده کنن! علاوه بر این پلن های پر بازدید هم معمولا پهنای باند و فضای خیلی زیادی رو ( نسبت به نیاز بنده ) ارائه می دن که با توجه به این سایتم هنوز به در آمد نرسیده برام یه مقدار مشکله که هزینه زیادی برای خرید هاست کنار بگذارم.
پیشاپیش ممنون.:)

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
بله متاسفانه تعرفه های کمی بی رویه بالاست .
منابع مورد نیاز سرورتون باید یه cpu قدرتمند هشت هسته ای تا 2.5 گیگاهرتز یا بیشتر باشه . میزان رم مورد استفاده شما بهتره 2048 مگابایت باشه . هاستتون باید لینوکس باشه اگه امکان تهیه هاست داخل ایران رو دارید پیشنهاد من اینه حتما تهیه کنید .

در رابطه با فضا و پهنا باند یه هاست 500 مگابایت توصیه میشه اگه روی 200 مگابایت تاکید دارید میتونید تهیه کنید. پهنا باند هم 5 گیگ کافیه اگه نمیخواید فعلا هزینه کنید ، پلکانی جلو برید
مقصود و منظور از " پلکانی " اینه که با توجه به نیاز گام بردارید اگه به مرز 4 گیگ پهنا باند ماهانه مصرف شد حتما پهنا باند بیشتری خریداری کنید . با این وجود مسلما وقتی 4 گیگ مصرف میشه یعنی سایت بازدهی داشته و اگه هم هزینه ای کنید به صرفه بوده . البته فاکتور بازدید های اسپم رو هم در نظر بگیرید . این بازدید ها در شرایط خوش خیم درخواست های حجیمی رو به سرور میفرستن که قصدشون تموم کردن پهنا باند.

که توصیه میکنم هاستی که انتخاب میکنید حتما ddos پروتکشن داشته باشه و یا حداقل یه تیم با دانش هاستت رو بتونه تو شرایط حساس حمایت کنه .
اگه مقدوره برات هاست داخل ایران خریداری کن هم به جهت سرعت لود و هم به جهت قدرتمند بودن . اگه نه که پیشنهاد من استفاده از میزبان های خارجیه ( محل سرور / ارایه دهنده ) اگه امکان پرداخت دلار رو نداری که البته بعضی درگاه های ایرانی این امکان رو ارایه میدن البته با کارمزد ، میتونی از یه فروشنده ایرانی یه سروری که در خارج از ایران میزبانی میشه بخری ( محل سرور )

سوالی بود در خدمتم

• Like
Reactions: uf6

uf6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دوست عزیز ممنون از پاسخ گوییتون.
اما هشت هسته ای و دو گیگ رم خیلی زیاد نیست به نظرتون؟!
همون طور که گفتم من از هاست رایگان ( Xzn.ir) استفاده می کردم که با کرون جابز 15 دقیقه ای هیچ مشکلی نداشت و یک ماه ازش بدون مشکل استفاده کردم، اما از وقتی که رو 5 دقیقه تنظیم کردم بعد از دو سه روز ساسپند شدم، در ضمن تا اونجایی که من خبر دارم پردازنده تک هسته ای یک گیگاهرتزی بود، رم هم حداکثر 512 مگ.

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
دوست عزیز ممنون از پاسخ گوییتون.
اما هشت هسته ای و دو گیگ رم خیلی زیاد نیست به نظرتون؟!
همون طور که گفتم من از هاست رایگان ( Xzn.ir) استفاده می کردم که با کرون جابز 15 دقیقه ای هیچ مشکلی نداشت و یک ماه ازش بدون مشکل استفاده کردم، اما از وقتی که رو 5 دقیقه تنظیم کردم بعد از دو سه روز ساسپند شدم، در ضمن تا اونجایی که من خبر دارم پردازنده تک هسته ای یک گیگاهرتزی بود، رم هم حداکثر 512 مگ.
ما خودمون ارایه دهنده هاست رایگانیم zotachost.ir | رم تک هسته ای 10 % استفاده کاربر ، رم 128 مگابایت ارایه داده میشه همه هاست های رایگان به این شکل هستند .
اگه میخواید 100 کاربر آنلاین داشته باشید این مقدار ایده آله واستون . من با درنظر گرفتن بازدید های اسپم این مشخصات رو خدممتون ارایه دادم . انتخاب با شماست

uf6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
این مقدار بیش از حد ایده آله اخه من تو xzn تا 50 تا کاربر آنلاین هم داشتم.
فقط و فقط مشکلم با به روزرسانی کرون جابز بود.
اون صدی هم که خدمتتون عرض کردم شاید تا 6 ماه دیگه هم بهش نرسم.

