برگزیده های پرشین تولز

فروش سی پی یو 3770K و مادربرد Asus P8P67 PRO

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
سلام دوستان. یک عدد سی پی یو 3770K به همراه مادبرد ایسوس p8p67 pro که 1155 هست بفروش میرسه. گارانتی مادربرد یه ماه پیش تموم شده. مواردی که باید ذکر کنم اینکه IHS سی پی یو 3770K باز شده و چسب سیاه رنگش برداشته شده( برای تماس بهتر با کولر و در نتیجه کاهش دما) .عکس زیر:

این سی پی یو برای تست تا 4.4 اور شده آن هم بدون تغییر ولتاژ . داخل IHS سی پی یو هم خمیر سیلیکون ultra liquid زده شده که بهترین خمیر سیلیکون دنیاست و بخاطر همین موضوع حداکثر دمایی که سی پی یو بهش رسیده حدود 45 بوده و اط نظر دمایی این سی پی یو در بهترین حالت خودش استفاده شده . عکس زیر دمای سی پی رو نشون میده هنگام اجرای برنامه pime95 :

کارتن و دفترچه سی پی یو و فنش هم همراش موجوده که تو عکس معلومه:

و اما مادربرد...(فروخته شد)
این مادربرد رو من حدود سه سال پیش خریدم و بخاطر مودینگ کیس رنگ هتسینگ هاش رو هم عوض کردیم.این مادربرد تا یه ماه پیش کاملا سالم بود ولی الان بعضی مواقع اذیت میکنه و مثلا موقع استفاده از کامپیوتر ، کلا کامپیوتر خاموش میشه . طبق آنالیزهایی که انجام دادم:D مشکل تقریبا از مولکس 24 پین برق مادربرد هست چون بعضی مواقع با تکون دادن کابل 24 پین مادربرد ، کامپیوتر خاموش میشد.
الان هم که دارم تاپیک رو میزنم دارم ازش استفاده میکنم.

تمام متعلقات مادربرد اعم از جعبه و کابلهای ساتای مخصوص و بریج برای SLI کردن کارت ها و دفترچه هاش هم موجوده :

و نهایت اینکه برای مادربرد یه گارد هم درست کرده بودم که خریدار محترم اگه خواست اینم رو مادربرد بهشون تقدیم میکنم::p

و اما قیمت ها:
قیمت سی پی یو 720 هزار تومن و قیمت مادربرد 150 هزار تومن ( مادربرد فروخته شد) هستش.
ممنون;)

Last edited:

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
کدوم شهر هستید ؟
مادربرد درست میشه ؟
عکسها باز نمیشن.
سلام دوست من. بنده ساکن اهر هستم. نزدیکی های تبریز. مادربرد هم فکر کنم درست بشه چون الانشم دارم ازش استفاده میکنم و احتمال اینکه کامل درست بشه هست.ولی نمیتونم بطور یقین چیزی بگم .
لینک عکسها رو هم قرار دادم. اگه بازم نمیتونید ببینید بگین یه جای دیگه آپ میکنم.;)

buy123

Registered User
لایک‌ها
44
ارومور رو از سابرتوث کندید ؟؟ شاید اتصالی کرده ؟!
ihs مد کردید فاصله بین ihs و pcb رو با چیزی تنظیم نکردید ؟
بیشترین فرکانسی که باهاش زدید چند و دما تو نرم افزار Cinbench چند بوده ؟ + voltage

Last edited:

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
ارومور رو از سابرتوث کندید ؟؟ شاید اتصالی کرده ؟!
ihs مد کردید فاصله بین die و pcb رو با چیزی تنظیم نکردید ؟
بیشترین فرکانسی که باهاش زدید چند و دما تو نرم افزار Cinbench چند بوده ؟ + voltage
:Dنه بابا چه کندنی:D
این آرمورشو خودم با پلکسی بریدم و درستش کردم.
بیشترین فرکانسی که باهاش زدم 4.4 بود اونم برای تست تو اجرای بازیها و گرفتن بنجمارک که حداکثر دما تو اور 4.4 شده بود 55 و از این دما بالاتر نرفته.قاصله بین ihs و pcb هم نیاز با تنظیم خاصی نداره.;)
و اینکه هیچگونه تغییر ولتاژی به سی پی یو اعمال نشده.

hossinkaspersky

Registered User
لایک‌ها
165
سلام دوست عزیز مطمنی پاورت مشکل نداره با پاور دیگه تست کردی و اینکه دمای 55 رو با کولر رفرنس خودش زدی یا سی پی یو کولر جداگانه داری

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
سلام دوست عزیز مطمنی پاورت مشکل نداره با پاور دیگه تست کردی و اینکه دمای 55 رو با کولر رفرنس خودش زدی یا سی پی یو کولر جداگانه داری
با یه پاور دیگه هم امتحان کردم نتیجه همون بود. پاور خودمم بردم بیرون دادم تست گفتن مشکلی نداره... دمای 55 رو با کولر Corsair H100i امتحان کردم.

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
مادربرد در شرف فروش... سی پی یو موجود ;)

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
مادربرد و متعلفاتش فروخته شد به جناب S.M.N .انشاالله که بتونن به خوبی ازش استفاده کنند:general504:
سی پی یو موجوده و تا روز سه شنبه قیمتش رو میکنم 699 هزار تومن. مفته به خدا...:D

S.M.N

Registered User
لایک‌ها
112
مادربرد و متعلفاتش فروخته شد به جناب S.M.N .انشاالله که بتونن به خوبی ازش استفاده کنند:general504:
سی پی یو موجوده و تا روز سه شنبه قیمتش رو میکنم 699 هزار تومن. مفته به خدا...:D
ممنون داداش یوسف تایید میشه

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
به خریدار CPU مدت زمان 48 ساعت مهلت داده میشه تا پردازنده رو تست کنه و درصورت هرگونه مشکل فنی در زمان یاد شده پس گرفته میشه. اینو برای دوستانی گفتم که از بابت باز کردنIHS نگران هستند.
قیمت 699 هزار تومن تا فردا شب ...

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
فروش CPU همچنان ادامه دارد:general504:

reza-fisher

Registered User
لایک‌ها
39
باسی پی یو i5 3550 و کوشی هوایی g525 تعویض داری
سلام دوست من. ممنون از پسشنهادتون.:general504:
متاسفانه نمیتونم با چیزی تعویض کنم. چون مادربردمو عوض کردم و می بایست یدونه 4790K بگیرم.

بالا