برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
دوستان کودوم شهر امریکا برای تسک زدن خوبه الان من اختصاصی Washington D.C سفارش دادم به نظر شما خوبه البته هنوز سفارشم ثبت نهایی نشده؟
بیشتر به آیپی ربط داره تا شهر اما شهرهای اصلی مثل همین و نیویورک خوبه و میتونه تاثیر داشته باشه قیمت اختصاصی چند شد

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
دوستان کسی می دونه این وب مانی چجوری وریفای میشه موقع ارسال دلار و خرید وی پی ان می گه باید وریفای بشه و بعدش یه کد میده میگه وارد کنید تا وریفای بشه؟

mehrdad1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان کسی می دونه این وب مانی چجوری وریفای میشه موقع ارسال دلار و خرید وی پی ان می گه باید وریفای بشه و بعدش یه کد میده میگه وارد کنید تا وریفای بشه؟

اگه منظورت اون کد 5 رقمیه که موقع نقل و انتقال پول نشونت میده که تو نت فراوون پره فقط کافیه سرچ کنی وب مانی. بسته به نوع حسابت داره که کلاسیکه یا مینی با مینی کد رو به موبایلت اس ام اس میکنه و باید در کادر مربوطه واردکنی در کلاسیکم که نرم افزارش اتومات وقتی روشنه و گزینه نکست میزنی کادر مربوط به وارد کردن کد میاد و وارد میکنی. در هر صورت برای این مورد بهتره یه عکس بزاری از مشکلت تا بهتره بشه راهنمایی کرد چون شاید منظورش تبدیل حساب به فرمال و بالاتر باشه که معمولا فرمال رو همه قبول دارن برای مبالغ کم و باز هم نحوه تبدیل حساب به فرمال تو نت پره.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
اگه منظورت اون کد 5 رقمیه که موقع نقل و انتقال پول نشونت میده که تو نت فراوون پره فقط کافیه سرچ کنی وب مانی. بسته به نوع حسابت داره که کلاسیکه یا مینی با مینی کد رو به موبایلت اس ام اس میکنه و باید در کادر مربوطه واردکنی در کلاسیکم که نرم افزارش اتومات وقتی روشنه و گزینه نکست میزنی کادر مربوط به وارد کردن کد میاد و وارد میکنی. در هر صورت برای این مورد بهتره یه عکس بزاری از مشکلت تا بهتره بشه راهنمایی کرد چون شاید منظورش تبدیل حساب به فرمال و بالاتر باشه که معمولا فرمال رو همه قبول دارن برای مبالغ کم و باز هم نحوه تبدیل حساب به فرمال تو نت پره.
سلام ممنون از پاسختون بله درسته منظورم اون کد 5 رقمی هست اون کد به گوشیم اس ام اس میشه ولی وقتی وارد می کنم تا پرداخت نهایی بشه ارور می ده و هر کاری هم که می کنم که کد تایید به ایمیل ارسال بشه نمیشه ؟
کد رو که وارد کنم این ارور رو می ده user not found step=10, code=6

Last edited:

mehrdad1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام ممنون از پاسختون بله درسته منظورم اون کد 5 رقمی هست اون کد به گوشیم اس ام اس میشه ولی وقتی وارد می کنم تا پرداخت نهایی بشه ارور می ده و هر کاری هم که می کنم که کد تایید به ایمیل ارسال بشه نمیشه ؟
کد رو که وارد کنم این ارور رو می ده user not found step=10, code=6

خب این کد معمولا برای بلاک کردن به دلایل مختلف هستش. برای مشخص شدن دلیل بهتره به این ادرس یه تیکت بزنی
https://support.wmtransfer.com/asp/index.asp?
صفحه که باز شد همون گزینه اول =

این متن یکی از صفحات فروم های معتبر در مورد وب مانی و پیغام شما هستش. من خودم بیشتر مشکلاتم رو تو همین فرم مطرح و بر طرف کردم.

user not found step=10 code=6 means that your WM purse has been blocked. You need to create a new ticket https://support.wmtransfer.com/asp/index.asp?lang=eng and ask them how to unblock your purse.
یه تیکت بزن و شرخ موضوع رو بده و دلیل مشکل رو بپرس و درخاست رفع بلاک حسابت رو بده. اگه مدرکی خواستن به یه سایت در مورد پیش بینی نتایج ورزشی که فارسی هستش برو ( همین پیش بینی نتایج ورزشی رو توگوگل سرچ کن) و در بخش مشکلات وب مانیشون میتونی هم ازشون درخواست کمک برای حل مشکل کنی هم اینکه تو همون جا حالا دقیق نمیدونم کدوم بخش در مرود وب مانی بود یه فیش خود ساخته اب و برق گذاشتن دوستان که کافیه برداری و مطابق وب مانیت پر کنی بفرستی البته فک نکنم این چیزارو بخوان چون وب مانی واقعا ایرانیارو و شرایطشون رو درک میکنه و خیلی را میاد.

