برگزیده های پرشین تولز

علی کریــــــــــمی

commment

Registered User
لایک‌ها
360
باز هم یک جمله عجیب از علی کریمی

اینستاگرام علی کریمی با یک سوژه بکر دیگر، به روز شد تا محل بحث و جدل شود.

علی کریمی یکبار دیگر در شرایطی که حرف اول فوتبال ایران، موضوع اخراج علی دایی است، از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام، اقدام به انتشار یک عکس نوشته کرد.

erkl4d6gjw34nk43x3f3.jpg

در این عکس نوشته، می خوانیم: خیلی سخته برای کسی که آتش گرفته است، توضیح بدهی که نباید بدود... !

به نظر شما، منظور علی کریمی چه کسی است؟ او می خواسته فردی را خطاب قرار بدهد یا بدون منظور این عکس نوشته را منتشر کرده؟

خبرآنلاین

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
باز هم یک جمله عجیب از علی کریمی

اینستاگرام علی کریمی با یک سوژه بکر دیگر، به روز شد تا محل بحث و جدل شود.

علی کریمی یکبار دیگر در شرایطی که حرف اول فوتبال ایران، موضوع اخراج علی دایی است، از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام، اقدام به انتشار یک عکس نوشته کرد.

erkl4d6gjw34nk43x3f3.jpg

در این عکس نوشته، می خوانیم: خیلی سخته برای کسی که آتش گرفته است، توضیح بدهی که نباید بدود... !

به نظر شما، منظور علی کریمی چه کسی است؟ او می خواسته فردی را خطاب قرار بدهد یا بدون منظور این عکس نوشته را منتشر کرده؟

خبرآنلاین
بدون منظور که نیست پشت میبینی نوشته تیکه های خفن.حتما منظوری داشته اما کی نمیدونم

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
کار با سياسي‌ها قبلا خوب بود الان بد شده؟

علي کريمي: لطفا دهان اطرافيان‌تان را ببنديد

زمزمه بازگشت علي کريمي به پرسپوليس از شايعه به واقعيت نزديک‌تر شده است و شماره هشت سابق تيم ملي‌ باز هم به دنبال جادو اينبار روي نيمکت مربيگري است.
00942597.jpg

به گزارش "ورزش سه"، بعد از کنار گذاشته شدن علي دايي از نيمکت پرسپوليس و حضور حميد درخشان همه منتظر بودند تا کريمي دوباره به پرسپوليس برگردد اما او در گفت و گو با ورزش سه تاکيد مي‌کند خداحافظي‌اش هميشگي است. اين گفت و گوي اختصاصي و خواندني که در آن علي کريمي از برادرهاي دايي تا مايلي کهن حرف زده را بخوانيد.

تصميمم عوض نمي‌شد

تصميم گرفته ام که ديگر بازي نکنم حتي دارم فوتبال را فراموش مي‌کنم. از آقاي درخشان که نسبت به من لطف دارد تشکر مي‌کنم ولي من تصميمم را گرفته ام و برگشتي در آن نيست. البته اگر کمکي از دستم بربيايد در خدمتم ولي بعنوان بازيکن و مربي فعلا قصدي ندارم. اينکه مي‌پرسيد اگر مي‌دانستم در پرسپوليس تغييراتي مي‌شود خداحافظي مي‌کردم يا نه خيلي ذهني است. من تصميمم را در پايان فصل گرفته بودم و فقط اعلامش کمي زمان برد. اصلا هم به اين فکر نمي‌کردم در پرسپوليس چه اتفاقي بيفتد و چه کسي برود و بيايد.

روزگارم بد نيست

خداحافظي چيز بدي نيست و من کاملا از شرايطم راضي هستم. زمان زيادي دارم که به کارهاي شخصي و خانواده‌ام برسم. الان هم مي‌دانيد که يک دختر به جمع ما اضافه شده و من تمام وقتم را صرف خانواده مي‌کنم. به هرحال قبلا هميشه درگير تمرين و اردو بودم اما حالا مي‌توانم جبران کنم.

