برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
دوست من خودتونو اذیت نکنید، ارززشو نداره با آسیاتک و پشتیبانیش و نماینده هاش کلنجار بری چون فایده ای نداره!
دوست عزیز این همه پاسخ دادن اون هم طبق اون جیزی که هست شما رو راضی نمیکنه؟

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
دوست عزیز این همه پاسخ دادن اون هم طبق اون جیزی که هست شما رو راضی نمیکنه؟
نه! من خودم مشترک آسیاتک هستم و یدوره دیگه هم هم توی سال 91 باهاشون بودم که... بدلیل دریافت سرعت نهایت 90 کیلو برای سرویس یک مگ نامحدود برنزی که دوستان میگنن الان به 40 - 50 کیلو کاهش پیدا کرده و پس از شنیدن مکرر وعده اینکه " شرکت قرار بزودی پهنای باند بخره و تا دو سه هفته دیگه، یه هفته دیگه، چند روز دیگه از زیرساخت میگیره و دوباره سرعتارو زیاد میکنه " که هرگز انجام نشد و سرعت 90 کیلویی به 60 کیلو هم کاهش پیدا کرد، از این شرکت راستگو و درستکار زدم به چاک!

این بود داستان من و آسیاتک! :general601:

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
بله حرف شما کاملا درسته و من احترام میذارم و قبول دارم اما قیمت ها تغییر پیدا کرده حالا شاید آسیاتک قبلا این سرویس رو ارزون میداده الان طبق قانون گفتن باید اینقدر کنی خوب موظف به انجام این کار بوده در ضمن قیمت پرداختی فقط برای شما نیست برای همه این تغییر رو پیدا کرده تازه هزینه رانژه هم از دیروز اضافه شده به پنل ها که تا حالا نبود آیا ما باید اعتراض کنیم نه چرا چون قانونی بوده که باید از اول اجرا میشد مثل شرکت های دیگه ولی آسیاتک نمیکرد و از دیروز با نظارت های انجام شده مجبور به اجراش شدن حالا هر مشترک باید 5 تومن بیشتر بده

میشه شما اون قانون هایی که اسیاتک قبلا اجرا نمیکرده و حالا باید اجرا کنه رو بگی؟

البته این رو هم بگم

با سلام دوست عزیز
قبلا این امکان وجود داشت که وقتی چراغ ای دی اس ال شما روشن بشه حتی بدون تایید مخابرات و اومدن اس ام اس به شما فعال کنن ولی چند ماهی هست که این رو مخابرات برداشته و حتما باید تایید کنه حالا چراغ شما روشن هست یعمی رانژه کشیده شده از مرکز مخابراتی ولی تایید نشده که میتونید با شماره 17 تماس بگیرید مرکز مخابراتی و ام دی اف هست بگید تا تایید کنن و همه چی حل بشه
بعضی وقت ها ما انتظاراتی داریم که از دسترسی پشتیبانی خارج هست و نمیتونه انجام یده

والا من اولین باره تو بین همه شرکتهایی که بودم اینطوری شده برام.
های وب که داشتم هر وقت خط رانژه میشد وقتی مودم رو کانفیگ میکردم سریع وصل میشد.

اخه اگه اینطوری هم باشه نباید سایت اسیاتک هم برام باز میکرد و ip 172 برام میداد!

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
میشه شما اون قانون هایی که اسیاتک قبلا اجرا نمیکرده و حالا باید اجرا کنه رو بگی؟

والا من اولین باره تو بین همه شرکتهایی که بودم اینطوری شده برام.
های وب که داشتم هر وقت خط رانژه میشد وقتی مودم رو کانفیگ میکردم سریع وصل میشد.

