برگزیده های پرشین تولز

فروش دوربین PENTAX K-5

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
عرض ادب
دوربین فوق بسیار کم کار کرد و در شرایط عالی و بدون هیچ مشکلی به فروش می رسد.
logo-v3.png

مشخصات دوربین PENTAX K-5

قیمت 1890
1.JPG

2.JPG

Last edited:

rahmannnn

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
لطفا یک توضیح در مورد استفاده لنزهای منوال فکوس مانت پنتاکس مثل لنز موجود در عکس بر روی بادی های دیجیتال پنتاکس بدید؟با این لنزها در چه مودهایی میشه عکاسی کرد؟ممنون

odesa

Registered User
لایک‌ها
85

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
لطفا یک توضیح در مورد استفاده لنزهای منوال فکوس مانت پنتاکس مثل لنز موجود در عکس بر روی بادی های دیجیتال پنتاکس بدید؟با این لنزها در چه مودهایی میشه عکاسی کرد؟ممنون
عرض ادب
خوشبختانه تمام لنزهای منوال فوکوس پنتاکس روی بادی های دیجیتال قابل استفاده است.برای استفاده از این لنزها اگر حرف A کنار لنز درج شده باشد حتی از داخل دوربین هم میتوان دیافراگم را تایین کرد.در غیر این صورت باید دیافراگم از رینگ خود لنز تایین شود که البته لذت بخش هم است(برای من اینگونه است)
برای استفاده از لنزهای منوال یک سری تنظیمات از داخل منو دوربین صورت میگیرد.چون طولانی است یک لینک اموزشی خوب میگذارم برای استفاده دوستان.
Shooting manual lenses on Pentax DSLRs

rahmannnn

Registered User
لایک‌ها
116
با این وجود پس امکان aperture priority توسط بادی با لنزهای منوال امکانپذیر است؟ و دوربین امکان نوردهی اتوماتیک دارد؟ این ویژگی دوربینهای پنتاکس خیلی ارزشمند است.... خوب بفروشید..

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
با این وجود پس امکان aperture priority توسط بادی با لنزهای منوال امکانپذیر است؟ و دوربین امکان نوردهی اتوماتیک دارد؟ این ویژگی دوربینهای پنتاکس خیلی ارزشمند است.... خوب بفروشید..
بله البته حرف A کنار لنز باید درج شده باشد روی لنز.ممنون

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
این لیبنک معتبر در مورد آموزش بکار گیری لنزهای انالوگ روی دوربینهای اس ال ار پنتاکس http://www.robertsdonovan.com/?p=1181 دوربینهای پنتاکس متاسفانه بد فروش هستن و اونم بخاطر اینه که کمتر کسی روش شناخت داره ایران شده همش کنون و نیکون.در صورتی که دوربینی مثل پنتاکس از ابرقدرتهای قدیمی است و همین الانم دوربنهایی با کیفیت عالی میزنه دوربینهایی که اکثرشون مهر و بوم هستن.و تنها ضعفشون همون که عرض کردم بد فروش هستن

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
سلام بله درست ميفرماييد من هم علت فروش م خرید k-3 است و الا اين بدنه مستحكم (الیاژ منیزیوم)كجا و مثلا 70D كنون كجا.یک لنز 24-70 دارم که اونو اگهی کردم تا فقط این دوربین رو نفروشم.در نهایت اکثرا جذب نیکون و کنون میشن اما من از این برند جدا نخواهم شد.

rasoul2014

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
شما که یجورایی خبره پنتاکس هستید میشه بگید وضعیت تهیه لنز برای این دوربینها چجوریه و ما اگه بخوایم از کنون مهاجرت کنیم به پنتاکس چقدر این مسائل حدودا (برای بدنه کراپ) هزینه رو دستمون میگذاره؟ ممنون میشم :general406:
پ.ن: لازمه بگم وقتی مشخصات K-5 رو خوندم بخصوص وقتی در مورد لرزشگیر داخل دوربین و اون ماژول GPS فوق العاده اش اطلاعات بدست آوردم، حسرت خوردم که چرا کنون خریدم ولی خوب جواب سوالایی مثل سوالی که پرسیدم هم خودش میتونه عامل بازدارنده مهمی باشه... :general112:

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
شما که یجورایی خبره پنتاکس هستید میشه بگید وضعیت تهیه لنز برای این دوربینها چجوریه و ما اگه بخوایم از کنون مهاجرت کنیم به پنتاکس چقدر این مسائل حدودا (برای بدنه کراپ) هزینه رو دستمون میگذاره؟ ممنون میشم :general406:
پ.ن: لازمه بگم وقتی مشخصات K-5 رو خوندم بخصوص وقتی در مورد لرزشگیر داخل دوربین و اون ماژول GPS فوق العاده اش اطلاعات بدست آوردم، حسرت خوردم که چرا کنون خریدم ولی خوب جواب سوالایی مثل سوالی که پرسیدم هم خودش میتونه عامل بازدارنده مهمی باشه... :general112:
عرض ادب
برای تهیه لنز توی ایران فقط یک نمایندگی به نام شرکت سیگل وجود داره که توی تهران است.میشه از اونجا تهیه کرد.تقریبا اکثر لنزها و لوازم رو داره حتی از برند های لایکا و هاسلبلاد.چیزهایی هم که نداشته باشن سفارش میگیرن میارن.البته بدی ماجرا هم اینه که چون فقط یک نمایندگی هست قیمتها رقابتی نیست.البته من لنز 16-50 پنتاکس رو پرسیدم قیمت 3.200 بود که با توجه به قیمت دلاریش قیمت بد نیست.
در مورد کوچ از کنون به پنتاکس هم اقای درویشی که تجربه بیشتری دارند جواب بدن بهتره .

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
فروش به مدت محدود.
با توجه به کمیاب بودن این دوربین در ایران و صبر کردن برای تعدیل قیمت k-3 -احتمالا منصرف بشم از فروش این نازنین،واقعا دوربین عالی هست و با این بدنه و سیلینگ لا اقل میتونه تا 3 سال عالی عمل کنه خصوصا در شرایط بد اب و هوایی.

odesa

Registered User
لایک‌ها
85
به دلیل خرید k-3
دوربین به فروش می رسد.یک بررسی در اینترنت کافیست تا پی به قدرت این دوربین ببرید.تخفیف ویژه هم میدهم به خریدار واقعی.

babak.rzg

Registered User
لایک‌ها
10
دوست عزیزم قیمت نهایی رو برام پیام میدی؟

بالا