برگزیده های پرشین تولز

زدن سایت هاستینگ

up-down

Registered User
لایک‌ها
76
سلام
من میخوام یه سایت فروش هاست و دامنه بزنم
به یه شریک نیاز دارم
اگه کسی برای شراکت هست پیام بده

saeid.bs=badbakht

Registered User
لایک‌ها
246
سلام من هستم براي ادامه گفت و گو پ.خ بده

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
اگه واقعا قصد این کار رو دارید من یک دامنه فوق حرفه ای و با کلاس برای این کار دارم که 100% قابلیت برند شدن رو داره. پ.خ بدید.

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
در خدمتیم.
نمایندگی دامنه و هاست با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت خدمتتان میتوانیم ارائه بدیم.

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
هاستينگ الكي نيست بايد سوادشو داشته باشي و دردسر زيادي داره

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
بنده به عنوان برادر بهت توصیه می کنم اصلا وقتت سر این عرضه نزار چه نمایندگی بگیری چه تخصص داشتی باشی ما حدود 9 سال در این عرضه در حال فعالیت هستیم از نظر اقتصادی دیگه به صرفه نیست شرکت های اسم گنده کردند همه چی خراب کردند ولی دوست داشتی راه بنداز تجربه ای برات بشه و بعد کم کم تغییر ایده می دی

0bama

Registered User
لایک‌ها
29
چشم بسته اينو گفتي؟
ناراحت نشو پسرم حقيقت هست هاستينگ الكي نيست يدونه سرور مجازي ارزون بگيري هاست بدي مردم بعد بموني توش يدونه ديداس بهت بزنن كله پا بشي همه چي پاك بشه يه عده هم حيران و علاف كني ! تجربه و سواد بالا ميخواد و البته دردسر بسيار دارد

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ناراحت نشو پسرم حقيقت هست هاستينگ الكي نيست يدونه سرور مجازي ارزون بگيري هاست بدي مردم بعد بموني توش يدونه ديداس بهت بزنن كله پا بشي همه چي پاك بشه يه عده هم حيران و علاف كني ! تجربه و سواد بالا ميخواد و البته دردسر بسيار دارد
دقیقا حرف حسابو زدی
یه مشت بچه از همه جا بی خبر میگن نگا کن چقدر سایت زده میشه پس خوبه ما هم هاست بفروشیم به اینا !
بعدم یه هاستینگ شخمی میزنه ملتم که همیشه دنبال ارزونی.یه مدتی که میگذره میگه میخوام جمع کنم و سایت های مردمو به .. میده.هیچکسم دستش به جایی بند نیس.
حالا تازه در بهترین حالتش خودش پشیمون میشه.حالت های بدترش که دیگه هیچی

mimmeslemadar

Registered User
لایک‌ها
161
هاستینگ نیاز به تخصص داره / مگر اینکه نمایندگی از شرکت ها بگیرید که دیگه نیازی به داشتن دانش نخواهید داشت به اون صورت .
اینکه اکثرا جمع میکنند هم میتونه همون کم سن و سال بودن و کنجکاوی برخی افراد در این زمینه باشه ، و یک مورد دیگه هم همون عدم دانش کافی در این زمینه هست که باعث ناپدید شدن آنها میشود .
توصیه میشود از شرکت های پایدار اقدام به تهیه خدمات کنید .

saeid.bs=badbakht

Registered User
لایک‌ها
246
من جاي باباتو دارم.اينارو هم خودم ميدونم

بالا