اخه اگه اینطوری هم باشه نباید سایت اسیاتک هم برام باز میکرد و ip 172 برام میداد!
دوست عزیز بنده از آسیاتک دفاعی نکردم فقط خواستم یک طرفه به قاضی نریم
چون معمولا ما تو ایران هر چی به نفعمون نباشه اعتراض میکنیم بدون اینکه بدونیم هر دستگاهی یک دستگاه بالا دستی و نظارتی داره که موظفه قوانین مصوب اون رو اجرا کنه
مطمئنا هر شرکتی یک سری نواقصی داره اگه جز این بود الان 11 شرکت وجود نداشت و این ها در فضای رقابتی باید کم و کاستی هم رو بشناسن و پوشش بدن این طبیعی هست
مثلا اولین شرکتی که 25 درصد حجم اضافه رو اجرا کرد آسیاتک بود که هیچ کس این رو اجرا نمیکرد چرا این جا کسی دفاع نکرد چون به نغع همه بود
با قوانین جدید این 25 درصد برداشته شده
حالا اگه کسی بیاد بگه آسیاتک دزده و 25 در صد ما رو نمیده حرف درستیه؟

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
دوست عزیز بنده از آسیاتک دفاعی نکردم فقط خواستم یک طرفه به قاضی نریم
چون معمولا ما تو ایران هر چی به نفعمون نباشه اعتراض میکنیم بدون اینکه بدونیم هر دستگاهی یک دستگاه بالا دستی و نظارتی داره که موظفه قوانین مصوب اون رو اجرا کنه
مطمئنا هر شرکتی یک سری نواقصی داره اگه جز این بود الان 11 شرکت وجود نداشت و این ها در فضای رقابتی باید کم و کاستی هم رو بشناسن و پوشش بدن این طبیعی هست
مثلا اولین شرکتی که 25 درصد حجم اضافه رو اجرا کرد آسیاتک بود که هیچ کس این رو اجرا نمیکرد چرا این جا کسی دفاع نکرد چون به نغع همه بود
با قوانین جدید این 25 درصد برداشته شده
حالا اگه کسی بیاد بگه آسیاتک دزده و 25 در صد ما رو نمیده حرف درستیه؟
شما یه منبع معتبر از قوانین جدید سازمان تنظیم بهم بده انقدر که میگی قوانین جدید اومده!

الان 25 درصد حجم اپلود که باید رایگان باشه اسیاتک داره حساب میکنه؟

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
کسی میدونه کدوم شرکت اینترنت نا محدود ارائه میده؟

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
شما یه منبع معتبر از قوانین جدید سازمان تنظیم بهم بده انقدر که میگی قوانین جدید اومده!

الان 25 درصد حجم اپلود که باید رایگان باشه اسیاتک داره حساب میکنه؟
من اول موضع خودم رو مشخص کردم دوست عزیز
بنده با اینکه نماینده آسیاتک هستم ولی بی طرف هستم در عین حال همه جوانب رو در نظر میگیرم چون از 11 شرکت نت همه شون رو در نظر دارم و رصد میکنم همونجور که تو تاپیک های اونها هم این مشکلات وجود داره
همین ارسال که شما میفرمایید الان در آسیاتک به طور کامل رایگان شده
خوب این هم جزو همون قوانین بوده که اجرا شده که شما طبق گفتتون معلومه ازش بی خبرید
بهتره اول از تمام اتفاقات کامل خبر داشته باشید بعد نه اینکه احساسی برخورد کنید

saeed.rg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان چند روزی میشه مشکل جدید پیدا کردم با آسیاتک بعضی سایت ها رو میاره بعضی ها رو نمیاره (سایتهایی که مشکلی از جهت مسدود بودن ندارن) بعد که نرم افزار رفع مسدودی باز می کنم میاره می خواستم ببینم کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟ یعنی دی ان اس آسیاتک ایراد داره؟

mojtabahhh

Registered User
لایک‌ها
60
سلام دوستان چند روزی میشه مشکل جدید پیدا کردم با آسیاتک بعضی سایت ها رو میاره بعضی ها رو نمیاره (سایتهایی که مشکلی از جهت مسدود بودن ندارن) بعد که نرم افزار رفع مسدودی باز می کنم میاره می خواستم ببینم کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟ یعنی دی ان اس آسیاتک ایراد داره؟

