برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

downfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خواهش کردم راهنماییم کنین الان اعصابم داغونه دانشگاه سرخود استاد فیزیک1 رو عوض کردن :general208: :general208: :general207: :general107: ای کاش لااقل استاد خوبی بود

من فیزیک1 با ترک زاده برداشته بودم ولی یه ربع قبل کلاس تو انرول دیدم ااه ا ه ا اااا ه :general410: :eek:
استاد عوض شده یه نفر به اسم ( مهرخ الیاسی اسفروشانی ) اصلا ... اصلا خوب نبود :mad: :(

ترم اولم هیچی از این چیزا نمیدونم

نمیخوام فیزیک 1 رو حذف کنم
خواهش میکنم راهنماییم کنین میتونم برم پیش مدیر گروه برق (علمایی) کلاسم (استادم) رو عوض کنم

:general111: میشه آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

plamber

Registered User
لایک‌ها
479
.
حرفت قبول دارم ولی بعضی استادا کلا مریضن:general208:
کی نژاد رو نمیگم ها هنوز باهاش برخوردی نداشتم ولی استاد مریض زیاد دیدم :general411:!
استاد مریض بله زیادن و هرچی به ترم های بالا نزدیک میشی از مریضیشون کم میشه انگار یه مانع جلو دانشجو گذاشتن هر کی این مریضارو رد میکنه میاد بالا دیگه باهاش کاری ندارن مثل قبل(واسه من که اینطور بوده )
بزا یه چیز بهت بگم جلسه اول استاد به دلت نشینه همش تودلت بگی سخته پاس نمیکننه داره گیر میده اذیت میکنه تا آخر ترم از این درس نفرت پیدا میکنی اما بیا یه کاری کن - به خودت یکم تلقین کن و انرژی مثبت بده کار تمومه

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
پیرو حرف دوستان یه استادی بود تابستون ریاضی ارائه میداد، منم ریاضی ۲ و مهندسی باهاش داشتم. از درس دادنش خوشم نیومد جلسه اول، کلا از اولشم به دلم نشست رفتم درس هام رو عوض کردم، بعدا پرسیدم دیدم همه رو پاس کرده تو تابستون. انقدر سوختم :| خیلی فرصت خوبی بود برای منی که تو ریاضی تعطیلم ولی همون اول که دیدمش خوشم نیومد ازش و حرف از انداختن زدنش. البته تابستون رو هم در نظر بگیرید که تاثیر داشت، چون از ترم پیشش دیدم اومدن پیشش میگفتن ۱۰ میشدیم.
مهمترین چیز به نظر منم همینه که استاد بتونه با بچه ها درست ارتباط برقرار کنه، و خودش بگه نگران نمره نباشید، خود به خود سخت هم بگیره ممکنه زياد به چشم نیاد.از این طرف هم تو چشم طرف بودن مهمه و با کلاسش پیش رفتن.

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
الان درگیر انرژی دادنت شدمo_O

نه با صمیمی داشتم.البته کم کاری از خودمم بودش ولی خب اونم خیلی اوکی نبودش!:general505:
دیگه هرجور شده باید باکی نژادپاسش کنم:general507:

چون حفظیاتم خوب نیستش برای دروس عمومی باید انگیزه ای داشته باشم تا درسه رو بخونم! به جاش تاریخ تحلیلی صدر اسلام برداشتم!:general607:
اندیشه 2 رو صبرمیکنم تا همون استاده ارایه بده باهاش بردارم.
حرفت قبول دارم ولی بعضی استادا کلا مریضن:general208:
کی نژاد رو نمیگم ها هنوز باهاش برخوردی نداشتم ولی استاد مریض زیاد دیدم :general411:!
در رابطه با کی نژاد لازم دیدم ورود کنم. من باهاش کلاس نداشتم اما دوستام داشتن و خودم به شخصه یه بار 2 ساعت تمام باهاش بحث کردم. خیلی راحت بگم .اگر می خواید اذیت نشید پیشفرض بزارید هیچی بلد نیستید نگید بلدم .این ادم ویژگیش اینه که یه سری اصطلاح در طول درسش می گه که حتی اساتید هم نمی دونن. بقیش رو نمی شه دیگه عمومی گفت اگر خواستید توی پخ می گم. اما در کل بگم نترسید ازش یکم گیر هست اما مورد داشتیم خوب پاس شده;)

