برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
سلام
امکانش هست به جای مانیتور یه تلویزیون 32 اینچ تهیه کرد و pc را بهش از طریق hdmi وصل کرد و سایر کارها مثل( وبگردی و بازی وفیلم و...) انجام داد؟ هیچ فرقی بین مانیتور و tv وجود نداره؟
امکانش هست ولی اصلا توصیه نمیشه
چون کیفیت تی وی توی محیط ویندوز و همچنین برای وبگردی مناسب نمیشه
که فکر کنم به خاطر سایز بزرگش هست !
خودم با 2 تا تی وی امتحان کردم اصلاً صفحه نسبت به مانیتور تار میشه !

samaneghafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. در مورد خرید وسایل صوتی یا هرچی که دیگه من میخواستم یه سایتی رو بهت معرفی کنم به نظرم کاربردی اومد. تو این سایته هرچی و میخوای سرچ میکنی بعد یه لیستی از عرضه کنندگان بهت میده که هرکدوم قیمتشون رو اونجا اعلام کردن اونوقت میتونی با اون قیمیتی که مد نظرته رو انتخاب کنب. حتی امکان مقایسه هم هست. یه سر بزن حالا ببین به دردت میخوره. http://www.kalagard.ir/

roobingroup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه گیرنده دیجیتال usb با قیمت خوب خریدارم

Greenten

Registered User
لایک‌ها
15
اگر تصور می کنید تمام تلویزیون های LED یکسان هستند و LED TVها نوع جدیدی از HDTVها هستند، در اشتباهید. تولید کننده های تلویزیون های LCD برای مقابله با کیفیت تلویزیون های پلاسما فناوری جدیدی را معرفی کردند که به LED TV معروف شد. LED TV ها به چهار دسته متفاوت تقسیم بندی می شوند اما همگی در بازار به LED TV معروف هستند

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
سلام
منصور هستم از غرب ایران
هرچی لازم داشتید لوازم خانگی و..............
در خدمتم البته بدون گارانتی
ولی با ضمانت خودم

داداش این عکست خیلی قدیمیه انگار
tv که مدل 2011 هستش

Greenten

Registered User
لایک‌ها
15
اگر تصور می کنید تمام تلویزیون های LED یکسان هستند و LED TVها نوع جدیدی از HDTVها هستند، در اشتباهید. تولید کننده های تلویزیون های LED سامسونگ برای مقابله با کیفیت تلویزیون های پلاسما فناوری جدیدی را معرفی کردند که به LED TV معروف شد. LED TV ها به چهار دسته متفاوت تقسیم بندی می شوند اما همگی در بازار به LED TV معروف هستند

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
این انجمن مدیر و ناظم نداره؟! این همه تبلیغ و اسپم و ... یه نفر رسیدگی کنه. اینجا بخش بازارچه نیست که!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان سلام

حقیقتش میخوام یه تلویزیون بخرم. ترجیحا مارک سونی یا ال جی (ماکز تا 3 و 200 300) سایز 42 اینچ یا 46 (البته اگه بودجه برسه)
برام خیلی مهمه که تلویزیون این ایراد جاموندگی تصویر تو پخش فوتبال و فیلمهای اکشن رو نداشته باشه.

خیلی بررسی کردم. مدلهای زیادی رو هم دیدم اما اکثر اینها رو که ری ویوهاش رو میخوندم گفته میشد ک ه اینها refresh rate یا فرکانسشون پایینه. یا input lag دارن
حتی سایتی بود که میگفت این فرکانس و اعدادی که این تلویزیونا میدن fake هست. مثلا یه مدل ال جی میگه فرکانس ما 700 هرتزه اما فرکانس واقعی اون 60 هرتز هست.
یا یه مدل سونی میگه 480 در حالیکه در واقعیت 120 هرتز هست

یه مدل سونی دیدم w804A که فرکانس و ایناش خوب بود. سه بعدی هم بود اما به نظر میرسه این مدل دیگه پیدا نمیشه چون مال سال 2013 بوده
خلاصه گیج شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان سلام

حقیقتش میخوام یه تلویزیون بخرم. ترجیحا مارک سونی یا ال جی (ماکز تا 3 و 200 300) سایز 42 اینچ یا 46 (البته اگه بودجه برسه)
برام خیلی مهمه که تلویزیون این ایراد جاموندگی تصویر تو پخش فوتبال و فیلمهای اکشن رو نداشته باشه.