من امروز صبح برا کار نمیکرد
گوگل رو هم باز نمیکرد

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
سلام کسانی که آسیاتک دارند مثلا 512Mb سرعت دانلود رایگان شبانه چند هست ( همین 512 یا بالاتر یا پایین تر ) ؟
کسانی که سرویس ویژه باکس دارند (مثلا 24 گیگ صبح تا 600 گیگ شب)گفته سرعت تا 10Mb میخواستم بدونم در هنگام دانلود شبانه رایگان سرعت چند میشه ؟
16.gif

Last edited:

mojtabahhh

Registered User
لایک‌ها
60
سلام کسانی که آسیاتک دارند مثلا 512Mb سرعت دانلود رایگان شبانه چند هست ( همین 512 یا بالاتر یا پایین تر ) ؟
کسانی که سرویس ویژه باکس داند گفته سرعت تا 10Mb میخواستم بدونم در هنگام دانلود شبانه رایگان سرعت چند میشه ؟
16.gif

4 مگ دارم
طول روز 500-600
ساعات رایگان 190-210

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
4 مگ دارم
طول روز 500-600
ساعات رایگان 190-210
میشه بگید کدوم سرویس کولاک رو دارید ، چقدر میپردازید و اینکه دانلودتون شب ها با این 200 کیلوبایت که هست چقدر بوده ؟ (میخوام بدونم پلیس داره )

mrouzbehi

Registered User
لایک‌ها
27
شرکت به صورت خود جوش ساعات رایگان خود را یک ساعت کم کرده و قیمتها را افزایش داده است مبارکشون باشه!!!

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
من امروز صبح برا کار نمیکرد
گوگل رو هم باز نمیکرد
حل شد

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
من اول موضع خودم رو مشخص کردم دوست عزیز
بنده با اینکه نماینده آسیاتک هستم ولی بی طرف هستم در عین حال همه جوانب رو در نظر میگیرم چون از 11 شرکت نت همه شون رو در نظر دارم و رصد میکنم همونجور که تو تاپیک های اونها هم این مشکلات وجود داره
همین ارسال که شما میفرمایید الان در آسیاتک به طور کامل رایگان شده
خوب این هم جزو همون قوانین بوده که اجرا شده که شما طبق گفتتون معلومه ازش بی خبرید
بهتره اول از تمام اتفاقات کامل خبر داشته باشید بعد نه اینکه احساسی برخورد کنید

شما چرا جواب سوال منو نمیدی؟ من میگم قانون از حدید از کجا اومده که اسیاتک باید سرویس هاش رو گرون کنه؟

در مورد اپلود شرکت موظفه تا 25 درصد حجم اپلود رو طبق قانون 152 سازمات تنظیم(اگه اشتباه نکنم) رایگان حساب کنه.. پس شما منت نزار که یه جورایی لطف شرکت هست که رایگان جساب میکنه
=================

حالا این مسائل به کنار.
من چند روزه سرویس 4مگ گرفتم و خطم روی 10 مگ هست با snr 22 !
حداکثر سرعتی که باهاش گرفتم 1مگابایت بوده.(اونم بصورت همیشه نه! میانگینش 700-900 هست)

الان من 10 مگ بخوام بگیرم سرعتم همین صورته. شرکت چرا وقتی که پهنای باند مرکز مارو به 10 ارتقا نداده داخل پنل من این سرویس رو برای فروش گذاشته؟ایا این یه نوع کم فروشی نیست اگه من سرویس رو بگیرم؟؟

fazel_shams

Registered User
لایک‌ها
45
شما چرا جواب سوال منو نمیدی؟ من میگم قانون از حدید از کجا اومده که اسیاتک باید سرویس هاش رو گرون کنه؟

در مورد اپلود شرکت موظفه تا 25 درصد حجم اپلود رو طبق قانون 152 سازمات تنظیم(اگه اشتباه نکنم) رایگان حساب کنه.. پس شما منت نزار که یه جورایی لطف شرکت هست که رایگان جساب میکنه
=================

