برگزیده های پرشین تولز

درخواست راهنمای از عزیزان انیمیشن کار

tik_lion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سلام
من نگاه به علایق خودم کرذم و دیدم زیاد با کارهای عکاسی و کار با فتوشاپ علایقم سازگار نیست
اما بر عکس ارتباط خوبی با ساخت انیمیش و جلوه های ویژه و کلا این داستان های متحرک برقرار کردم
حالا سوالم این بود برای اینکار از چه برنامه ای شروع کنه ادم بهتره
افتر افکت یا سینما 4
ایا اموزش فارسی پیدا میشه؟؟؟

Mr.sh3ll

Registered User
لایک‌ها
884
3dsmax
maya
که من 3dsmax رو برای شروع پیشنهاد میدم
آموزشای فارسیشم سرچ کنید هست

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
برای انیمیشن مایا ...
---
توی زمینه ی انیمیشن ، توی ایران خیلی کار نمیشه پیدا کرد ، مگه اینکه توی یکی از شرکت ها بتونید استخدام شین که نیاز به پارتی و اینا داره
یا اونقدر تلاش کنید و سطح کارتون رو بالاببرین تا برین خارج و توی استدیو های خارجی مشغول به کار بشین ...
سوالی بود در خدمتم
(اگه به گرافیک علاقه دارین ، بازار کار معماری خوبه ولی دست زیاده خخخ
می تونید مدلینگ رو یاد بگیرین ، نرم افزار های زیبراش به خاطر مهارت و زحمت زیادی که داره خیلی کسی به سمتش نمی ره ، ولی خواهان جذب زیاد داره البته اونم تو خارج ، ایران خیلی نیست )

xboxha

Registered User
لایک‌ها
77
برای انیمیشن مایا ...
---
توی زمینه ی انیمیشن ، توی ایران خیلی کار نمیشه پیدا کرد ، مگه اینکه توی یکی از شرکت ها بتونید استخدام شین که نیاز به پارتی و اینا داره
یا اونقدر تلاش کنید و سطح کارتون رو بالاببرین تا برین خارج و توی استدیو های خارجی مشغول به کار بشین ...
سوالی بود در خدمتم
(اگه به گرافیک علاقه دارین ، بازار کار معماری خوبه ولی دست زیاده خخخ

می تونید مدلینگ رو یاد بگیرین ، نرم افزار های زیبراش به خاطر مهارت و زحمت زیادی که داره خیلی کسی به سمتش نمی ره ، ولی خواهان جذب زیاد داره البته اونم تو خارج ، ایران خیلی نیست )

اونقدر ها هم وضعیتش بد نیست! البته من در مورد بازار کارش زیاد تحقیق نکردم چون هدفم چیز دیگریست! (بازی سازی:general705:)

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
اونقدر ها هم وضعیتش بد نیست! البته من در مورد بازار کارش زیاد تحقیق نکردم چون هدفم چیز دیگریست! (بازی سازی:general705:)
بســـتگی داره شما به چه وضعیتی بگین بد نیست
وضعیت بد نیست واقعا ، در واقع اصفناکه ، خیلی خیلی بده
این مسئله در مورد بازی سازی هم برقراره یعنی بازار کار بازی سازی هم خیلی بده :)

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
اگه قصد جلوه های ویژه و انیمیشن حرفه ای دارید 100 % نرم افزار 3Ds Max رو پیشنهاد می کنم.
در کنارش اگه جلوه های ویژه دوست دارید باید After Effect هم آموزش ببینید.

xboxha

Registered User
لایک‌ها
77
بســـتگی داره شما به چه وضعیتی بگین بد نیست
وضعیت بد نیست واقعا ، در واقع اصفناکه ، خیلی خیلی بده
این مسئله در مورد بازی سازی هم برقراره یعنی بازار کار بازی سازی هم خیلی بده :)

بازی سازی رو کاملا اطلاع دارم!ولی بازار کار انیمیشن خیلی بهتر از بازی سازیه:general505:

شما خودتون دنبال کار هستید؟ یا...:general602:

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
بازی سازی رو کاملا اطلاع دارم!ولی بازار کار انیمیشن خیلی بهتر از بازی سازیه:general505:

شما خودتون دنبال کار هستید؟ یا...:general602:
اره این مورد درسته
نه من انیمیشن کار نمی کنم ، با تری دی مکس توی حرفه مدلینگ و معماری کار کردم چند سالی ;)
خود انیمیشن حوزه خیلی وسیعی هست یعنی با یه نرم افزار نمیشه همه موارد خواسته شده رو پوشش داد
در کنارش باید از vfx یا after effect یا nuke یا نرم افزار ها کامپوزیت دیگه و هر چی که مورد نیاز باشه استفاده کرد و بلد بود ...;)

بالا