alexp2

Registered User
لایک‌ها
2,372
استاد مریض بله زیادن و هرچی به ترم های بالا نزدیک میشی از مریضیشون کم میشه انگار یه مانع جلو دانشجو گذاشتن هر کی این مریضارو رد میکنه میاد بالا دیگه باهاش کاری ندارن مثل قبل(واسه من که اینطور بوده )
بزا یه چیز بهت بگم جلسه اول استاد به دلت نشینه همش تودلت بگی سخته پاس نمیکننه داره گیر میده اذیت میکنه تا آخر ترم از این درس نفرت پیدا میکنی اما بیا یه کاری کن - به خودت یکم تلقین کن و انرژی مثبت بده کار تمومه
رشته ما برعکسه هر چی جلو تر می ری مریضاش بدتر و بیشتر می شن:eek:

iMohammadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من تو تابستون یک کاری کردم الان گند اش در اومده.
می خواستم هر 8 واحد رو بردارم، درس گیرم نیومد، کارآموزی (با پیرنیا) و پروژه (با صمیمی) برداشتم. حالا رفتم سراغ استادهاش میگن از قبل باید هماهنگ می کردی بعد با ما برمی داشتی، بعلاوه مشکل بعدی اینکه مهلت پروژه ام تا اوایل آذر ماه! خوب من این پروژه رو شروع هم نکردم، می خواستم بدونم تمدید کردن پروژه چطوریه؟ استاد صمیمی بهم گفت اگه پروژه رو این ترم بر می داشتی تا خرداد سال بعد وقت داشت ولی تابستان اینطور نیست، میشه کلا حذف کنم این ترم بردارم پروژه رو؟
بعد اینکه کارآموزی که تابستون برداشتم مهلت اش تا کی اِ؟

Eng carrier

Registered User
لایک‌ها
62
سلام به همگی بعد از یه تعطیلات # دوباره اومدیم tj :general404::Dاما این ترم چرا همه چی بهم ریخته مثل اینکه من نبودم یه کارایی کردن بدون کسب اجازه ساختمون درست کردن شهریه هارو زیاد کردن و خیلی کارای دیگه که سر فرصت میگم الان درگیر دوتا از درسامم که بدون مشورت برداشتم باید از شرشون خلاص بشم و گرنه بد میشه.
بچه یه سوال دارم الان یه سه روز میرم دانشگاه و توی حیاط با دوستام پیش یه عده ترم بالایی وایساده بودیم به صورت اتفاقی که اونا هر دختری از جلوشون رد میشد میگفتن این هشتاده یا این 70 یا همچین چیزی منم که هر چی وایسادم متوجه نشدم ترسیدم بپرسم مسقرم کنن از شما کسی میدونه منظورشون چی بود خیلی ام سر این اعداد بحث میکردن ؟

djalireza4mixer

Registered User
لایک‌ها
26
سلام به همگی بعد از یه تعطیلات # دوباره اومدیم tj :general404::Dاما این ترم چرا همه چی بهم ریخته مثل اینکه من نبودم یه کارایی کردن بدون کسب اجازه ساختمون درست کردن شهریه هارو زیاد کردن و خیلی کارای دیگه که سر فرصت میگم الان درگیر دوتا از درسامم که بدون مشورت برداشتم باید از شرشون خلاص بشم و گرنه بد میشه.
بچه یه سوال دارم الان یه سه روز میرم دانشگاه و توی حیاط با دوستام پیش یه عده ترم بالایی وایساده بودیم به صورت اتفاقی که اونا هر دختری از جلوشون رد میشد میگفتن این هشتاده یا این 70 یا همچین چیزی منم که هر چی وایسادم متوجه نشدم ترسیدم بپرسم مسقرم کنن از شما کسی میدونه منظورشون چی بود خیلی ام سر این اعداد بحث میکردن ؟
سایزشون رو میگفتن :)))))))))))

downfall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
استاد فیزیک1 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟؟

فاطمه اخلاصی / قلمي باويل / حسین دوستی

کلا اگه میشناسید بگید از لحاظ درس و نمره و ... چجورین :general105:

sahy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
[/QUOTE]
خواهش کردم راهنماییم کنین الان اعصابم داغونه دانشگاه سرخود استاد فیزیک1 رو عوض کردن :general208: :general208: :general207: :general107: ای کاش لااقل استاد خوبی بود