خیلی بررسی کردم. مدلهای زیادی رو هم دیدم اما اکثر اینها رو که ری ویوهاش رو میخوندم گفته میشد ک ه اینها refresh rate یا فرکانسشون پایینه. یا input lag دارن
حتی سایتی بود که میگفت این فرکانس و اعدادی که این تلویزیونا میدن fake هست. مثلا یه مدل ال جی میگه فرکانس ما 700 هرتزه اما فرکانس واقعی اون 60 هرتز هست.
یا یه مدل سونی میگه 480 در حالیکه در واقعیت 120 هرتز هست

یه مدل سونی دیدم w804A که فرکانس و ایناش خوب بود. سه بعدی هم بود اما به نظر میرسه این مدل دیگه پیدا نمیشه چون مال سال 2013 بوده
خلاصه گیج شدم. ممنون میشم راهنماییم کنید.
درود
فیک که نمیشه گفت
یه واحد تجاری هست که شرکتها روش زوم کردن
فرکانس به ترتیب - 50 - 100 - 200 - 400
البته 400 برای رده بالاها مثل OLED- 4k شامل میشه
خارج از این هم فرکانسی هم وجود نداره
من به شما LG سری 2014 رو پیشنهاد میکنم

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
بالاترین رفرش ریت واقعی فقط در پلاسما ها محقق میشه که تصاویر از این نظر واقعا بی نظیر هستن
بهترینشون هم پانا هست که تا800 من دیدم
با بودجه شما همونطور که دوستمون گفتن بهتره سراغ سونی نرید چون در رده پایین مشخصات جالبی نداره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ممنون
میخواستم ببینم یه تی وی مثل w800b 42 اینچ جزو رده پایین هاست ؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عرض سلام خدمت همه دوستان گرامی

حقیقتش امروز قصد خرید تلویزیون رو داشتم. یادمه قبلا دیده بودم که یه سری عکس و فیلم در این فرومها بود برای اینکه موقع خرید به کمک اونها تلویزیون رو تست بکنیم.

برا تست پیکسل سوخته و کیفیت 3 بعدی و .... بود.

منتها امروز هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید .

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
برای پیکسل سوخته خودتون میتونید خیلی راحت تو برنامه پینت ویندوز صفحات تک رنگ RGB و مشکی و سفید در اندازه 1920 * 1080 با فرمت JPG تهیه کنید و با فلش ببیرد روی تی وی که میخواهید باز کنید و داخلش دنبال پیکسل سوخته بگیردید البته ار میخواهید از بانه خرید کنید و گرنه تهران این بحثها رو نداره چون اکثرا گارنتی دارن

sinasantana

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
دوستان اگه ممکنه یه راهنمایی بکنن:

قصد خرید تلوزیون تا سقف 1500 یا 1600 رو دارم و اطلاعاتی تو این زمینه ندارم. استفاده اصلی هم اتصال به playstation و pc هستش.
برای دیدن فیلم و بازی. از این تلوزیون های اسمارت هم نیازی نیست.. چون هدفم فقط تصویر دادنه..
سایز هم 40 -42 عالیه. بهترین گزینه های موجود الان چی هست تو بازار.. فقط مدلشون رو بدید کافیه..
ممنونم

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با این بودجه شما که نسبتا کمه بهتره از برند ایکس ویژن انتخاب کنید قیمت مناسب داره و کیفیت قابل قبول

sinasantana

Registered User
لایک‌ها
41
یعنی توی سامسنگ و ال جی چیزی گیرم نمیاد؟ :(

arash_a59

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان سینمای خانگی دست دوم سونی DAV DZ-810 چند میرزه؟ دست دومه اما در حد آک؟ من دارم و میخوام بفروشم یه بنده خدایی میخوادش نمیخوام قیمت پرت بهش بدم یه قیمتی بدم که نه مفت باشه نه گرون

worldclass

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
دوستان بهترین مدل گیرنده دیجیتال با بودجه 100 تومن چیه؟
برام پخش MP4,MKV و فرمت صدای AAC , خوانا بودن زیرنویس و قدرت دریافت سیگنال خیلی مهمه.
ممنون

take

Registered User
لایک‌ها
100
سلام
از دوستان یکسری led فیلیپس وارد کرده سری 6000 که داخلش گیرنده دیجیتال خارجکی داره ر ی س ی و ر
بهم 47 اینچ رو قیمت داده 3200 ساخت مجارستان خواستم راهنمایی کنید بگیرم یا نه تی وی با همین قیمت و مشخصات در تهران بهتر هست
http://s5.picofile.com/file/8152713134/philips.pdf.html

SABZ_MIRHOSSEIN

Registered User
لایک‌ها
83
سلام دوستان میخواستم تلویزیون بخرم که یک فایل فول اچ دی را روی مدل های مختلفی تست کردم همزمان
و بین panasonic as800 و lg oled 9700 ممنون می شوم نظر بدهید
همچنین پاناسونیک مدل ax800 4k هم خیلی مشخصات جالبی داشت (‌البته در بازار ندیدم) که 98 درصد به تصویر پلاسما های پاناسونیک شباهت دارد
ممنون می شوم دوستان راهنمایی کنند و اینکه کسی اگر پاناسونیک مدلی که گفتم 4k را میدونه از کجا میشه تهیه کنیم ممنون میشم اطلاع دهد
http://www.panasonic.com/sg/consumer/television/led-tv/th-58ax800s.html
http://www.panasonic.com/sg/consumer/television/led-tv/th-55as800s.html
http://www.lg.com/ae/tvs/lg-55EA9700/technical-specifications

بالا