برگزیده های پرشین تولز

عشق اول

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
سخن پایانی من اینه.. شما دوست عزیز آقای مرد خدا من شمارو به چالش میکشم که فکر کنید.. فکر کنید و جواب این فکرتون هم برای خودتون نگه دارید.. فکر کنید که اگر مردید و رفتید اون دنیا و به جای حوری فقط تاریکی بود و چیزی وجود نداشت چی؟ افسوس زندگی از دست رفته تون رو نمیخورید؟ اگر رفتید و فهمیدید بهشت و جهنم هست ولی همه ی دین های دنیا دروغین بودند و با من در یک جا و برابر شدین چی؟ چطور با قطعیت میتونیم بگیم اینی که من میگم درسته؟ و خودم هم قبلا به این چاش کشیده ام.. من ترجیح میدم فقط به یک چیز اون هم خدا اعتقاد داشته باشم.. که اون هم اگر علم ثابت کنه دنیا با بیگ بنگ آغاز شده و ما نتیجیه تکامل هستیم با جان و دل این رو قبول میکنم.. چون 1000 سال و 2 و 4 و 10 هزار سال پیش چیزی به اسم علم نبود و مردم در تاریکی مطلق از جهل و ندانی بودند و دین رو روشنی راهشون قرار میدادند و این رو محکوم نمیکنم.. چون بهش نیاز داشتند برای بقا..! ولی حالا چیزی به اسم علم روشنی راه ماست.. همونطور که موجودات زنده خلق میکنیم.. قدرت مبارزه با بیمار یهارو داریم.. همونطور که درمان ایدز رو تا 80 درصد پیدا کردیم.. همونطور که دنیای مجازی رو ساختیم.. و هزاران مورد دیگه.. پس بهتر نیست توی عصر روشنایی علم در عالم توهم و خیالات به سر نبریم..؟

قصد توهینی هم نداشتم و از روی دلسوزی تمام این متن رو نوشتم .. امیدوارم کسی دلخور نشده باشه ولی دوست دارم هرکی خوند به خودش واقع بینانه وقت بده و فکر کنه.. اگر تند هم برخورد کردم یا حرف زدم بدونید اخلاقم کمی جدیه و منو ببخشید دوستان.
صبحتون پیشاپیش بخیر

داستان قشنگی بود;)
فکر کنم زیادی ماهواره می بینی یا رمان می خونی

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
برادر من تو دوران نوجوانی زیاد گناه کردم...
الان کاملا پشیمانم
چیکار کنم که برگردم به زندگی پاک و پسندیده؟ :(((
بگو حسبی الله و نعم الوکیل .همه چیز حل خواهد شد

Last edited:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
جواب بنده رو ندادید..
بنده تو خونه ام نه ماهواره دارم نه رمان.. اهل کتاب خوندن هستم ولی داستان خوندن نه..
البته سفسطه کار همیشگی امثال شماست.. ;) الان هم هیچ منطقی نداشتید که باهاش جواب بنده رو بدید و به ماهواره کشوندید صحبت رو.. امثالتون رو خوب میشناسم اگر چیزی تو چنته نداشته بشید همیشه میرید سمت ماهواره .. بار اولم نیست :D
نه ماهواره دارم نه تی وی ایران رو میبینم.. هر دو مذخرفه و ماهواره ذهن مردم رو به نفع خودش میشوره.. تی وی ایران هم به نفع خودش که اسلام باشه میشوره..
اینا ترولن شما عمرتم نذاری حرف خودشو میزنه
پ.ن: اقا وقت کردی اون پ.خ یادت نره نیازمندیم شدید[emoji4]

Sent from my C6903 using Tapatalk

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
من یادم نمیاد کدومشون عشق بود که اول دوم براشون بزارم

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
جواب بنده رو ندادید..
بنده تو خونه ام نه ماهواره دارم نه رمان.. اهل کتاب خوندن هستم ولی داستان خوندن نه..
البته سفسطه کار همیشگی امثال شماست.. ;) الان هم هیچ منطقی نداشتید که باهاش جواب بنده رو بدید و به ماهواره کشوندید صحبت رو.. امثالتون رو خوب میشناسم اگر چیزی تو چنته نداشته بشید همیشه میرید سمت ماهواره .. بار اولم نیست :D
نه ماهواره دارم نه تی وی ایران رو میبینم.. هر دو مذخرفه و ماهواره ذهن مردم رو به نفع خودش میشوره.. تی وی ایران هم به نفع خودش که اسلام باشه میشوره..
بنده خدا اونی که این متن های احساسی رو یادت داده کلاه سرت گذاشته.به فرض که رفتیم اونور دیدیم هیچی نیست.خب چی میشه.؟؟هیچ
لذت ای دنیایی نهایتش 10 دقیقه است.حالا اگرد وست داری از این متن های فلسفی بنویس اگر هم دوست داری بیا در راه راست

