برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

ariya-123

Registered User
لایک‌ها
140
دوستان چرا تو پیج های خارجی اینستاگرام نمیشه کامت گذاشت پیغام بلاک میاد اما تو پیج های ایرانی مشکلی نداره ؟؟؟؟!!!!

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
دوستان من اصلا به اندروید وارد نیستم. یه مشکل دارم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم. من میخوام ES Explorer رو که یه فایل به فرمت apk. هست رو روی موبایل نصب کنم. چون خودش هیچ فایل اکسپلورری روش نصب نیست. اما همین خودش مصیبته، یعنی نمیدونم وقتی ریختمش روی مموری کارت، بعدش که میخوام از روی خود گوشی نصبش کنم اصلا چه جوری باید برم سراغش!! کجا باید پیداش کنم؟؟ چون همونجور که گفتم مشکل همینه که خود گوشی هیچ مرورگر فایلی روش نیست.
در ضمن این مشکل موقعی ایجاد شد که من کارت حافظه گوشی رو عوض کردم، کارت با ظرفیت بالاتر انداختم. منتها بعد از اینکار، نرم افزار ES Explorer که قبلا روش نصب بود یهو از لیست برنامه ها ناپدید شد. هر چی هم فکر میکنم یادم نیست اون اولین بار چه جوری نصبش کرده بودم.

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
دوستان من اصلا به اندروید وارد نیستم. یه مشکل دارم اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم. من میخوام ES Explorer رو که یه فایل به فرمت apk. هست رو روی موبایل نصب کنم. چون خودش هیچ فایل اکسپلورری روش نصب نیست. اما همین خودش مصیبته، یعنی نمیدونم وقتی ریختمش روی مموری کارت، بعدش که میخوام از روی خود گوشی نصبش کنم اصلا چه جوری باید برم سراغش!! کجا باید پیداش کنم؟؟ چون همونجور که گفتم مشکل همینه که خود گوشی هیچ مرورگر فایلی روش نیست.
در ضمن این مشکل موقعی ایجاد شد که من کارت حافظه گوشی رو عوض کردم، کارت با ظرفیت بالاتر انداختم. منتها بعد از اینکار، نرم افزار ES Explorer که قبلا روش نصب بود یهو از لیست برنامه ها ناپدید شد. هر چی هم فکر میکنم یادم نیست اون اولین بار چه جوری نصبش کرده بودم.
سلام
راحت ترين راه اينه فايل خام فايل منيجر رو بزنيد روي يه گوشي ساده كه بلوتوث داره
بعد با اون بفرستيد به اين گوشي
بالا notification مياد راحت نصب كنيد

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
سلام
راحت ترين راه اينه فايل خام فايل منيجر رو بزنيد روي يه گوشي ساده كه بلوتوث داره
بعد با اون بفرستيد به اين گوشي
بالا notification مياد راحت نصب كنيد
فکر خوبیه. ممنونم. امتحان میکنم

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام
یه سوال
یکی از اقوام گوشی هواوی جی525 گرفته
مشکلش اینه که هر چند وقت یک بار یه سری برنامه هایی که خودش نصب کرده مثل بازیهاش و ... می پره و میگه اینستال نیست. مجبوره دوباره نصب کنه
به نظر شما مشکل از کجاست؟
هیچ آپدیتی هم انجام نداده چون اوایل فکر میکردیم از آپدیت باشه آپدیت رو غیر فعال کردیم اما بازم اینجوری شد.
ممنون

mhaf

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
314
سلام
یه سوال
یکی از اقوام گوشی هواوی جی525 گرفته
مشکلش اینه که هر چند وقت یک بار یه سری برنامه هایی که خودش نصب کرده مثل بازیهاش و ... می پره و میگه اینستال نیست. مجبوره دوباره نصب کنه
به نظر شما مشکل از کجاست؟
هیچ آپدیتی هم انجام نداده چون اوایل فکر میکردیم از آپدیت باشه آپدیت رو غیر فعال کردیم اما بازم اینجوری شد.
ممنون
کسی نمی دونه؟

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
کسی نمی دونه؟
سلام دوست من.
برنامه های شما روی مموری نصب شده و گاهس اوقات مموری رو در میارید و مسپره!
و ممکن هست از کلین مستر استفاده میکنید و باعث پاک کردن دیتای برنامه میشه!!

king aj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان.اندروید گوشی من(note3) ورژن 4.4 یک سری از بازیا بهش نمیخوره.چیکار کنم؟باید ورژنشو پایین بیارم؟چجوری؟

