برگزیده های پرشین تولز

همین الان دوست داری چـی بـخـوری ؟ !

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ژامبون تنوری چمن(نیاوران):general208:
مام مشتری پراپا قرض چمنیم ، از بچگی با غذای چمن بزرگ شدیم :D
ولی من غذای اصلیش که به خاطرش معروفه رو میخوام .... هات داگشو ...

najmeh.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام بچه ها جالبه من که دوس دارم الان شیر نیروزا بخرم الانم درست کردم که بخورم دستور پخت شو میزارم شمام بخورید خیلی عالیه
طرز تهیه
انواع شیرهای غیر لبنی سنتی

آشنایی با دستور تهیه انواع شیر بادام، شیر پسته، شیر گردو و اثرات مفید آنها در سلامت و درمان بیماریih

shir-gheyre%20labani.jpg

مواد لازم :

مغز بادام خام 20عدد، مغز گردو4عدد، مغز پسته خام 15عدد ، بادام هندی5 عدد، چلغوز خام تازه10 عدد، عسل 3 قاشق غذاخوری ، خرمای رسیده7 عدد، کنجد خام پوست کنده 1 قاشق غذاخوری، پودر نارگیل1 قاشق غذاخوری، آب سرد یا شیر5 لیوان، زعفران نصف قاشق چا یخوری

mr.hanzaleh

Registered User
لایک‌ها
361
معجون بستنی دارچینی روش یه لایه موزش و آناناس و گردو روش یه لایه کیک بستنی شکلات تیکه ای بستنی و پسته و شربت آلبالو...

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
سلام بچه ها جالبه من که دوس دارم الان شیر نیروزا بخرم الانم درست کردم که بخورم دستور پخت شو میزارم شمام بخورید خیلی عالیه
طرز تهیه
انواع شیرهای غیر لبنی سنتی

آشنایی با دستور تهیه انواع شیر بادام، شیر پسته، شیر گردو و اثرات مفید آنها در سلامت و درمان بیماریih

shir-gheyre%20labani.jpg

مواد لازم :

مغز بادام خام 20عدد، مغز گردو4عدد، مغز پسته خام 15عدد ، بادام هندی5 عدد، چلغوز خام تازه10 عدد، عسل 3 قاشق غذاخوری ، خرمای رسیده7 عدد، کنجد خام پوست کنده 1 قاشق غذاخوری، پودر نارگیل1 قاشق غذاخوری، آب سرد یا شیر5 لیوان، زعفران نصف قاشق چا یخوری
بهار ترافیک پدر سوخته یه شیرپسته ای میده که هیچ جا دیگه گیرم نیومده. نمیدونم چطوری درست میکنه ولی فکر کنم کالری زیادی داره چاق میکنه

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
بستنی گردویی هوس کردم

بالا