برگزیده های پرشین تولز

چگونگی تبدیل لینک های دانلود از سرور خارجی به سرور ایرانی جهت افزایش سرعت دانلود؟

abay33

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان خواهشا کمکم کنید....من سرعت دانلودم از سرورهای خارجی زیر 40 هست اما از سرور داخلی سرعت دانلودم بالای 120 هست...واسه همین هروقت فیلمی چیزی میخوام دانلود کنم...اول تو سایت هایی مثل uplod.ir از گزینه ی( آپلود فایل از سایت دیگر) استفاده میکنم و لینکهای سرور خارجی در عرض 2...3 دقیقه به سرور داخلی تبدیل میکنمو بعد دانلود میکنم تا سرعتم 120 باشه نه 40 .
حالا مشکل من اینه که از بسیاری از سایت ها مثل
Prefiles.com
Rapidgator.net
turbobit.net
koofile.com
چه لینک های فری و چه پریمیوم ها رو وقتی به uplod.ir وارد میکنم ارور میده و آپلودشون نمیکنه....خواهشا یکی کمک کنه و اگه راه های دیگه ای بلده بگه چون بهترین آموزش ها تو همین سایت ها آپلود میشن و من میخوام از سرور داخلی دانلود کنمشون مانند سایت : http://shareae.com
ممنون .

abay33

Registered User
لایک‌ها
15
آااااااااااااااااااااااااااااااااااااااپپپپپپپپپپپپپپپپ heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelpppp

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
باید اکانت بخری اون سایتایی که گفتی باید لیچ بشن
لیچ هم اصولا سایتی مجانی انجام نمی ده ولی بعضی از سایتا دیدم که لینک میدی مستقیم میکنه

abay33

Registered User
لایک‌ها
15
باید اکانت بخری اون سایتایی که گفتی باید لیچ بشن
لیچ هم اصولا سایتی مجانی انجام نمی ده ولی بعضی از سایتا دیدم که لینک میدی مستقیم میکنه
مرسی از پاسخ...میشه یکم بیشتر توضیح بدید با مثال؟....آخه من آماتورم تو این زمینه ها

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
مرسی از پاسخ...میشه یکم بیشتر توضیح بدید با مثال؟....آخه من آماتورم تو این زمینه ها
از یکی از 3 سایت زیر اکانت تهیه کنید تا بتونید لینک اون آپلودسنترهایی که گفتید بعلاوه ده ها آپلودسنتر دیگه رو تبدیل به لینک مستقیم کنید:
expressleech.com
filegir.com
mul.ir

اول پیشنهاد میشه چون سرور ایران هم داره که کار شما رو راحت تر میکنه

abay33

Registered User
لایک‌ها
15
از یکی از 3 سایت زیر اکانت تهیه کنید تا بتونید لینک اون آپلودسنترهایی که گفتید بعلاوه ده ها آپلودسنتر دیگه رو تبدیل به لینک مستقیم کنید:
expressleech.com
filegir.com
mul.ir

اول پیشنهاد میشه چون سرور ایران هم داره که کار شما رو راحت تر میکنه
مرسی دوست عزیز ...حتما امتحانش میکنم

MRB0098

Registered User
لایک‌ها
42
اکثر آپلود سنترها لینک به آی پی شما میده و اون لینک با آی پی های دیگه کار نمیکنه به همین دلیل نمیتونی اونا رو با سایتهای دیگ لیچ کنی
بهترین گزینه برای لیچ سایتهای:
expressleech.com
uploadboy.com
هستش
پیشنهاد بعدی استفاده از سرور مجازی ایران هست که یکم گرون درمیاد اما سرعت و بگردی و دانلودتون به حداکثر میرسه
درنهایت شما سعی کن فایل مورد نظرت رو توی سایتهای داخلی سرچ کنی

shahram2pac

Registered User
لایک‌ها
571
پولت رو نده به این سایتا برا مستقیم فایل بگو خودم یه سایت بلدم مجانی نامحدود فقط تو 6 ساعت فایل از بین میره

abay33

Registered User
لایک‌ها
15
پولت رو نده به این سایتا برا مستقیم فایل بگو خودم یه سایت بلدم مجانی نامحدود فقط تو 6 ساعت فایل از بین میره
خو بگید چه سایتیه دیگه ...الان به خودتون گفتم o_O:general208:

abay33

Registered User
لایک‌ها
15

abay33

Registered User
لایک‌ها
15
اکثر آپلود سنترها لینک به آی پی شما میده و اون لینک با آی پی های دیگه کار نمیکنه به همین دلیل نمیتونی اونا رو با سایتهای دیگ لیچ کنی
بهترین گزینه برای لیچ سایتهای:
expressleech.com
uploadboy.com
هستش
پیشنهاد بعدی استفاده از سرور مجازی ایران هست که یکم گرون درمیاد اما سرعت و بگردی و دانلودتون به حداکثر میرسه
درنهایت شما سعی کن فایل مورد نظرت رو توی سایتهای داخلی سرچ کنی
ممنون دوست عزیز...مشکل لیچم که حل شد...دنبال آپلود لینک به سرور داخلی با حجم بالای 2 گیگ رایگان بودم که expressleech.com تا 5 گیگ رو ساپورت کرد حال کردم...مرسی

بالا