برگزیده های پرشین تولز

فروش DVD خام های آرشیوال پروفشنال گرید Falcon Media Pro DVD-R با 50 سال ضمانت اطلاعات

2s2

Registered User
لایک‌ها
666
امکان ارسال با پست معمولی هم هست که هزینه کمتر بیفته؟

M.kaviani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام اخوی نه متاسفانه
میتونید کارتن 300 تایی بخرید اونوقت باز هم همون 10 تومن هزینه ارسالش میفته
سلام.قیمت ها بصورت کلی پک 5تاییشون چند میشه ؟ بدون گلاسه نداری!

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
سلام.قیمت ها بصورت کلی پک 5تاییشون چند میشه ؟ بدون گلاسه نداری!

هر پک قیمتش 50.000 تومان هستش متاسفانه فعلا خیر ولی بزودی بار بعد میرسه.
هزینه ارسال یک پک 10.000با پست تومان میشه
هزینه ارسال یک کارتن هم با اتوبوس 10.000 تومان میشه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام
تو محیط مناسب و بدور از نور تا چند سال اطلاعات رو بدون مشکل نگه داری میکنن؟

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
ذی وی دی ارزون تر ندارید که روکش گلاسه داشته باشه؟

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
ذی وی دی ارزون تر ندارید که روکش گلاسه داشته باشه؟
سلام اخوی اگر چاپ گلاسه باشه و کیفیت دی وی دیش مثل توبازار باشه چاپش هم ارزشی نداره چون دی وی دیش بی ارزش هست

این قیمت ویژه هست و قیمت اصلیش 1200 تومن هست
در خدمت هستیم

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
ببخشید بی مورد به تاپیک شما ولی با توجه به امضاتون دیدم در زمینه دی وی دی و رایتر فعال هستید

شما خشگیر هم دارید من یه سری سی دی tdk دارم می خواستم اطلاعاتش رو بازیابی کنم گفتم ببینم شما چی رو پیشنهاد میدید

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
ببخشید بی مورد به تاپیک شما ولی با توجه به امضاتون دیدم در زمینه دی وی دی و رایتر فعال هستید

شما خشگیر هم دارید من یه سری سی دی tdk دارم می خواستم اطلاعاتش رو بازیابی کنم گفتم ببینم شما چی رو پیشنهاد میدید
نه متاسفانه

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
دی وی دی های پرینت لیبل معمولی باید حتما لایه uv روشون کشید وگرنه دست خیس بخوره تمام رنگ های روش میره.اینا هم که گلاسه هستن همینطوره دست خیس بخوره رنگ اش میره؟؟؟ یا نه؟

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
دی وی دی های پرینت لیبل معمولی باید حتما لایه uv روشون کشید وگرنه دست خیس بخوره تمام رنگ های روش میره.اینا هم که گلاسه هستن همینطوره دست خیس بخوره رنگ اش میره؟؟؟ یا نه؟
ممنون بابت پست.
نه میره . اگر ضد آب بخواهید دونه 1600 تومن حدودا در میاد سفارشی فقط میاریم.

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
سلام دوست عزیز
من 2تا پک بحوام با هزینه ارسالش تهران چقدر میشه؟
بعد اینکه شما کاور هم دارید یا بقول معروف قاب برای DVD Xbox?

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
با سلام دوستان گل
چقدر به خود و اطلاعات خود احترام میگذارید ؟!!!
آیا اطلاعات شما بی ارزش هستند؟؟؟ (عکس فیلم بک آپ های نرم افزار حسابداری دیتابیس ها)

اگر فکر میکنید لیاقت شما بیشتر از اینهاست
ما این شانس را میدهیم که به اطلاعات خود اهمیت دهید.
آیا تا بحال فکر کردین که ما از بهترین و جدیدترین سخت افزار های جهان میتونیم در ایران استفاده کنیم مثلا بهترین کارت گرافیک AMD یا بهترین مادربورد ها برترین پردازنده ها . چون همه در بازار ایران موجود هست .
آیا تا بحال فکر کردید دی وی دی خام هایی که در بازار های ایران هستندمثلا اون پرینکو Princo که شما فکر میکنید برترین کیفیت کیفیت را داره حتی در سطل آشغال های بازار های ژاپن اروپا و آمریکا هم پیدا نمیشه ؟ میتونین گوگل سرچ کنین Princo Junk جانک به معنای زباله هست ومیبینید چقدر نظر متخصصین های مدیا آن را آشغال مینامند و اصلا گیر نمیاد در اونور دنیا ؟

