برگزیده های پرشین تولز

نظرسنجی در رابطه با عملکرد مدیران پی تی

به نظر شما کدام مدیر [بیشتر بخش بازارچه] در سال های اخیر فعالیت بهتر و بیشتری در انجمن داشته است ؟

• Ehsan

• pilot

• Bhrzk

• Forum Manager

• Sir Vahid

• DrDexter

• Oracle_Eldorado

• DesertRose

• M+J

• ARR@W

Results are only viewable after voting.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوست عزیزم؛ ضمن تشکر از مدیر گرامی ARR@W
خدمتتون عرض شود که ارئه خدمت واردات کالا منحصر به فروشندگان معتبر هست. یعنی اگر فروشنده معتبر باشه مشکلی نداره که همچین تاپیکی بزنه. و اگر اون تاپیک واردات پوشاک باشه، بخش مناسبش همون بخش پوشاک هست.
اما اگر این فروشنده معتبر یه تاپیک واردات در بخش دیگری داشته باشه، مجاز نیست در بخش دیگری تاپیک واردات داشته باشه. این موارد اگر دیده بشن حذف میشن و مطابق بند 5 قسمت ب قوانین بازارچه با آغازگر برخورد میشه.
موفق باشید

مرسی نظر منم بیشتر همین بود تو یکی از موارد که با اقای ARR@W در میون گذاشته شده تو پ خ

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
با سلام
بحث زیبا و به جایی بود امید وارم باعث نشه به مدیران محترم این بحث بر بخوره که کدوم مدیر بهتر است و حالت رقابت پیش بیاد
به نظره بنده مدیران بیشتر از همیشه آفلاین هستن تا آنلاین بهتره مدیران قبلی که اصلا فعالیتی تو سایت ندارند بازنشته بشن و مدیران جدید و از لحاظ اخلاقی خوب و اینکه به اعصاب خودشون در هر شرایطی مسلط هستند باشند
بنده تو فروم موبایل و سخت افزار فعالیت میکنم و آقای sir vahid مدیر محترم بازارچه تو این 2 سالی که بنده تو فروم حضور داشتم به چشم ندیدم ایشون آنلاین باشند یا حتی پستی بذارند
ایشالا که همیشه بازارچه رونق همیشگی رو داشته باشه و از ارزشهاش کم نکنه

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
با سلام
بحث زیبا و به جایی بود امید وارم باعث نشه به مدیران محترم این بحث بر بخوره که کدوم مدیر بهتر است و حالت رقابت پیش بیاد
به نظره بنده مدیران بیشتر از همیشه آفلاین هستن تا آنلاین بهتره مدیران قبلی که اصلا فعالیتی تو سایت ندارند بازنشته بشن و مدیران جدید و از لحاظ اخلاقی خوب و اینکه به اعصاب خودشون در هر شرایطی مسلط هستند باشند
بنده تو فروم موبایل و سخت افزار فعالیت میکنم و آقای sir vahid مدیر محترم بازارچه تو این 2 سالی که بنده تو فروم حضور داشتم به چشم ندیدم ایشون آنلاین باشند یا حتی پستی بذارند
ایشالا که همیشه بازارچه رونق همیشگی رو داشته باشه و از ارزشهاش کم نکنه
سلام دوست عزیز
بعضی اظهار نظرها بسیار برای من عجیب است.
جناب sir vahid مدیرکل محترم بازارچه طی دو سال گذشته یکی از بیشترین اکشن های مدیریتی را بین تمام مدیران داشته اند. اینکه نمایش وضعیت حضور ایشان مخفی است به معنای عدم حضورشان نیست.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
تاپیک جنجالی شدش ...
یه مدت بودش که دنبال مدیر و همکار برای بخش بودند بنده استاد بزرگوار @zgg123 را پیشنهاد دادم ,ولی انتخاب نشدن :) اگر ایشون مدیر بودن بهترین نظارت و برسی را در فروم داشتن!
و من الله توفیق

doweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
فعلا که هیچ مدیری رسیدگی نمیکنه و فقط جناب forum manager رسیدگی میکنه

بیشتر مدیران خودشون هم نمیدونن چیکا میکنن !