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
دوست عزیز این حس شما عشق نبوده
عشق ورزی و عاشق شدن مهارت های میخواهد که ما نداریم
جمله شما در نوشته هاتون(من دنبال کسی هستم که واقعا عاشقم باشه) این یعنی شما دوست داری تو را دوست بدارند و نشان از شخصیت مهر طلبی شما است
عشق آزاد می کند نه به بند می کشد
شما واقعا اگر عاشق بودی و دوستش داشتی چه با شما چه بی شما خوشبختی و موفقیتش را میخواستی
بهتر به یک کتاب فروشی مراجعه و کتاب هنر عشق ورزی اریک فروم را تهیه کنید
بچسب به زندگی ت عزیز و ولش کن

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
اینا ترولن شما عمرتم نذاری حرف خودشو میزنه
پ.ن: اقا وقت کردی اون پ.خ یادت نره نیازمندیم شدید[emoji4]

Sent from my C6903 using Tapatalk
سلام فردا سعی میکنم مفصل برات توضیح بدم که فول بشی داداش

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
بنده خدا اونی که این متن های احساسی رو یادت داده کلاه سرت گذاشته.به فرض که رفتیم اونور دیدیم هیچی نیست.خب چی میشه.؟؟هیچ
لذت ای دنیایی نهایتش 10 دقیقه است.حالا اگرد وست داری از این متن های فلسفی بنویس اگر هم دوست داری بیا در راه راست
خخخخخ
خخخخخ
متن احساسی؟ شما همیشه میخواید بگید زیر سر یکی دیگست که من اینجوریم ؟ یا ماهواره یا یکی دیگه یا نت :V
عزیز دل من مسلمون زاده شدم بدون اینکه حق انتخاب داشته باشم پس اگر راهم رو عوض کنم به انتخاب خودم بوده.. خدا رو شکر به هیچ دینی پایبند نیستن و فقط خدارو قبول دارم و هرکاری انجام بدم اگر انسانی باشه انجام میدم.. مثلا سنگسار انجام نمیدم.. اعدام در ملع عام انجام نمیدم.. چون انسانم و انسانی عمل میکنم. اینها کار حیوون های از دنیا عقب افتاده از تومبون جلو افتادست.. چهارتا زن نمیگیرم.. چون انسانم .. زن رو نصف خودم نمیدونم چون انسانم.. حجاب اجباری قرار نمیدم چون انسان.. سر کسی رو که ترک دین میبین اسلام رو کنه با خدای مهربونش که مهربونی رو نوید میده نمیبرم و... میتونمتا فردا برات مثال بزنم..
شما کی یادت داده اینی که توشی خوبه؟ رادیو ؟ تلویزیون؟ هروقت فکر کردی و دیدی انسانی شما خوبی.. ما انسان ها با موتور تریل نمیریم مردم رو بزنیم.. ما انسان ها مزاحم نوامیس نمیشیم ..
شما هروقت در مورد عقابد خودت تفکر کردی بیا در مورد عقابد انسانی من حرف زن.. من قبل از هرچیز ایرانی ام و ایرانی ها آزاده بودن و هستند و هیچ چیز حتی تهدید به مرگ و شکنجنه باعث نمیشه من زیر بار زروگویی برم.. اگر همین حالا هم بکشند من رو آزاد مردم و رازی ام..
لذت های دنیا 10 دقیقست یعنی به شما قول دادند تو بهشت بینهایت طول بکشه ارضا شدنتون با حوری ها؟:D
شما که جز دستمال دستان هستی رو چه به من..
راه من راسته چون توش حق کسی رو پایمال نمیکنم کسی رو هم اذیت نمیکنم.. بخاطر منافع خودم کسی رو نادیده نمیگیرم.. و...
من خوب نیستم چون خدا بالا سرمه.. خوب نیستم چون وعده ای بهم داده شده.. خوبم چون اسنانم و خوبی میکنم چون وجودم از خوبی و روح خدا تشکیل شده.. خوبی نمیکنم برای بهشت و حوری یا ترس از جهنم..
شما بگی فلسفی ما میگیم حقیق نادیده گرفته شده ;)

Last edited:

