برگزیده های پرشین تولز

نیاز ب کمک نقدی و غیر نقدی برادی ادامه از نگهداری 22 گربه

amirhossein5

Registered User
لایک‌ها
182
آدم جوش میزنه.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Kingarthor

Registered User
لایک‌ها
558
سامولیکم.

استارترت این گربه ما دستش رفته زیره کمپرسور

اینو میتونی ردیف کنی؟ گربه خیلی آرومی ـــــه ولی از موقعی که دستش اینطوری شده اصن همکاری نمیکنه درآغوش نمییاد!
(چون میدونه ما عامل ب گاج رفتن دستش شدیم :( )

bqfhcw6aoqt1gpcvd1xo.jpg

3jzew0a2xwoqx8ttlb.jpg

================================================================

یدونه هم نَر دارم که خیلی گاوه :D زوووری ازش عکس انداختم ..چیکار کنم اینو ؟! یعنی انصافا هرکی بره جلوش میزنه! (فقط کمی با من جوره!) از دستم غذا نمیخوره خودش از بیرون میره غذا مییاره مییاد بالاپشت بوم و تو راه پله ما میخوره !

43mupm7hv5pjogkm5ica.jpg

اقا دمت گرم زدی سرویس کردید گربه رو بعدش میخوای بعدش نامه همکاری هم امضا کنه :)))))
حالا کاره کی بوده کمپرس؟ تستی بوده؟

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
سلام احسنت به این کار شما واقعا زمان بره
دوسال پیش دوتا بچه گربه داشتم یه نر و یه ماده دومیش وحشی شد رفت ولی نره رو بزرگ کردم روزی 1 ساعت به گربم اختصاص داشت کلا لذت خاصی داشت . اسمش رو گزاشته بودم آلفرد :) تنبل و بی حس بود وقتی که گشنش بود غذا میدادمش سیر که میشد دیگه محل نمیذاشت زلزله که اومد یه گربه وحشی اومد چند بار بهش حمله کرد و فراریش داد اواخر سرما خورد
خلاصه با زلزله پارسال من بی گربه شدم :D الان مرغ و جوجه دارم روزی 30 دقیقه بهشون اختصاص میدم .

abolfazl23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بخدا خجالت بکشید شما اگه خیلی دل رحم هستین اینقد ادم هست تو زندون که واسه یه پول خیلی کم دنیاشون یه چهار دیواریه فقط واسه یه اشتباه و ندونسته و یا کارتون خواب هایی مه راحت از کنارشون رد میشید ویا بچه های کار.......
وای وای وای بر ما

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بخدا خجالت بکشید شما اگه خیلی دل رحم هستین اینقد ادم هست تو زندون که واسه یه پول خیلی کم دنیاشون یه چهار دیواریه فقط واسه یه اشتباه و ندونسته و یا کارتون خواب هایی مه راحت از کنارشون رد میشید ویا بچه های کار.......
وای وای وای بر ما
بنظرت کسی که از گربه هایی که احتیاج به کمک دارن نگه داری میکنه باید خجالت بکشه ؟ o_O گربه های ایشون گربه های عادی نیستند گربه هایی هستند که نیاز به مراقبت دارن هر کدومشون یه مشکلی دارن که اگه خوبشون نکنی میمیرن . ایشون گربه ها رو خوب میکنه بعد دوباره تو طبیعت ولشون میکنه
یاد بگیریم به عقاید همدیگه احترام بزاریم و عقایدمون رو تحمیل نکنیم

masod2000

Registered User
لایک‌ها
314
وای وای وای بر ما
دوست عزیز هر چند تو اصل موضوع با شما موافقم که کمک به انسان واجت تر از گربه است ولی بعید می دونم شما جز اون دسته افرادی باشید که به انسان ها هم کمک می کنن چون دلیلی نداره انسان بخواد تو یه تاپیک که درصدد احترام وحفظ طبیعت و کمک به جانداره جانماز آب بکشه بلکه هر کس یه عقیده ای داره که برا خودش محترمه
میشه یه تاپیک اگه نباشه برا معرفی موسسات خیریه مثل محک و سالمندان و...... ایجاد کرد وتوش برا کمک به انسان ها که به طور حتم واجب تر از حیواناته فعالیت کرد نه این که کار خیر یه عده دیگه رو که غقاید خودشون رو دارن به سخره گرفت

مهرداد خان

Registered User
لایک‌ها
2,396
وای وای وای بر ما
انسان خودش توانایی داره از خودش مراقبت کنه میخواست اشتباه نکنه

abolfazl23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوست عزیز هر چند تو اصل موضوع با شما موافقم که کمک به انسان واجت تر از گربه است ولی بعید می دونم شما جز اون دسته افرادی باشید که به انسان ها هم کمک می کنن چون دلیلی نداره انسان بخواد تو یه تاپیک که درصدد احترام وحفظ طبیعت و کمک به جانداره جانماز آب بکشه بلکه هر کس یه عقیده ای داره که برا خودش محترمه
میشه یه تاپیک اگه نباشه برا معرفی موسسات خیریه مثل محک و سالمندان و...... ایجاد کرد وتوش برا کمک به انسان ها که به طور حتم واجب تر از حیواناته فعالیت کرد نه این که کار خیر یه عده دیگه رو که غقاید خودشون رو دارن به سخره گرفت
باشما هم نظرم دوست من

2t2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام اقا خسته نباشید من یکی از گربه هارو میخام لطفا تماس بگیرید 09332422629

بالا