من فیزیک1 با ترک زاده برداشته بودم ولی یه ربع قبل کلاس تو انرول دیدم ااه ا ه ا اااا ه :general410: :eek:
استاد عوض شده یه نفر به اسم ( مهرخ الیاسی اسفروشانی ) اصلا ... اصلا خوب نبود :mad: :(

ترم اولم هیچی از این چیزا نمیدونم

نمیخوام فیزیک 1 رو حذف کنم
خواهش میکنم راهنماییم کنین میتونم برم پیش مدیر گروه برق (علمایی) کلاسم (استادم) رو عوض کنم

:general111: میشه آیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
به نظر من اینقدر گیره استاد نباش. من خودم با چراغی داشتم(خیلی استاد خوبیه ) ولی چون گوش نمیدادم هیچی یاد نگرفتم.آخرشم خودم نشستم هالیدی خوندم ، پاس شدم.امتحانشو چون گروه میده،لازم نیس خیلی با استاد پیش بری،میتونی ی جزوه خوب بگیری اونو بخونی یا همون هالیدی.
کلا فیزیک1 شبیه دبیرستانه ، ی چن تا فرمول اضافه تر داره.

Eng carrier

Registered User
لایک‌ها
62
ماکه هنوز نرفتیم یونی . تازه خدا بخاد از هفته دیگه میخام بریم .:rolleyes::D
بله دیگه ترم بالایی هستی و بزرگ دانشکده مگه کسی .... میکنه چیزی بگه:general208:.
سایزشون رو میگفتن :)))))))))))
مثل اینکه شماهم برخورد کردی توی جریانی منظورشون چیه دقیقا میشه بگی سایز چی:general601:؟
تاثیراته وایبره :| :)) همه گیر شده دیگه.
وایبر چه ارتباطی به سایز و ارقام و اعشار داره!o_O

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
بله دیگه ترم بالایی هستی و بزرگ دانشکده مگه کسی .... میکنه چیزی بگه:general208:.

مثل اینکه شماهم برخورد کردی توی جریانی منظورشون چیه دقیقا میشه بگی سایز چی:general601:؟

وایبر چه ارتباطی به سایز و ارقام و اعشار داره!o_O
پ.خ دادم بهت .:D

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

Ali Angel

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان من با حمید صفدری معادلات برداشتم اون موقع زده بود مختلط
حالا که دیروز رفتم یه نگاه کردم دیدم جنسیت کلاس تغییر کرده شده خواهر
دو شنبه ساعت 10 برداشتم اگر اشتباه از خودم بوده دو تا استاد دیگه همین ساعت هستن مختلط میتونم با این دو تا استاد بردارم
چیکار کنم؟

araz93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تو روحت ........... :general304:
ولی شما خاننده محترم دهه تولد رو در نظر بگیر منظورشون بوده :general307:
تو دانشگاه دهه هشتادی ام داریم؟؟؟؟؟؟؟ نه داریم؟؟؟؟

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
هشتادی نداریم ؟ من 94 شم دیدم حتی سرشم بالا بوده..........:general206::general304:
من یه چی گفتم حالا شما دیه کشش نده :general401::general404::general307:

Eng carrier

Registered User
لایک‌ها
62
پ.خ دادم بهت .:D
پس اینطور متوجه شدم .یه جوری بحث میکردن که انگار بحث تخصصیه.
آقاین جمع کنید بحث این سایز و شماره رو از اینجا خانواده رد میشه زشته
مگه طوری شده همه اینجا پسرن خب باید هرچی نمیدونیم بپرسیم دیگه از قدیم گفتن دانستن عیب نیست ندانستن عیب است .
تو روحت ........... :general304:
ولی شما خاننده محترم دهه تولد رو در نظر بگیر منظورشون بوده :general307:
من تازه او مدم توی باغ با بچه های دانشگاه کار دارم.
:D:general307:
هشتادی نداریم ؟ من 94 شم دیدم حتی سرشم بالا بوده..........:general206::general304:
من یه چی گفتم حالا شما دیه کشش نده :general401::general404::general307:
94 چه چیز غولی مییشه :general703::general404:

بالا