پست هایی که تو قسمت بازارچه و ... اسپم هستن میبینی چندین ساعت میمونن و حتی چندین روز میمونن با اینکه چندین بار گزارش تخلف میزنی
ولی پست هایی که نباید پاک بشه و مشکلی ندارم میبین همون لحظه پاک میشن

نمیدونم این پست من هم پاک میشه یا نه ولی متاسفانه دسترسی هایی که داده میشه بدون هیچ اطلاعاتی هست و هر کسی هر کاری دوست داره میکنه

طرف دوستشه آشناشه و .. میبینی هیچ مشکلی نداره و هرکاری میخواد میکنه

من بن شدم به خاطر اینکه آی پی مخابرات مشکل داره نمیتونم بیام و با پروکسی آنلاین میشم حالا این وسط چه مشکلی پیش اومده میگن مولتی یوزر هستی !

به چه زبونی باید بگم نیستم ؟ نماد اعتماد داره سایتم سند مدرک شناسنامه کارت ملی چیرو باید بدم تا ثابت کنم ؟

ولی متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نمیشه !

ولی برید ببینید چقدر راحت اسپم بازی هایی که انجام میشه و....

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
سلام دوست عزیز
بعضی اظهار نظرها بسیار برای من عجیب است.
جناب sir vahid مدیرکل محترم بازارچه طی دو سال گذشته یکی از بیشترین اکشن های مدیریتی را بین تمام مدیران داشته اند. اینکه نمایش وضعیت حضور ایشان مخفی است به معنای عدم حضورشان نیست.
بله متوجه هستم
عنایات شما کاملا درست و به حقه و چیزی نمیشه گفت اما...
بعده چند وقت اومدن و برای خرید یک نوت 3 پستشونو مهم کردن!!! طبق قوانین پرشین تولز یک مدیر چنین کاری رو میتونه بکنه؟ حق این همه دوستانی که تو بازارچه هستن ضایع نمیشه؟
پس قوانین آپ برای مدیران معنی نداره؟؟
یا اینکه مدیران میتونن هر کاری بکنن کاربران حق هیچ کاریو ندارن؟
توجه داشته باشید قسمت موبایل بعد از قسمت سخت افزار پر بازدید ترین و بیشترین پست توش رد و بدل میشه!
لینک قوانین بازارچه موبایل که مدیر محترم آقا وحید وضع کردن و بدون نقصه اما راجع به این کار چیزی نوشته نشده!
http://forum.persiantools.com/threads/قوانین-فعالیت-در-بازارچه-پرشین-تولز-موبایل-بروز-شد-حتما-مطالعه-کنید.530998/

Snapshot_2014-09-30_184046.jpg

Last edited:

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
بله متوجه هستم
عنایات شما کاملا درست و به حقه و چیزی نمیشه گفت اما...
بعده چند وقت اومدن و برای خرید یک نوت 3 پستشونو مهم کردن!!! طبق قوانین پرشین تولز یک مدیر چنین کاری رو میتونه بکنه؟ حق این همه دوستانی که تو بازارچه هستن ضایع نمیشه؟
پس قوانین آپ برای مدیران معنی نداره؟؟
یا اینکه مدیران میتونن هر کاری بکنن کاربران حق هیچ کاریو ندارن؟
توجه داشته باشید قسمت موبایل بعد از قسمت سخت افزار پر بازدید ترین و بیشترین پست توش رد و بدل میشه!
لینک قوانین بازارچه موبایل که مدیر محترم آقا وحید وضع کردن و بدون نقصه اما راجع به این کار چیزی نوشته نشده!
http://forum.persiantools.com/threads/قوانین-فعالیت-در-بازارچه-پرشین-تولز-موبایل-بروز-شد-حتما-مطالعه-کنید.530998/

مشاهده پیوست 677925
الان اعتراض شما مستند به کدام بند از قوانینه؟ تاپیک مهم ایشان حق کدام کاربر را تضییع کرده؟ سیستم تاپیک مهم با تاپیک معمولی تفاوت داره و همه چیز در این خصوص به شرکت پرشین تولز برمیگرده و اگر در قوانین چیزی ذکر نشده به همین دلیله. یعنی مدیریت فروم تصمیم میگیره که چه کسانی و چطور تاپیک مهم داشته باشند.

