برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس دهنده نداگستر صبا نت

m03tafa

Registered User
لایک‌ها
74
من به خاطر اینکه خط تلفن ما طوری هست که فقط مخابرات بهم سرویس میده از اول یعنی چند سال پیش اجباراً مخابرات داشتم و تا 3-4 ماه پیش قطعی و مشکلات زیاد داشت اما جدیداً یه تغییرات اساسی و خوب داده و قطعی خیلی خیلی اومده پایین و کیفیت خیلی بالا رفته.
من تقریبا سه ماه پیش سرویس رو جدید کردم و مجبور شدم 6 ماهه بگیرم چون اون موقع فقط کسانی که 6 ماه به بالا میگرفتن میتونستن دانلود شبانه داشته باشن و سرعت دانلود شبانه هم خیلی خوبه.
البته از یه نفر شنیدم جدیداً دانلود رایگان شبانه واسه 6 ماه رو هم برداشته و فقط واسه اشتراک یک سال به بالا دانلود رایگان شبانه میده.
البته این قضیه دانلود رایگان شبانه واسه 1 سال به بالا فقط در حد شنیدن هست و از خود مخابرات سوال نکردم ولی پیشنهاد می کنم دوباره با مخابرات آشتی کنید البته از چند نفر دیگه هم بپرسید بعد.
فکر کنم تعداد کسانی که بدبختیا مثل من از مخابرات کشیدن کم باشه اما الان واقعاً راضی هستم.
خلاصه امیدوارم مسئولین کشور پهنای باند رو ببرن بالا که مشکل دانلود شبانه واسه هیچ سرویس دهنده ای نباشه...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
چشمش نزنم سرعت شبانش خوب شده.. مخصوصا 4:30-6 :دی

Grafix

Registered User
لایک‌ها
99
دوستان، کسی از سرویس های جدید "نامحدود" صبانت استفاده کرده به تازگی ؟

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
سرویس های نا محدودش به دستور سازمان تنظیم مقررات رادیوی برداشتن.دیشب تو نمایشگاه با مسول فروشش صحبت میکردم.می گفت نامحدودا رو برداشتن دیگه نمیدن

Grafix

Registered User
لایک‌ها
99
سرویس های نا محدودش به دستور سازمان تنظیم مقررات رادیوی برداشتن.دیشب تو نمایشگاه با مسول فروشش صحبت میکردم.می گفت نامحدودا رو برداشتن دیگه نمیدن

ممنون دوست من
الآن که داخل پنل، قابل سفارش هست ظاهرا" ..

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
نمی دونم والا احتمالا به همین زودی های زود بردارنش :D چون طرفی که من باهاش صحبت میکردم با 100 در 100 اطمینان صحبت میکرد

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
سلام
کسی هست که سرویس 12Mb یا 8M با 6MB داشته باشه ؟ میخوام بدون سرعت در دانلود شبانه به چند میرسه ؟ پلیس داره ( یعنی اگه مثلا 10 شب پشت هم شبانه استفاده کنی سرعت خیلی کمتر میشه ) ؟

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
کسی هست که سرویس 12Mb یا 8M با 6MB داشته باشه ؟ میخوام بدون سرعت در دانلود شبانه به چند میرسه ؟ پلیس داره ( یعنی اگه مثلا 10 شب پشت هم شبانه استفاده کنی سرعت خیلی کمتر میشه ) ؟
با سلام
شما هر سرویسی که از صبانت بگیرید , طبق قانون جدیدشون تا دوبرابر حجمش مثلا سرویس 3 گیگ در ماه, معادل 6گیگ شبانه رو با سرعت بالا میگذاره دانلود کنی و بعدش سرعتت رو 128 کیلوبیت معادل 16 کیلو بایت لیمیت میشه. بعد از اون میتونی 3 تا راه داری ,یکی تا زمان پایان دوره با همون سرعت کم استفاده کنی دومی حجم اضافه بخری و بعدش معادل دو برابر اون با سرعت بالا استفاده کنی و سومی تغییر حالت به شبانه نیم بها که هر گیگ شبانه معادل 1/2 گیگ از روزانه ات کم میکنه.

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
با سلام
شما هر سرویسی که از صبانت بگیرید , طبق قانون جدیدشون تا دوبرابر حجمش مثلا سرویس 3 گیگ در ماه, معادل 6گیگ شبانه رو با سرعت بالا میگذاره دانلود کنی و بعدش سرعتت رو 128 کیلوبیت معادل 16 کیلو بایت لیمیت میشه. بعد از اون میتونی 3 تا راه داری ,یکی تا زمان پایان دوره با همون سرعت کم استفاده کنی دومی حجم اضافه بخری و بعدش معادل دو برابر اون با سرعت بالا استفاده کنی و سومی تغییر حالت به شبانه نیم بها که هر گیگ شبانه معادل 1/2 گیگ از روزانه ات کم میکنه.
اما آخه همچین چیزی رو تو سایتش ننوشته میخواستم بدونم کسی عملا امتحان کرده ؟
من خودم 5 6 سال صبا داشتم 2 سال پیش بعد آشغال شد شبانش جدا شدم الان با این سرعت ها وسوسه شدم یعنی حتی اگه ادم سرعت شبشم از 12 به 2 برسه خوبه اما اگه بخواد این قانون ها باشه به درد لای جرز هم نمیخوره

