برگزیده های پرشین تولز

مشکل با ios 5.1.1

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام و شب خوش. مم یه آیپد تاچ 32 گیگ دارم که سیستم عاملش ios 5.1.1 هستش. هر برنامه ای که می خوام روش بریزم ارور میده و میگه با ورژن شما سازگار نیست. باید چه کار کنم. حتی برنامه هایی که با اپ استور دانلود می کنم هم فایده ای نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید. با تشکر

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
عزیز دقیقا چه اروری میده ؟

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
ورژن سیستم عاملت خیلی پایینه خیلی از برنامه ها 6 به بالا ساپورت میشه.

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام و شب خوش
عزیز دقیقا چه اروری میده ؟
بیشتر این ارورو میده که میگه ورژن IOS بالاتر می خواد. یا برنامه هایی مه هم از اینترنت دانلود می کنم و می خوام با آیتونز بریزم رو آیپاد موقعی که می ریزم تو دستگاه ارور failed to instal رو میده.

ورژن سیستم عاملت خیلی پایینه خیلی از برنامه ها 6 به بالا ساپورت میشه.

پس باید چیکار کرد. تکلیف چیه. نمیشه ارتقاش داد؟

با تشکر

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
با سلام و شب خوش

بیشتر این ارورو میده که میگه ورژن IOS بالاتر می خواد. یا برنامه هایی مه هم از اینترنت دانلود می کنم و می خوام با آیتونز بریزم رو آیپاد موقعی که می ریزم تو دستگاه ارور failed to instal رو میده.

با تشکر
ایپادت اگر 4ـه ک ورژن 6 رو بزن روش ( فکر کنم بالاترین ورژنش 6.1.6 باشه ! )
اگر هم 6ـه ک ورژن 8.0.2 فکر کنم باید بزنی !

Mahdi-MA

Registered User
لایک‌ها
424
با سلام و شب خوش

با تشکر
بستگی به آی دیوایست داره که نسل چند باشه اگه 5 باشه که 8.0.2 هم آپ میشه.

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام و تشکر. والا نمیدونم ورژنش چیه. فقط میدونم آیپاد تاچ 32 گیگ هستش. دوربین هم نداره. تو تنظیماتش و قسمت آپدیت زدم و میگه بروز هستش. الان 5.1.1 روش نصبه. میشه راهنمایی کنید و بگید چطور میشه آپدیتش کرد؟ با تشکر از شما

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
سلام و تشکر. والا نمیدونم ورژنش چیه. فقط میدونم آیپاد تاچ 32 گیگ هستش. دوربین هم نداره. تو تنظیماتش و قسمت آپدیت زدم و میگه بروز هستش. الان 5.1.1 روش نصبه. میشه راهنمایی کنید و بگید چطور میشه آپدیتش کرد؟ با تشکر از شما
دوربین نداره ؟!
پس 3جی هستش !
5.1.1 بالاتر نمیره این ایپاد !

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. پس باید چی کار کرد. هر برنامه ای میریزیم که اصلا روش نصب نمیشه. با تشکر

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چطوری. از کجا. برنامه ای هم پیدا میشه و می خوام بریزم پیغام failed to install رو میده.

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
چطوری. از کجا. برنامه ای هم پیدا میشه و می خوام بریزم پیغام failed to install رو میده.
تو گوگل سرچ کن هست...
یا اسم برنامه رو بگو لینک دانلود بهت بدم...
با چی نصب میکنی ؟

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
viber رو می خوام با یه برنامه برای ضبط صدا.
با آیتونز نصب می کنم. ممنون میشم.

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
viber رو می خوام با یه برنامه برای ضبط صدا.
با آیتونز نصب می کنم. ممنون میشم.
این وایبر: http://dl.top2download.com/Download/Mobile/Program/iPhone/Viber-v2.3.1.62(www.Top2Download.com).zip
اینم ضبط صدا : http://dl.downloadha.com/Kave/up/Smart Recorder 3.0(www.Downloadha.com).zip
ضمنا برای نصب بازی برنامه و... از این برنامه استفاده کن : http://dl.cafeapple.net/Software/iTools_2014_Build_0520E-www.CafeApple.net.zip
اسمش آی تولز هست. بازش کن ( نیاز به نصب نداره ! ) و برو تو قسمت اپس و از اون نوار بالا اینستال رو بزن و آدرس فایل ipa رو بده و نصب میکنه !
درخدمتم...

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام و شب خوش
ممنونم از ارسالت. یه چند روزی نبودم.
برنامه ها رو هم دانلود کردم. فایده ای نداشت. برنامه ضبط صدا روی گوشی ریخته شد. ولی وقتی اجراش می کنم می پره بیرون. وایبر هم که اصلا پیغام فیلد (خطا) میده. اصلا هیچی روش نصب نمیشه. کلافه ام کرده. حتی امروز که یه برنامه برای پخش آنلاین تلویزیون از سایت تی وی دات آی آر نصب کنم گفت برای ios 7 به بعد هستش.
راستی اگه جیلبریکش کنم تاثیری داره؟
با تشکر از شما

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
دادا مگه جيل ني ؟!!!!! خوب بايد جيل كني ك اينا نصب شه !

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوباره. داداش شرمنده. نمی دونستم. دیشب یه لحظه با خودم گفتم شاید باید جیل بریک شه. قبلا تو اینترنت ازش چیزی خونده بودم. حقیقتش این آیپادو یه مدتیه از یکی از اقوام گرفتم. برای گوش دادن به فایل های صوتی کلاسهای دانشگاهیم. از این بابت ازش راضی ام. انصافا سرعت خوبی هم داره. راحت تو اینترنت باهاش می چرخم. تنها مشکلم باهاش اینه که این برنامه ها روش نصب نمیشه.صاحبشم بدتر از من اصلا به این دستگاه تسلط نداره.
فقط خواستم از اینکه سر کار بودی و اذیت شدی عذر بخوام و بدونی سهوی بود. حالا بگذریم. چطوری باید جیلبریک بشه؟ راستی اگر جیلبریک بشه راهی هست که به حالت عادی برگرده؟ بازم بابت راهنماییت ممنونم. با تشکر

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
سلام دوباره. داداش شرمنده. نمی دونستم. دیشب یه لحظه با خودم گفتم شاید باید جیل بریک شه. قبلا تو اینترنت ازش چیزی خونده بودم. حقیقتش این آیپادو یه مدتیه از یکی از اقوام گرفتم. برای گوش دادن به فایل های صوتی کلاسهای دانشگاهیم. از این بابت ازش راضی ام. انصافا سرعت خوبی هم داره. راحت تو اینترنت باهاش می چرخم. تنها مشکلم باهاش اینه که این برنامه ها روش نصب نمیشه.صاحبشم بدتر از من اصلا به این دستگاه تسلط نداره.
فقط خواستم از اینکه سر کار بودی و اذیت شدی عذر بخوام و بدونی سهوی بود. حالا بگذریم. چطوری باید جیلبریک بشه؟ راستی اگر جیلبریک بشه راهی هست که به حالت عادی برگرده؟ بازم بابت راهنماییت ممنونم. با تشکر
دشمنت شرمنده داداش...
قربونت...
عزيز ورژن ٥.١.١ رو با redsnow و absinthe فكر ميكنم بشه جيلبريك كرد
این لینک آموزش :
http://cafeapple.net/226-آموزش-جیلبریک-پایدار-5-1-1-به-کمک-Absinthe-2-0.html
براي برگشتن به حالت عادي هم ميتونيد ريستور(فلش) كنيد
درخدمتم

Last edited:

MAZIARDM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. اول بابت راهنماییت ممنونم. جدا از اینکه جواب بده همین که وقت گذاشتی ممنونم.
بعد از کلی کلنجار بالاخره شد. جیل بریک راحت انجام شد. ولی تا برنامه appcync for ios 5 رو نصب نکردم ارور میداد. تونستم 2 سه تا برنامه داخلش بریزم. وایبری هم که برام گذاشتی کار کرد. ممنون. اون رکوردر ظاهرا مشکل داره. جون نصب میشه ولی داخل برنامه میری می پره بیرون.
اما یه مشکلی هست. برنامه برای ios 5 خیلی کمه. راستی از کجا میشه برنامه های مخصوص ios 5 رو دانلود کرد.
یه سوام بابت رکورد صدا داشتم. برای ضبط صدا با آیپاد تاچ باید میکروفن وصل باشه بهش؟ چون با خود برنامه که میگه میکروفن یا هدفون بزن ولی هدفن میزنم قبول نمی کنه. باتشکر دوباره

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
سلام. اول بابت راهنماییت ممنونم. جدا از اینکه جواب بده همین که وقت گذاشتی ممنونم.
بعد از کلی کلنجار بالاخره شد. جیل بریک راحت انجام شد. ولی تا برنامه appcync for ios 5 رو نصب نکردم ارور میداد. تونستم 2 سه تا برنامه داخلش بریزم. وایبری هم که برام گذاشتی کار کرد. ممنون. اون رکوردر ظاهرا مشکل داره. جون نصب میشه ولی داخل برنامه میری می پره بیرون.
اما یه مشکلی هست. برنامه برای ios 5 خیلی کمه. راستی از کجا میشه برنامه های مخصوص ios 5 رو دانلود کرد.
یه سوام بابت رکورد صدا داشتم. برای ضبط صدا با آیپاد تاچ باید میکروفن وصل باشه بهش؟ چون با خود برنامه که میگه میکروفن یا هدفون بزن ولی هدفن میزنم قبول نمی کنه. باتشکر دوباره
خواهش عزیز...
بله دوست عزیز تا نصب نکنی اپ سینک رو ارور میده...
برنامه واسه رکورد زیاده تو گوگل سرچ کنی...
دادا خیلی هم کم نیس ! من خودم با ios 3 کار میکنم هنو !!!!! برنامه هم واسش هس :دی
واسه ios 5 هم هر برنامه ای رو خواستی بگرد ورژن قدیمیشو پیدا کن راحت نصب میشه !
آره واسه 3جی باید وصل باشه چونکه خودش میکروفون نداره !
درخدمتم...

بالا