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
الان اعتراض شما مستند به کدام بند از قوانینه؟ تاپیک مهم ایشان حق کدام کاربر را تضییع کرده؟ سیستم تاپیک مهم با تاپیک معمولی تفاوت داره و همه چیز در این خصوص به شرکت پرشین تولز برمیگرده و اگر در قوانین چیزی ذکر نشده به همین دلیله. یعنی مدیریت فروم تصمیم میگیره که چه کسانی و چطور تاپیک مهم داشته باشند.

دقیقا بنده هم میخوام بدونم کجای قانون پرشین تولز نوشته شده مدیر میتونه برای خرید شخصی خودش پست خودشو مهم کنه؟
حق تمامی کاربران! چرا و چگونه؟ عرض میکنم: اگر همزمان چند مدیر برای خرید شخصی خودشون بخوان پست خودشون رو مهم کنن خوب صفحه اول رو تخصیص بدین به مدیران یه قانونی هم براش وضع بشه!
خوب مدیر محترم خودتون هم میبینید شکایت ها زیاده پس برای تمامه چیز ها در صورتی که این چنین مشکل پیش میاد باید قانونی براش وضع بشه نه اینکه به دلیل اینکه هنوز قانونی براش وضع نشده گرامی بفرمایید به شرکت محترم پرشین تولز برمیگرده
ما هم شاکی نیستیم و مشکلی با این مساله نداریم شاید خرید و فروشمون کم باشه چون مصرف کننده ای بیش نیستیم اما این مسائل مشکل ساز میشود ما هم نکته هایی که به نظر شخصی و حقیرمون به چشم میرسه رو اینجا عنوان میکنیم تا یاد آوری باشه برای بعدا به شخصه خیلی علاقه مند به این سایت هستم حتی خریدی هم نداشته باشم برای اطلاعات عمومی بیشتر به قسمت سخت افزار یا موبایل .... روزانه 1 الی چند ساعت رجوع میکنم و بسیار دوست دارم که این سایت از پیشرفت شایانی برخوردار بشه با همکاری کاربران و مدیران عزیز

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
دقیقا بنده هم میخوام بدونم کجای قانون پرشین تولز نوشته شده مدیر میتونه برای خرید شخصی خودش پست خودشو مهم کنه؟
حق تمامی کاربران! چرا و چگونه؟ عرض میکنم: اگر همزمان چند مدیر برای خرید شخصی خودشون بخوان پست خودشون رو مهم کنن خوب صفحه اول رو تخصیص بدین به مدیران یه قانونی هم براش وضع بشه!
خوب مدیر محترم خودتون هم میبینید شکایت ها زیاده پس برای تمامه چیز ها در صورتی که این چنین مشکل پیش میاد باید قانونی براش وضع بشه نه اینکه به دلیل اینکه هنوز قانونی براش وضع نشده گرامی بفرمایید به شرکت محترم پرشین تولز برمیگرده
ما هم شاکی نیستیم و مشکلی با این مساله نداریم شاید خرید و فروشمون کم باشه چون مصرف کننده ای بیش نیستیم اما این مسائل مشکل ساز میشود ما هم نکته هایی که به نظر شخصی و حقیرمون به چشم میرسه رو اینجا عنوان میکنیم تا یاد آوری باشه برای بعدا به شخصه خیلی علاقه مند به این سایت هستم حتی خریدی هم نداشته باشم برای اطلاعات عمومی بیشتر به قسمت سخت افزار یا موبایل .... روزانه 1 الی چند ساعت رجوع میکنم و بسیار دوست دارم که این سایت از پیشرفت شایانی برخوردار بشه با همکاری کاربران و مدیران عزیز
جایی نوشته نشده چون برای داشتن تاپیک مهم کاربران باید هزینه پرداخت کنند و دریافت کننده این هزینه هم شرکت پرشین تولز است. این شرکت مختار است که از مدیران فروم خود هزینه ای دریافت کند یا نکند. و تعداد تاپیک و فضایی که در اختیار مدیران قرار می دهد به طور قطع مورد نظارت این شرکت است و امکان سوء استفاده از آن وجود ندارد.
دوم حق هیچ کاربری تضییع نمی شود. چون تعداد تاپیک معمول هر صفحه 20 عدد است و حتی اگر صد تاپیک مهم هم وجود داشته باشد باز هم در صفحه اول 20 تاپیک معمولی خواهیم داشت.
از شما هم انتظار دارم مولفه های منطقی را در نوشته خود لحاظ کنید. هرگز تعداد زیادی از مدیران همزمان تاپیک مهم نخواهند داشت به عنوان مثال جناب sir vahid اولین تاپیک مهمی است که طی این چند سال از ایشان دیده ام.
با توضیحاتی که دادم اگر تاپیک اعضای تیم مدیریتی مهم باشد در واقع کمکی هم به کاربران عادیست که فضای 20 تایی صفحه اول آنها کمتر اشغال می شود.

