برگزیده های پرشین تولز

آیفون 6 پلاس خم می شود! - اثبات تصویری

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
پس از انتشار ویدیوی خم شدن بدنه آیفون ۶ پلاس در کانال یوتیوب Unbox Therapy ، عده بسیاری از طرفداران اپل این ویدیو را جعلی دانسته و اپل نیز در واکنش رسمی خود به این مشکل ، تعداد شکایات کاربران از این مشکل را تنها ۹ مورد اعلام کرد.

در پاسخ به این شبهات ، امروز Unbox Therapy دوباره دست به کار شده و این بار ویدیویی را در خیابان و در حضور عابران ساخته است.
همانطور که در ویدیو می بینید این بار هم آیفون ۶ پلاس با فشاری به ظاهر کمتر از ویدیوی قبلی به راحتی خم می شود.عدم وقفه در ضبط این ویدیوی جدید ، همچنین ادعای استفاده از تکنیک های سینمایی در ویدیوی قبلی را هم رد می کند.وی همچنین با چند جمله طنز از عابران شاهد صحنهiPhone 6 Plus- The Bend Uncut سوال می کند که آیا من فشار زیادی به این گوشی وارد کردم و آیا من پرورش اندام کار هستم ؟

Unbox Therapy بعد از خم کردن آیفون ۶ پلاس به سراغ اسمارت فون موتورولا موتو ایکس می رود و با وارد کردن فشاری به مراتب بیشتر از آیفون ۶ ، نشان می دهد که این گوشی بدون هیچ آسیبی خم شده و دوباره با حال اول باز می گردد.
آنلاین تماشا کنید:
http://www.youplus.ir/video/1117/اثبات-خم-شدن-آیفون-۶-پلاس/

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اصلا چیز غیر عادی نیس برای گوشیای الومینیومی...منم z1 دارم بعد خرید کلی در مورد خم شدنش شنیدم پس برای ایفونم زیاد مشکلی نیس فقط نباید تو جیب عقب گذاشته بشه

Sent from my C6903 using Tapatalk

ahmadra.2520

Registered User
لایک‌ها
163
ای بابا ملتم بخدا دنبال چه چیزایی میرن
خیلی عذر میخوام
ولی باید بگم
ادم خیلی باید بی شعور باشه چشمشو روی این همه حسن و زیبایی و قابلیت و نو اوری این گوشی ببنده بعد چون خم میشه بگه به درد نمیخوره!
اخه کدوم ادم عاقلی با گوشی خودش این کارو میکنه؟ بیاد انقدر فشار بهش بده که گوشی خم بشه؟ دیگه تو بدترین حالت میتونی یه گارد بندازی روش مقاومتشم میره بالا!
گوشی تو جیب جلو شلوار یا جیب کت چه جوری میخواد تا بشه؟
در ضمن این گوشیه نه اجر که هرچقدر فشار بدی خم نشه!تو زمونه ای که همه ی امکانات یه گوشی میشه ضد اب بودن! عجیب نیست خم نشدن و نشکستن و نسوختن هم امکانات حساب بشه!

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
خیلی عذر میخوام
ولی باید بگم
ادم خیلی باید بی شعور باشه چشمشو روی این همه حسن و زیبایی و قابلیت و نو اوری این گوشی ببنده بعد چون خم میشه بگه به درد نمیخوره!
اخه کدوم ادم عاقلی با گوشی خودش این کارو میکنه؟ بیاد انقدر فشار بهش بده که گوشی خم بشه؟ دیگه تو بدترین حالت میتونی یه گارد بندازی روش مقاومتشم میره بالا!
در ضمن این گوشیه نه اجر که هرچقدر فشار بدی خم نشه!تو زمونه ای که همه ی امکانات یه گوشی میشه ضد اب بودن! عجیب نیست خم نشدن و نشکستن و نسوختن هم امکانات حساب بشه!

