برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
درود

دوستان فرق پی اس3 کپی نرم افزاری یا دانگرید شده و غیره چیه؟
میخوام یه دسته دوم بگیرم که تمام بازیها رو به راحتی اجرا کنه!!ممنون میشم راهنمایی فرمایید
سلام
دوست عزیز اگه ورژن فریمور کارخانه ای و اولیه ی دستگاه زیر 3.56 باشه میشه به صورت نرم افزاری کپی خورش کرد ....
اما اگه یه دستگاهی ورژنش 3.60 باشه یا همون 3.56 به پایین باشه و فریمور اورجینال ( ofw ) رو ببره بالا ، و اگه بخواد دوباره کپی خورش کنه راهی نداره جز اینکه پلمپ دستگاه باز بشه و توسط یه فرد ماهر فریمور رو برگردونن پایین که به این کار دانگرید میگن .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
یه سری وسیله برای فروش دارم

1- پک 8 تیکه ورزشی آکبند کنسول wii

2- کابل کامپونت ps3 آکبند که به ps2 و ps1 هم میخوره و باعث رسیدن ps2 به hd میشه

لیست بازی ها ps2 که با کابل کامپونت hd میشن

List of PlayStation 2 games with HD support - Wikipedia, the free encyclopedia

3- کابل کامپونت wii اکبند

4- کابل RGB / SCART آکبندبرای wii

5- پایه آکبند ps2

6- مموری آکبند ps1

7- کابل 3 فیش مرغوب درجه 1 آکبند ps2

8- فیلم سگا آکبند 8 لبه

9- فیلم میکرو چند لبه آکبند ( شکستگی قسمتی از کارتج )

10- دسته سگا مرغوب آکبند

11- دسته مشکی ps2 آکبند پک دار

12- دسته اورجینال و اصلی آکبند ps2

13- محافظ ژله ای آکبند دسته ps3 که به ps2 هم میخوره

14- 4 عدد بازی ps2 + یه بازی ps1

15- دیسک بوت + یک عدد فلش مموری 16 گیگ transcend به همراه کارت گارانتیش که 3 روز بیشتر نیست کار کرده ( جهت اجرا بازی با فلش روی ps2 ) فایل ها سیستمی و مورد نیاز روی فلش ریخته شده و 4 تا بازی داخل فلش مموری هست

دو شبیه ساز snes و gba هم بصورت آماده نصب شده که به راحتی بازی ها این کنسول ها از طریق فلش مموری اجرا میکنه

16- قاب کریستالی آکبند psp e-1000

17- یک عدد ps2 اسلیم ریجن scph-90006 سری آخر کمتر از یک هفته کار کرده به همراه لوازم اصلی ( با آکبند فرقی نداره )

18- مموری ps2

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
عزیز چه نیازی هستش که تا نسخه ی بعدیشون بیاد نفروشیش ؟
هر موقع شما بازیت تموم شد ببر بفروش ---- ازت میخرن
بازی های ورزشی ریسینگ و فایتینگ تمومی ندارند و تعویض مشکلات خودش رو داره
در کل خریدن بازی های اوجینال مقرون به صرفه نیست

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
دوستان سلام
من برای اولین بار میخوام کنسول بازی بگیرم(تا الان با کامپیوتر کار کردم)بین xbox one....va ps4 موندم...کدوم بگیرم؟؟من میخوام تا یه چن سالی داشته باشم..یه چی باشه که همه بازی های جدید رو ساپورت کنه..گرافیک خوبی داشته باشه..در کل خوب باشه دیگه.....یه سوال هم دارم راجب قیمت بازی این ۲ کنسول...قیمت هاشون چجوریاس؟؟
ممنون

arvin40

Registered User
لایک‌ها
236
اگه میتونی برای بازی ها هزینه کنی ps4 بگیر چون هم در اجرای بازی ها قوی تره هم انحصاری های بهتری داره و تا 10 سال خیالت راحته
بازی های هر دو کنسول بین 150 تا 200 هست
اما چون تعداد کسایی که ps4 دارن توی ایران خیلی بیشتر از کسایه که xbox1 دارن بازی های دسته دوم هم راحت تر پیدا میکنی برا ps4
دوستان سلام
من برای اولین بار میخوام کنسول بازی بگیرم(تا الان با کامپیوتر کار کردم)بین xbox one....va ps4 موندم...کدوم بگیرم؟؟من میخوام تا یه چن سالی داشته باشم..یه چی باشه که همه بازی های جدید رو ساپورت کنه..گرافیک خوبی داشته باشه..در کل خوب باشه دیگه.....یه سوال هم دارم راجب قیمت بازی این ۲ کنسول...قیمت هاشون چجوریاس؟؟
ممنون

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
اگه میتونی برای بازی ها هزینه کنی ps4 بگیر چون هم در اجرای بازی ها قوی تره هم انحصاری های بهتری داره و تا 10 سال خیالت راحته
بازی های هر دو کنسول بین 150 تا 200 هست
اما چون تعداد کسایی که ps4 دارن توی ایران خیلی بیشتر از کسایه که xbox1 دارن بازی های دسته دوم هم راحت تر پیدا میکنی برا ps4
ممنون
یه سوال دیگه.....میشه بازی ها رو روی این کنسول ها نصب کرد و دیگه نیاز به سی دی برا اجرا نباشه؟بازی های دست دوم از کجا گیر بیارم؟؟قیمت روز این کنسول ها چنده؟

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
ممنون
یه سوال دیگه.....میشه بازی ها رو روی این کنسول ها نصب کرد و دیگه نیاز به سی دی برا اجرا نباشه؟بازی های دست دوم از کجا گیر بیارم؟؟قیمت روز این کنسول ها چنده؟
قیمت بروز کنسول ها رو شما باید بری بازارش دیگه ولی اگه فروشگاه اینترنتی معتبر میخوای به اینجا سر بزنید : dcinpc.com
قیمتاش با بیرون خیلی فرق نداره ....
بازیا رو هم میشه به صورت دیجیتالی خرید و دانلود کرد و رو هارد دستگاه ریخت ...
بازیای دست دوم هم همه جا هستن ، مثل سایتای بازی سنتر یا پردیس گیم و....
واسه تعویض بازی پیش مغازه دار نرو ازت مفت میگیره بعد واسه بازی جدید بهت گرون میندازه ، بین همین گیمر ها تعویض و جابجایی انجام بدید بهتره...

aminkhaste

Registered User
لایک‌ها
53
قیمت بروز کنسول ها رو شما باید بری بازارش دیگه ولی اگه فروشگاه اینترنتی معتبر میخوای به اینجا سر بزنید : dcinpc.com
قیمتاش با بیرون خیلی فرق نداره ....
بازیا رو هم میشه به صورت دیجیتالی خرید و دانلود کرد و رو هارد دستگاه ریخت ...
بازیای دست دوم هم همه جا هستن ، مثل سایتای بازی سنتر یا پردیس گیم و....
واسه تعویض بازی پیش مغازه دار نرو ازت مفت میگیره بعد واسه بازی جدید بهت گرون میندازه ، بین همین گیمر ها تعویض و جابجایی انجام بدید بهتره...
ممنون
امکان هک شدن این کنسول ها هست؟؟
من جواب یه سوال و درست نفهمیدم(اولین بارمه کنسول میخوام بگیرم هیچی نمیدونم)میشه مثلا من بازی از یکی بگیرم نصب کنم بعد سی دی رو پس بدم و نیازی به سی دی برا اجرا نباشه؟؟
ببخشید خیلی سوال میپرسم تجربه ندارم دیگه[emoji4]

soroushpayne

Registered User
لایک‌ها
50
ممنون
من جواب یه سوال و درست نفهمیدم(اولین بارمه کنسول میخوام بگیرم هیچی نمیدونم)میشه مثلا من بازی از یکی بگیرم نصب کنم بعد سی دی رو پس بدم و نیازی به سی دی برا اجرا نباشه؟؟
واسه هک هیچی معلوم نیستش ، شاید فردا هک شد شایدم اصلا هک نشه ...
نه واسه اجرای بازی باید دیسک داخل دستگاه باشه ...

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
ممنون
هک اصلا نمیشه
سیستم عامل ps4 برپایه uinx نوشته شده و همیشه هم به صورت آنلاین دستگاه چک میشه
اگه هم هک بشه فقط واسه آفلاین هک میشه که اونم مفت نمیرزه !!
xbox one هم به همین صورته
فرهنک احترام به سازندگان و خرید بازی اورجینال کم کم جا میفته و از نظر من کار مثبتی هست

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
بنظر من کنسولای نسل قدیم با این قیمتای عجیب غریب اصلا نمیارزه ینی آدم یکم پول بازی بده ولی یه بازی درست حسابی کنه تازه از دور هم که دارن خارج میشن آخه چه دلیلی برای خریدش هست

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها یه سوال چجوری باید بفهمیم یه پلی استیشن 3 اسلیم چراغ زرد شده و اینکه میگن چراغ زرد شده یعنی چه؟

Tony-g2d

Registered User
لایک‌ها
49
سلام بچه ها یه سوال چجوری باید بفهمیم یه پلی استیشن 3 اسلیم چراغ زرد شده و اینکه میگن چراغ زرد شده یعنی چه؟

تا اونجایی که من میدونم چراغ زرد برای پلی استیشن 3 فت بود نه اسلیم ! من از اسلیم شده 9 ساعت کارکشیدم اخ نگفته :D

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اره بعدا خودم متوجه شدم.پلی 3 اسلیم من وقتی نزدیکش میری یکم صدا داره عیب خاصی داره به نظرتون

Tony-g2d

Registered User
لایک‌ها
49
نه من تمام مدتی که با دستگاه بازی میکردم اصلا صدایی نمیشنیدم مگر اینکه بازی صدا نداشته باشه و گوشا رو تیز کنی :| یه ذره صدا میشنوی
اگر اون خیلی صدا میده احتمالا مشکل از اون دستگاهه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
قبلا اینطوری نبود ولی وقتی فریم ور دستگاه را عوض کردم اینطوری شد به نظرت مربوط به این میشه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
روجرو هسش فک کنم من نریختم اونی که بردم بازی ریزه ریخته قبل اینکه اون روجرو را بریزه یه فریم فری روش بود که حتی بدون سیدی هم اجرا میکرد بازیا را ذره ی هم صدا نمیداد وقتی بردم یه جای دیگه و اونور ریخت با چند تا بازی که مد نظرم بود یکم حالا صدا میده موقع اجرا بازی و در حال بازی که بغل بغلش که بری متوجه صدای کارکردش میشی و حتما باید دیسک بوت توش باشه تا اجرا بشه

SILENT_66A

Registered User
لایک‌ها
2,923
روجرو هسش فک کنم من نریختم اونی که بردم بازی ریزه ریخته قبل اینکه اون روجرو را بریزه یه فریم فری روش بود که حتی بدون سیدی هم اجرا میکرد بازیا را ذره ی هم صدا نمیداد وقتی بردم یه جای دیگه و اونور ریخت با چند تا بازی که مد نظرم بود یکم حالا صدا میده موقع اجرا بازی و در حال بازی که بغل بغلش که بری متوجه صدای کارکردش میشی و حتما باید دیسک بوت توش باشه تا اجرا بشه
شما این فریمور بگیر دانلود کن و نصب کن
CFW HABIB-COBRA 4.65 V1.02

بالا