برگزیده های پرشین تولز

فروش دک/آمپ هدفون با کابل های مربوطه

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
بعد از تعلیق فروش برای بیش از 8 ماه، با رسیدن دک/آمپ جدید، قضیه فروش این ستاپ رو از سر می گیرم.
با سلام
دوستان! بنده قصد دارک که دک/آمپ هدفون خودم رو به فروش برسونم. قصد اصلیم فروش فقط dac هست.
دک/آمپ ساخت شرکت schiit آمریکا هستش و با کمک یکی از دوستان برام از کانادا خریداری شده و بعد به اینجا اومده. دک/آمپ کلاً حدود 20 ساعت کار کرده. و الأن دو ماهی می شه که اصلاً کار نکرده.
دک قابل استفاده با انواع کامپیوتر از طریق usb هستش و بدون هیچ نرم افزار کمکی، کارت صدای داخلی لپ تاپ (کامپیوتر) رو از کار میندازه و خودش نصف وظیفه اون رو برعهده می گیره. نصف دیگه وظیفه رو هم آمپ به عهده می گیره. تا در نهایت شما ارتقا قابل توجهی از کارت صدای لپ تاپ یا کامپیوترتون داشته باشین.

هر دو محصول در مقابل قیمتشون بسیار عالی هستن و از بهترین گزینه های موجود در بازار جهانی در مقابل قیمتشون هستند.

http://schiit.com/products/modi

http://schiit.com/products/vali

نکاتی که قبل از خرید این ستاپ باید حتماً در نظر بگیرید:
1- آمپ vali ذاتاً آمپی هستش که برای استفاده با هدفون های امپدانس بالا (و حساسیت کم) طراحی شده. پس اگر هدفون داخل گوشی یا هدفون حساستون رو بهش وصل کنین، در وهله اول صدای دینگگگگگگگگگگگ می شنوین. و 1 دقیقه اون صدا طول می کشه. البته این صدای دینگ، توی ذات این آمپ هست. ولی با هدفون های امپدانس بالا، بعد از کمتر از 30 ثانیه کاملاً محو میشه. کلاً توضیحات توی سایت رو کامل بخونین. توضیحاتش کمه ولی خیلی رک و صریح هستش.
2- این آمپ با هدفون هایی که کمی صدای سرد و طبیعی یا تریبل کمی تیز دارن، بسیار خوب مچ می شه؛ برای همین هدفون ها hd800, hd700 سنهایزر و dt880, dt770, dt990 بیردینامیک و k701, k702 و ... akg گزینه های بسیار خوبی هستن برای مچ شدن با این ستاپ.
3- در مورد هدفون هایی که صدای مایل به سرد هم ندارن، این آمپ میتونه صدای هدفونتنو رو کمی آبدار کنه. برای همین خیلی ها با hd650, hd600 , hd598 سنهایزر از این ستاپ استفاده می کنن و خیلی راضین.
کلاً میتونین به تاپیکش توی هدفایی برید و خودتون تجربه کاربرها رو ببینید:

http://www.head-fi.org/t/685162/new-vali-schiit-amp

این دک/آمپ برای من با هزینه مالیات و حمل و نقل حدود 280 دلار تموم شد. من3 تا کابل هم گرفتم برای این ستاپ. که بهترینشون کابل rca شرکت daiyo هستش. که 40 تومن خریدم.
من قیمت نهایی که برای کل ستاپ (دک+ آمپ+ rca+ usb+ 3.5mm to rca) در نظر دارم 650 تومنه.
20140826_001319.jpg

20140826_000845.jpg

Last edited:

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
همون یکی دو تا کابل تو تصویر؟
اونها که توی ایران هستن و ارزش آنچنانی ندارن.

Amirhtz

Registered User
لایک‌ها
0
در کنار توضیحات کاملتون اگر دلیل فروش رو هم لحاظ می کردید خوب بود چون واقعا یکی از بهترین ترکیب ها نسبت به قیمتش در دنیاست.
همچنین آیا فروش جدا رو هم در نظر دارید؟
من خودم آمپ iPod + Magni رو دارم که Dt880 رو درایو میکنند که متاسفانه صدای سردی رو به همراه دارند ...

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
در کنار توضیحات کاملتون اگر دلیل فروش رو هم لحاظ می کردید خوب بود چون واقعا یکی از بهترین ترکیب ها نسبت به قیمتش در دنیاست.
همچنین آیا فروش جدا رو هم در نظر دارید؟
من خودم آمپ iPod + Magni رو دارم که Dt880 رو درایو میکنند که متاسفانه صدای سردی رو به همراه دارند ...

علت فروش اینه که چند وقتیه استفاده نمی کنم ازش و بلا استفاده مونده. قدیم ها هدفم از خرید این بود که بعدش یدونه dt880 بخرم. ولی یک مقداری قضیه فرق کرده و الأن یکسری وسیله و هدفون دارم که چند وقتیه استفاده نمی کنم. علت اینکه چند وقتیه بلااستفاده مونده اینه که خودم فیو x5 تهیه کردم و بیشتر از اون استفاده می کنم. البته اگر پای لپ تاپ باشم و حال داشته باشم، از vali به عنوان آمپ استفاده می کنم و از x5 به عنوان دک.
من بدم نمیاد که فقط modi رو بفروشم (با اون کابل rca همراهش دیگه البته) و vali رو نگه دارم.

در مورد شما، دو تا راه حل به ذهنم میرسه که شاید کمک کنن:
1- اگر برنامه اکولایزر گرافیکی یا لااقل اکولایزر 10 باندی روی آیپاد بریزین و بعدش از آیپاد لاین اوت (line out) بگیرین، بدین به magni، مشکلتون تا حدی بهبود پیدا می کنه.
2- راه حل اساسی تر و بهتر نسبت به قبلی اینه که یدونه دک تهیه کنین و بعد با یدونه برنامه اکولایزر حرفه ایی مثل Electri-Q و توضیحات اینجا، پیک موجود در تریبل رو بگیرین.
فقط توجه دارین که هر دو روش بالا تغییر خیلی اساسی ایجاد نخواهند کرد و سبک صدای هدفون و نحوه ارائه مطلب اون رو تغییر جدی نمیدن.

Last edited:

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
سلام
سرهم 50 تومن

من تمایل بیشتری داریم که فقط دک با کابل rca رو بفروشم. اون دو تا با هم، رو در نهایت 300 میتونم بدم.

stillcrazy13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هنوز موجوده؟ لطفا اطلاعات تماس يا ايميل رو پيام كنين

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
هنوز موجوده؟ لطفا اطلاعات تماس يا ايميل رو پيام كنين
بله موجوده
البته همونطور که گفتم، من بیشتر تمایل دارم که دک رو به تنهایی بفروشم.
ایمیل رو می فرستم خدمتتون

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
تو آخرین گردهمایی هدفونی که داشتیم صدای خوبی شنیدیم از شیت! :D مایکروفونیک تو این آمپ طبیعیه بخاطر لامپ ساب مینیاتور هست

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
تو آخرین گردهمایی هدفونی که داشتیم صدای خوبی شنیدیم از شیت! :D مایکروفونیک تو این آمپ طبیعیه بخاطر لامپ ساب مینیاتور هست
سلام آقا
احوال شما؟
آقا چه زود می گذره.
عجب عکس هایی انداختی ها. بسیار لذت بردم.
شاید اگر قسمت شد، یک همایش دیگه بزاریم و اینبار با حضور یکدونه شرکت دیگه لااقل.

راستیتش هدف اصلیم فروش modi هست فقط.
راستی اگر dt880 خیلی تمیز سراغ داری خبر بده. من یدونه سونی z1000 هم دارم که فوق العاده کم استفاده شده و دوست دارم ردش کنم تا جا برای dt880 باز بشه. :)

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
سلام آقا
احوال شما؟
آقا چه زود می گذره.
عجب عکس هایی انداختی ها. بسیار لذت بردم.
شاید اگر قسمت شد، یک همایش دیگه بزاریم و اینبار با حضور یکدونه شرکت دیگه لااقل.

راستیتش هدف اصلیم فروش modi هست فقط.
راستی اگر dt880 خیلی تمیز سراغ داری خبر بده. من یدونه سونی z1000 هم دارم که فوق العاده کم استفاده شده و دوست دارم ردش کنم تا جا برای dt880 باز بشه. :)
سلام چاکرم خوبی شما؟
بریم یه گردهمایی دیگ من پایه ام.
یه HD800 نوی نو در حد تست استفاده شده هست میشه خیلی خوب خرید الان مصرف کننده 4400-4500 هست میشه خیلی زیر قیمت خرید. ولی 880 تا نشنیدی نخر. ظاهرش خیلی فریبنده هست ولی من تو صداش چیزی خاصی نظرم رو جلب نکرد. برای همون مانیتورینگ خوبه حتی M50 به نظر من خوش صدا تر بود.

rave-87

Registered User
لایک‌ها
50
سلام چاکرم خوبی شما؟
بریم یه گردهمایی دیگ من پایه ام.
یه HD800 نوی نو در حد تست استفاده شده هست میشه خیلی خوب خرید الان مصرف کننده 4400-4500 هست میشه خیلی زیر قیمت خرید. ولی 880 تا نشنیدی نخر. ظاهرش خیلی فریبنده هست ولی من تو صداش چیزی خاصی نظرم رو جلب نکرد. برای همون مانیتورینگ خوبه حتی M50 به نظر من خوش صدا تر بود.
اون رو که حتماً سعی می کنم تست کنم.
hd800 رو ما خیلی دوست می داریم، ولی بودجه ما محدوده. دانشجویی دیگه :general408: :D
اگر با z1000 عوض می کنه و من یک میلیون سر بدم، توانم می رسه. :general507: حالا یکم اینور، اونور :general505:

Last edited:

CPU123

Registered User
لایک‌ها
966
خریداری شد . با تشکر از استارتر .

hesam_

Registered User
لایک‌ها
24
مبارکتون باشه، منم خیلی وقت پیش میخواستم بخرم ولی نشد متاسفانه.
من هر روز سر میزدم چیز مناسب پیدا نمیکردم، یه مدت که نبودم ببین چه چیزایی فروخته شد :(

بالا