ببخشید میگم ادم باید خیلی بیشعور باشه سنگ یه همچین برندی رو به سینه بزنه

z1

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
حالا اگر همین اپل توی زمان معرفیش خودش گوشی رو خم میکرد همین کاربرایی که از اپل بد میگن تا الان داشتن از تعجب به سوی مرگ میرفتن.:general711:
اگر به سوتی دادنه که بابا خبر ندارید سامسونگ تکنولوژی جا کارتی رو توی نوت 4 گزاشته:eek:

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
نمیدونم چرا 3 روزه 10 میلیون آیفون 6 فروخته!لابد اون 10 کشور پیشرفته مردمش احمق هستند و ملت جهان سومی ما خیلی میفهمه!
این مسئله رو خیلی بزرگش کردن.غیر از گوشی های پلاستیکی بقیه تقریبا در اثر نیروی زیاد خم میشن.فیلماش تو یوتیوب زیاده!
باریک بودنش هم خیلی مهمه.
شما به من آیفون 6 بده خودم خیلی خوب ازش مراقبت میکنم.:D
خیلی عذر میخوام
ولی باید بگم
حاجی این مسئله طبیعیه!:D یارو تقلب کرده بود واسه خم کردن آیفون بعد گندش درومد!یعنی ببین چه کارایی که نمیکنن!اینا واسه ترول بازی فن ها است که مشغول باشن وگرنه من مشکلی تو آیفون 6 نمیبینم.
اپل اینقدر بزرگ هست که کوچکترین مسئله ای به وجود بیاد خیلی روش زوم میشه.به هر حال مهمترین و بهترین گوشی سال هست.
اینم شاهکار ساخت نوت 4!:Dببینید سامسونگ غیر از تبلیغات بیش از حد محصولاتش چقدر رو نوت کار کرده!:general304:هرچند سنسور یو وی و ضربان قلب هم داره.:p
http://www.gsmarena.com/first_samsung_galaxy_note_4_units_plagued_by_build_issues-news-9786.php

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
نمیدونم چرا 3 روزه 10 میلیون آیفون 6 فروخته!لابد اون 10 کشور پیشرفته مردمش احمق هستند و ملت جهان سومی ما خیلی میفهمه!
این مسئله رو خیلی بزرگش کردن.غیر از گوشی های پلاستیکی بقیه تقریبا در اثر نیروی زیاد خم میشن.فیلماش تو یوتیوب زیاده!
باریک بودنش هم خیلی مهمه.
شما به من آیفون 6 بده خودم خیلی خوب ازش مراقبت میکنم.:D

حاجی این مسئله طبیعیه!:D یارو تقلب کرده بود واسه خم کردن آیفون بعد گندش درومد!یعنی ببین چه کارایی که نمیکنن!اینا واسه ترول بازی فن ها است که مشغول باشن وگرنه من مشکلی تو آیفون 6 نمیبینم.
اپل اینقدر بزرگ هست که کوچکترین مسئله ای به وجود بیاد خیلی روش زوم میشه.به هر حال مهمترین و بهترین گوشی سال هست.
اینم شاهکار ساخت نوت 4!:Dببینید سامسونگ غیر از تبلیغات بیش از حد محصولاتش چقدر رو نوت کار کرده!:general304:هرچند سنسور یو وی و ضربان قلب هم داره.:p
http://www.gsmarena.com/first_samsung_galaxy_note_4_units_plagued_by_build_issues-news-9786.php
اصلا لامصب دنیارو با این اختراعش ترکوند سامسونگ
سنسور جاکارتی برای اولین برای در دنیای تکنولوژی

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
اصلا لامصب دنیارو با این اختراعش ترکوند سامسونگ
سنسور جاکارتی برای اولین برای در دنیای تکنولوژی
داداش اینا همش قابل چشم پوشی هست نباید شلوغش کرد.چون تو سری جدید درستش میکنند.
آیفون عالیه و طرفدارای خودش داره.نوت هم عالیه و بهترین گوشی اندرویدی است.