danial_arch

Registered User
لایک‌ها
954
جایی نوشته نشده چون برای داشتن تاپیک مهم کاربران باید هزینه پرداخت کنند و دریافت کننده این هزینه هم شرکت پرشین تولز است. این شرکت مختار است که از مدیران فروم خود هزینه ای دریافت کند یا نکند. و تعداد تاپیک و فضایی که در اختیار مدیران قرار می دهد به طور قطع مورد نظارت این شرکت است و امکان سوء استفاده از آن وجود ندارد.
دوم حق هیچ کاربری تضییع نمی شود. چون تعداد تاپیک معمول هر صفحه 20 عدد است و حتی اگر صد تاپیک مهم هم وجود داشته باشد باز هم در صفحه اول 20 تاپیک معمولی خواهیم داشت.
از شما هم انتظار دارم مولفه های منطقی را در نوشته خود لحاظ کنید. هرگز تعداد زیادی از مدیران همزمان تاپیک مهم نخواهند داشت به عنوان مثال جناب sir vahid اولین تاپیک مهمی است که طی این چند سال از ایشان دیده ام.
با توضیحاتی که دادم اگر تاپیک اعضای تیم مدیریتی مهم باشد در واقع کمکی هم به کاربران عادیست که فضای 20 تایی صفحه اول آنها کمتر اشغال می شود.
ارادتمندم عزیز پس حد اقل قانونی برای این وضع بشه بهتره به نظره شخص حقیر بنده هم تغریبا 2 ساله که در فروم فعالیت دارم و تو این 2 سال هم بنده هم خطایی از مدیران ندیدم که بخوام عیب یا ایرادی بگیرم و در حدش هم نیستم فقط برای اینکه مشکلی پیش نیاد این مشکل رو لحاظ کردم ما که متوجه عرایض میشیم اما قانع کردن بعضی از دوستان که به مغلطه کردن عادت دارن بسیار سخت است
شرمنده سره جناب رو درد آوردم مرسی که در بحث نچندان مهم همکاری کردین و با بنده همکلام شدید تشکر

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
ارادتمندم عزیز پس حد اقل قانونی برای این وضع بشه بهتره به نظره شخص حقیر بنده هم تغریبا 2 ساله که در فروم فعالیت دارم و تو این 2 سال هم بنده هم خطایی از مدیران ندیدم که بخوام عیب یا ایرادی بگیرم و در حدش هم نیستم فقط برای اینکه مشکلی پیش نیاد این مشکل رو لحاظ کردم ما که متوجه عرایض میشیم اما قانع کردن بعضی از دوستان که به مغلطه کردن عادت دارن بسیار سخت است
شرمنده سره جناب رو درد آوردم مرسی که در بحث نچندان مهم همکاری کردین و با بنده همکلام شدید تشکر
در کل از بحث با افرادی که دنبال مغلطه و سفسطه هستند اجتناب می کنیم چون چنین افرادی به دنبال پاسخ نیستند. اما چون شما گفته مرا نقل قول کردید و سوالتان هم محترمانه بود من پاسخ دادم.
در خصوص وضع قانون به گمان من نیاز نیست چون قانون فعلی گویاست که در قبال این تاپیکها هزینه دریافت می شود و میزان هزینه و نحوه دریافت آن هم به شرکت مربوط است با این حال پیشنهاد شما را مطرح می کنم.
موفق باشید.

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
خب البته کسی که واقعا همیشه جواب مناسب داده و بسیار هم با ادب است کسی نیست جز فروم منیجر،خیلی از ادب و متانتش خوشم میاد!

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077
لطفا تاپیک های زیر خاکی را بالا نیاورید

Last edited by a moderator:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا