برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

peshd

Registered User
لایک‌ها
148
تا خوردن به تیم درست حسابی ریپ زدن و گند زده به شرط بندی خیلی ها:D

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
آها اینم دلیلی هست که اگه امشب بارسلونا بازی رو ببره یه سری بیان بگن بخاطر مصدومیت بازیکنای پی اس جی بوده!!

اگه ببازه هم که دیگه خدا رو بنده نیستین...کلا یه چیز واسه گفتن دارین
نبرد برادر بازی رو حالا دلیلتون برای نبردن بدون ایبرا-لاوتزی-سیلوا چیه؟

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
ببینید سطح لالیگا چقدر بالاست که این بارسا تا حالا گل نخورده توش! :p
برادر من تیمهای ضعیف رو گیر اورده تو لالیگا چپو راست میزنن کلی هم عشق حال میکنن وقتی رسید به اتلتیکو و رئال تونست گلزنی کنه گل نخوره شرط هست

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
طرح اختصاصی عمر مومانی برای سایت نود و عادل فردوسی پور
q4pl4i06aevy4gad19e.jpg
یعنی موش ای لابی و میکشه تو فوتبال و از هیچکی نمیترسه
معنیش چیه این؟!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
برادر من تیمهای ضعیف رو گیر اورده تو لالیگا چپو راست میزنن کلی هم عشق حال میکنن وقتی رسید به اتلتیکو و رئال تونست گلزنی کنه گل نخوره شرط هست
میشه بیشتر در مورد بازل سوسیس عذر میخوام سوئیس توضیح بدید :general506:

حساب لیگ با ucl خیلی جداست. پی اس جی هیچ کم و کاستی واسه تمام خطوطتش نذاشته. اصلا با تیم های لیگ نباید مقایسش کرد. از نظر بازیکن فقط با رئال، بارسا، چلسی، سیتی و ...قابل قیاسِ.
پس شلوغش نکنید:)

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
انقدر شانس شانس نکنین!!آره شانس آوردیم زلاتان نبود ، پی اس جی هم شانس آورد سوارز نبود!

توی دقایق آخر هرچی شوت میزدن میخورد به پر و پای یکی از بازیکنا توپ برمیگشت!!لامصب دیوار چین انقدر پر رو نیست

توی زمین خودی تحت فشار بودن و زوری بردن نشان برتری نیست

فوتبال دیگه مرده...الان همه نتیجه گرا شدن

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
فوتبال دیگه مرده...الان همه نتیجه گرا شدن
دقیقا، خداییش یادم نمیاد هیتسفلد، فنخال، ونگر و ... مربی های بزرگ برنامه ی دفاعیشون رو بر اساس پارک اتوبوس بنا کنند. غرور و وجهشون نمیذاشت. نمونه ی اسطوره ایش فرگوسنِ، میدونست بارسا در برابر سیستم دفاعی چلسی به مشکل خورده اما اصلا حاضر نشد از موضع ضعف در برابر بارسا بازی کنه و فوتبال خودش رو به نمایش گذاشت. اونم در 2 فینال. شاید خیلیا بگن فرگی اشتباه کرد. از نظر فنی شاید اما واسه قدیمیا بعضی چیزا از نتیجه خیلی مهمتر بود. این خارجیا چی بهش میگن؟ prestige؟

والا بلا، دفاع اتوبوسی واسه تیم های ته جدول لالیگاست که شانسی ندارن، نه چلسی و پی اس جی امثالهم که حقوق یه بازیکنشون مخارج کل یکی از همون تیمهای لالیگاست.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دقیقا، خداییش یادم نمیاد هیتسفلد، فنخال، ونگر و ... مربی های بزرگ برنامه ی دفاعیشون رو بر اساس پارک اتوبوس بنا کنند. غرور و وجهشون نمیذاشت. نمونه ی اسطوره ایش فرگوسنِ، میدونست بارسا در برابر سیستم دفاعی چلسی به مشکل خورده اما اصلا حاضر نشد از موضع ضعف در برابر بارسا بازی کنه و فوتبال خودش رو به نمایش گذاشت. اونم در 2 فینال. شاید خیلیا بگن فرگی اشتباه کرد. از نظر فنی شاید اما واسه قدیمیا بعضی چیزا از نتیجه خیلی مهمتر بود. این خارجیا چی بهش میگن؟ prestige؟

والا بلا، دفاع اتوبوسی واسه تیم های ته جدول لالیگاست که شانسی ندارن، نه چلسی و پی اس جی امثالهم که حقوق یه بازیکنشون مخارج کل یکی از همون تیمهای لالیگاست.
اول اینکه جو نده شما حقوق بازیکنهای چلسی اندازه تیمهای لالیگاست چلسی قانون فر پلی رو رعایت کرده اون سیتی و پی اس جی هستن که جریمه نشدن

Last edited:

LambOfChips

Registered User
لایک‌ها
1,757
قال خوزه کبیر**هرکس به سیستم بازی من اتوبوسی بگوید یک احمق هست زیرا فقط کارشناسان میفهمند که پشت این سیستم تاکتیک فوتبالی نهفته هست

من تو فیفا 15 گزینه Park The Bus رو میزنم اینقدر غیرتی میشن بازیکن ها اصن TeamWork میشه در حد و اندازه 8سال دفاع مقدس!