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
داداش اینا همش قابل چشم پوشی هست نباید شلوغش کرد.چون تو سری جدید درستش میکنند.
آیفون عالیه و طرفدارای خودش داره.نوت هم عالیه و بهترین گوشی اندرویدی است.
بهترین نظری بود که بین این دو برند شنیدم.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
يه نفر به اين سوال من جواب بده كه چطور اپل با يه گوشي فقط يه گوشي موفقيتي به دست مياره كه 100 تا كمپاني هركدوم با 200 مدل گوشي نتونستن به دست بيارن!؟!
مگه اينكه همه دنيا احمق باشن!!!

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
يه نفر به اين سوال من جواب بده كه چطور اپل با يه گوشي فقط يه گوشي موفقيتي به دست مياره كه 100 تا كمپاني هركدوم با 200 مدل گوشي نتونستن به دست بيارن!؟!
مگه اينكه همه دنيا احمق باشن!!!

کدوم گوشی سعید جان ؟! یه جوری میگی فقط با یک گوشی انگار در تاریخ این کمپانی فقط یه گوشی ساخته!! چون اسم همشون ایفونه فقط یه گوشی محسوب میشن؟!!

بعد کدوم موفقیت رو شما میگی ؟! اینکه شما علاقه داری بهش و بعضا با چاخان پاخان بزرگش میکنید رو خودتون باور کردید ! انقدر گفتین که یادتون رفته حقیقت
کمپانی های دیگه هرچی میزنن شما هی باز اپل اپل میکنید، چشماتون رو بستین و دستاتون رو گزاشتین رو گوشتون عین بچه ها فقط داد میزنید اپل اپل !

بعدشم همه ی اینا به کنار ، این گند اخر رو چجوری جواب میدین جالبه واسم ! میگیم انقدر حساب کتاب نداشته این کمپانی که ارگونومی رو بررسی کنه که از دست سر نخوره و تپ جیب خم نشه !! یه حساب کتاب ساده پیش پا افتاده، بعد شماها میگین هنوزم بهترین گوشیه و دوباره از تو گور یه سری خزعبلات میکشین بیرون
خب با یه همچین قماشی میشه بحث کرد ؟!

اون روز تو تاکسی دوتا پسر عقب نشسته بودن داشتن سر یه مدل اچ تی سی و سامسونگ کل کل میکردن، باور کنین بقدری علمی حرف میزدن ادم لذت میبرد، همش با دلایل مستند ... بعد کل کل بین یه اپلی رو میبین...بهترینه ، نه اصلا اوله، نه قویترینه، اصلا عالی ترینه ، هنوز کسی نتونسته مثلش بسازه ، اصلا برترینه !!!

با قماشی که بهشون میگی گوشی خم میشه و خم میمونه ، بعد طرف میگه انعطاف پذیره !!! میشه بحث کرد ؟!

ال جی فلکس رو ندیدین تو زندگیتون بس که چشماتون رو اپل بسته ، وگرنه انعطاف پذیر رو به کار نمیبردین..

عاقلان دانند..
z1

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من یه پستی دادم کسی گوش نکرد بابا گوشی که دورش آلومینیومی باشه خم میشه مث sony z1 که کلی براش حرف در اوردن و مشکل خاصیم نیست
نه اپل بده نه سامسونگ هر کدام مشتریان خودشون رو دارن

Sent from my C6903 using Tapatalk

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
حرف آقا سعید کاملا درسته.
کل گوشی هایی که اپل تولید کرده چقدره دوستان؟؟؟؟
10 تا .
با این 10 تا شده بزرگترین برند دنیا.
ولی هرطور حساب کنیم ساسسنوگ و سونی و موتورولا و اچ تی سی و الجی و ... همشون 100 ها گوشی تولید کردن که از بینش فقط یکی دوتاش سر زبون ها اومده ولی اپل ایفون 2 جیش قوقا بپا کرد چه برسه به ایفون 6

بالا