برگزیده های پرشین تولز

همیاری وب مسترها جهت معرفی سایت های جدید اسپم به گوگل

ch6

Registered User
لایک‌ها
80
این هم یکی دیگه
llw.ir

poyagh

Registered User
لایک‌ها
80
البته توجه داشته باشید که گوگل هر سایت خبرخوانی رو از نتایجش حذف نمیکنه. مثل شهر خبر، خبرپو، خبر فارسی و...
فقط سایتهایی حذف میشن که مث rssnews خیلی تابلو و افراطی تبلیغ بذارن و یه ملاک دیگه هم هست که سِکرِته!

kavehch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
niniyoo.com
id24.ir

اینا رو ریپوت کردم دوستان خواهشا ریپورت کنید تا محو بشن

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
he3333.com این یکی هم داره اوج میگیره خیلی رو اعصابه...اومده قالب پیوند ها رو یکم تغییر داده بعدش نوشته طراحی قالب توسط پیوند ها:general304:

saeid1346

Registered User
لایک‌ها
72
از پیج اول تا اخر تایپیک رو خوندم ظاهرا بعضی سایت ها که کلا هیچ ربطی به اسپم ندارن معرفی میشن.... این کار درستیه انوقت ؟
ادمین فروم لطفا رسیدگی کنید سریعا

mad50

Registered User
لایک‌ها
83
خیلی جالب هست یکی از روی مطالب سایتم هام که کلی نویسنده گرفتم براش با هزار بدبختی به جایی سایت رسندوم داره از جوری مطالب بر می داره که انگار دستی گذاشته مطالب هم تگ ها و مطالب کامل کپی می کنه سایتمون وردپرس هست و اراراس هم تغییر دادیم اما باز مطالبمون برمی داره کلان ما غیر از این افزونه و اسکریپت هایی که این روز ها هی داره منتشر میشه برای این اینها غیر این اسکریپت هایی هست که این طور مطالب کپی می کنه ادرس و برنامه نویسشون بزارید که جلوش گرفته بشه

و بهترین راه حل دی داس کردن سایت هست ما جوری حملاتمون روی این جور سایت ها که از ما کپی می کنند انجام می دیدیم که خود مدیر سرور مجور بشه هاست طرف بسته بشه و یا سرور مجازی باشه اطلاعاتش حذف بشه

حذف از گوگل سخت هست روش های قطعی غیر فعال کردن سایت هست

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
از پیج اول تا اخر تایپیک رو خوندم ظاهرا بعضی سایت ها که کلا هیچ ربطی به اسپم ندارن معرفی میشن.... این کار درستیه انوقت ؟
ادمین فروم لطفا رسیدگی کنید سریعا
میشه بگید کدوم سایت به اسپم ربطی نداشته؟

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
من میگم از دست این جور سایتا به فیلترینگ شکایت کنیم ;)
منبع درامد اینجور سایتا فقط پاپ اپه که معمولا سایتای های پاپ اپ هم با سایتای فیلتر شده همکاری نمیکنن.وقتی اونا همکاری نکنن اینا هم بدون منبع درامد میشن و کسی دنبالشون نمیره:general601:

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
اول باید سایت های پاپ آپ این ها رو مسدود کنن و و هیچ پرداختی بهشون انجام ندن که اونا هم عین خیالشون نیست یکی از این سایت های پاپ اپ که همشون اکثرا باهاش همکاری میکنن پا آپ فیس نماست;)...........فیلترینگ هم فک نمیکنم کاری کنه این سایت ها تو ساماندهی هم ثبت نشدن اما من دیدم بعضی از لینک هاشون فیلتره ولی بازم فیلتر نمیشن

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
mashrom.ir
m93.ir

گزارش کردم ، گزارششون کنید ....

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
جدید ها رو نگاه وای دارم صاحب این سایتها رو پیدا میکنم که 99% فکر کنم یافتمش که همشون یک نفرن ! جالبه

5296.in
he3333.com
mashine.ir

subiran

Registered User
لایک‌ها
54
http://filmup.ir
اینم یکی دیگه دوستان اینم معرفی کنند

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
به کجای گوگل باید رفت تا پیج رنک واقعی رو از دید خود گوگل فهمید - چون افزونه ها و سایت ها هر کدوم یه حرف میزنن - حالا میخام از دید خود گوگل بفهمم

nader2015

Registered User
لایک‌ها
38
اینا دیگه گندش رو در آوردن با رصد بنده توی این ماه 20 تا اسپمر فارسی ایجاد شده اینم یکی دیگه

mobailha.ir

توی فروم گوگل هم دارم جمع میکنم تا معرفیشون کنم لطف کنید دوستان ریپورت بدید تا حذف شن وب فارسی رو به گند کشیدن مفت خورا ، انشالله هر چی در میارن خرج دوا درمون شه

film-dl

Registered User
لایک‌ها
281
:rolleyes:چه فایده اسپم بشن مثل rssnews باز سایت رو میندازن رو دامین جدید باز همونه آش و همون کاسه اسکریپت اون باید شناسایی بشه توسط گوگل و اسپم بشه که هیچوقت همیچن اتفاقی نمیوفته:)

بالا