حالا این مسائل به کنار.
حداکثر سرعتی که باهاش گرفتم 1مگابایت بوده.(اونم بصورت همیشه نه! میانگینش 700-900 هست)

الان من 10 مگ بخوام بگیرم سرعتم همین صورته. شرکت چرا وقتی که پهنای باند مرکز مارو به 10 ارتقا نداده داخل پنل من این سرویس رو برای فروش گذاشته؟ایا این یه نوع کم فروشی نیست اگه من سرویس رو بگیرم؟؟

قانون رو سازمان تنظیم و مققرات اعلام میکنه به خود شرکت ها حالا بعضی شرکت ها که زیر ذره بین هستن باید حتما اون رو اعمال کنن بعضی ها هم مثل آسیاتک روش ها و تنوع سرویسی میزارن تا بتونن قیمت ها رو پایین بیارن تا هم مشتری و هم سازمان راضی بشن و دلیل اختاتف قیمت همینه توی شرکت ها وگرنه سازمان تنظیم به هر شرکتی که یه قیمت نمیده حالا شاید قانون جدید نباشه اما از الان اجرا بشه باز هم اگه شما متقاعد نشدی من برای خودتون شخصی نامه سازمان رو ایمیل میکنم
آسیاتک حجم ارسالی رو کلا رایگان حساب میکنه نه 25 در صد رو
من میگم این خیلی بده این شرکت که داره نت میده هم از اونا تحت فشار باشه هم از شما دوستان عزیز ولی حالا این بماند برسیم به مشکل شما دوست عزیز

ببینید شما میتونید با سایتهای تست سرعت سرعت بسته شده روی خط خودتون رو ببینید که مطمئنا بیشتر از این عددی هست که شما دانلود میکنید پس اگه خط شما اونجا نشون میده 2 مگ و شما نمیتونید 2 مگ رو دریافت کنید دیگه مشکل از شرکت نیست از مرکز مخابراتی و... میتونه باشه
بله شما شاید با 128 هم همین سرعت رو روی آسیاتک بگیرید پس این معلوم میکنه که از آسیاتک نیست دیگه

hossein.nj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام نماینده جان
جواب ما رو ندادیا
من 1مگ گرفتم سرعت دانلودش میرسید به 70
چون سرعت واسم خیلی مهمه تغییر سرعت دادم به 2مگ
اما الان هیچ تغییر خاصی تو سرعت نمیبینم
به نظرتون چرا اینطوره؟ پشتیبانی هم فقط میگه منتظر باش
اصلا شرکت دیگه ای هست رو خطوط فیبر اینترنت بده؟
کیفیت خظ هم گفتن عالیه

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133

=================

حالا این مسائل به کنار.

اون که شما نمیتونی ده مگابیت رو کامل بگیری ربط به تنظیمات مودم ، فاصله تا مرکز داره ، منم اولش فکر می کردم اسیاتک پهنا نداره ولی با تنظیم مودم به سرعت ده مگابیت رسیدم ،
طبق تجربه ای که دارم شما به نماینده و پشتیبان گیر نده چون واقعا چیزی تو دستشون نیست !

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
سلام نماینده جان
جواب ما رو ندادیا
من 1مگ گرفتم سرعت دانلودش میرسید به 70
چون سرعت واسم خیلی مهمه تغییر سرعت دادم به 2مگ
اما الان هیچ تغییر خاصی تو سرعت نمیبینم
به نظرتون چرا اینطوره؟ پشتیبانی هم فقط میگه منتظر باش
اصلا شرکت دیگه ای هست رو خطوط فیبر اینترنت بده؟
کیفیت خظ هم گفتن عالیه
ایا دو مگابیت تو پنلتون براتون اعمال شده ؟
توی ابنترنت دانلود منیجر تعداد کانکشن رو ببرید بالا مثلا روی شونزده بعد نتیجه رو اعلام کنید

بالا