• Like
Reactions: MRM

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
اما آخه همچین چیزی رو تو سایتش ننوشته میخواستم بدونم کسی عملا امتحان کرده ؟
من خودم 5 6 سال صبا داشتم 2 سال پیش بعد آشغال شد شبانش جدا شدم الان با این سرعت ها وسوسه شدم یعنی حتی اگه ادم سرعت شبشم از 12 به 2 برسه خوبه اما اگه بخواد این قانون ها باشه به درد لای جرز هم نمیخوره

با سلام

من در اصفهان از سال 86 تا همین هفته پیش ازشون اشتراک داشتم. مصرف هم میانگین 3-4 گیگ روزانه و نهایتا 15 گیگ شبانه بود ( البته از2 سال پیش به اینور - قبلش شبانم 100 مگ در ماه هم نبود!) که به دودلیل یکی قطع و وصلیش زیاد شده بود و یکی هم همین قانون مسخره شبانه که از اواسط شهریور راه انداختن کنسلش کردم. اینم توی سایت خودشون :

http://www.sabanet.ir/sabanet/news/194-اطلاعیه-تغییرات-سرویس-شبانه

Afshin75

Registered User
لایک‌ها
109
ظاهرا شبانه نیم بها به 1/3 بها تبدیل شده

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
اگه یه کار درستی انجام داده باشن همینه :دی سرعت شبانه من از 2kb :دی رسیده به 200kb ..

دمشون گرم :دی

tvradio

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان عزیز یک سوالی داشتم لطفا کمک کنید ایا کسی از شما دوستان هستش که سرویس 8 و 10 و 12 مگابایتی محدود صبانت را خریداری کرده باشه ایا شما سرعت دانلودتون بالای 600 تا هستش یا نه باسپاس از شما

saiwayne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
سرعت سرویس 256 نا محدود چقدره و بعد از پایان حجم منصفانه سرعت چقدر کم میشه ؟
سرویس 512 چطور ؟

L4DD3R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
سرعت سرویس 256 نا محدود چقدره و بعد از پایان حجم منصفانه سرعت چقدر کم میشه ؟
سرویس 512 چطور ؟

سلام

دوست عزیز بهت پیشنهاد میکنم اگه نامحدود میخوای به هیچ وجه از صبانت نگیری، من همین 2 هفته پیش گرفتم.

سرویس 256، تو 5 گیگ اول سرعتت روی 1.5 مگ هست (یعنی 200 کیلوبایت دانلود میتونی بکنی) بعد از اون سرعت میره رو 64 کیلوبایت (یعنی نهایت سرعت دانلود به 5-6 هم نمیرسه) خلاصه که صفحه گوگل رو نمیتونی به راحتی باز کنی، ایمیل و چیزای دیگه که کلا باز نمیشه.

به نظرم طرح های دیگش که شبانه ارزون داره (شبانه نامحدود رو کلا جمع کرده تا جایی که اطلاع دارم) بهترن

512 رو هم اطلاع ندارم ولی اونم باید یه چیزی مثل همین باشه.

poorya_2

Registered User
لایک‌ها
1,014
من که از این صبانت دارم میرم ، یه روز بهترین بود الان جز بدترین هم نمیشه حسابش کرد

عجب راهی واسه سرکیسه کردن ملت پیدا کرده

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
با سلام

سلام
شما مطمئن هستید که هر سرویسی بگیری بعد از تموم شدن اون حجم 2برابری سرعتشرو 128 میاد؟
یعنی من اگه 8 مگ هم بگیرم بعد از استفاده از حجم دو برابری سرعت میاد رو 16 کیلو؟

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
سلام
شما مطمئن هستید که هر سرویسی بگیری بعد از تموم شدن اون حجم 2برابری سرعتشرو 128 میاد؟
یعنی من اگه 8 مگ هم بگیرم بعد از استفاده از حجم دو برابری سرعت میاد رو 16 کیلو؟

بله. برای خود من پیش اومد. البته فقط سرعت شبانه میاد روی 16 کیلوبایت. روزانه بدون تغییره. میتونید در کنترل پنلتون شبانه رو به وضعیت نیم بها تغییر بدید تا سرعت شبانتون هم برگرده (هر 2 گیگ شبانه , 1 گیگ روزانه کم میکنه) و دقیقا همون مسائلی هست که گفتم.

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
ای بابا اینجوری که خیلی بده :general210:
8مگ بگیری شبانه رایگان 100k هم نده

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
با سلام

جدیدا چک کردم شبانه اینطوری شده : 2 برابر حجم سرویس و اضافه ها رایگان , بعدش یا سرعت محدود روی 16 کیلوبایت یا هر 3 گیگ 1 گیگ روزانه کم میکنه به انتخاب شما.

قبلا 3 برابر رایگان بود ولی به ازای هر 2 تا 1 گیگ روزانه کم میکرد بعد ازمحدود شدن اگر که انتخاب میکردید

بالا