برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
ولی انصافا شرکتی من بهتر میدونم چون واقعا عالی هست یعنی باورتون نمیشه 1سال نامحدود فن اوا دارم فقط دوباز زنگ زدم اونم اشکال از مخابرات منطقه بوده فقط میگم 26500 بوده شده 41500 سوالی داشتم 256 نامحدود ریت دانلودش 30 هست؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
امروز نميدونم چيکار دارن ميکنن که يه صفحه رو به زور باز ميکنه.بايد 10 دقيقه صبر کني تا يه صفحه باز بشه.ولي پينگ که ميگيرم مشکلي نداره.داستان چيه؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
امروز نميدونم چيکار دارن ميکنن که يه صفحه رو به زور باز ميکنه.بايد 10 دقيقه صبر کني تا يه صفحه باز بشه.ولي پينگ که ميگيرم مشکلي نداره.داستان چيه؟

تداخل با زیرساخته به احتمال زیاد، چند وقته دوباره زیرساخت شروع کرده به گسترش سیستم های مثلاً هوشمندش برای منحل سازی شی لت ر شکن ها.

خود ما که زورمون به زیرساخت نمیرسه اینها هم که اصلاً باهاشون درگیر نمیشند. باید بسوزیم و بسازیم تا فرجی بشه.

ALI-REZ0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من قبلا 512 نامحدود داشتم دو هفته پیش رفتم مخابرات سرعت رو کردم 2 مگ محدود (ماهی 5 گیک) ازشون پرسیدم گفتن 1 تا 7 رایگانه بعد ما یه هفته شب ها دانلود کردیم بعد که رفتم دیدیم تو سایت مخابرات قسمت صورت حساب زده بود حجم مصرفی شما 20 گیگ بعد زنگ زدم 2020 اونا هم گفتن رایگانه بعد پرسیدم پس چرا حجم انداخته میگه موقع اومدن قبض حجم دانلود شبانه ها کم میشه حالا میخواستم ببینم اونا که محدود مخابرات دارن قبض براشون اومده واقعا کم میکنن ؟؟؟ انقدر این ریزکارکرد مخابرات افتضاح هست که نمیشه فهمید چقدر مصرف کردیم برداشتن شبانه رایگان رو با کل حجم مصرفی رو باهم قاطی کردن نمیشه درست حسابی حساب کرد

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
من قبلا 512 نامحدود داشتم دو هفته پیش رفتم مخابرات سرعت رو کردم 2 مگ محدود (ماهی 5 گیک) ازشون پرسیدم گفتن 1 تا 7 رایگانه بعد ما یه هفته شب ها دانلود کردیم بعد که رفتم دیدیم تو سایت مخابرات قسمت صورت حساب زده بود حجم مصرفی شما 20 گیگ بعد زنگ زدم 2020 اونا هم گفتن رایگانه بعد پرسیدم پس چرا حجم انداخته میگه موقع اومدن قبض حجم دانلود شبانه ها کم میشه حالا میخواستم ببینم اونا که محدود مخابرات دارن قبض براشون اومده واقعا کم میکنن ؟؟؟ انقدر این ریزکارکرد مخابرات افتضاح هست که نمیشه فهمید چقدر مصرف کردیم برداشتن شبانه رایگان رو با کل حجم مصرفی رو باهم قاطی کردن نمیشه درست حسابی حساب کرد
من از اینا دارم که اولش پولشو میگیرن ( اعتباری میگن همچین چیزی) فکر کردم شبانه داره ولی همون شب اول همه حجم دانلود شد رفت پی کارش:D
دوستان که میگن باید 6- یا 12 ماهه بگیری با شبانه نامحدود باشه

