برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری شما بر روی طرحی نو و پرسود

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام خدمت دوستان گرامی
این تاپیک برای این زده شده که در صورت امکان سرمایه گذاری را برای پروژه پیدا کنم.
عنوان پروژه راه اندازی کیف پول الکترونیک بوسیله تلفن همراه است.بنده حدود دوسال روی این پروژه کار کردم.این طرح دارای تاییدیه علمی وکاربردی بودن از عضو هیت علمی دانشگاه نیز است و تا به حال در کشور راه اندازی نشده است.
همچنین مورد تایید پارک علم و فناوری خراسان نیز است.
براورد سرمایه گذاری روی این طرح در حدود10-15میلیون تومان است و چون طرح در کل کشور راه اندازی می شود وبا استفاده از چندین روش سوددهی که به سرمایه گذار محترم گفته میشه سود دهی بسیار زیادی دارد.
بنده ساکن مشهد هستم و دارای لیسانس اقتصاد.
ایمیل:[email protected]
بقیه موارد در پیام خصوصی ذکر میشود.
با تشکر

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
فکر کنم کیف پول الکترونیک توسط موبایل قبلا راه اندازی شده توسط خود اپراتورها ولی نمیدونم چرا زیاد روش مانور تبلیغاتی ندادند . «جیرینگ» و «باجه ایرانسل» تقریبا مشابه فعالیت مورد نظر شماست مگر اینکه طرح شما ویژگیهای خیلی خاصی داشته باشه که البته ویژگیهای خاص هم اگر باشه وسودی توش باشه اپراتورها مثل گرگ نشسته اند و نمیزان سودی به کسی برسه

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
فکر کنم کیف پول الکترونیک توسط موبایل قبلا راه اندازی شده توسط خود اپراتورها ولی نمیدونم چرا زیاد روش مانور تبلیغاتی ندادند . «جیرینگ» و «باجه ایرانسل» تقریبا مشابه فعالیت مورد نظر شماست مگر اینکه طرح شما ویژگیهای خیلی خاصی داشته باشه که البته ویژگیهای خاص هم اگر باشه وسودی توش باشه اپراتورها مثل گرگ نشسته اند و نمیزان سودی به کسی برسه
سلام
اولا نه جیرینگ ونه باجه ایرانسل هیچکدومشون خدمات کیف پول مرسوم در دنیا و ارایه نمیدن.باجه ایرانسل که مشخصه که کاربردش ولی جیرینگ هم شبیه باجه ایرانسل شده و مشکل عمدش اینه که فقط همراه اولی ها می تونن ازش استفاده کنن.
طرح کیف پول بنده شبیه هیچ کدوم اینها نیست.............

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
مطمئن هستید که دولت اجازه میده؟!
منظورتون از کیف پول الکترونیک چیه؟ یعنی بنده حسابم رو شارژ کنم و یه جا دیگه خرید بکنم یه به حساب یکی دیگه بفرستم.یا یه چیزی مثل همین بیت کوین؟
اگه مشابه اینا باشه که به خاطر خیلی از مسائل ( اللخصوص پ*و*ل*ش**و*ی**ی )اجازه نباید بدن.
10 15 تومن کمه . اگه بخواید خوب استارت بزنید و تبلیغات درست و حسابی در تلویزیون بکنید به حداقل 100 تومن نیاز دارید.البته اگه واقعا خوب باشه و بگیره که سود فراوونی خواهد داشت ولی یکم ریسکیه و ممکنه استقبال نشه.
درضمن یکی از دوستان فرمودند که اپراتور ها مثل شیر نشستن.درسته.به این هم حواستون باشه اونا سرمایه کافی و اختیارات کافی برای اجرای هر کار سود دهی رو دارن

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
مطمئن هستید که دولت اجازه میده؟!
منظورتون از کیف پول الکترونیک چیه؟ یعنی بنده حسابم رو شارژ کنم و یه جا دیگه خرید بکنم یه به حساب یکی دیگه بفرستم.یا یه چیزی مثل همین بیت کوین؟
اگه مشابه اینا باشه که به خاطر خیلی از مسائل ( اللخصوص پ*و*ل*ش**و*ی**ی )اجازه نباید بدن.
10 15 تومن کمه . اگه بخواید خوب استارت بزنید و تبلیغات درست و حسابی در تلویزیون بکنید به حداقل 100 تومن نیاز دارید.البته اگه واقعا خوب باشه و بگیره که سود فراوونی خواهد داشت ولی یکم ریسکیه و ممکنه استقبال نشه.
درضمن یکی از دوستان فرمودند که اپراتور ها مثل شیر نشستن.درسته.به این هم حواستون باشه اونا سرمایه کافی و اختیارات کافی برای اجرای هر کار سود دهی رو دارن
سلام و مچکر بابت توضیحات
در رابطه با عملکرد سیستم کیف پول فقط با سرمایه گذار در میان گذاشته خواهد شد.

aptimos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
بهترین راه برای اینکه بتونم سرمایه گذار محترم و قانع کنم اینه باید افکارشون و به صورت سوال بیان کنن تا با پاسخ دادن من به سوالات موضوع براشون روشن بشه.
در ضمن تاییدیه علمی نیز در پیغام خصوصی براشون ارسال می شود.
با تشکر

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
قوانین بخش رو بخونید

با توجه به اینکه کاربر جدید هستید گذشت میکنم . تاپیک های جذب سرمایه به هر شکل ممنوع هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا