برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL مخابرات

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
با عرض سلام اگه دنبال یک اینترنت با پینگ تایم پایین هستید و سرعت دانلودش هم بالا باشه برابر با استاندارد اروپا میتونید به این لینک سری بزنید www.tehranwifi.com

همچنین برای دوستانی که از جا های دیگر اینترنت دارید یک مژده داریم یک سرویس جدید آمده به نام pingD کارش هم اینه که از هرجا اینترنت داشته باشید پینگ تایم را پایین میاره و

این سایتتون که خرابه، رو لینک تعرفه ها کلیک میکنم میره سایت رو دوباره از اول لود میکنه.

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
کرمانشاه هم الان یک ماهه که نامحدود رو برداشتن من محدود 2048 گرفتم 8 گیگ یک ماه ظرف یک هفته مصرفش کردم خیلی مسخره شده از فردا احتمالا میرم به سمت پارس انلاین و سرویس نامحدود میگیرم.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
کرمانشاه هم الان یک ماهه که نامحدود رو برداشتن من محدود 2048 گرفتم 8 گیگ یک ماه ظرف یک هفته مصرفش کردم خیلی مسخره شده از فردا احتمالا میرم به سمت پارس انلاین و سرویس نامحدود میگیرم.
من 6 ماهه گرفتم تموم شد 18 گیگش تو دو هفته
البته بماند که خودمم اشتباهی یه شب دانلود شابنه رو درست تنظیم نکرده بودم:p

fokahi110

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
314
دوستان سلام رفتم پارس انلاین نت بگیرم گفتن تا 25 روز اینده پورت خالی نداریم مسئولاشم تا جوجه فوکلی خوشکل بودن من خورد تو پوزم حالشونو گرفتم ادم رام رفتم اینترنت مخابرات خودمو تمدید کردم 10 گیگ گرفتم سرعت 2048 قیمت 26 تومن مخابراته حداقل ادمو معطل نمیکنن.یا علی.;):general601:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
مرکز مخابرات یزدان پناه تهران باز اینترنتش ترکیده! یه مدتی طولانی بود مشکل نداشتند اما دوباره باز چند وقته شروع شده! :|

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
من اینترنت داتک دارم 256 قدیم نامحدود میخوام پس بدم 1 مگ نامحدود بگیرم .
ایا 1 مگ تهران مرکز خازنی میده؟
ایا کسی اینجا هست خازنی داشته باشه به من پی ام بدین ؟
کمکم کنید وضع مرکز چطور هست؟دانلود رو چند میده؟
واسه بازی چطوره؟
تورنت ؟پینگ؟وایبر ؟اسگایپ؟لاین ؟تانگو؟
قند سکن چی؟

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
مخابرات مگه نزده بالای ده گیگ حجم بخری گیگی 1600 میوفته ؟ توی سایتش کمترینش 3200 هست

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
مخابرات مگه نزده بالای ده گیگ حجم بخری گیگی 1600 میوفته ؟ توی سایتش کمترینش 3200 هست

مخابراتِ کجا؟ هر استانی/شهرستانی رو یه پیمانکار سرویس میده، قیمت ها و سرویس ها فرق میکنه. مثلاً تهران نامحدود هنوز هست و محدود ها هم هزینه گیگ فرق میکنه با اکثر استانهای دیگه. سایتش هم tct.ir

جهت یافتن سایت مخابراتِ استان/شهرستان مورد نظر به سایت آشنای اول بروید، و از گزینه استانها سایتِ استان/شهرستان مورد نظر رو برگزینید.

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,719
مخابراتِ کجا؟ هر استانی/شهرستانی رو یه پیمانکار سرویس میده، قیمت ها و سرویس ها فرق میکنه. مثلاً تهران نامحدود هنوز هست و محدود ها هم هزینه گیگ فرق میکنه با اکثر استانهای دیگه. سایتش هم tct.ir

جهت یافتن سایت مخابراتِ استان/شهرستان مورد نظر به سایت آشنای اول بروید، و از گزینه استانها سایتِ استان/شهرستان مورد نظر رو برگزینید.
به دیوار دفتر مخابراتی اینطور نوشته بود ولی توی سایتش خبری نبود

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
به دیوار دفتر مخابراتی اینطور نوشته بود ولی توی سایتش خبری نبود

احتمالاً به دلیل کمکاری پیمانکار، هنوز لیست قیمت ندارند و از سایت مخابرات تهران یه پرینت گرفتند و چسبوندند. باید برید مرکز از همونجا پیگیر بشید که چرا تعرفه هاشون با فاکتورشون یکی نیست.

ALI-REZ0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من یه سوال از اونا که کمپین تابستانه دارن و قبض براشون اومده دارم ...

این گیگ های اضافی چیجوری حساب میشه من الان رفتم مرکز مخابراتی خودمون (شهید نظری ) میگه هر چقدر اضافه مصرف کنی بر مبنای 3600 حساب میشه چه 1 گیگ اضافه تر چه 20 گیگ اضافه تر بعد میگم مگه نزده 10 گیگ به بالا گیگی 1600 حساب میشه میگه این برا زمانی هست که گیگ رو موقع ثبت نام خرید کنید نه زمانی که پول گیگ رو قبض میاد الان اونا که براشون قبض اومده 10 گیگ به بالا رو 1600 حساب کرده ؟؟؟؟

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
من اینترنت داتک دارم 256 قدیم نامحدود میخوام پس بدم 1 مگ نامحدود بگیرم .
ایا 1 مگ تهران مرکز خازنی میده؟
ایا کسی اینجا هست خازنی داشته باشه به من پی ام بدین ؟
کمکم کنید وضع مرکز چطور هست؟دانلود رو چند میده؟
واسه بازی چطوره؟
تورنت ؟پینگ؟وایبر ؟اسگایپ؟لاین ؟تانگو؟
قند سکن چی؟
کسی نیست جواب مارو بده

amir_mehrabon

Registered User
لایک‌ها
40
ما چهار تا خط داریم الان 2 ساله همشون پورتاشون وصله اینترنتم روش استفاده نمیکنیم مودمو به هر خطی میزنم چراقش ثابت میشه همشون به نت وصل میشند :)

mohammad189

Registered User
لایک‌ها
115
برای ورود به حساب کاربری باید وارد چه ادرسی بشیم؟
نام کاربری معمولا چیه؟شماره تلفن خودمونه؟

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
برای ورود به حساب کاربری باید وارد چه ادرسی بشیم؟
نام کاربری معمولا چیه؟شماره تلفن خودمونه؟

برای تهران و البرز میتونید از سایت http://www.tct.ir/ بر روی ADSL و گزینه صورتحصاب بروید. اگر در شهرستان/استان دیگری هستید باید از سایتِ مخابرات مرکزتون و یا سایتِ سرویس دهنده (پیمانکار) فروش در آنجا استفاده کنید. نام کاربری تو تهران که یه شماره طویل و تصادفی است با نمایانگر مرکز مخابراتی.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
مخابرات قم هم مدتیه قیمت سرویساشو گرون کرده قبلش که قیمت ترافیکو زیاد کرده بود واقعا جای شکایت داره که همین کارو کردم شکایتی از طریق سایت فرستادم

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
ip اینترنت مخابرات چنده؟ تو سایت whtsmyip نشون می ده

Last edited:
بالا