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
من 512 نامحدود فن اوا داشتم بسیار عالی باور کنیند نزدیک 1سال بود صدای کارشناسان فن اوا رو نشنیده بودم :Dفقط 3بار قطع شد که یکیش مشکل ساختمان بود دوتای دیگه مخابرات منطقه من کرج هستم برای 512 نامحدود 27000 چوق میدادم بعد شد 41500 بعد گفتم چکاریه سرویس رو 1024 با 6گیگ ترافیک شبانه رایگان گرفتم 30000 چوق درکل واقعا فن اوا عالیه

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دوستان سوال فنی الان تعرفه مخابرات همین هست درسته
df8d7f8c53c8.png

Dr0gba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
احتمالآ پروژه اینترانت مراحل پایانیش رو پشت سر میزاره و باید سوئیچ کرد رو اینترنت ماهواره ای.

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
دوستان سلام
من زنگ زدم برا adsl مخابرات پیام نور(جنت آباد)ولی مثل اینکه پورت خالی ندارن وگفتن فعلا نمیتونیم سرویس بدیم
منم از وایمکس خسته شدم خیلی بده حالا نمیدونم باید چیکار کنم شرکتا هم نمیتونن adsl بهم بدن
آیا راهی داره بتونم adsl بگیرم؟
کسی میتونه برام کاری کنه؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
دوستان سلام
من زنگ زدم برا adsl مخابرات پیام نور(جنت آباد)ولی مثل اینکه پورت خالی ندارن وگفتن فعلا نمیتونیم سرویس بدیم
منم از وایمکس خسته شدم خیلی بده حالا نمیدونم باید چیکار کنم شرکتا هم نمیتونن adsl بهم بدن
آیا راهی داره بتونم adsl بگیرم؟
کسی میتونه برام کاری کنه؟
سلام
من این مشکلو داشتم گفتن میشه خطی که ای دی اس ال نداره ولی قابلیتشو داره مثلا با طرف توافق کنید که اون قابلیت رو از خطشون به خط شما منتقل کنن (شماره ها هیچ تغییری نمیکنه) البته گفتن باید توی یه ساختما یه همسایه باشید (همچین چیزی)
این دقیقا حرفای کارمند اونجا بود ...میتونید در این رابطه از خودشون بپرسید..

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391
سلام
من این مشکلو داشتم گفتن میشه خطی که ای دی اس ال نداره ولی قابلیتشو داره مثلا با طرف توافق کنید که اون قابلیت رو از خطشون به خط شما منتقل کنن (شماره ها هیچ تغییری نمیکنه) البته گفتن باید توی یه ساختما یه همسایه باشید (همچین چیزی)
این دقیقا حرفای کارمند اونجا بود ...میتونید در این رابطه از خودشون بپرسید..
عنی یه خط تو یه ساختمون امکان داره بهش adsl بدن یه خط دیگه نه؟
ما 5تا خط داریم برا دوتاش رفتیم گفتن بهتون زنگ میزنیم خبرتون میکنیم

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
عنی یه خط تو یه ساختمون امکان داره بهش adsl بدن یه خط دیگه نه؟
ما 5تا خط داریم برا دوتاش رفتیم گفتن بهتون زنگ میزنیم خبرتون میکنیم
برای من که اینطور بود
یه خط جدید خریدم گفتن قابلیتشو نداره باید از یکی از واحدای دیگه رضایت بگیرین که به خط شما انتقال داده بشه
نمیدونم به مشکل شما شباهتی داره یا نه:oops:

ali_tk

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان اینترنت ۲ مگ ۵ گیگ از مخابرات گرفتم. سایت های داخلی مثله عصرایران رو با سرعت عالی باز میکنه اما همین که ش.یلتر شکن میزنی سرعتش داغون میشه باش یه ویدیو هم نمیشه دید. یا مثلا گوگل مپو (چه با و چه بدون ش.یلتر ش.کن) نمیتونه نشون بده. من چون مستاجرم قبلا یه جای دیگه بودم از فن آوا میگرفتم هیچکدوم ازین مشکلا رو نداشتم.
مشکل از ش.یلتر ش.کنم نیست؟

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
سلام
چند سوال :
کسانی که سرویس حجمی دارند ، محابرات شبانه رایگان هم داره ؟ اگه داره سرعت شبانه چند هست مثلا اگه 512Mb دارید سرعت دانلود شبانه شما چند KB ؟ تو شب های رایگان حجم صبح ها رو اشتباه خالی نمیکنه ؟
مخابرات قرار نیست سرویس با سرعت بالاتر از 2 مگ بده ؟

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
من شب رایگان دارم سرعت ۳ مگ سرعت دانلود شبها ۳۴۰ کیلو هستش

Sent from my Lenovo A850

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
من شب رایگان دارم سرعت ۳ مگ سرعت دانلود شبها ۳۴۰ کیلو هستش

Sent from my Lenovo A850
منظورتون سرعت 2 ؟ چون 3 که نداره ؟! یعنی صبح ها 230 کیلو بایت میده وشبا 340 کیلو بایت یا صبح ها 360 میده شب ها هم 340 ؟
به چه صورتی ثبت نام کردید آخه مثل اینکه میگن حتما باید یک ساله ثبت نام کنی درسته ؟
میشه دقیق توضیح بدید من برم ثبت نام کنم ( الان 512 دارم )

seyediali3

Registered User
لایک‌ها
79
عزیز من اصفهانم شب و روز سرعتش فرقی نداره و ۳ مگ هست طرح ولادت تا ولایت. بله یکساله خریدم ۲۴ گیگ ۱۱۰ تومن

Sent from my Lenovo A850

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
سلام
چند سوال :
کسانی که سرویس حجمی دارند ، محابرات شبانه رایگان هم داره ؟ اگه داره سرعت شبانه چند هست مثلا اگه 512Mb دارید سرعت دانلود شبانه شما چند KB ؟ تو شب های رایگان حجم صبح ها رو اشتباه خالی نمیکنه ؟
مخابرات قرار نیست سرویس با سرعت بالاتر از 2 مگ بده ؟
سلام
من پرسیدم گفتم 2 بیشتر نمیدن
سرعت شب و روز هم یکیه تقریبا
7922141241424530258_wwwwwwwwwx.jpg

amin_eshgh

Registered User
لایک‌ها
209
عزیز من اصفهانم شب و روز سرعتش فرقی نداره و ۳ مگ هست طرح ولادت تا ولایت. بله یکساله خریدم ۲۴ گیگ ۱۱۰ تومن

Sent from my Lenovo A850

سلام
من پرسیدم گفتم 2 بیشتر نمیدن
سرعت شب و روز هم یکیه تقریبا
7922141241424530258_wwwwwwwwwx.jpg

عجیب این دوستمونم پرسیده گفتن 2 بیشتر نمیدن شما چطور گرفتید ؟ یعنی منم برم مرکز بگم ولایت تا ولایت به منم 3 میدن ؟
اگه 2 باشه که فایده نداره ادم همین 512 نا محدود میگره سرجمع دانلودش 24 ساعت بزاری میشه روزی 4.5 گیگ تقریبا اندازه همون 5 ساعت 2 مگ میشه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
عجیب این دوستمونم پرسیده گفتن 2 بیشتر نمیدن شما چطور گرفتید ؟ یعنی منم برم مرکز بگم ولایت تا ولایت به منم 3 میدن ؟
اگه 2 باشه که فایده نداره ادم همین 512 نا محدود میگره سرجمع دانلودش 24 ساعت بزاری میشه روزی 4.5 گیگ تقریبا اندازه همون 5 ساعت 2 مگ میشه
فکر نکنم نامحدودش انقدر بشه دانلود کنی
سرعتش خوبه؟
سرعت 2 تا 300 400 میره
این 2020 فکر کنم نوشته بود تا 10 مگ میدن نمیدونم اون چطوره بروشورش رو توی دفتر مخابراتی گذاشته بودن
http://fci.co.ir/

بالا