برگزیده های پرشین تولز

مشکل توی نمایش سایت در رتبه گوگل

seotop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام حدود 1-2 ماه پیش سایت سئو کردیم و برای سایت بک لینک گرفتیم و البته بک لینک خارجی هست یعنی همه محتوای ان سایت انگلیسی هست و الان سایت با کیبورد مورد نظر با ای پی خارجی توی صفحه اول رتبه دوم می یاد و با ای پی ایرانی توی صفحه سوم می یاد

نظر من دلیلش از بک لینک ها هست چون محتوای انها انگلیسی هست سایت برای ای پی خارجی پیشرفت کرد خواستم نظر دوستان بدونم چی هست ممکنه از بک لینک ها باشه

و اگر بک لینک های فارسی گرفته شه ممکنه سایت پیشرفت کنه چون توی صفحه سوم و دوم گیر می میاد و میره

mrsamiei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
باید به گوگل بفهمونی که سایت برا ایرانه
مثل استفاده از گوگل مپ یا استفاده از گوگل پلاس و توئیتر که همه ی اونا هویت ایرانی دارنده سایت رو نشون بده

seotop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما با چه کلمه ای بک لینک گرفتید؟
منظورم اینه که اون کلمه باتین هست یا فارسی؟
با کلمه فارسی گرفتیم که متاسفانه با ای پی خارجی و یا ریموت توی صفحه اول و ربته دوم می یاد
و لی با ای پی ایرانی توی صفحه سوم هست

seotop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
باید به گوگل بفهمونی که سایت برا ایرانه
مثل استفاده از گوگل مپ یا استفاده از گوگل پلاس و توئیتر که همه ی اونا هویت ایرانی دارنده سایت رو نشون بده
این کار ها انجام شد
نقشه ساخته شد ه و توی اون مشخص کردیم ایران / تهران / توی فسیبوک و توتیر و پلاس همه مطالبفارسی هست و به صورت فارسی ثبت نام شده و در انها لینک سایت مورد نظر گذاشتیم که حل نشد

الان به فکر تغییر بک لینک ها هستیم که از بک لینک هایی که محتواشون فارسی هست بگیریم

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
با کلمه فارسی گرفتیم که متاسفانه با ای پی خارجی و یا ریموت توی صفحه اول و ربته دوم می یاد
و لی با ای پی ایرانی توی صفحه سوم هست
میشه مدت زمان گرفتن بک لینک از سایت خارجی را بگید؟
ولی تا اونجایی که من میدونم ارزش بک لینک سایت های خارجی رو بیشتر از سایت های ایرانی هست

seotop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میشه مدت زمان گرفتن بک لینک از سایت خارجی را بگید؟
ولی تا اونجایی که من میدونم ارزش بک لینک سایت های خارجی رو بیشتر از سایت های ایرانی هست

بک لینک ها از نظر من هم زیاد قوی نبود چون از دامنه های حذف شده بود و با انها سایت اورد بالا
مدت زمانی که سایت توی رتبه اومده صفحه اول رتبه 2 - 3 با ای پی فقط خارجی می یاد حدود 40-50 روز هست که صفحه اول رتبه سوم هست و با ای پی ایران صفحه سوم رتبه چهارم و پنجم هست

بالا