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
هرجور مایلید ، اینچیزی که شما میگی رو با 20 هزار تومن میشه راس و ریس کرد
آدرس صفحه اصلی
ایم آدرس پلن ها
اگه ثبتنام کردی و هاست خریدی یه تیکت به مدیر سرور بزن بگو از طریق hollo.ir هاستتون بهم معرفی شد ! دیگه نگران هیچی نباش

فقط کار بالایی یادت نره

uf6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شما یه هویی از سی پی یو هشت هسته ای و رم 2 گیگ چی شد رسیدید به همچین هاست و سرویس دهنده ای؟!!!
بازم ممنون، تو پست اول میخواستم یه جمله ای رو بنویسم فراموش کردم.
"لطفا نظرات تبلیغاتی نفرستید"
در هر حال ممنون.

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
شما فرمودید زیاده اون همه منابع منم یه هاست معمولی خدمتتون معرفی کردم . ایشون هم از دوستان بنده هستن میتونستن اگه گفتم بگید فلانی معرفیم کرد واسه اینبود که حواتو داشته باشه . من متاسفم واسه شما . بدرود ضمنا پست تبلیغاتی نه نظر . نظر واسه سایته

uf6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اول از همه که تشکر به خاطر پاسخ گوییتون.
شما مختارید برای هر کسی و چیزی تاسف بخورید، ایرادی هم به این مساله وارد نیست.
اما خب این که، من شما رو با سوم شخص خطاب کردم و بدون بی احترامی و همراه با تشکر پاسختون رو می دادم، چرا برای بنده تاسف می خورید یه مقدار تعجب برانگیزه! حتی تعجب برانگیز تر از اون که پیشنهاد پردازنده هشت هسته ای رو دادید و بعد از این که من فقط تعداد بازدیدکنندگان آنلاین رو نصف کردم تبدیلش کردید به یک هاست و سرویس دهنده ی کاملا معمولی، البته شاید به خاطر این که از معادل فارسی post یا همان ارسال سریع استفاده کردم باعث تاسف خوردن و عصبانیت شما شدم، در هر حال عذر می خوام.
از این به بعد سعی می کنم از کلماتی بهره بگیرم که واسه سایت نباشه ( حوای خوانندگان محترم رو داشته باشم ) و برای سایت پرشین تولز ( که باید برم تحقیق کنم ببینم چی هست ) استفاده کنم.
موفق باشید، باز هم ممنون به خاطر پاسخ گویی سریعتون.:)

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
که توصیه میکنم هاستی که انتخاب میکنید حتما ddos پروتکشن داشته باشه و یا حداقل یه تیم با دانش هاستت رو بتونه تو شرایط حساس حمایت کنه .
اگه ممکنه کمی بیشتر در این مورد توضیح بدید.

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
شما چرا از سرویس های آنلاین کرون جاب استفاده نمیکنید؟!
البته هاست های رایگان خیلی محدود هستن
پیشنهاد میشه انتقال بدید به یه شرکت دیگه :)

parsixa

Registered User
لایک‌ها
70
اگه ممکنه کمی بیشتر در این مورد توضیح بدید.
معمولا تو روند فعالیت یک سایت یا همون پایگاه اینترنتی حداقل یک بار به سایتتون که شامل دامنه و یا گاها ip سرور میشه حمله مخربی رو میکنه که ممکنه هدفش تموم کردن پهنا باند باشه یا نهایتا به صورت کامل از دسترس خارج کردن سایت که با اختصار معروفه به ddos attack این حمله های از چندین رنج آی پی از سراسر دنیا صورت میگیره که بسته به شدت میتونه خطرناک باشه اگه از جای معتبری هاست تهیه کنید میتونید سطح نگرانی خودتون رو کم کنید

بالا