00991416.jpg

تاثير مثبت

نمي‌دانم در چه نقشي به فوتبال برمي‌گردم. زياد هم برايم مهم نيست. مهم اين است که بتوانم کاري کنم که تاثير مثبت داشته باشد. البته اينکه در آينده چه اتفاقي براي من بيفتد الله اعلم.

تغيير مربي در پرسپوليس

از اين اتفاقات در همه دنيا مي‌افتد و البته در ايران بيشتر. در اين چند روزه هم خيلي از اين مساله انتقاد شده در حالي که مديريت باشگاه صلاح ديده و يک تصميمي گرفته. مگر زماني که مدير قبلي قرارداد سه ساله مي‌بست کسي انتقاد کرد؟ او تشخيص داده بود اين کار را بکند و مديريت جديد هم به اين نتيجه رسيده که تغييرات بدهد.

پرسپوليس به حمايت نياز دارد

بايد به مربي جديد پرسپوليس وقت بدهيم. هواداران کاري به موضوع سرمربي نداشته باشند و از تيم‌شان حمايت کنند. اين تيم هنوز مي‌تواند به ليگ برگردد و بايد بيش از هميشه حمايت شود. فقط در اين صورت است که روزهاي خوب از راه مي‌رسد.

به استاديوم مي‌روم

دوست دارم به استاديوم آزادي بروم و بازي‌هاي پرسپوليس را تماشا کنم اما مي‌ترسم که مسائلي پيش بيايد و حاشيه درست شود. به هرحال حتما چند بازي را مي‌روم و اميدوارم پاقدمم هم براي تيم خوب باشد.

کار با سياسي ها

چرا موقعي که آقايان با آقايان سياسي قرارداد مي‌بندند همه چيز خوب است اما تا اخراج مي‌شوند همه چيز بد مي‌شود و آدم‌ها نابلد و بساز بفروش و ...؟ مگر مدير قبلي پرسپوليس سياسي نبود؟ يا همين آقايان هيات مديره فعلي از ابتداي فصل حضور نداشتند؟ من اگر نخواهم با آدم سياسي کار نکنم کلا کار نمي‌کنم نه اينکه بگذارم کار به اينجا برسد. بايد همان اول فصل در اين باره تصميم گرفته مي‌شد.

00990374.jpg

دهان اطرافيانش را ببندند

داداش آقايان شروع کرده‌اند به مصاحبه عليه پيشکسوتان و به بازيکناني که همه عمرشان را در پرسپوليس بودند مي‌گويند کفتر باز. در حالي که بعضي حيوانات از آدم‌ها هم بامعرفت‌ترند. خود من هم حيوان نگهداري مي‌کنم و وفا و معرفت اين مخلوقات خدا از خيلي آدم‌ها کمتر نيست. آقايان بايد دهان اطرافيان‌شان را ببندند تا بيش از اين بي‌حرمتي نشود.

00990062.jpg

من پرسپوليسي نيستم

پرسپوليسي به کسي مي‌گويند که زندگي‌اش را پاي تيم گذاشته باشد. خيلي‌ها مثل ضيا عربشاهي، همايون بهزادي، کاظم سيدعليخاني، بهروز رهبري فرد و خيلي‌هاي ديگر در همه عمرشان پرسپوليسي بوده‌اند اما ما نبايد اجازه بدهيم آدم‌هايي که تازه به فوتبال آمده‌اند درباره اين‌ها حرف بزنند و متلک بارشان کنند. اين خنده‌دار است آدم‌هايي که پاي شان تازه به فوتبال باز شده غوره نشده مويز شده‌اند.

جوانگرايي در پرسپوليس

به نظرم جوانگرايي در پرسپوليس بازي با کلمات بود. جوانگرايي يعني شما بازيکني رو کني که ستاره بشود. بازيکني که تيمش را تکان بدهد. اين از وظايف هر مربي‌اي است اما بعضي‌ها فقط ادعايش را دارند.

