برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید مانیتور 19

hexadesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
دوستان من یه مانیتور ارزون میخواستم بخرم رفتم بازار فقط "19 LED پیدا کردم هرچی حساب کردم دیدم باید 300-400 تومنی خرج کنم گویا
اکثریت بازار که دست LG بود حدود 380 با گارانتی 2 ساله مادیران و 300 با گارانتی شرکتی یک ساله، سامسونگ هم همین قیمتا بود، مدل دقیقشون رو میپرسیدم اطلاع نداشتن گفتن یه مدل بیشتر نیست!
80 تومن ارزش یه سال گارانتی رو داره؟
مانیتور رو برای کارای خونگی و وصل کردن به laptop میخوام و هرچی رنگ ها طبیعیتر نشون داده بشه بهتره
حالا تو این سایز و این قیمت چه برندی معرفی میکنید؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
من باشم جاتون 30 تومن میزارم رو بودجم و اینو می گیرم: BenQ VA LED GW2255
مدل جالبی هست و گارانتی نسبتا خوبی داره.
من این مدل رو نداشتم ولی با خرید یه مدل دیگه به این برند خیلی خوشبین شدم.

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
من باشم جاتون 30 تومن میزارم رو بودجم و اینو می گیرم: BenQ VA LED GW2255
مدل جالبی هست و گارانتی نسبتا خوبی داره.
من این مدل رو نداشتم ولی با خرید یه مدل دیگه به این برند خیلی خوشبین شدم.
نظر بنده هم همينه. خريد مانيتورهاي ماديران و سام سرويس كه مونتاژ داخله با قيمت حدود 100000 تومان بيشتر از قيمت بدون گارانتي اصلا ارزش نداره. از نظر سرويس دهي ، ماديران از سام سرويس خيلي بهتره. در هر صورت اگر اين مانيتور بن كيو كه دوستمون معرفي كردن با اين قيمتها بشه گير آورد كه 100% از هر نظر بهتره. مطمئنا Full HD هستش و سايزشم كه 22 اينچه.

hexadesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
ممنون BenQ رو فقط یه جا جعبه اش رو پیدا کردم! زیاد رایج نیست تو بازار اینجا، خودمم زیاد دل خوشی از LG ندارم تا حالا هرچی استفاده کردم تا گارانتیش تموم میشد دیگه روشن نمیشد!
ایسوس گارانتی 3 ساله 19 اینچ 385 تومن نظرتون راجع به این چیه؟
بین asus و BenQ کدوم بهتره تو این رنج؟

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
ممنون BenQ رو فقط یه جا جعبه اش رو پیدا کردم! زیاد رایج نیست تو بازار اینجا، خودمم زیاد دل خوشی از LG ندارم تا حالا هرچی استفاده کردم تا گارانتیش تموم میشد دیگه روشن نمیشد!
ایسوس گارانتی 3 ساله 19 اینچ 385 تومن نظرتون راجع به این چیه؟
بین asus و BenQ کدوم بهتره تو این رنج؟
BenQ معرفي شده رو اگر گير بياريد بهتره. چون نسبت به Asus هم قيمتش مشخصات بهتري داره. فراموش نكنيد كه 22 اينچه و اينكه Full HD هستش. مانيتورهاي 20 اينچ و سايز پايينتر رزولوشن پايينتري دارند.

I_H4ve_N0_Name

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
Asus led hd VS197DE 385.000
این مدل 19 اینچی هست
مدل زیر هم 20 اینچی 435.000
Asus HD Led VS207T

hexadesign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
خودم نظرم رو asus هست، هم راحتر پیدا میشه هم گارانتیش 3 سالست میترسم BenQ پیدا کنم به مشکل بخورم حالا بگرد یکی رو پیدا کن درستش کنه...
توو نت که میگردم سایزهای مختلف یه قیمت دارن زیاد برندش مهم نیست انگاری، حیف نمیشه مانیتورها رو روشن کنار هم دید که بشه انتخاب کرد

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
دوست عزیز . یه سرچ توی نت بزنید و ببینید این مانیتور چه رتبه ای آورده. ضمنا بیشتر قطعات که توی مانیتورها خراب میشن مصرفی هستند و گیر میاد(بعد از گارانتی). برند ایسوس بسیار خوبه اما فراموش نکنید که مانیتور معرفی شده فول اچ دی هستش و 22 اینج با اختلاف قیمتی کم. اگر Full HD بودنش و سایز خوبش براتون مهم نیست , هر مدل از ایسوس که به پولتون بخوره منم تایید می کنم.

بالا