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
خخخخخ
خخخخخ
متن احساسی؟ شما همیشه میخواید بگید زیر سر یکی دیگست که من اینجوریم ؟ یا ماهواره یا یکی دیگه یا نت :V
عزیز دل من مسلمون زاده شدم بدون اینکه حق انتخاب داشته باشم پس اگر راهم رو عوض کنم به انتخاب خودم بوده.. خدا رو شکر به هیچ دینی پایبند نیستن و فقط خدارو قبول دارم و هرکاری انجام بدم اگر انسانی باشه انجام میدم.. مثلا سنگسار انجام نمیدم.. اعدام در ملع عام انجام نمیدم.. چون انسانم و انسانی عمل میکنم. اینها کار حیوون های از دنیا عقب افتاده از تومبون جلو افتادست.. چهارتا زن نمیگیرم.. چون انسانم .. زن رو نصف خودم نمیدونم چون انسانم.. حجاب اجباری قرار نمیدم چون انسان.. سر کسی رو که ترک دین میبین اسلام رو کنه با خدای مهربونش که مهربونی رو نوید میده نمیبرم و... میتونمتا فردا برات مثال بزنم..
شما کی یادت داده اینی که توشی خوبه؟ رادیو ؟ تلویزیون؟ هروقت فکر کردی و دیدی انسانی شما خوبی.. ما انسان ها با موتور تریل نمیریم مردم رو بزنیم.. ما انسان ها مزاحم نوامیس نمیشیم ..
شما هروقت در مورد عقابد خودت تفکر کردی بیا در مورد عقابد انسانی من حرف زن.. من قبل از هرچیز ایرانی ام و ایرانی ها آزاده بودن و هستند و هیچ چیز حتی تهدید به مرگ و شکنجنه باعث نمیشه من زیر بار زروگویی برم.. اگر همین حالا هم بکشند من رو آزاد مردم و رازی ام..
لذت های دنیا 10 دقیقست یعنی به شما قول دادند تو بهشت بینهایت طول بکشه ارضا شدنتون با حوری ها؟:D
شما که جز دستمال دستان هستی رو چه به من..
راه من راسته چون توش حق کسی رو پایمال نمیکنم کسی رو هم اذیت نمیکنم.. بخاطر منافع خودم کسی رو نادیده نمیگیرم.. و...
من خوب نیستم چون خدا بالا سرمه.. خوب نیستم چون وعده ای بهم داده شده.. خوبم چون اسنانم و خوبی میکنم چون وجودم از خوبی و روح خدا تشکیل شده.. خوبی نمیکنم برای بهشت و حوری یا ترس از جهنم..
شما بگی فلسفی ما میگیم حقیق نادیده گرفته شده ;)
همه اینهایی رو که نوشتی رو می شه توی ارشیو بی بی سی راحت پیدا کرد.اصولا رسانه ابزار قدرتمندیه .چنان عقاید فرد رو عوض می کنه که خودش هم متوجه نمیشه.شما ببین خودت 10 سال پیش همین عقاید رو داشتی یا توی من و تو و بی بی سی شنیدی

blue-panther

Registered User
لایک‌ها
284
همه اینهایی رو که نوشتی رو می شه توی ارشیو بی بی سی راحت پیدا کرد.اصولا رسانه ابزار قدرتمندیه .چنان عقاید فرد رو عوض می کنه که خودش هم متوجه نمیشه.شما ببین خودت 10 سال پیش همین عقاید رو داشتی یا توی من و تو و بی بی سی شنیدی
یه بار هم ذکر کردم.. من ماهواره ندارم.. ولی چه فایده که شما برای اثبات سسفسطه هاتون تا فردا هم میگید ماهواره.. ;)
درسته رسانه خیلی تاثیر داره.. مثلا اگر تی وی ایران فقط 6 ماه ذهن ملت رو شستشو نده بالای 10 میلیون نفر عقاید و خرافات دینیشون رو میریزن دور.. یک بار گفتم علم و حقیقت روشنی راه منه..
لازم نیست قتل و غارت های شما رو بی بی سی نشون منی بده که دارم به چشم میبینم..!! bbc!! منو تو!! من خودم دارم میبینم نیازی ندارم یکی غیر مستقیم نشونم بده.. همه دارند میبینند ولی جرات بیان ندارند.. ;)

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
یه بار هم ذکر کردم.. من ماهواره ندارم.. ولی چه فایده که شما برای اثبات سسفسطه هاتون تا فردا هم میگید ماهواره.. ;)
درسته رسانه خیلی تاثیر داره.. مثلا اگر تی وی ایران فقط 6 ماه ذهن ملت رو شستشو نده بالای 10 میلیون نفر عقاید و خرافات دینیشون رو میریزن دور.. یک بار گفتم علم و حقیقت روشنی راه منه..
لازم نیست قتل و غارت های شما رو بی بی سی نشون منی بده که دارم به چشم میبینم..!! bbc!! منو تو!! من خودم دارم میبینم نیازی ندارم یکی غیر مستقیم نشونم بده.. همه دارند میبینند ولی جرات بیان ندارند.. ;)
شما ضد انقلاب ها هم حرفاتون دیگه کهنه و نخ نما شده.بچه جون اربابان غربی و اسراییلیتان دروغ گو هستند

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
یادش بخیر،یاد برادر" انصار" افتادم

Sent from my LT26i using Tapatalk

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
عشق اولم فاطمه بوده . خیلی دوسش داشتم . اون موقع کلاس دوم دبیرستان بودم .

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
من مرتضی پاشایی گوش نمیدم ولی این بیتش خیلی خدا بود

میدونی حالم این روزا بدتر از همس * آخه هر کی رسید دل ساده من رو شکست

Mr.mohandes

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
71
عاقا ما که فراموش کردیم شد
ولی بیشتر بخاطر حماقت هایی که آدم به خاطر یه نفر انجام می ده نمی تونه فراموشش کنه

باشرف

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
50
عشق اولم خداست و عشق دومم مقام معظم *****

بالا