برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید قهوه و قهوه ساز

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
سلام بر دوستان عزیزم

مدتی بود قهوه را به صورت فوری (نسکافه) استفاده میکردم، اما واقعا این نسکافه های موجود با آب فرقی ندارن، هیچ تاثیری تو متابولیسم بدن نداره، تصمیم گرفتم قهوه ساز و خود پودر قهوه بگیرم. دوستانی که در این زمینه تجربه دارن و قهوه خورهای حرفه ای ممنون میشم کمک کنن که چه دستگاه و چه نوع قهوه ای بگیرم.

ممنونم

prn

Registered User
لایک‌ها
2,756
چه قدر میخوایی هزینه کنی ؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اگر تازه کار هستی طعم متفاوت قهوه ها رو خیلی متوجه نمیشی. پس بنظر من حداقل برای اول کار قهوه خیلی گرون نخر.

قهوه فرانسه باید با قهوه ساز درست بشه. قهوه به دست آمده هم سبک و رقیقه. قهوه ترک رو میتونید خیلی راحت تر درست کنید، توی شیر جوش یا ظرفی شبیه به این که خود قهوه فروشی ها دارن :

http://www.coffeepress.ir/Content/media/image/2013/08/492_orig.jpg

قهوه ترک غلیظ تره، و بخاطر شیوه درست کردنش دانه هاش ته نشین میشن ( که بنظرم همونا خیلی خوشمزست )

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
اگر تازه کار هستی طعم متفاوت قهوه ها رو خیلی متوجه نمیشی. پس بنظر من حداقل برای اول کار قهوه خیلی گرون نخر.

قهوه فرانسه باید با قهوه ساز درست بشه. قهوه به دست آمده هم سبک و رقیقه. قهوه ترک رو میتونید خیلی راحت تر درست کنید، توی شیر جوش یا ظرفی شبیه به این که خود قهوه فروشی ها دارن :

http://www.coffeepress.ir/Content/media/image/2013/08/492_orig.jpg

قهوه ترک غلیظ تره، و بخاطر شیوه درست کردنش دانه هاش ته نشین میشن ( که بنظرم همونا خیلی خوشمزست )

دستگاه بخرم بهتره فکر کنم عزیز

aria_1200

Registered User
لایک‌ها
43
دوست من یه موکاپات بخر با قهوه اسپرسو دون... خودت هر وقت می خوای بخوری به همون اندازه آسیاب کن و لذت ببر... اگه تهرانی بهت آدرس بدم

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
دوست من یه موکاپات بخر با قهوه اسپرسو دون... خودت هر وقت می خوای بخوری به همون اندازه آسیاب کن و لذت ببر... اگه تهرانی بهت آدرس بدم

حالا ادرس بده ، شاید بدرد یه بنده خدای دیگه هم خورد !!!:general406:

tolin

Registered User
لایک‌ها
37

موکاپات منظورتون قهوه آسیاب کن هست؟ قهوه اسپرسو دون هم منظورتون ازین شیر گرم کن ها هست؟ بعد اینارو بگیرم کارم سخت نمیشه؟ من زیاد وارد نیستم آخه، اگه میشه یه توضیح بفرمایین. آدرس هم خواستین بفرمایید. ممنون

aria_1200

Registered User
لایک‌ها
43
حالا ادرس بده ، شاید بدرد یه بنده خدای دیگه هم خورد !!!:general406:
کافه آرتین شعبه 1: خیابان شریعتی بالاتر از سه راه طالقانی پلاک ۱۸۴ تلفن: ۴۶۱ , ۴۶۰ ۲۲ ۶ ۷۷
شعبه 2: فلكه دوم صادقيه - خيابان سازمان آب غربی - مجتمع تجاری پرديسان طبقه همكف - واحد 40
شعبه 3: خيابان ميرداماد-ايستگاه متروی ميرداماد-مجتمع تجاری اداری رز ميرداماد طبقه دوم تجاری
شعبه 4: سهروردی شمالی - خیابان ابن یمین - پلاک 50
موکاپات منظورتون قهوه آسیاب کن هست؟ قهوه اسپرسو دون هم منظورتون ازین شیر گرم کن ها هست؟ بعد اینارو بگیرم کارم سخت نمیشه؟ من زیاد وارد نیستم آخه، اگه میشه یه توضیح بفرمایین. آدرس هم خواستین بفرمایید. ممنون

aroma-vip-scatola_1.jpg

دوست من این قهوه جوش اسمش موکاپات هستش و مردم بهش اسپرسو ساز خونگی هم می گن... قهوه دون ( دانه ) به قهوه ای می گن که آسیاب نشده که برای اسپرسو باید قهوه عربیکا بگیرید اما چون تازه قهوه خور شدید قهوه ربوستا هم گرفتید مشکلی نداره... اگه آسیاب دارید که هیچی اگه ندارید یه آسیاب دستی سرامیکی هم می گیرید و این مجموعه کامل میشه برای اینکه از قهوتون لذت ببرید... بازم سوالی بود در خدمتم

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
پیشنهاد میکنم قهوه آفریقایی هاوس کافی بگیری مثل چایی دم کردنی هست و فوق العاده خوشمزه
البته تو تهران من ندیدم جایی داشته باشه بایست سفارش بدی
اگر سفارشوت بالاست میتونم براتون بیارم

worship_u

Registered User
لایک‌ها
195
من قهوه ساز و اسپرسو ساز دلونگی رو دارم که 4سال پیش خریدم 80تومن نمیدونم الان چند شده
چند مدل قهوه درست میکنه و خوبیش اینه که غلظت قهوه رو هم میتونی تعیین کنی
توی مارک قهوه هم بهترین از نظر من عربیکا هست که نسبتا گرون هم هست

بالا