برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت دانلود موزیک با درآمد بالا و سابقه خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahdipayeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
من مایل هستم به خرید , لطفا تلفن اتون رو جواب بدید , تماس میگیرم جواب نمیدید

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
اگر به پست اول با دقت نگاه کنید لینک زده شد.

hameche

Registered User
لایک‌ها
339
عزیز تماس گرفتم متاسفانه پاسخ ندادید

اعیانی885

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
147
لینک سایت رو پخ بفرمایید
ممنون

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
سایت رو چک کردم دیدم تو گوگل پنالتی شده ! (معمولا بیشتر سایت های تازه تائسیس پنالتی میشن)
فکر میکنم دلیل فروش سایت همین باشه چون سایتی به این عظمت رو با قیمت زیر 10ملیون تومان میفروشید
به نظر من از فروشش منصرف شید بهتره چون با ماهی 300 یا حداقل 500 هزار تومان میتونید 2تا نویسنده بزارید تو سایت و از دارمدش هزینه سایت و نویسنده ها رو بدید که فکر کنم با در نظر گرفتن این ها درامد خالص سایت بیشتر از 700هزار تومان میشه
با سلام،
اولا آیا در تایپیک گفته بودم که نظر بدید؟!
دوما شما اگر چیزی از سئو میدونید به بنده و دوستان هم بیاموزید و با سندیت بگویید که سایت پنالتی شده است چون بعد از 9 سال کار بهینه سازی و کد بنده اینکار را کنار میزارم و در کلاس درس شما شرکت خواهم کرد و برای من واقعا جای تعجب است که شما اصلا بتوانید معنی پنالیز رو برای بنده و دوستان توضیح دهید!
سوما هر فروشی دلیل بر خراب بودن و پنالیز بودن سایت نیست و اگر سایت افت داشته باز در تایپیک توضیح دادم و اینکه روزی که فروش را در انجمن زدم سایت به خوبی داشت کار میکرد و باز هم چون فک کنم شخص شما پیشنهاد خرید دادید و سه روز بنده رو سرکار گذاشتید چند مشتری دیگه به خاطر بد قولی بیخیال خرید شدند.
نظرتان برای خودتان محترم است و این پست شما گزارش داده میشود و امیدوارم برخورد خوبی از مدیران انجمن صورت بگیرد در مورد شما.
به قول یکی از دوستان سایت را جمع کنی بهتر است تا بخواهی بفروشی چون کارشناسی و زدن رو سر مال تخصص بسیاری از نیو یوزرها هست.
دوستانی که با نظر پنالیز شدن موافق هستند لطفا مدارک دقیق را در تایپیک بزنند چون به خاطر کارشناسی بدون دلیل گزارش داده خواهد شد.
و کلام آخر و یک آموزش برای جناب مرتضی: اگر سایتی پنالیز و یا سند باکس شود اولا تمامی ایندکسها از گوگل حذف خواهد شد و دوما پستهای سایت بعد از چند دقیقه در جایگاه اول گوگل قرار نمی گیرند و ورودی گوگل بالای 15 هزار آیپی نخواهد بود. باید بگم دلیل افت سایت این است که خیلی از بک لینکهای سایت را خودم تمدید نکردم چون بحث کمبود سرمایه داشتم این ماه به دلیل مشکلات مالی خارج از نت اینطور شد،که انشالله به زودی سایت را درست کرده و همانطور که نوشته ام تا روز جمعه اگر خریداری نباشد ترجیح به ادامه دادن کار سایت دارم.
از مطالعه متشکرم.

Last edited:

Morteza_5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام،
اولا آیا در تایپیک گفته بودم که نظر بدید.
دوما شما اگر چیزی از سئو میدونید به بنده و دوستان هم بیاموزید و با سندیت بگویید که سایت پنالتی شده است چون بعد از 9 سال کار بهینه سازی و کد بنده اینکار را کنار میزارم و در کلاس درس شما شرکت خواهم کرد و برای من واقعا جای تعجب است که شما اصلا بتوانید معنی پنالیز رو برای بنده و دوستان توضیح دهید!
سوما هر فروشی دلیل بر خراب بودن و پنالیز بودن سایت نیست و اگر سایت افت داشته باز در تایپیک توضیح دادم و اینکه روزی که فروش را در انجمن زدم سایت به خوبی داشت کار میکرد و باز هم چون فک کنم شخص شما پیشنهاد خرید دادید و سه روز بنده رو سرکار گذاشتید چند مشتری دیگه به خاطر بد قولی بیخیال خرید شدند.
نظرتان برای خودتان محترم است و این پست شما گزارش داده میشود و امیدوارم برخورد خوبی از مدیران انجمن صورت بگیرد در مورد شما.
به قول یکی از دوستان سایت را جمع کنی بهتر است تا بخواهی بفروشی چون کارشناسی و زدن رو سر مال تخصص بسیاری از نیو یوزرها هست.
دوستانی که با نظر پنالیز شدن موافق هستند لطفا مدارک دقیق را در تایپیک بزنند چون به خاطر کارشناسی بدون دلیل گزارش داده خواهد شد.
و کلام آخر و یک آموزش برای جناب مرتضی: اگر سایتی پنالیز و یا سند باکس شود اولا تمامی ایندکسها از گوگل حذف خواهد شد و دوما پستهای سایت بعد از چند دقیقه در جایگاه اول گوگل قرار نمیگیرید و ورودی گوگل بالای 15 هزار آیپی نخواهد بود. باید بگم دلیل افت سایت این است که خیلی از بک لینکهای سایت را خودم تمدید نکردم چون بحث کمبود سرمایه داشتم این ماه به دلیل مشکلات مالی خاج از نت که انشالله به زودی سایت را درست کرده و همانظور که نوشته ام تا روز جمعه اگر خریداری نباشد ترجیح به ادامه دادن کار سایت دارم.
از مطالعه دست نوشته ام ممنونم.

1- ببخشید که اسپم دادم ولی لازم دونستم نظر خودم رو بگم !
2- منظور من از پنالتی شدن این نبود که کلا سایت تو نتایچ گوگل افت و یا در نتایج جستجو گوگل (ایندکس ها) حذف شده شما خودتون میتونید به این سایت برید و پنالتی شدن یا نشدن سایت خودتون رو چک کنید و فقط به عنوان یک وبمستر تازه کار اینو گفتم نه به عنوان یک سئو کار حرفه ای در ضمن سایت شما 100% پنالتی نشده و در سندباکس گوگل قرار داره
نقل قول از سایت 1admin
سندباکس یک قانون برای پنالایز کردن سایت هایی است که گوگل تشخیص می‌دهد تازه به وجود آمده اند و برای مدت چند ماه (اکثرا گفته شده ۳ الی ۵ماه) به آن ها اجازه حضور در رتبه‌های برتر را نمیدهد و مخصوصا برای کلمات کلیدی دارای رقابت بالا، این زمان طولانی تر خواهد بود.
3- فقط میتونم بگم نظر بنده اینه و هر کسی یه نظری داره و کسی نمیدونه تو ذهن شما چی میگزره ممکنه دلیل فروش چیز دیگه باشه شاید حق با شما باشه و تو پست اول بهش گفتید! بنده هیچ وقت الکی مزاهم کسی نمیشم و تا به حال به کسی پیشنهاد خرید سایت و یا فروش سایت رو ندادم و فکر کنم شما منو با یکی دیگه اشتباه گرفتید !
ببخشید که میگم , شما طوری حرف میزنید که انگار با یه اسپمر روبه رو هستید کمی طرز فکرتون با نیویوزر ها عوض کنید .

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
ممنون که نظر داید ولی هر جایی نباید شخص نظر کارشناسانه بده مخصوصا اگه در جایگاه منتقد بخواد باشه!
پیشنهاد میکنم مرجع معتبر بدید که به طور مثال با عبارت Check penalize site تو گوگل بیاد برای چک کردن : https://ismywebsitepenalized.com از هر سایتی چک نکنید در ضمن برای پنالیز هیچ سایت مرجع معتبری وجود ندارد جز خود گوگل که مثال ایندکس رو زدم.
در مورد سندباکس هم باز سخن بالا رو بخونید.
یکی از دلایل اینکه خیلی از سایتها نه تنها سایت بنده بلکه خیلی از سایتها افت شدید داشته اند سایتهای اسپمر یا همان ایرانیش خبرخوان هستن یا فید ریدرها که میان و سایت رو ایندکس میکنن و با اینکار تعداد ایندکسها و لینکها زیاد میشه و همین گوگل رو به شک میندازه که بنده هم از این داستان میشه گفت به مشکل برخوردم که تمام سایتها چند روزی است که گزارش شده اند و این پروسه معمولا 10 تا 15 روز زمان میبره تا دوباره گوگل اعتمادشو بدست بیاره!
مورد بعدی هم اینکه محتوی سایت هم شرط است یکماهی میشه که سامان دهی کاری با سایتهای غیر مجاز نداره و اگر تو زمینه کاری موزیک سرچ کنید میبینید 80 درصد سایتهایی که هستن با پستهای غیر مجاز بالا اومدند و در سایت دانلود موزیک سعی کرده ام اکثریت پست ها مطابق با قوانین باشند و همین = کاهش بازدید. {مثال سرچ یک شبه کلمه لامپ :general705:}
مورد دیگه ای که باز اینارو به خاطر این میگم و وقت میزارم که شما هم کمی شاید از بازار من سئو کار هستم خارج بشید و با چشم باز به یک سایت نگاه کنید و از دور قضاوت نکنید، همین الان یک اسکرول بدید و فوتر پرشین تولز را نگاه کنید : دانلود آهنگ جدید | تعداد زیادی میبینید که لینک شده اند و هزینه برای این لینک یک ماه بالای صد هزار تومان میباشد؟! خب اگر منظورم بنده رو متوجه بشید سایت دانلود موزیک هزینه بک لینک را کاهش داده و مثل خیلی از سایتها نیومدیم یک میلیون پول لینک بدیم و به قول شما 300 تومن سود کنیم. بنده در پست های قبلی اشاره کردم که هزینه فعلی لینکها ماهی بین 300 تا 400 می باشد چون من بودجه کافی دستم نیست و میلی هم ندارم که هزینه بالا بدم برای خرید لینک. حالا سایتی که در ماه پیش 30 میلیون مشتری داشت به دلیل رتبه بالا به خاطر کسری بودجه و نداشتن انرژی قبل میخواد سایتو بفروشه حالا بگیم بازدید 50 درصد افت داشته خب در عوض قیمت 65 تا 70 درصد کاهش داده شده و مطمئنن سوالی که مطرح میشود چرا؟! خب باید بگم این قیمت رو بنده اگر پایه قرار داده ام به خاطر اینه که خریدار بیاد لینک سازی کنه مسلما اگر ماهی یک میلیون خرج لینک کنه سایت نهایتا یک ماهه دیگه دوباره جایگاه قبل رو خواهد داشت و قدرت سایت رو میتونید از سرعت ایندکس مطالبش ببینید که همیشه لینک یک تا 5 گوگل هست.
دیگه بحث رو کش نمیدم در مورد نیو یوزر هم فکر من شبیه همه اونایی هست که تو این انجمن خیلی وقته بودن و دیدن چطوری یک تایپیک فروش با توجه به یادآوری ندادن نظرات کارشناسانه میشه پایگاه نقد و بررسی بدون علم و کل کل بی پایان.

ختم بحث: من اومدم در شرایط بحرانی نرسیدن و نداشتن بودجه سایتو برای فروش قرار دادم که همچین افتی رو که امروز شاهدشیم نداشته باشه که دیگه افت رو کرد و دوباره رو به بالا حرکت میکنه و متاسفانه عده ای جز مال خر و دلال و تو سر مال زن را تو این مدت جز یکسری از دوستان دیگه ندیدم پا پیش بزارند و این نشون میده سطح وبمستریمون که همه نشستن سایتی که دو میلیون در ماه در آمد میده رو با دویست هزار تومن بخرند و وقتی سایتی میاد قیمتی معادل با جمع 3 4 ماه درآمدش رو میزاره همه میگن خوب بود نمیفروخت و نمیدونم خرابه و باگ داره و ... که واقعا فروشنده میگه عجب شکری خوردم خواستم سایت رو به فرد تازه نفس منتقل کنم و اینجا این قانون پابرجاست که یک سایت تا پایان عمر باید دست استارتر باشه وگرنه ایراد داره...
افرادی که از ریسک کردن میترسند، به جایی نمیرسند. مارک فیشر

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
دوست گرامی من دوست دارم سایت شما را بخرم اما نه با این قیمت.
پیشنهادم 5 میلیون هست و فرضم بر این هست که ماهی هشتصد تومان درآمد داره و شما بهتر می دونید درآمد تابستان را نباید برای کل سال در نظر گرفت. پیشنهادم تا جمعه هفته بعد معتبر هست.