اینم تروفی ش هست .

91443-hi.jpg

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
من تو فیفا 15 گزینه Park The Bus رو میزنم اینقدر غیرتی میشن بازیکن ها اصن TeamWork میشه در حد و اندازه 8سال دفاع مقدس!

اینم تروفی ش هست .

مشاهده پیوست 678513
ببین انقدر بگین به قول معروف عرضه دارین راه مقابله باهاش رو پیدا کنین البته شما ها که بد ضربه خوردین از چلسی بایدم بگی اوضاع تیمتون انقدر داغون هست که بایدم به حاشیه ها بپردازین فقط با گفتن اتوبوس گفته خوزه کبیر رو به خودتون نسبت میدین

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
هرکس به سیستم بازی من اتوبوسی بگوید یک احمق هست زیرا فقط کارشناسان میفهمند که پشت این سیستم تاکتیک فوتبالی نهفته هست
کارشناس بطور مثال میشه فابیو کاپلو که عملکرد مورینیو رو در چلسی مورد ستایش قرار داده.
کارشناس میشه الکس فرگوسن و بقیه اعضای اتحادیه مربیان لیگ برتر که در چندین بازی از جمله بازی لیورپول و چلسی در انفیلد مورینیو رو بعنوان مربی برتر هفته انتخاب کردن.
بعد از اون بازی لیورپول و چلسی هوادارای لیورپول در کل دنیا و تو همین تاپیک به نحوه بازی چلسی انتقاد کردن. کرگر مطالبی رو در پاسخ به انتقاد هوادارای لیورپول عنوان کرده بود که مطالبش تایید پستی هست که من اول فصل گذشته تو این تاپیک ارسال کرده بودم:
فقط مورینیو نیست که تفکرات دفاعی داره. هکتور کوپر, کاپلو, بنیتز و... هم تفکرات دفاعی دارن.
Lots of teams have done it, we've done it. You can't complain and say 'we don't play like that'. We've done it before and been successful at it​
بنیتز تفکراتش به تفکرات مورینیو نزدیکه. 4 بازی نزدیک لیورپول و چلسی تو لیگ قهرمانان که هیچ تیمی ریسک نمیکرد حمله کنه بیانگر این مطلبه.
I remember with Rafa Benitez playing against Chelsea, we played them at their own game. We slowed the game down, played direct football, never got caught on the counter-attack and never risked playing a ball into Stevie (Gerrard) or Xabi Alonso, as they had Duff, Robben and Drogba for the counter-attack​
و در پایان جیمی میگه:
You can't complain, get on with it and try to find a way to fix it
و البته کرگر هم کارشناس فوتبال هست.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
تمومش کنید این بحث رو بابا :D
من خودم از مورینیو خوشم نمیاد، اما فوتبال همینه دیگه، یک مربی کارش اینه که ببینه تیم حریف رو چطوری باید از کار بندازه، یا تواناییهاش در چه سیستمی بیشتره. کاری به زیبایی و زشتی بازی ندارم و شاید قهرمانی با سیستم هجومی خیلی بیشتر به هوادارا حال بده تا دفاعی. اما اگر اونا دفاعی بازی می کنن، شما چرا ازش گل می خورید؟ اینطوری همه بازی های تیم های دفاعی باید 0-0 بشه!!! کلاً هر سیستمی به غیر از اتلاف وقت و اون بازی های خشن، قابل قبول هست، البته فصل پیش چلسی در 2 بازی وقت تلفی هم کرد، یکی اواخر بازی با آرسنال تو امیریتس، یکی هم اواخر بازی با وست بروم تو زمین حریف.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
به طور کلی نالیدن از سیستم یک تیم به هر نوعش از موضع ضغفه بنظرم!
نام گذاری نوع بازی چلسی در برابر بارسا (2-2 2012) به عنوان اتوبوسی شایسته تقدیره ( :دی ) ولی مذمتش(!!!) نه!
یک مربی میتونه هر طور دوست داره 11 نفرش رو داخل زمین بچینه!
هر چند بازی های این فصل چلسی اتوبوسی نبوده بنظرم ( بازی هایی که دیدم)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
قال خوزه کبیر**هرکس به سیستم بازی من اتوبوسی بگوید یک احمق هست زیرا فقط کارشناسان میفهمند که پشت این سیستم تاکتیک فوتبالی نهفته هست
اخوی خجالت نکشی یه وقتیا، میخوای ملت رو احمق خطاب کنی نیاز به اینهمه تولید روایت نیست، حرف دلتو از زبون خودت بگو ;)

به طور کلی نالیدن از سیستم یک تیم به هر نوعش از موضع ضغفه بنظرم!
نام گذاری نوع بازی چلسی در برابر بارسا (2-2 2012) به عنوان اتوبوسی شایسته تقدیره ( :دی ) ولی مذمتش(!!!) نه!
یک مربی میتونه هر طور دوست داره 11 نفرش رو داخل زمین بچینه!
هر چند بازی های این فصل چلسی اتوبوسی نبوده بنظرم ( بازی هایی که دیدم)
حرفت یه جورایی آنارشیستیه، ولی روشنفکری نیست. فوتبال سیرک یا سلبریتی شو نیست، من و تو و اکثر بچه های اینجا واسه فان تا 1-2 صبح پای فوتبال نمیشینم، وقت میذاریم که لذت ببریم. فلسفه واقعی اینه، فوتبال نتیجه گرا فقط دینش رو داره به دلارهای تزریقی ادا میکنه نه به نفس و تماشاگرهای فوتبال

پ.ن: به عنوان گواه به نظرت اتلتیکو مادرید محبوب تره یا دورتموند؟ بین تماشاگر عام و خاص

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
حرفت یه جورایی آنارشیستیه، ولی روشنفکری نیست. فوتبال سیرک یا سلبریتی شو نیست، من و تو و اکثر بچه های اینجا واسه فان تا 1-2 صبح پای فوتبال نمیشینم، وقت میذاریم که لذت ببریم. فلسفه واقعی اینه، فوتبال نتیجه گرا فقط دینش رو داره به دلارهای تزریقی ادا میکنه نه به نفس و تماشاگرهای فوتبال

پ.ن: به عنوان گواه به نظرت اتلتیکو مادرید محبوب تره یا دورتموند؟ بین تماشاگر عام و خاص
من نظرم رو گفتم! فارق از این که آنارشیستیه یا روشن فکری!
ما وقت میزاریم که لذت ببریم! درست!
ولی نمیشه گفت اهمیت نتیجه صفره! نتیجه گیری هم نتیجه اش میشه جام و افتخار! شوما خودت تیم مورد علاقت زیبا بازی بکنه ولی ببازه خوشحال میشی یا ناراحت؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظر من برای به دست آوردن نتیجه، تیم هر کار انسانی ای میتونه انجام بده و فکر کنم بحثی توش نیست!

در مورد پ.ن، دورتموند با بازی زیبا 6 7 سال نتیجه نگیره طرفدار عامی واسش نمیمونه!

CONSTANTLY1317

Registered User
لایک‌ها
2,568
کسی که دشمن زیاد داره بدون تو کارش موفق بوده!!
مورینیو هم چون تونست به همه چی تو فوتبال برسه دشمناش دارن میسوزن!!
حالا هی بگید اتوبوس مینی بوس خاور تریلی کامیون نیسان!!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
ببینید.در مورد شیوه بازی تیم های مورینیو ما نمی تونیم بگیم که اشتباه هست کارش یا درسته!براش به عنوان مربی مهم نتیجه هست،میدونه که این نتیجه هست که براش افتخار میاره.حالا هر چقدر هم زیبا بازی کنه ولی نتیجه نگیره خب براش چه فایده ای داره؟!!به خاطر همین من و شما نمی تونیم بگیم که مورینیو داره اشتباه میکنه،اون به عنوان سرمربی حق اینو داره که هر جور که میخواد ترکیب تیمش رو بچینه و به دنبال کسب نتیجه دلخواهش باشه

اما این به این معنی نیست که نتونیم بهش تیکه بپرونیم :D ،تیم های مورینیو جلوی تیم های بزرگ "کثیف" بازی می کنن،تفکری که صرفا نتیجه گرا باشه و تیم رو بفرستی تو زمین تا فقط نتیجه بگیری از نظر من تفکر کثیفی هست،باز هم عرض میکنم نمی گم این کاری که میکنه اشتباه هست یا اینکه درسته،اما خب از نظر من وقتی که تیم رو می فرستی تو زمین تا فقط نتیجه بگیری(مثل بازی همین فصل چلسی و سیتی) ،هم لذت تماشای یه بازی زیبا رو از بیننده میگیری و هم روح فوتبال(که همانا جذاب بودن و در جریان بودنش هست) رو زیر سوال می بری :)

بالا