برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع کاهش یا افزایش وزن

galaxyboy

Registered User
لایک‌ها
36
سلام دوستان بنده حدود دو ماه هست که برنامه زیر رو انجام میدم ولی متاسفانه وزنم 2 کیلو کم شده که فکر میکنم خیلی کم هست قبلا 84 بودم و الان 82 :(
برنامه که انجام میدادم به شرح زیر است
هر روز بعد از ظهر حدود 1.5 - 2 ساعت کوه نوردی بدون استراحت
هفته ای 3 جلسه رزمی
هر شب حدود 6 کیلومتر رو در 45 دقیقه بدون استراحت میدویدم
برنامه غذایی هم معمولا صبحانه و شام نمیخوردم و فقط دو سه دونه بیسکویت نهار رو مثل قبلا تغییری ندادم
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن که چرا اینقدر کم کاهش وزن داشتم
پست بالا
رو بخون داداشم
چربی سوزی زمان بره
**** غذایی شما افتضاح هست
غذا نخوردن باعث میشه بیشتر چربی ذخیره کنی

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
پست بالا
رو بخون داداشم
چربی سوزی زمان بره
**** غذایی شما افتضاح هست
غذا نخوردن باعث میشه بیشتر چربی ذخیره کنی
بیشتر نظرم اینه بدون مکمل وزنم رو پایین بیارم قدم حدود 176 هست که فک میکنم اگه وزنم به 75 برسه ایده ال هست حالا شما اگه یه **** غذایی بهم بدی ممنون میشم .

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
سلام دوستان ، پسرخاله بنده 182 قدشه حدود 61 وزنش ! 2تا سوال از خدمتتون داشتم :
وزن ایده عال برای ایشون چقدره ؟
چه برنامه غذایی برای افزایش وزن پیشنهاد میدید ؟

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
سلام به همه دوستان اساتیت تیجه گرفته ها تجربه دار ها خلاصه همگی .
دستم به پر قباتون اقا کمک !
نیاز به کاهش وزن دارم اساسی ولی کاربردی از این **** مسخره ها نمیخوام
وزن 130
قد 180
وضعیت جسمانی عالی (بدون مشگل)
اراده قوی
دوست و اشانا ندارم برای مسابقه لاغری و تنهای تنهایم
کسی میتونه کمک کنه ؟
میخوام به وزن 90 کیلو مفید برسم با ورزش و تغذیه عالی

U3F

Registered User
لایک‌ها
221
سلام به همه دوستان اساتیت تیجه گرفته ها تجربه دار ها خلاصه همگی .
دستم به پر قباتون اقا کمک !
نیاز به کاهش وزن دارم اساسی ولی کاربردی از این **** مسخره ها نمیخوام
وزن 130
قد 180
وضعیت جسمانی عالی (بدون مشگل)
اراده قوی
دوست و اشانا ندارم برای مسابقه لاغری و تنهای تنهایم
کسی میتونه کمک کنه ؟
میخوام به وزن 90 کیلو مفید برسم با ورزش و تغذیه عالی

سلام یه سر به اینجا بزن
http://yousefmahmoudi.com/nutrition-plan/
برای هر ماه 5 کیلو (اصولی) رو مد نظر داشته باش،چربی سوزی + افزایش عضله

Last edited:

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
داداش ما رفتیم اینجا www.bodyline.ir
برنامه غذایی داده که هر وعده روزی 16 تا سفیده تخم مرغ با 700 گرم سیب زمینی با یک قاشق روغن زرد !
داداشی من اینو بخورم حکم تار و مار رو داره عیـــن سوسک چــپ میکنم که !!! چه خبره :general404:

omid_agha

Registered User
لایک‌ها
10
خدا باباتو بیامورزه من پول ندارم ناس بندازم
این بنده خدا میگه 100ت انگار میخواد اپالو20 حوا کنه
با این حال ممنونم ولی از کسایی که تجربه گرفتن میخوام **** غذایی شونم با من هم بگن