خدا حفظت کند مايلي‌کهن

خدا اين حاجي مايلي‌کهن را براي ما نگه دارد که اگر نبود خيلي‌ از ما به خاطر يک سري از آدم ها بايد دم‌مان را روي کول‌مان مي گذاشتيم و از اين مملکت مي‌رفتيم. خيلي از ما فقط اميدمان به اوست.

00946660.jpg

رسانه‌ها دقت کنند

اين درست است که درباره آدم‌ها حرف زدن خواننده مي‌آورد ولي رسانه‌ها دقت کنند که با چه آدمي صحبت ‌مي کنند. به رزومه طرف نگاه کنيد، ببينيد چه کار کرده و بعد با او حرف بزنيد تا حداقل اگر کسي خواست درباره اسطوره ‌هاي پرسپوليس صحبت کند خودش هم چيزي در گذشته‌اش داشته باشد.

دو دستگي ممنوع

باز هم از هواداران مي‌خواهم که پرسپوليس را تشويق کنند. حتي اگر به بازيکنان علاقه ندارند فقط تيم را تشويق کنند. مربيان مي‌ايند و مي‌روند و فقط نام پرسپوليس باقي مي‌ماند. با اين دو دسته شدن‌ها فقط پرسپوليس ضربه مي‌خورد. اگر هواداران حمايت کنند پرسپوليس به شرايطي مي‌رسد که در شان آنها باشد. من اميدوارم که اينطور بشود.

00946051.jpg

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اينستاگرام کريمي؛ اسطوره‌هاي دهه90

علي کريمي که روز گذشته در تمرينات پرسپوليس حاضر شده‌ بود عکسي در صفحه اينستاگرام خود قرار داد که به نظر جالب مي‌رسد.

به گزارش "ورزش سه"، علي کريمي که زمزمه‌ حضورش در پرسپوليس شنيده مي‌شود عکسي در صفحه اينستاگرام خود قرار داده که در آن بازيکنان مطرح دهه 90 ميلادي فوتبال حضور دارند.

در اين عکس، وحيد هاشميان، کريم باقري، خداداد عزيزي، مهدي مهدوي‌کيا و فرهاد مجيدي در کنار علي کريمي حضور دارند اما جاي يک نفر به نظر خالي مي‌رسد!

00992221.jpg

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
علیِ کریمی برگرد به تیمت
این رضا حقیقی ...... تو تیمت :D:D

پ ن : ما همه باهم رفیقیم - عمو هر چیز که در جُستن آنی ، آنی

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
تو اینستاگرام خیلی از عکس ها اینجوری میشه ... اگر هم از قصد این کارو کرده که بازم دمش گرم اما شما فکر میکنید علی انقدر بیکاره بیاد عکسو کات کنه ... متاسفانه پیج های علی دایی شروع کردن به فحاشی

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
تو اینستاگرام خیلی از عکس ها اینجوری میشه ... اگر هم از قصد این کارو کرده که بازم دمش گرم اما شما فکر میکنید علی انقدر بیکاره بیاد عکسو کات کنه ... متاسفانه پیج های علی دایی شروع کردن به فحاشی
تایید
اکر عمد رو در نظر نگیریم ..
تو اینستاگرام عکس با عرض خود برنامه ست میشه و یا یک طرف و یا طرف دیگه ..

aligator2006

Registered User
لایک‌ها
43
به نظر من خیلی اتفاق خوبی واسه کریمی افتاد. من کاملا مخالف برگشتنش به پرسپولیس بودم. خدا رو شکر اهداف خیلی بزرگتری رو انتخاب کرده واسه خودش. اونایی هم که مخالف هستن مخصوصا دوستای استقلالی و تازه خدا رو شکر میکنن که مجیدی انتخاب نشده باید بدونن که حداقل کریمی واسه تیم خاصی انتخاب نشده و واسه تیم ملی کشورش میخواد موثر باشه.

امیدوارم که اتفاق های خیلی مثبتی برای تیم ملی بیوفته که یکیش افتاد .

بالا