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
سلام دوستان.اندروید گوشی من(note3) ورژن 4.4 یک سری از بازیا بهش نمیخوره.چیکار کنم؟باید ورژنشو پایین بیارم؟چجوری؟
سلام
عزیزم دانگرید کردن به ورژن پایین تر دردسره ! امکانش هست ولی احتمالش 50-50 هست . 50 درصد اون ورش احتمال پریدن imei و آنتن گوشی هست که به ریسکش نمی ارزه
من که هیچ مشکلی با بازیا ندارم بدون مشکل همشون نصب میشن
شمام از سایت apktops بازی رو متناسب با پردازندتون دان کنید ، فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
آقا ترو خدا کمکمون کنین
ی گوشی برای خواهرم خریدم گلکسی مگا 6.3 هستش
روت هستش و رام کاستوم کربن 4.4 و منم خیلی سر در نمیارم
بعد مدتی خواهرم گیر داد که درستش کنم و رام اصلی بزنم ولی متاسفانه روی این رام از گوگل پلی و سرویس هاش هیچ خبری نیست و منم هر نسخه و هر دری زدم نتونستم چیزی روش نصب کنم(نصب هم می شد باز نمی شد) چون باید از اکانت کلش اف کلن و کلش اف لوردزش رجیستری بگیرم و نیاز دارم به گوگل سرویس
هر نوع گوگل سرویس با dpi مختلف رو تست کردم ولی جواب نداد
ترو خدا کمکم کنین خواهرم مغزم رو جوید انقدر قر زد

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
آقا ترو خدا کمکمون کنین
ی گوشی برای خواهرم خریدم گلکسی مگا 6.3 هستش
روت هستش و رام کاستوم کربن 4.4 و منم خیلی سر در نمیارم
بعد مدتی خواهرم گیر داد که درستش کنم و رام اصلی بزنم ولی متاسفانه روی این رام از گوگل پلی و سرویس هاش هیچ خبری نیست و منم هر نسخه و هر دری زدم نتونستم چیزی روش نصب کنم(نصب هم می شد باز نمی شد) چون باید از اکانت کلش اف کلن و کلش اف لوردزش رجیستری بگیرم و نیاز دارم به گوگل سرویس
هر نوع گوگل سرویس با dpi مختلف رو تست کردم ولی جواب نداد
ترو خدا کمکم کنین خواهرم مغزم رو جوید انقدر قر زد
سلام
شما باید gapps مناسب نسخه اندرویدتون رو دانلود و از ریکاوری فلش بزنین روی گوشیتون.
لینک دانلود gapps برای سیانوژن 11 (اندروید 4.4)
http://www.devfiles.co/download/7m2VdVjQ/gapps-kk-20140105-signed.zip

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
سلام
شما باید gapps مناسب نسخه اندرویدتون رو دانلود و از ریکاوری فلش بزنین روی گوشیتون.
لینک دانلود gapps برای سیانوژن 11 (اندروید 4.4)
http://www.devfiles.co/download/7m2VdVjQ/gapps-kk-20140105-signed.zip

دادش قبل فلش و هر کاری می خوام اکانت های کلش اف کلنز و لوردز رو رجیستری کنم و بعد برم سراغ رام
مگه نباید با odin رام اصلیش کنم؟؟؟
رام رسمی سامسونگ رو دانلود کزدم با پسوند md5 و تو نت گفتن با odin رام اصلیش کنم
قبلش ترو خدا کمک کنین گوگل پلی سرویس رو روش نصب کنم که بتونم اکانت هاش رو بردارم

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
دادش قبل فلش و هر کاری می خوام اکانت های کلش اف کلنز و لوردز رو رجیستری کنم و بعد برم سراغ رام
قبلش ترو خدا کمک کنین گوگل پلی سرویس رو روش نصب کنم که بتونم اکانت هاش رو بردارم

حداقل اینو بگین که می تونم با فیس بوک رجیستریشون کنم؟؟؟

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
عزیز فلش کردن gapps با فلش رام فرق داره.من برای بکاپ گرفتن این راه رو پیشنهاد دادم.شما این فایل رو نصب کنین برنامه های گوگل و از جمله گوگل پلی سرویس روی گوشیتون نصب میشه.گوشی فکتوری ریست نمیشه نگران نباشین.بعد که جیمیل رو ساین کردین و بکاپ گرفتین ار اکانتهاتون باخیال راحت میتونین رام رسمی نصب کنین.دقت کنین موقع نصب gapps به هیچ وجه wipe نکنین.

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
عزیز فلش کردن gapps با فلش رام فرق داره.من برای بکاپ گرفتن این راه رو پیشنهاد دادم.شما این فایل رو نصب کنین برنامه های گوگل و از جمله گوگل پلی سرویس روی گوشیتون نصب میشه.گوشی فکتوری ریست نمیشه نگران نباشین.بعد که جیمیل رو ساین کردین و بکاپ گرفتین ار اکانتهاتون باخیال راحت میتونین رام رسمی نصب کنین.دقت کنین موقع نصب gapps به هیچ وجه wipe نکنین.

عزیز تنها سوالی که دارم ایناست؟؟؟
بهم گفتن باید gapps مخصوص گوشیم رو بگیرم وگرنه گوشیم بریک می شه؟؟؟؟؟؟
گفتن که فایل های گپس رو روی حافظه گوشیم نصب کنم و برم تو قسمت recovery و تو قسمت install sd نصبشون کنم درسته؟؟؟؟
بعد سوالی که داشتم wipe چیه؟؟؟؟؟
وقتی می خوام رام اصلی رو با odin بزنم نیازی دارم که از imei بک آپ بگیرم؟؟؟؟؟؟
اگر نیاز هست چجوری و با چه برنامه ای بگیرم؟؟؟؟؟
ببخشین انقدر سوال می پرسم یکم مبتدی هستم درکم کنین
ممنون

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
عزیز تنها سوالی که دارم ایناست؟؟؟
بهم گفتن باید gapps مخصوص گوشیم رو بگیرم وگرنه گوشیم بریک می شه؟؟؟؟؟؟
گفتن که فایل های گپس رو روی حافظه گوشیم نصب کنم و برم تو قسمت recovery و تو قسمت install sd نصبشون کنم درسته؟؟؟؟
بعد سوالی که داشتم wipe چیه؟؟؟؟؟
وقتی می خوام رام اصلی رو با odin بزنم نیازی دارم که از imei بک آپ بگیرم؟؟؟؟؟؟
اگر نیاز هست چجوری و با چه برنامه ای بگیرم؟؟؟؟؟
ببخشین انقدر سوال می پرسم یکم مبتدی هستم درکم کنین
ممنون
خیر داداش gapps(google apps) مربوط به نسخه اندروید هست نه مدل گوشی.
بله روش نصب همونه
Wipe پاک کردن کشها و برنامه ها هست که موقع نصب رامهای کاستوم انجام میشه.
برای بکاپ گرفتن باید تولکیت مخصوص گوشیتون رو پیدا کنین و یا پچ بکاپ EFS رو از ریکاوری فلش بزنین.بهتره اینکار رو انجام بدین.

RoLLeR

Registered User
لایک‌ها
414
خیر داداش gapps(google apps) مربوط به نسخه اندروید هست نه مدل گوشی.
بله روش نصب همونه
Wipe پاک کردن کشها و برنامه ها هست که موقع نصب رامهای کاستوم انجام میشه.
برای بکاپ گرفتن باید تولکیت مخصوص گوشیتون رو پیدا کنین و یا پچ بکاپ EFS رو از ریکاوری فلش بزنین.بهتره اینکار رو انجام بدین.

داداش من نصف بیش ترش رو نفهمیدم
العان کامل gapps رو گرفتم
فقط از این جمله هیچی نفهمیدم:
(برای بکاپ گرفتن باید تولکیت مخصوص گوشیتون رو پیدا کنین و یا پچ بکاپ EFS رو از ریکاوری فلش بزنین.بهتره اینکار رو انجام بدین.)

Saeed1366

Registered User
لایک‌ها
125
داداش من نصف بیش ترش رو نفهمیدم
العان کامل gapps رو گرفتم
فقط از این جمله هیچی نفهمیدم:
(برای بکاپ گرفتن باید تولکیت مخصوص گوشیتون رو پیدا کنین و یا پچ بکاپ EFS رو از ریکاوری فلش بزنین.بهتره اینکار رو انجام بدین.)
شما Root explorer روی گوشیتون نصب کنین
وارد برنامه بشین و اون رو در حالت Mount R/O قرار بدین
توی شاخه اصلیه مموری انگشتتون رو روی فولدر efs نگهدارین و از منو که باز میشه zip this folder رو انتخاب کنین
از برنامه خارج بشین و فولدر SpeedSoftware رو از حافظه گوشیتون توی کامپیوترتون کپی کنین.چک کنین داخل این فولدر فایل efs.zip موجود باشه.

RadioCMS

Registered User
لایک‌ها
225
اموزش ساخت نرم افزار ندروید به زبان فارسی رو دارید ؟؟

یا اموزشگاه خاصی رو میشناسید توی تهران یاد بده :) ؟

بالا