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
خب این کد معمولا برای بلاک کردن به دلایل مختلف هستش. برای مشخص شدن دلیل بهتره به این ادرس یه تیکت بزنی
https://support.wmtransfer.com/asp/index.asp?
صفحه که باز شد همون گزینه اول =

این متن یکی از صفحات فروم های معتبر در مورد وب مانی و پیغام شما هستش. من خودم بیشتر مشکلاتم رو تو همین فرم مطرح و بر طرف کردم.

user not found step=10 code=6 means that your WM purse has been blocked. You need to create a new ticket https://support.wmtransfer.com/asp/index.asp?lang=eng and ask them how to unblock your purse.
یه تیکت بزن و شرخ موضوع رو بده و دلیل مشکل رو بپرس و درخاست رفع بلاک حسابت رو بده. اگه مدرکی خواستن به یه سایت در مورد پیش بینی نتایج ورزشی که فارسی هستش برو ( همین پیش بینی نتایج ورزشی رو توگوگل سرچ کن) و در بخش مشکلات وب مانیشون میتونی هم ازشون درخواست کمک برای حل مشکل کنی هم اینکه تو همون جا حالا دقیق نمیدونم کدوم بخش در مرود وب مانی بود یه فیش خود ساخته اب و برق گذاشتن دوستان که کافیه برداری و مطابق وب مانیت پر کنی بفرستی البته فک نکنم این چیزارو بخوان چون وب مانی واقعا ایرانیارو و شرایطشون رو درک میکنه و خیلی را میاد.
ممنون برای غیر فعال کردن تایید در موبایل راهی هست؟

mehrdad1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ممنون برای غیر فعال کردن تایید در موبایل راهی هست؟
بله. اینجا توصیحاتش هست
http://exchanging.ir/webmoney8/
ولی به همین راحتی هم که این سایت زده نیست ینی شما همین کارو میکنی ولی لزوما همون لحظه این عدم ارسال اس ام اس اجرا نمیشه چون وب مانی این مورد رو یه راه راحت برا اطمینان تایید تراکنش فرد مورد نظر میدونه. من خودم دو تا حساب وب مانی دارم هر دو رو هم خواستم اس ام اس رو قطع کنم اونی که زیاد باهاش کار میکردم رو با هزار مکافات تونستم قطع کنم ارسال اس ام اسشو اما در کل به شانسته و بهتره همین الان اقدام کنی و اگه شانس بیاری همون لحظه انجام شه که خوش به حالته ولی ممکنه بعد غیر فعال کردن هم باز برات تا یه مدت اس ام اس تایید بیاد تا اون ها اقدام به غیر فعال کردنش بکنن. در ضمن بلاک کردن ربطی به اس ام اس نداره به مورد های دیگه ای بستگی داره که طولانیه و جاش اینجا نیست و این مورد شما حتما باید اون تیکت رو بزنی تا حسابت باز بشه و پولت برگرده

morteza0611

Registered User
لایک‌ها
54
بیشتر به آیپی ربط داره تا شهر اما شهرهای اصلی مثل همین و نیویورک خوبه و میتونه تاثیر داشته باشه قیمت اختصاصی چند شد
سلام دوست عزیز فعلا نتونستم خرید کنم ولی فکر می کنم طبق گفته مسئول فروش بین 12 تا 17 دلار هزینش میشه البته اختصاصی

sarbaz_es

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من میخوام برم دنبال لول. آیپی آمریکا بهتره یا هند( چون هندیا زیاد لول میگیرن میپرسم)
درآمد بدون لول فعلا روزانه چقدره؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام دوست عزیز فعلا نتونستم خرید کنم ولی فکر می کنم طبق گفته مسئول فروش بین 12 تا 17 دلار هزینش میشه البته اختصاصی
قیمتش کمی بالاس البته بتونه کلیک سنسو کامل دور بزنه قابل قبوله