من با این عقیده که ایرانی ها لیاقت برترین ها را دارند و چین و هند و تایوان به گونه ای بازار ایران را با این آشغال ها پر کردند که شما اصلا نمیتونی دی وی دی خام خوب گیر بیاری و مثلا فکر میکنی پرینکو خداست. سعی کردم این DVD را وارد کنم که هموطنان عزیزم بتونن استفاده کنند

امروز اومدیم با برترین با کیفیتترین حرفه ای ترین دی وی دی خام در جهان فروش دی وی دی خام Falcon Media Pro DVD-R با گرید AAA
این شرکت تنها شرکت بیرون ژاپن هست که میتونه دی وی دی هاشو داخل ژاپن بفروشه . بخاطر اینکه ژاپن یک متعصب واقعی هست و فقط باید محصولاتی که در ژاپن فروش میره ساخت خود ژاپن باشه

این دی وی دی دارای یک مدیا ژاپنی هست TDK
این DVD از متریال های ژاپنی ساخته شده
تظمین ماندگاری اطلاعات بیش از 50 سال .
دارای روکش گلاسه و دارای کیفیت چاپ خارق العلاده و چیزی که تا بحال ندیده اید در زمینه پرینتیبل
این دی وی دی را حرفه ای ترین متخصص های اروپایی و آمریکایی و ژاپنی استفاده میکنند
قیمت هر حلقه : 999 تومان ---> لینک قیمت در آمازون و سایتای خارجی ----> در ضمن پک هم ندارند. اینا پک دارند
Falcon DVD-R 16X Glossy Inkjet Hub Printable :: Inkjet printable DVD-R media :: DVD-R :: Blank DVD Media :: duplication.ca

حداقل خرید یک پک 50 تایی
ظرفیت کارتن : 6 عدد پک 50 تایی در مجموع 300 عدد

چرا اطلاعا با ارزشمان را بر روی دیسک نگه داریم ؟

با روند پیشروی هک کردن اطلاعات مردم هیچگونه احتمالا هکی وجود ندارد چون DVD شما در جای امنی هست و به کامپیتر متصل نیست که هک شود
هارد اکسترنال اینترنال و فلش همه و همه با یک شوک الکترونیکی خراب میشوند کافیست سری به شرکتای گارانتی بزنید و ببینید چندین صدهزار هارد و فلش سوخته در آنجا هست

عدم ویروس گرفتن به دلیل Read Only بودن شما اگر دیسکتان را در یک کامپیوتر ویروسی بگذارید هیچ ویروسی بهش نفوذ نمیتونه بکنه بخاطر اینکه فقط قابلیت خواندن دارد ولی هارد و فلش چی ؟ با اولین اتصال کلیه اطلاعات شما ویروسی و خراب و بلا استفاده میشود
اما!!!
نه هر دیسکی بخاطر اینکه مثلا پرینکو رایدیتا میکروسل دیتا رایت و... تمام دیسکهای هندی تایوانی و چینی در بهترین حالت فقط 6 ماه محافظ اطلاعات شما هستند چرا؟
زیرا دیسک در شرایط محیطی نور هر روز ارور های سطح دیسکش افزایش پیدا میکنه و کاملا خراب میشه

تاحالا یک سوال از خود کردین ؟
چرا کشور های پیشرفته جهان مثل ژاپن اروپا و آمریکا از دیسک های مثل پرینکو استفاده نمیکنند؟
چون برای خود و اطلاعاتشون ارزش قائل هستین

موجودی: هر چندتا که ولت بخاد :D
اینم پرفروشترین سایت قاره آمریکا در زمینه DVD خام و توضیحاتش مخصوص فالکون :FalconMedia Pro DVD-R
تست کیفیت Falcon Media Pro
مشاهده پیوست 677785

تست کیفیت پرینکو :D
مشاهده پیوست 652867

مشاهده پیوست 652331
مشاهده پیوست 652332

کیفیت چاپ گلاسه : ینی چاپ را که ببینید عاشقش میشید
مشاهده پیوست 658268
سلام - چرا هر دو تستها رو با یه نرم افزار انجام ندادید ؟
- اگه امکان داره دیسک فالکون هم با nero disk speed تست بگیرید / و پرینکو هم با نرم افزار opti drive control یه تست بذارید .

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
سلام - چرا هر دو تستها رو با یه نرم افزار انجام ندادید ؟
- اگه امکان داره دیسک فالکون هم با nero disk speed تست بگیرید / و پرینکو هم با نرم افزار opti drive control یه تست بذارید .
داداش هر دفعه با یه چیزی تست میزنیم همشونم یک طور نشون میدند . فقط تفاوت نرم افزار اینه که بعضیا کنترل سرعت خواندن دارند بعضیاشون نه
شما چه تعداد میخای؟
اگر بالا هست تعدادت به من بگو من برات با هر نرم افزاری که تو جهان هست تست میزارم

بالا