U3F

Registered User
لایک‌ها
221
داداش ما رفتیم اینجا www.bodyline.ir
برنامه غذایی داده که هر وعده روزی 16 تا سفیده تخم مرغ با 700 گرم سیب زمینی با یک قاشق روغن زرد !
داداشی من اینو بخورم حکم تار و مار رو داره عیـــن سوسک چــپ میکنم که !!! چه خبره :general404:

:general304::general304::general304::general304::general304: رونی کلمن وعده غذاییش انقد نبود :general304::general304::general304:
برای صبحونه 3تا تخم مرغ کامل با 1 لیوان جو پرک عالیه بشتر از این نمیگم :p

U3F

Registered User
لایک‌ها
221
خدا باباتو بیامورزه من پول ندارم ناس بندازم
این بنده خدا میگه 100ت انگار میخواد اپالو20 حوا کنه
با این حال ممنونم ولی از کسایی که تجربه گرفتن میخوام **** غذایی شونم با من هم بگن

کسی علم و تجربش رو مفتی در اختیار کسی نمیزاره برو برنامه مفتی بگیر که تو یه وعده 16تا سفیده و 700گ سیب زمینی بخوری ....

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
سلام دوستان
من شکم دارم و میخوام وزن کم کنم
بهترین **** غذایی و یه قرص خوب رو میشه معرفی کنین؟
جدود 10 کیلو میخوام کم کنم و 30 سالمه
حدود 178 قد و حدود 85 کیلو وزنمه

alinana

Registered User
لایک‌ها
551
دوستان خواستم یه توضیح کوچیک راجب خودم بدم
سال ۹۱برای ورود به دانشگاه از وزن ۹۰به ۱۲۷ رسیدم به دلیل کم تحرکی
با ۶ماه ورزش +استفاده از ۴نوع قرص وزنم الان ۸۴ یا ۸۶ هستش
البته اینم بگم یه ۶تایی اضافه دارم اونم تو قسمت شکم و پهلو
کسی احیانا قرص بدون ضرری میتونه معرفی کنه که اساس کارش فقط از بین بردن چربی شکم و پهلو باشه؟
قرصی که استفاده کردم برای چربی سوز اسلیمینگ آبی بود ۲تا قوطی ۳۰ تایی که فوق العاده عالی بود هیچ مشکلی دقت کنید هیچ عوارضی نداشت اینو از ۱۰۰ نفر پرسیدم بعد مصرف کردم
البته نوع تغذیه هم بسیار مهمه

حالا میشه یه چی معرفی کنید واسه این مشکل ما؟

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
قابل توجه عزیزانی که می خوان وزن کم کنند
1 - زمانش خیلی مهمه و رژیمتون نسبت به زمانی که می خواید به وزن اصولی برسید بسیار مهمه ( ممکنه بعضی ها بگن مهم اینه پایدار بمونه ! هیچ چیز پایدار نیست جز خداوند )
2 - هر چه زمان کمتری صرف بشه فشار بیشتری بر روی پوست , قلب , استخوان ها میگذاره در نتیجه در زمان کم بدون مصرف ویتامین ها مینرال ها 100% به مشکل بر می خورید
برای نمونه در بعضی **** ها تزریق ویتامین D3 در هر 15 روز یکبار و در برخی موارد 10 روز یکبار الزامیه ( جهت جلوگیری از پوکی استخوان و دریافت کلسیم قابل توجه )
3 - در **** هاتون سعی کنید از شیر استفاده نکنید چون باعث میشه هر چی خوردید بیارید بالا
4 - مصرف مایعات رو زیاد کنید
5 - از عرقیات حتما به عنوان داروهای مدر یا ادرار آور استفاده کنید جهت دفع سدیم - پتاسیم - فسفر که در بدنسازی بهش میگیم آب زیرپوست :D حالا از یکیشون بپرسی آب زیرپوست چیه میگه آبه با کراتین :D
عرق کاسنی رو پیشنهاد میکنم فوق العاده است ( روزانه نصف لیوان کاسنی و نصف لیوان آب خنک )
6 - اگر به قلبتون علاقه دارید تردمیل نزنید ( سعی کنید پیاده روی کنید ) دوچرخه ثابت مد شده میگن باسن رو بزرگ می کنه ولی برای دور شکم و زیرشکمتون فوق العاده است
7 - پنج دقیقه قبل از غذا 2 لیوان آب مصرف کنید تا 20 الی 30 دقیقه بعد از غذا آب نخورید در هنگام غذا خوردن هم همینطور
8 - موز رو در طول روز اگر 2 تا بتونید بخورید محشره ذخایر قند دورن کبدی رو تامین میکنه یا همون گلیکوژن موجود در گلوتامین
9 - گردو فراموش نشه چون تنها چربی که باعث چربی سوزی میشه مثلا صبحانه 1 عدد گردو + 150 گرم پنیر بدون نمک ( پنیر در آب بزارید چند دقیقه نمکش گرفته میشه ) + 1 کف دست نان لواش
10 - میان وعده ها بسیار مهم هستند و حتما در یکی از میان وعده ها 2 عدد سیب بخورید در بقیه موارد یک وعده ویتامین A که مثلا 3 تا هویج و یک وعده ویتامین C که 2 پرتقال بخورید
11 - روزانه مصرف 1 عدد مولتی ویتامین مثلا فارماتون عالیه در صورت نبودش می تونید از سنتروم استفاده کنید + 500 الی 1000 میلی گرم ویتامین C ( قرص جوشان نخرید ! جویدنی باشه ) - ویتامین E بعد از 1 هفته **** الزامی میشه مصرفش و باید تا 4 هفته هر روز روزی 400IU مصرف کنید. بیشتر از این مدت ممکنه کم کم باعث تاری دید و مشکلات دیگر بشه. مصرف روزانه 400IU قرص کلسیم که میتونید مصرف نکنید و هر 15 روز یکبار یک تزریق ویتامین D3 انجام بدید.
12 - تمرینات هوازی رو بالا یکم توضیح دادم برای زیرشکم می تونید از پرش به حالت طناب استفاده کنید یعنی فرض کنید دارید طناب میزنید ولی به طناب احتیاجی ندارید 1 روز در میون 3 تا ست 3 دقیقه ای دورشکم چرخش چوب به طرفین رو انجام بدید ( دورشکم دمبل باعث پهن تر شدن دورشکمتون میشه پس دورشکمتون رو پرورش ندید فقط چربی ها و املاحشو دفع کنید ) زیرشکم به حالت آویزون ( بدن رو به حالت 90 درجه در حالت آویزون میتونید نگه دارید و ببرید پایین یا زانوها رو به سمت بالا بکشید تا نزدیک ناف ) زیرشکم روی میز به حالت پرتابی هم برای قسمت پایین زیرناف عالیه و سکسی تر میشید )
13 - در مورد مکمل ها : سعی رو بر این بزارید که از چربی سوزها استفاده نکنید چون عوارضی مثل سردرد-تهوع-سرگیجه-چرب شدن کبد و بزرگ شدن آلت تناسلی در بیشتر اوقات روز و شب رو تجربه خواهید کرد :D ولی با این حال قوی ترین چربی سوز جهان Lipo 6 Black که هر کسی هم نمی تونه استفاده کنه . به جاش می تونید از کافئین استفاده کنید که خواب روز نباید داشته باشید و تا 6 ساعت بعد از مصرفش هم نباید بخوابید برای چربی سوزها هم همین قضیه صدق میکنه چون باعث میشه خواب های بد ببینید کابوس یکی داره خفتون میکنه از یک جای بلند میفتید با اسلحه میمیری کلا حالتو از خواب بهم میزنه
14 - وی ایزوله اگر استفاده کنید عالیه که روزانه 2 وعده براتون کفایت میکنه ( برای عزیزانی که چربی سوزی می خوان داشته باشند و باشگاه میرن نه دوستانی که در دوره کات هستند چون در دوره کات مصرفش بیشتره )

خسته شدم سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
یک مطلب جالب در جست و جویی که می کردم دیدم به نظرم کارآمد اومد شما هم بخونید بد نیست

با یخ لاغر و جوان بمانید!

وقتی یخ می خوریم اتفاق های عجیبی در بدن رخ می دهد.
به گزارش فرهنگ نیوز،سوختن کالری ها و البته نخوردن غذاهای پرکالری، باعث لاغری خواهد شد.

مصرف روزانه یک لیتر یخ تقریبا ًمعادل دویدن به اندازه هزار کیلومتر است. ( یا قرآن اینجوریشو نشنیده بودم )

گفتنی است، یخ چربی های بدن را تحریک می کند که با جنب و جوش روبرو شوند و حرکت کنند و به صورت آب از بدن دفع شوند.

مطالعات اخیر نشان می دهند نوشیدنی های یخ باعث ***** اشتها و همچنین جلوگیری از ریزه خواری می شود و با تعدیل درجه حرارت بدن چربی سوزی را در بدن با روند بیشتری آغاز می کند.

بررسی ها نشان می دهند،تکه‌های یخ برای موارد مختلف در زیبایی طبیعی صورت نیز کاربرد دارد، اولین کاربرد آن افزایش گردش خون است؛ گذاشتن یخ بر روی صورت باعث افزایش جریان خون می‌شود و به جلوگیری از بروز علائم پیری و چروک پوست کمک می کند.

ماساژ چند قطعه یخ بر روی صورت، به مدت حداقل دوبار در هفته با عث درخشش طبیعی پوست می شود.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سلام دوستان من میخوام این شیکمم رو اب کنم !!
187 قد
78 کیلو وزن
شیکم نافرم مسخره ای دراوردم میخوام فقط اون اب کنم .راه حلی بگید ممنون

mohsen2223

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوستان من میخوام این شیکمم رو اب کنم !!
187 قد
78 کیلو وزن
شیکم نافرم مسخره ای دراوردم میخوام فقط اون اب کنم .راه حلی بگید ممنون
دوست عزیز چربی بدن به صورت کلی افزوده میشه و کاهش پیدا میکنه حالا یه جا کمتر یه جا بیشتر
این که شکم رو اب کنی ولی صورتت تپل بمونه نمیشه
اینو میگم که اگه تو چربی سوز صورتت لاغر شد خودت رو نبازی
یه توصیه بهم میکنم سعی کن از راه ورزش کمش کنی تا هم موندگار باشه هم اسیب نبینی
**** غذایی + تمرین هوازی = چربی سوزی و خوش هیکل شدن

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دوست عزیز چربی بدن به صورت کلی افزوده میشه و کاهش پیدا میکنه حالا یه جا کمتر یه جا بیشتر
این که شکم رو اب کنی ولی صورتت تپل بمونه نمیشه
اینو میگم که اگه تو چربی سوز صورتت لاغر شد خودت رو نبازی
یه توصیه بهم میکنم سعی کن از راه ورزش کمش کنی تا هم موندگار باشه هم اسیب نبینی
**** غذایی + تمرین هوازی = چربی سوزی و خوش هیکل شدن
صورت خودم همینطوری لاغره:D از این لاغرتر بشه؟؟؟؟؟ دیگه فکر کنم جمجمه بمونه:D
من اهل دارو اینا نیستم . فقط میخوام این شکم اب شه
هر جا میرم میگن عجب شکمی دراوردی:general710:

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
اگر فقط شکم درست کردی علتش عادات غلط مصرف غذاست عزیز و بی تحرکیه
اینکه در هنگام مصرف مثلا زیاد مایعات استفاده کنی خصوصا آب جو ( ماءالشعیر ) و بعضی موارد دیگه
ولی در کل با **** غذایی شکم سریع کوچک میشه و مشکل اساسی زیر شکم و دور شکم هست.

برای کوچک شدن شکم مبادا حرکات شکم بری ؟ بزرگ تر میشه که کوچیک تر نمیشه فقط از حرکاتی مثل زیرشکم به حالت آویزون استفاده کن اونم 90 درجه نه بیشتر

انشاالله کوچیکش کنی که دوست دخترت حسابی کیفیشو ببره :D

بالا