برگزیده های پرشین تولز

فروش مجموعه های اموزش میکس و مسترینگ ترجمه شده و یه عالمه وی استی و سمپل ضروری برای اهنگسازی

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
درود...
P_20140529_220341.jpg
1-فروش پک اموزش مسترینگ پارسی شده(زیرنویس) به طور کامل(3 ساعت و 33 دقیقه زمان اموزش به صورت طبقه بندی شده) از شرکت معروف اموزشیGroove3با نرم افزار waveو در محیط داو protoolsدر 3 دیویدی که علاوه بر فیلم اموزشی شامل پروژه های اموزش داده شده در هر دوحالت مستر شده و مستر نشده(برای تمرین در چابکی و مرور مستر خود فیلم اموزشی)درفرمت 4 داو کیوبیس.سونار.نندو.لوجیک(علاوه بر پروتولز)به همراه فایل های صوتی و پلاگین های مورد استفاده منطبق شده برای هر یک از این داوها.
قیمت خرید:پارسال 120 خریدم.
قیمت فروش :فقط 70تومن در صورت خرید تکی(ارسال نسخه اورجینال خریداری شده)
2-فروش مجموعه ی فارسی اموزش میکس در اهنگسازی به نام رازهای میکس(توسط مهندس صدا اقای اندیواکس حاصل سال ها تحقیق و تجربه ی ایشون در امر میکس و اهنگسازی) به صورت زیرنویس پارسی(ترجمه به صورت روان ساده و قابل فهم برای همه از مبتدی تا پروفشنال) که شامل فیلم اموزش میکس و شامل پلاگین های مورد نیازی که در درس استفاده شده و البوم که کلا در 3 دیویدی و 1 سیدی که از اونجایی که بنده دارم از حوزه ی اهنگسازی کنار میکشم نسخه ی اصلی که خریداری کردم رو میفروشم و کپی نیست و در واقع نسخه ی اورجینالیه!
قیمت خرید:80 تومن
قیمت فروش :فقط 45 تومن در صورت خرید تکی(ارسال نسخه اورجینال خریداری شده)
3-یه عالمه سمپل و وی استی درام با تمام اکسپانشناش و انواع اموزشی ها و سمپل های مختلف مثل رپ و هیپ هاپ که اکثرا به صورت فرمت صوتی WAVE یا REX و برخیاشونم کنتاکت و ایناست و تمام سمپلای سازهای ایرانی تمام لوپ های ریتمهای ایرانی سمپلای گران قیمت سازدهنی ویولون ترومپت و نرم افزار پروتولز انواع اموزشی دیجی و درامر معروف BFD با تمام اکسپانشن هاش رو که مشتمل بر22دیویدی و 3 سیدی هستش همه سالم اک بدون هیچگونه خط و خش فقط و فقط به قیمت مفت 35 تومن میفروشم که فک نکنم حتی پول دیویدی خامشون هم بشه چه برسه به اینکه روشون وی استی و اینا هم باشه..در ضمن اینم بگم که اینا رو کپی نکردم که بزارم برا فروش بلکه تماما همون نسخه های اورجینالی هست که از انواع سایتها خریداری کردم.(بخش 3 که شامل یه عالمه وی استی و سمپل ایناست به صورت فشرده شده ست که بعد از ریختن رو هاردتون و ان زیپ کردن حجمش دو برابر این حجم میشه!)

توجه:در صورت خرید هر سه مجموعه با هم فقط 120 تومن!!!! هزینه ی ارسال هم طبق همیشه با خریدار محترم.

Last edited:

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
کاهش قیمت بسیار شدید هر سه پک رو 20 هزار تومن از قیمتشون کم کردم..هر سه پک کلا فقط و فقط 100 تومن فوری

mr_mim

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
بدون VST ها چند؟ ( فقط آموزش ها )

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
آخرین قیمتی که می تونید بدید چقدر هست دوست عزیز؟ همشون رو می خوام!

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
با چه وسایلی تعویض دارید؟

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
هزینه کپی بر روی هارد را هم لطفا اعلام بفرمائید

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
هزینه کپی بر روی هارد را هم لطفا اعلام بفرمائید
بزرگوار کپی در کار نیست من همون اصل اینا رو با خود دیوی دی های اصلی که خریدم به همین قیمت بدون هزینه ی دیویدی ها میدم بهتون.!!!شما هارد نمیخواد بفرستی.:)

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
بزرگوار کپی در کار نیست من همون اصل اینا رو با خود دیوی دی های اصلی که خریدم به همین قیمت بدون هزینه ی دیویدی ها میدم بهتون.!!!شما هارد نمیخواد بفرستی.:)
گفتم شاید ارزونتر بشه:)
وسایل تعویضی رو نفرمودید؟

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
بزرگوار هارد که گرونتر از این برات در میاد!والا برا تعویض که چیزی لازم ندارم.حالا چی دارین؟
گفتم شایدشما چیزی لازم داشته باشید،من توی انباری بگردم واستون

بالا