Last edited:

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
دوست گرامی من دوست دارم سایت شما را بخرم اما نه با این قیمت.
پیشنهادم 5 میلیون هست و فرضم بر این هست که ماهی هشتصد تومان درآمد داره و شما بهتر می دونید درآمد تابستان را نباید برای کل سال در نظر گرفت. پیشنهادم تا جمعه هفته بعد معتبر هست.
ممنون از پیشنهاد شما، خیر زیر 9 تومن هزار تومن هم پایین سایتو نمیدم ترجیح میدم سایت بره صفحه صد گوگل با این قیمتها معامله نکنم.دوست گرامی ماه مهر که الان پایانش هست سایت 2300 درآمد داشته که 600 هزینه میشه 1700 سود حالا فرضی که شما گرفتید 800 تومان بله اگر 800 بود طبق اصول فروش در 5 ضرب میشد که همون 4 5 قابل قبول بود و همانطور که گفته بودم تبلیغات سایت تمام شده و انشالله با گرفتن تبلیغات جدید دوباره هزینه میکنم و دوستان حتما شاهد این باشند که سایت را چطور به جایگاه بر میگردانم. حالا سایت ما پنالتی و سند باکس و داغون و خرابم باشه که با شروع این تایپیک همه چی من شنیدم ترجیح به نگه داشتن دارم که به قول یکی از دوستان وبمستر چرا خودم یه تومن دیگه خرجش نکنم دوباره بالا نیارم بعد بفروشم حرف کاملا منطقی هست با این تهمت ها هم آدم روبرو نمیشه.

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
ممنون از پیشنهاد شما، خیر زیر 9 تومن هزار تومن هم پایین سایتو نمیدم ترجیح میدم سایت بره صفحه صد گوگل با این قیمتها معامله نکنم.دوست گرامی ماه مهر که الان پایانش هست سایت 2300 درآمد داشته که 600 هزینه میشه 1700 سود حالا فرضی که شما گرفتید 800 تومان بله اگر 800 بود طبق اصول فروش در 5 ضرب میشد که همون 4 5 قابل قبول بود و همانطور که گفته بودم تبلیغات سایت تمام شده و انشالله با گرفتن تبلیغات جدید دوباره هزینه میکنم و دوستان حتما شاهد این باشند که سایت را چطور به جایگاه بر میگردانم. حالا سایت ما پنالتی و سند باکس و داغون و خرابم باشه که با شروع این تایپیک همه چی من شنیدم ترجیح به نگه داشتن دارم که به قول یکی از دوستان وبمستر چرا خودم یه تومن دیگه خرجش نکنم دوباره بالا نیارم بعد بفروشم حرف کاملا منطقی هست با این تهمت ها هم آدم روبرو نمیشه.
خب من هم بیشتر از 5 تومان برای سایت موزیک هزینه نمی کنم هر طور نگاه کنی سایتی که تو سه ماه میشه با استخدام سئوکار حرفه ای و 2 نویسنده کاربلد بالا آورد و مطابق سلیقه خودت باشه و کاملا سفارشی برنامه نویسی شده باشه و ... با جدیدترین تکنولوژی روز با سرعت بالا با 9 میلیون تومان به راحتی آب خوردن قابل اجراست و این که اون سایت که از پایه درست باشه و امکاناتش از ابتدا درست چیده بشه با اینطوری فرق داره. من میتونم 3 تومن ازت بردارم سه ماه هم کلیه درآمد های تبلیغات که میگی 2300 هست یعنی 6900 میلیون هم خودت ازش کسب درآمد کن هیچ هزینه ای هم پرداخت نمی کنی و من از سه ماه بعد بقیه کارهاش رو انجام خواهم داد تا اون موقع هم خودم نویسنده میگیرم و کلیه کارهاش رو انجام میدم. میشه 9900 بالاتر از پیشنهادت. فقط دو تا بنر از سایت هام رایگان داخلش میزارم. اگر واقعا همچین درآمدی داره پیشنهاد خوبیه بهش فکر کن. اون موقع من مدیر سایت میشم و شما هم ویرایشگر سایت خواهی بود. ضمن این که من تا یک سیستم درست حسابی نویسنده سئوکار بچینم که اتومات کارها انجام بشه سه ماه وقت میبره.
پس سه تومان نقد + سه ماه تبلیغات سایت غیر دو بنر از سایتام در اختیار شما.
خبرش رو بده ( هیچ هزینه ای هم پای شما نخواهد بود) شما خیلی مطمئنید که 2300 ماهانه درآمد خواهد داشت از این پیشنهاد استفاده کن. در ضمن من سایتی رو که میخرم واقعا بهش میرسم و از امروز سایت وضعش بهتر خواهد شد و شما هم در این مدت سه ماه آموزش های لازم را به من خوهید داد تا کاملا همه چیز را بتونم خودم انجام بدم و سایت دچار خلا مدیریتی نشه. در ضمن یکی از سئوکاران ما در طی سه ماه یکی از پروژه های سایتام که دستشه تموم میشه و میتونه روی این سایت کار کنه.