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
من میخوام برم دنبال لول. آیپی آمریکا بهتره یا هند( چون هندیا زیاد لول میگیرن میپرسم)
درآمد بدون لول فعلا روزانه چقدره؟
معلومه امریکا البته انگلیس هم خوبه چون بیشترین نظارت کرواد روی امریکا هستش
درامد ثابتی نیستی یک شب 1 دلار یک شب 30 دلار

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297

امشب چقد تسک فیشر برات اومد .بیش تر صبح ها میاد یا شب ها؟

sarbaz_es

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
هند چی؟ آخه بچه ها میگفتن هندی ها خیلی زود و راحت لول میگیرن

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
امشب چقد تسک فیشر برات اومد .بیش تر صبح ها میاد یا شب ها؟
شب و روزش قاطیه امشب توی کش ادا تسک دارم حدود 60-70تا هستش ولی از پرداختش نگرانم که میده یا نه 7 دلارمو 1ماهه که نداده اوضاع خودت چطوره؟

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
هند چی؟ آخه بچه ها میگفتن هندی ها خیلی زود و راحت لول میگیرن
خود هند که تسک چندانی نداره حتما اونا هم دور میزنن به عملکرد کاربر بستگی داره که بتونه فقط زبانشون قویتره

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
شب و روزش قاطیه امشب توی کش ادا تسک دارم حدود 60-70تا هستش ولی از پرداختش نگرانم که میده یا نه 7 دلارمو 1ماهه که نداده اوضاع خودت چطوره؟
از دیشب تا الان تو نئوباکس 7 دلار بدست آوردم

mehrdad1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان یه سوال داشتم. من تو سفر حواسم نبود و با چیلتر شکن وارد نئوباکس شدم و یه چند روز بعد خواستم پول تسکامو بکشم بیرون بلاکم کردن. حالا اون که هیچ اما سوالم اینه که من الان تو کراود ادرسم اینطوریه https://tasks.crowdflower.com/channels/neodev/tasks و میخوام بدونم حالا اگه دوباره تو نئوباکس با ویندوز مجازی حساب باز کنم با توجه به اینکه همین الان هم تو سایت های دیکه با کرواد میتونم تسک بزنم و میتونم برداشت کنم(اما تعداد تسک ها کمتره) ایا نیازه همیشه اول وارد نئوباکس بشم و از طریق صفحه مینی جاب نئوباکس تسمک بزنم یا اینکه بعد بار اول که ای دیم تو کرواد ثبت شد میشه فقط مستقیم وارد حساب کروادم مثل همین بالایی بشم وتسک بزنم و پولش به حسابم تو نئوباکس بره. ممنون

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام دوستان یه سوال داشتم. من تو سفر حواسم نبود و با چیلتر شکن وارد نئوباکس شدم و یه چند روز بعد خواستم پول تسکامو بکشم بیرون بلاکم کردن. حالا اون که هیچ اما سوالم اینه که من الان تو کراود ادرسم اینطوریه https://tasks.crowdflower.com/channels/neodev/tasks و میخوام بدونم حالا اگه دوباره تو نئوباکس با ویندوز مجازی حساب باز کنم با توجه به اینکه همین الان هم تو سایت های دیکه با کرواد میتونم تسک بزنم و میتونم برداشت کنم(اما تعداد تسک ها کمتره) ایا نیازه همیشه اول وارد نئوباکس بشم و از طریق صفحه مینی جاب نئوباکس تسمک بزنم یا اینکه بعد بار اول که ای دیم تو کرواد ثبت شد میشه فقط مستقیم وارد حساب کروادم مثل همین بالایی بشم وتسک بزنم و پولش به حسابم تو نئوباکس بره. ممنون
علیک سلام/اول قسمت مینی جاب میری که فعال بشه بعد با اون لینک میتونی راحت تسک بزنی

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
امروز 4.20 دلار از رپید ورکر 23 دلار از کال می مانی و 20 دلار هم از نئو برداشت داشتم که با موفقیت دریافت شد
رپید ورکر پرداختش چند ساعته رسید که عالیه
رپید ورکر چون دردسر نداره نظرم اینه که چند اکانت با انواع آیپی امریکا ازش بسازیم که درامد بالا بره البته هر کدوم توی یک ویندوز مجازی نظر شما چیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا