برگزیده های پرشین تولز

آیفون 6 پلاس خم می شود! - اثبات تصویری

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
مخالفان آیفون در اقدام تازه خود به فروشگاههای اپل رفته و به طور مخفیانه گوشی‌های آیفون شش پلاس را که برای تست گذاشته شده‌اند، خم می‌کنند.

آماندا کوسر، تحلیلگر حوزه اخبار فناوری در توئیتر خود در این باره می‌نویسد: بسیار خب! این کار را متوقف کنید. رفتن به فروشگاههای اپل برای خم کردن مخفیانه آیفون شش هیچ کمکی به کسی نمی‌کند.

اخیرا مواردی مشاهده شده که عده‌ای به فروشگاههای اپل میروند و گوشیهایی را که برای نمایش گذاشته شده‌اند خم می‌کنند. این دیگر بحث جیب و آیفونی که مال شخص باشد نیست بلکه عده‌ای وارد یک فروشگاه میشوند و گوشی‌های تست را تخریب می‌کنند.

روزنامه بیزینس اینسایدر گزارشی از چند مورد خم کردن عمدی آیفون در فروشگاههای اپل را گزارش داده است. در یکی از این موارد یک نفر وارد فروشگاه اپل شده یک آیفون شش پلاس برمی‌دارد و دقیقا روی نقطه ضعیفی که در ویدئوهای آنلاین نمایش داده می‌شود فشار می‌آورد تا گوشی را خم کند.

همچنین در ویدوئوی دیگری دو نوجوان در انگلیس وارد یک فروشگاه اپل شده و یک آیفون شش پلاس را تا جایی خم میکنند که نمایشگر گوشی جدا می‌شود.

کوسر افزود: این کار به مثابه یک تخریب مجرمانه اموال دیگران است. اگر همین کار را با یک اچ تی سی وان M8 در فروشگاه بست بای انجام دهید به جای کامنت در اینترنت از سوی پلیس تحت پیگرد قرار می‌گیرید.

وی افزود: خم کردن آیفون شش پلاس در فروشگاه اپل چیزی را درباره این گوشی ثابت نمی‌کند. این میزان فشار به گوشی در شرایط عادی وارد نمی‌شود. همچنین این کار باعث نمی‌شود که اپل برای جمع آوری گوشی‌های خود فراخوان دهد یا آنها را مجددا طراحی نخواهد کرد.

فیلم گرفتن از این خرابکاری و قرار دادن آن را یوتیوب صرفا نشان دهنده اینست که فرد درست فکر نمی‌کند.

/ ایسنا

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
حرف آقا سعید کاملا درسته.
کل گوشی هایی که اپل تولید کرده چقدره دوستان؟؟؟؟
10 تا .
با این 10 تا شده بزرگترین برند دنیا.
ولی هرطور حساب کنیم ساسسنوگ و سونی و موتورولا و اچ تی سی و الجی و ... همشون 100 ها گوشی تولید کردن که از بینش فقط یکی دوتاش سر زبون ها اومده ولی اپل ایفون 2 جیش قوقا بپا کرد چه برسه به ایفون 6

حرف شما: سایپا با تولید پراید که از اون فقط ده یا یازده سری تولید شده ، برتری شدیدی بر مرسدس بنز المان دارد چون بنز ماشین های زیادی ساخته است !! احسنت به این هوش و درایت شما هموطن عزیز . شما خودت غوغایی اصلا داداش

z1

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
حرف شما: سایپا با تولید پراید که از اون فقط ده یا یازده سری تولید شده ، برتری شدیدی بر مرسدس بنز المان دارد چون بنز ماشین های زیادی ساخته است !! احسنت به این هوش و درایت شما هموطن عزیز . شما خودت غوغایی اصلا داداش

z1
عزيز من پرايد يه ماشين ضعيف تو ماشينا هست اما ايفون يه بنز تو تمام گوشيا.

اپل فقط با يه مدل گوشي تمام بازار گوشي هاي دردنخور و متنوع برندهاي ديگه رو گرفته!
حالا يه سوال دارم از شما كه اهل كمالاتي!!!

واقعا دليل فروش و محبوبيت اين برند چيه ؟!!

از ديد شما مردم دنيا همه احمقن جز اون دوتا بچه اي كه تو تاكسي علمي راجع به اچ تي سي حرف ميزدن ؟!!؟!؟!؟!؟!؟!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061

z1
این مقایسه صحیح نیس
اپل کجا و سایپا کجا
اپل در سطح جهانی گوشیای عالی میده ولی خودمونم میدونیم سایپا بازارش فقط ایرانه اونم از مجبوری میخرن ماشیناش هم ارابه مرگه

Sent from my C6903 using Tapatalk

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257

z1
واقعا تاسف میخورم همچین جوابی رو شما دادی.
اصلا اپل سایپا سامسونگ بنز.
فعلا اون بنزتون رو برای جاکارتی اماده کنید تا بعد.

خیلی جالبه که اگه همین اپل نبود نصف این تکنولوژی های تلفن های همراه نبود اون موقع شما همینطوری رو هوا داری میگی اپل سایپا واقعا خنده داره:D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

z1
این مقایسه تون به هیچ وجه منطقی نیست! پراید بر بازار ایران تحمیل شده بدون وجود هیچ گونه رقابت عادلانه و مردم از روی اجبار و ناچاری می خرن
در مقابل اپل در یک بازار آزاد و وجود رقبای زیاد فروش می کنه اگه اپل کیفیت خوبی نداره طرف با همون میزان بودجه و حتی کمتر می تونه از بین دهها گزینه از برندهای دیگه انتخاب کنه

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
این مقایسه تون به هیچ وجه منطقی نیست! پراید بر بازار ایران تحمیل شده بدون وجود هیچ گونه رقابت عادلانه و مردم از روی اجبار و ناچاری می خرن
در مقابل اپل در یک بازار آزاد و وجود رقبای زیاد فروش می کنه اگه اپل کیفیت خوبی نداره طرف با همون میزان بودجه و حتی کمتر می تونه از بین دهها گزینه از برندهای دیگه انتخاب کنه
استدلالی که ایشون داشتن تو این مقایسه تو حلق من که جا نمیشه بگم تو حلقم.
کاملا مقایسه چرتی بود

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
عزيزان. دوستان گلم. بخاطر جانبداري از اين دو برند ارزش نداره به هم توهين كنين. هر دو خوبن و هر دو طرفداران خودشونو دارن. چرا بيايم و بخوايم عقايد و نظراتمونو رو به هم تحميل كنيم. باور كنيد اين حرفها اصلا در شان دوستان نيست. آمار فروش ، آمار طرفداران و . . . هم با اين تاپيك و اين بحثها تغيير نمي كنه. كيفيت اين دو برند هم با اين تاپيك و بحثهايي كه پيش مياد در سطح جهاني تكون نمي خوره. هر كي هرچي دوست داشته باشه ميخره. حالا چه از نظر يه فرد ديگه منطقي باشه و چه غير منطقي. هر دو كمپاني هم سودهاي كلانشونو بدست ميارن ، اونوقت ما اينجا . . .

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
فعلا که آیفون گرون ترین گوشی دنیاس (غیر از گوشی های لوکس) باید با بنز مقایسه بشه نه با سایپا!
پراید ارزون ترین خودرو ایرانه و ملت بیچاره ما چاره ای ندارن میرن 20 میلیون میدن بهش!
اینم قسمتی از گوشی های خم شده دیگه:
http://www.gsm.ir/news/show/23965/ب...س،+آیا+گوشی+های+دیگر+در+جیب+خم+نمی+شوند؟++عکس
تو یوتیوب هم از این ویدئو ها زیاده.
انتظار نداشته باشید گوشی های پلاستیکی خم بشن!هر وقت آیفون 5c خم شد گوشی های پلاستیکی هم خم میشن!
شاهکار طراحی نوت 4 رو هم دیدیم که چقدر روش فکر شده!

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
حالا هی بگین glx بده. راحت تو جیب جا میشه راحت هم درمیاد خم هم نمیشه.

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
من كارم روي كشتي هست و چون كرايه شامل حالم نميشه وقانون هم بخاطر اينكه پرسنل كشتي هستم اجازه وارد كردن مقداري وسايل ميده،
با خيلي از مغازه ها در ارتباط هستم و جنس هايي كه ميخوان را از اونور ميارم براشون. البته رايگان نيست.
اين از جنس آوردن.
كار دومي كه ميكنم اينه:
كشتي ها هيچوقت و هيچ جا براي نيرو گرفتن آگهي نميزنن. دليلش اينه كه كسي كه از طريق آگهي استخدام شده هيچگونه آشنايي باهاش ندارن و نميتونن كشتي كه حدود 10 ميليارد ارزش داره را بسپارن بهش.
توي سفر ها كه صاحب كشتي نمياد. كشتي كامل دست ماست و ما امين مالك كشتي هستيم.
وقتي نيروي جديد بخوان به پرسنل ميگن. حالا يا من يا دوستان.
من شماره معرفي ميكنم به يك آموزشگاه زير نظر اداره بندر و دوره مربوطه را در طي 3 ماه با شهريه 2 يليون و 800 طي ميكنيد.
بعد از دوره يك ماه بعدش امتحان اداره بندر ميدين. هرچيزي كه لازم هست و در امتحان مياد را در طول دوره بهتون آموزش تئوري و عملي ميدن.
بعد از امتحان اداره بندر كارت شناسنامه دريايي شما صادر ميشه. الته چون هنوز سابقه كار دريايي ندارين براي شما كارت كاربري صادر ميشه.
بعدش من معرفي ميكنم به كشتي و شما ميرين سركار
مثلاَ يكي از شغل ها كه مهندس سومي موتور است را توضيح ميدم.
وقتي رفتين روي كشتي تا 1 سال اول شما به عنوان كاربر موتور كار ميكنيد. يك درجه پايين تر از مهندس سوم
صاحب كشتي بهتون ماهي 1 ميليون ميده
با گذشت زمانحقوق شما ميرع بالاتر
در يك ماه شما يك بار رفت و برگشت به كشور هاي عربي ميرين كه اين سفر شما 10 روز طول ميشه.
رفت و برگشت هركدون 400 تا 500 صاحب بار بهتون ميده
اين شد 2 ميليون
بعد يك سال سابقه كار و مدرك كاربري را ميبرين اداره بندر وامتحان مهندس سومي ميدين.
بعدش حقوق پايه شما ميشه 2 تا 2ونيم
انعام هاي صاحب بار هم دوباره ميگيريد
و اگه زرنگ باشيد مثلاَ در هر سفر يه سطل عسل از ايران بخر ببر دبي و سه چهار برابر بفروش
روغن حيواني. عقيق. فيروزه نيشابور و ... هزاران جنس هستند كه فروش در دبي و كويت سود كلان دارند.
چه نقد جالبی بود راجع به ایفون و سامسونگ! :D:D:D:D:D

Sent from my F**king life

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من كارم روي كشتي هست و چون كرايه شامل حالم نميشه وقانون هم بخاطر اينكه پرسنل كشتي هستم اجازه وارد كردن مقداري وسايل ميده،
با خيلي از مغازه ها در ارتباط هستم و جنس هايي كه ميخوان را از اونور ميارم براشون. البته رايگان نيست.
اين از جنس آوردن.
كار دومي كه ميكنم اينه:
كشتي ها هيچوقت و هيچ جا براي نيرو گرفتن آگهي نميزنن. دليلش اينه كه كسي كه از طريق آگهي استخدام شده هيچگونه آشنايي باهاش ندارن و نميتونن كشتي كه حدود 10 ميليارد ارزش داره را بسپارن بهش.
توي سفر ها كه صاحب كشتي نمياد. كشتي كامل دست ماست و ما امين مالك كشتي هستيم.
وقتي نيروي جديد بخوان به پرسنل ميگن. حالا يا من يا دوستان.
من شماره معرفي ميكنم به يك آموزشگاه زير نظر اداره بندر و دوره مربوطه را در طي 3 ماه با شهريه 2 يليون و 800 طي ميكنيد.
بعد از دوره يك ماه بعدش امتحان اداره بندر ميدين. هرچيزي كه لازم هست و در امتحان مياد را در طول دوره بهتون آموزش تئوري و عملي ميدن.
بعد از امتحان اداره بندر كارت شناسنامه دريايي شما صادر ميشه. الته چون هنوز سابقه كار دريايي ندارين براي شما كارت كاربري صادر ميشه.
بعدش من معرفي ميكنم به كشتي و شما ميرين سركار
مثلاَ يكي از شغل ها كه مهندس سومي موتور است را توضيح ميدم.
وقتي رفتين روي كشتي تا 1 سال اول شما به عنوان كاربر موتور كار ميكنيد. يك درجه پايين تر از مهندس سوم
صاحب كشتي بهتون ماهي 1 ميليون ميده
با گذشت زمانحقوق شما ميرع بالاتر
در يك ماه شما يك بار رفت و برگشت به كشور هاي عربي ميرين كه اين سفر شما 10 روز طول ميشه.
رفت و برگشت هركدون 400 تا 500 صاحب بار بهتون ميده
اين شد 2 ميليون
بعد يك سال سابقه كار و مدرك كاربري را ميبرين اداره بندر وامتحان مهندس سومي ميدين.
بعدش حقوق پايه شما ميشه 2 تا 2ونيم
انعام هاي صاحب بار هم دوباره ميگيريد
و اگه زرنگ باشيد مثلاَ در هر سفر يه سطل عسل از ايران بخر ببر دبي و سه چهار برابر بفروش
روغن حيواني. عقيق. فيروزه نيشابور و ... هزاران جنس هستند كه فروش در دبي و كويت سود كلان دارند.
احتمالا آدرسو اشتباه دادن خدمتتون! شما بندر قبلی باید پیاده می شدید!

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
استدلالی که ایشون داشتن تو این مقایسه تو حلق من که جا نمیشه بگم تو حلقم.
کاملا مقایسه چرتی بود

شما ماشالا انقدر خنگی که نفهمیدی من چی گفتم !! اون حرف رو من طبق عرایض شما اپلی ها زدم که یعنی حرفتون عین این مثال میمونه !!
البته جماعتی که میرن دم در میخوابن بهشون گوشی خم شو فرو کنن دیگه بیشتر از این انتظاری ندارم !!

استدلالم تو حلقت جا نمیشه ،ایفون 6 رو از زیر امتحان کن
z1

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
جالبه هر جا اسم مقایسه برند ها میاد کل کل ها شروع میشه ! :)
دعوا نکنید :
گوشی فقط نوکیا 1100 با تانک از روش رد شی آخ نمیگه.:D

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
جالبه هر جا اسم مقایسه برند ها میاد کل کل ها شروع میشه ! :)
دعوا نکنید :
گوشی فقط نوکیا 1100 با تانک از روش رد شی آخ نمیگه.:D

داداش گل هرجا بحث گوشی میشه نه،هرجا اسم اپل میاد یه سری چماق به دست میان جلو بحث رو خراب میکنن
بابا به کی بگه ادم کمپانی ییده !! گوشی زده که با دست خم میشه !! خرابه یعنی!! یعنی هیچی اصلا ،یعنی خنده ،فاتحه !!! دیگه اینو چجوری دارین ماله میکشین اخه !!

z1

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
فعلا که آیفون گرون ترین گوشی دنیاس (غیر از گوشی های لوکس) باید با بنز مقایسه بشه نه با سایپا!
پراید ارزون ترین خودرو ایرانه و ملت بیچاره ما چاره ای ندارن میرن 20 میلیون میدن بهش!
اینم قسمتی از گوشی های خم شده دیگه:
http://www.gsm.ir/news/show/23965/ب...س،+آیا+گوشی+های+دیگر+در+جیب+خم+نمی+شوند؟++عکس
تو یوتیوب هم از این ویدئو ها زیاده.
انتظار نداشته باشید گوشی های پلاستیکی خم بشن!هر وقت آیفون 5c خم شد گوشی های پلاستیکی هم خم میشن!
شاهکار طراحی نوت 4 رو هم دیدیم که چقدر روش فکر شده!

اپل گرونترین گوشی دنیاست ؟!؟؟ دنیات چقدر کوچیکه داداش!!
استدلالاتون اینه که مال منو مسخره میکردین !؟!؟
گرونترین
برترین
بهترین
...ترین
..ترین!!

شما طرفدارای اپل نیاز به تغییر ادبیات دارین..سالهاست که دیگه ترینی ندارین !!

z1

Nigga

Registered User
لایک‌ها
4,018
اپل گرونترین گوشی دنیاست ؟!؟؟ دنیات چقدر کوچیکه داداش!!
استدلالاتون اینه که مال منو مسخره میکردین !؟!؟
گرونترین
برترین
بهترین
...ترین
..ترین!!

شما طرفدارای اپل نیاز به تغییر ادبیات دارین..سالهاست که دیگه ترینی ندارین !!

z1
بله گرون ترین گوشی دنیاست!شما با چی مقایسه میکنی؟اگه حتی با Vertu مقایسه کنی آیفون های لوکس هم ساخته شده در حد 3 میلیون دلار!
گرون ترین گوشی چیه؟قیمت آیفون 4 اس با گلکسی اس 2 تو هر کشوری که دلت میخواد مقایسه بکن.
شما با اپل مشکلات ریشه ای داری تقصیر ما نیست دلیلش هم نمیدونم چیه!یه تاپیکی بود آیفون بخرم یا نه اونجا هم حرفای دیگه میزدی!الانم میگی خم میشه!!
شما که اینقدر مخالف اپل هستی بگو بهترین گوشی بنظر شما چی هست؟

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
داداش گل هرجا بحث گوشی میشه نه،هرجا اسم اپل میاد یه سری چماق به دست میان جلو بحث رو خراب میکنن
بابا به کی بگه ادم کمپانی ییده !! گوشی زده که با دست خم میشه !! خرابه یعنی!! یعنی هیچی اصلا ،یعنی خنده ،فاتحه !!! دیگه اینو چجوری دارین ماله میکشین اخه !!

z1
گوشی بدی دست نره غول جفت دست فشار بده گوشی که هیچی اجرم باشه میشکنه!
مگه گوشی ضد گلوله یا ضد ضربه اس که نشکنه؟!
از xperia Z که بهتره از هر 10تاش 11تاش یه قطره اب میخوره میترکه!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
همین z1 کم براش چیزی نگفتن مثل خم شدن یا اب رفتن تو گوشی در صورتی که ضد آبه.من اصلا به این حرفا در مورد ایفون 6 اهمییت نمیدم همش برای خراب کردن.سونی هم همینطور خراب نشان دادن ولی سامسونگ دیگه شد عالی پرفکت بی نقص ووو!!!

Sent from my C6903 using Tapatalk

بالا