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
خب من هم بیشتر از 5 تومان برای سایت موزیک هزینه نمی کنم هر طور نگاه کنی سایتی که تو سه ماه میشه با استخدام سئوکار حرفه ای و 2 نویسنده کاربلد بالا آورد و مطابق سلیقه خودت باشه و کاملا سفارشی برنامه نویسی شده باشه و ... با جدیدترین تکنولوژی روز با سرعت بالا با 9 میلیون تومان به راحتی آب خوردن قابل اجراست و این که اون سایت که از پایه درست باشه و امکاناتش از ابتدا درست چیده بشه با اینطوری فرق داره. من میتونم 3 تومن ازت بردارم سه ماه هم کلیه درآمد های تبلیغات که میگی 2300 هست یعنی 6900 میلیون هم خودت ازش کسب درآمد کن هیچ هزینه ای هم پرداخت نمی کنی و من از سه ماه بعد بقیه کارهاش رو انجام خواهم داد تا اون موقع هم خودم نویسنده میگیرم و کلیه کارهاش رو انجام میدم. میشه 9900 بالاتر از پیشنهادت. فقط دو تا بنر از سایت هام رایگان داخلش میزارم. اگر واقعا همچین درآمدی داره پیشنهاد خوبیه بهش فکر کن. اون موقع من مدیر سایت میشم و شما هم ویرایشگر سایت خواهی بود. ضمن این که من تا یک سیستم درست حسابی نویسنده سئوکار بچینم که اتومات کارها انجام بشه سه ماه وقت میبره.
پس سه تومان نقد + سه ماه تبلیغات سایت غیر دو بنر از سایتام در اختیار شما.
خبرش رو بده ( هیچ هزینه ای هم پای شما نخواهد بود) شما خیلی مطمئنید که 2300 ماهانه درآمد خواهد داشت از این پیشنهاد استفاده کن. در ضمن من سایتی رو که میخرم واقعا بهش میرسم و از امروز سایت وضعش بهتر خواهد شد و شما هم در این مدت سه ماه آموزش های لازم را به من خوهید داد تا کاملا همه چیز را بتونم خودم انجام بدم و سایت دچار خلا مدیریتی نشه. در ضمن یکی از سئوکاران ما در طی سه ماه یکی از پروژه های سایتام که دستشه تموم میشه و میتونه روی این سایت کار کنه.
در پاسخ شما مخصوصا در این قسمت که شما مدیر و بنده ویرایشگر به این شکلک اکتفا میکنم : :general711:
در مورد پیشنهادتون مثل این میمونه یکی بیاد به صاحب مغازه بگه مغازتو مفت بده من اگه دیدم ماهی 10 میلیون در میارم یکمشم به تو میدم حالشو ببری:general208::general304::general208:
شما اگه 9 میلیون سایتی رو میتونید بیارید تضمینی گوگل دست به هر کاری بزنید طلا میشه از من میشنوید اصلا با این علوم غیبی که شما دارید اصلا پول خرج نکنید یه سایت بزنید نگاه کنید انشالله میاد لینک یک.
آقا بنده پشیمون شدم :D دیگه نمیفروشم خدا خیرتون بده

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا