برگزیده های پرشین تولز

بازي‌هاي آسيايي

کسب کدوم مدال طلای مسابقات اینچئون براتون غیر منتظره بود و بیشتر چسبید؟

• محسن شادي(روئینگ)

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    9

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
هیچ مرجعی نیست که نظارت کنه روی فیلا ؟
433.gif
417.gif

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
یعنی واقعا انقدر وضع کشتی خراب هست که راحت به نفع میگیرن و هیچکس هم نیست جوابگو باشه؟!!!
انصافا اون ناداوری که توی فینال کشتی در حق کشتی گیر ما کردند اینقدر اظهر من الشمس بود که، منی که هیچی از کشتی سر درنمیارم فوری فهمیدم که هیات داوری اونجا کردند تو پاچه کشتی ما.
خداییش ازبک ها با کثافتکاری محض اون طلا رو بردند. هر احمقی اون کشتی رو نگاه کنه میفهمه که کی باید اخطار کم کاری میگرفت که نگرفت.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
تكواندو
يوسف كرمي
در همون دور اول خورد به حريف ازبك كه چند هفته قبل در مسابقات جام آسيا در فينال بهش باخت و نقره گرفت كه با نتيجه نزديك 5-4 باخت و حذف شد (بازيهاي آسيايي تك حذفي هست و شانس مجدد نداره)- البته داورها يك دو امتيازي مشكوك به حريف دادند كه اعتراض مربيان هم موثر واقع نشد

سوسن حاجي پور : دور اول رو برد و در دور دوم حريف تايلندي (طلاي دور قبل بازيهاي آسيايي) رو در راند طلايي برد و به نيمه نهايي رسيد واقعا تا اينجا عالي كار كرده

مسعود حاجي زواره: دور اول و دوم رو برده و به نيمه نهايي رسيده

بازيهاي مرحله نيمه نهايي حاجي پور ساعت 10:30 و حاجي زواره 11:15 صبح خواهد بود
اصلا یوسف کرمی واسه چی هنوز داره توی مسابقات شرکت میکنه؟؟!!
اینقدر از یه ورزشکار نخبه مون بیش از حد کار میکشیم که عمر مفیدش تموم میشه و آخرش اینجور با شکست ها و باخت های متعدد از صحنه ورزش خداحافظی کنه. یعنی ما جای کرمی دو تا جوون قبراق و تکنیکی نداریم بفرستیم طلاها رو درو کنن؟
آخه تکواندو ورزشی نیست که مثلا طرف 15 سال توش مدال آوری کنه که!
کره ای ها که مهد تکواندو هستند ورزشکارشون دو تا طلا میاره، باهاش خداحافظی میکنن نفر بعدی رو جایگزین میکنن.

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
والیبال جلوی کُره واقعا بد بازی میکردیم. اصلی ترین مشکل ما هم همون حمله ست. یعنی حتی توپ هایی هم که مال خودمونه (سرویس حریف) نمیتونیم بخوابونیم. آرمین تشکری و یکی دو تای دیگه بجای اینکه اون بالا محکم آبشار بزنن بازم طبق همون روال شکست خورده قبلی سعی میکردند آروم جا خالی بندازن که جالبه هیچکدومشون هم نخوابید. کره ای ها اینقدر زیر و زرنگ هستند همه رو جمع کردند.
اصلا سر همین جا خالی انداختن ها، اون بازیهای آخر مسابقات قهرمانی جهان رو واگذار کردیم.
کواچ یعنی گیجه، نمیبینه، یا نمیفهمه که جاخالی های ما تا الان هیچگونه ثمری نداشته اند پس اقلا بهشون گوشزد کنه که دیگه بیخیال شن و بجاش با همه قدرت توپ رو بخوابونن؟!
یه ضعف عمده دیگه ما هم که تا حالا شاید بالای ده یا دوازده امتیاز توی بازیها از ما گرفته، اسپک های عجله ای و بی دقت موسوی هست. از وسط تور توپ رو محکم میخوابونه 4 متر اونطرف تر توی اوت! جالبه که هیچ مدافعی هم جلوش نبود. خودش بود و توپ و زمین خالی و تسلیم شده کره، اما اینقدر کج و بی دقت زد توپ با اختلاف نیم متر اوت شد.

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
یعنی واقعا انقدر وضع کشتی خراب هست که راحت به نفع میگیرن و هیچکس هم نیست جوابگو باشه؟!!!
كره اي ها توي اعمال نفوذ و... دست عربها رو از پشت بستن به جز شرايط ميزباني و جو استاديوم نفرات زيادي هم در پستهاي مختلف فيلا و فدراسيون آسيا دارن اما ما مثل هميشه منزوي و تارك دنيا! جالبه حتي در مسابقاتي كه با كره هم نيست نهايت سعيشون رو ميكنن
كلا داوري در تمام مسابقات كره اي ها و در همه رشته ها همينه در تكواندو هم كه هوگوي الكتريكي اومده باز در نتايج دستكاري ميكنن بعيد ميدونم با اين وضع در تكواندو بتونيم طلا بياريم

ولي تعجبم از اينه كه عبدولي كه اينقدر خوب كار كرده بود چرا نتونست در تايم دوم كشتي رو كه جلو بود جمع و جور كنه و كار رو به اما و اگر نكشونه

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
!!!
nf00131688-1.jpg

patch2image.php

.
.
.
فک کنم دوران یوسف کرمی خیلی وقته تموم شده بکشه کنار خیلی بهترِ ... بهترِ بره کنار هادی ساعی یا جناب دکتر رضا زاده

Last edited:

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
فکر کنم اگه این ناداوریها نبود ایران الان باید جای کره توی جایگاه دوم میبود!

بیشتر از نصف مدال های طلای ما رو فقط این چشم بادومی های کره ای از ما گرفتن

کلا این کره ای ها سابقه خوبی توی داوری و میزبانی ندارن اون از جام جهانی 2002 اینم از اینچئون

بازیکنای ما خیلی صبورن که در مقابل ناداوری کار خاصی نمیکنن خدا میدونه اگه خودم با این عصبانیت اونجا بودم داور و تماشاگرا و بازیکن رو یکی میکردم:general312:

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
من دانشگاه بودم از حراستِ دم در پرسیدم چی شد گفت فینالیست داریم
تخته کردم سمتِ خونه ببینم کیا شدن
الان ویدئو عبدولی رو دیدم خدایش اون فیتوهای اون کجاش گردن بود
داوری خیلی باهال بود راحت تونستم حرفای رکیکمو مرور کنم

... لطفاً حذف نشود ... مرسی
لطفعلی پورکاظمی در مورد وضعیت جسمی و روحی سعید عبدولی بعد از ناداوری در کشتی مقابل حریف کره‌ای، اظهار داشت: همین الان همراه با رنگرز و سوریان بالای سر عبدولی بودم که خوشبختانه با پای خودش برای استراحت به اتاقش رفت تا ان‌شاءالله عصر امروز مدال برنز بازی‌های آسیایی را بگیرد.
به گزارش فارس، وی ادامه داد: با توجه به ناداوری صورت گرفته در کشتی، او از نظر روحی بسیار آسیب دید. با توجه به فن‌های فیتویی که پی‌درپی اجرا کرد !!!!! (اون فیتوها رو روگونی برنج میزدی الان پخته بود) و البته داوران امتیازش را ندادند، بدنش خالی کرد و دچار تنگی‌نفس شد و به اکسیژن نیاز پیدا کرد. حالا اکسیژن را برداشته‌اند و خودش قدم‌زنان به اتاقش رفت.

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
!!!

فک کنم دوران یوسف کرمی خیلی وقته تموم شده بکشه کنار خیلی بهترِ ... بهترِ بره کنار هادی ساعی یا جناب دکتر رضا زاده
آقا نه تو رو خدا ديگه ورزشكار بسه! سياسيها اومدن توي ورزش ورزشيها ميرن در سياست!
اميدوارم يوسف يه مربي خوب براي تكواندومون بشه
الان جالبه ورزشكارها همشون كه در شوراي شهر هستن چند پست هم دارند الان دبير هم نائب رئيس شوراي المپيك هم شده و با تيم رفته المپيك رضا زاده هم همين طور و.... بقيه هم مدام در بين پستهاشون جا عوض ميكنن! نميدونم شوراي شهر تهران اصلا به حد نصاب ميرسه جلساتش؟!!

chem_eng

Registered User
لایک‌ها
578
Last edited:

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
برنامه كامل كشتي هاي فردا
در 66 كيلو- افشين بيابانگرد:
در دور اول با قرقيزستان- در صورت صعود با برنده چين و كره جنوبي

در 75 كيلو- هادي عليزاده: در دور اول با ازبكستان- در صورت صعود با برنده هند و قطر

در 85 كيلو- مجتبي كريم فر: در دور اول با اردن- در صورت پيروزي با برنده كره و ژاپن

در 130 كيلو- بشير باباجان زاده
:‌ در دور اول با هند- در صورت پيروزي با برنده ازبكستان و قزاقستان

مرحله مقدماتي از 7:30 صبح- فينال و رده بندي از 13:30 بعد از ظهر
قرعه ها نسبت به آسيا چندان خوب در نيومده و سمت ديگر جدول خيلي بهتر هست همه مدعيان سمت ما هستند

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
اظهار نظرها جالبه:
سعید عبدولی کشتی گیر کره رو ضربه کرد عوضش داورا اونو ضربه کردن
شرکت های ال جی و سامسونگ باید بیان از روی فیتو های سعید الهام بگیرن تو ماشینهای لباسشوییشون به کار ببرن
این فیتو ها اگه روی گونی برنج زده شده بود الان برنجا دم کشیده بودن
من جای سعید بودم یکی یکی روی داورا و ریییس تشک و تماشاگرای کره ای فیتو رو اجرا می کردم
کره ایه جاروکش چطور روش شد کشتی رو ادامه بده سنگ پای قزوین بود از خجالت آب می شد
تقصیر عبدولیه جو گیره پشت بند هم فن میزنه باید هر یه دقیقه یه بار یکی میزد داورا باهاش لج نکنن

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
وضعمون کاروان خوبه، حالا میشه به چهارمی امیدوار بود
حال کردم امروز عبدولی موقع گرفتن عکس یادگاری چیکارشون کرد

پ ن : من یک کاپیتان هستم - ما همه باهم رفیقیم - هر چیز که در جُستن آنی ، آنی

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
وضعمون کاروان خوبه، حالا میشه به چهارمی امیدوار بود
حال کردم امروز عبدولی موقع گرفتن عکس یادگاری چیکارشون کرد

پ ن : من یک کاپیتان هستم - ما همه باهم رفیقیم - هر چیز که در جُستن آنی ، آنی
داداش چیکارشون کرد؟

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
داداش چیکارشون کرد؟

بعد از اهدای مدال تو هر رشته هر 4 نفر باید برن رو سکو نفر اول و عکس بگیرن این نرفت گفت من فقط از رو سکو سوم تکون نمیخورم هرچقدر ازش خواهش کردن نرفت :D
اخرشم ولشون کرد و رفت :D
عالی بود حرکتش

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
حالا که فیلم کشتی عبدولی را دیدم باید بگم انصافا دیگه هیچ کاری نمیتونست برای بردن انجام بده. یعنی اگر کره ای خودش میرفت وسط تشک دراز میکشید هم باز دستش را بالا میبردن. عبدولی فن اجرا میکنه، 4 امتیاز میدن به کره ای!!! عبدولی 5 تا فیتو اجرا کرد، رو پل نگه داشت، آخرش هم کاملا ضربه فنیش کرد، باز هم دست کره ای را بالا بردن. o_O

Watch171

Registered User
لایک‌ها
166
اعصابم به هم ریخت وقتی فیلم عبدولی رو دیدم خاک تو سر داور های ایرانی که اونجا بودن :| نامردی بود :|

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
13930708000564_PhotoL.jpg 13930708000565_PhotoL.jpg

دمش گرم :D:D:D

پ.ن : یازدهمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون در حالی پیگیری می‌شود که امروز در سالن برگزاری مسابقات بوکس حواشی جالبی رخ داده است.

دیدار بوکسورهای کره جنوبی و قزاقستان بعد از اعلام رای داوران مبنی بر پیروزی بوکسور میزبان با حاشیه‌هایی همراه بود.

* بوکسور قزاق به نشانه اعتراض رینگ را ترک نمی‌کرد و دقایقی بعد رینگ را ترک کرد.

* تماشگران حامی دو طرف با سر دادن شعار و پرتاب اشیا به داخل رینگ اعتراض‌شان به این اتفاق را نشان دادند !

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
واقعا تر زدم به کُره و هر چی کُره ای پست فطرت و متقلبه!
دست ژاپنی ها درد نکنه که توی جنگ دوم جهانی زنهای کره ای رو به بردگی بردند.
واقعا خدا جای حق نشسته. هر ملتی اون رفتاری رو که شایسته شه باهاش میکنن.
کُره ای ها هم نشون دادند که لیاقتشون استعمار شدن و بردگی توسط ژاپنی ها بوده.
تا الان من دلم براشون میسوخت و بیخودی ژاپنی ها رو متجاوز و جنایتکار میدونستم. اما همینجا از مردم بزرگ ژاپن معذرت میخوام.
چین هم واقعا دستش درد نکنه که 500 سال کُره رو استعمار کرده بود و زنهاشون رو به عنوان خراج ازشون میبرد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا تو داوری کره ایها خراب کردن

یاد توتی و ایتالیا افتادم تو جام جهانی ۲۰۰۲

بر خلاف سریال هاشون اصلا جوانمردانه رفتار نکردن

از چشم من که افتادن

بالا