برگزیده های پرشین تولز

با سرعت 30 مگابیت در ثانیه دانلود کنید و درب منزل تحویل بگیرید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بروز رسانی پنل کاربری و سرور ها انجام شد

شرح بروز رسانی ها
افزایش سرعت و بهینه سازی پنل کاربری
اضافه شدن امکان اطلاع رسانی اتمام دانلود از طریق پست الکترونیک ، پیام کوتاه و یا هر دو
لازم به ذکر با ارسال هر پیام کوتاه 20 مگابایت از ترافیک دانلود کم خواهد شد

همچنین برای افزایش سرعت و کیفیت سیستم مانیتورینگ 24 ساعته دانلود های کاربران نیز اضافه شد

images-postdata-10.png

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
این دامین چندین سال قبل ماله من بود
ایدتون جالبه موفق باشید

shaw2360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درخواست ارسال فایلها رو دادم ولی با پرتال پرداخت مواجه شدم. با توجه به اینکه ۶۰گیگ خریداری شده آیا باز هم متحمل هزینه هستم؟ چرا شفاف سازی نمیشه؟؟؟

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
درخواست ارسال فایلها رو دادم ولی با پرتال پرداخت مواجه شدم. با توجه به اینکه ۶۰گیگ خریداری شده آیا باز هم متحمل هزینه هستم؟ چرا شفاف سازی نمیشه؟؟؟
سلام منم همین مشکل داشتم.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491

خیر هزینه ارسال سرویس های 60 گیگابایت و بالاتر از آن برعهده ما می باشد.
برای سرویس هایی باالاتر از 60 گیگابایت که هزیه ارسال آن ها با ما می باشد باید درخواست ارسال را همراه با اطلاعات گفته شده به آدرس زیر برای ما ارسال کنند :

نام کاربری
نام و نام خانوادگی
شماره تلفن همراه
آدرس
کد پستی

[email protected]

با احترام

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
سلام
دوست عزیز واقعا عالیه و امیدوارم همیشه ادامه پیدا کنه کارتون چون واقعا همچین سرویسی و خدماتی نیاز بود

فقط یک سوال :
هارد رو باید ارسال کنیم دیگه درسته ؟

یا اینکه هارد رو میفرستید بعد پس میگیرید :D

حدود 300 گیگ برای دانلود هست

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام
دوست عزیز واقعا عالیه و امیدوارم همیشه ادامه پیدا کنه کارتون چون واقعا همچین سرویسی و خدماتی نیاز بود

فقط یک سوال :
هارد رو باید ارسال کنیم دیگه درسته ؟

یا اینکه هارد رو میفرستید بعد پس میگیرید :D

حدود 300 گیگ برای دانلود هست

با تشکر از شما
ما به دو روش می توانیم اطلاعات را برای شما ارسال کنیم :

- ارسال فایل ها در DVD
- ارسال فایل ها در هارد اکسترنال

در صورت انتخاب روش دوم هارد را می توانید به آدرس پستی ما ارسال کنید تا ما فایل ها را روی آن ریخته و مجددا آن را برای شما ارسال کنیم در این روش هزینه ارسال و دریافت پست بر عهده ما می باشد.

momo55

Registered User
لایک‌ها
66
ضمن پوزش از شما
مناطقی که من شرکت های مطمئنی را در آن می شناسم تهران ، کرج ، قزوین و مشهد می باشد اما باز پیگیری می کنم و نتیجه را خدمت شما عرض می کنم.

با احترام
ممنون از شما

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
با تشکر از شما
ما به دو روش می توانیم اطلاعات را برای شما ارسال کنیم :

- ارسال فایل ها در DVD
- ارسال فایل ها در هارد اکسترنال

در صورت انتخاب روش دوم هارد را می توانید به آدرس پستی ما ارسال کنید تا ما فایل ها را روی آن ریخته و مجددا آن را برای شما ارسال کنیم در این روش هزینه ارسال و دریافت پست بر عهده ما می باشد.

بله ممنون

ثبت نام کردم

بازم میگم سرویستون عالیه و اگر شناخته و تبلیغات بشه عالیه
خیلی ها هستن که دنبال همین سرویسن چون اینترنت با قیمت ها و محدودیت هایی که داره واقعا عذابه

منم اتفاقی دیدم تاپیکتونو پیشنهاد میکنم تبلیغاتتونو بیشتر کنید مخصوصا تو سایتهای دانلود و موبایل که کاربرا حجم های گیگابایتی دانلود دارند

موفق باشید

momo55

Registered User
لایک‌ها
66
بله ممنون

ثبت نام کردم

خیلی ها هستن که دنبال همین سرویسن چون اینترنت با قیمت ها و محدودیت هایی که داره واقعا عذابه

منم اتفاقی دیدم تاپیکتونو پیشنهاد میکنم تبلیغاتتونو بیشتر کنید مخصوصا تو سایتهای دانلود و موبایل که کاربرا حجم های گیگابایتی دانلود دارند

موفق باشید
بله موافقم در سایت های موبایل ک حداقل دانلود بالای یک گیگابیت هست من برای دانلود برنامه گوشیم 5ساعت معطل دانلود شدم ک باز بکار نیومد و دوباره دانلود گذاشتم و عذاب بی نهایت تا اتمام دانلود

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
بله ممنون
ثبت نام کردم
موفق باشید

با تشکر از شما
بله برنامه های تبلیغاتی زیاد داریم که ان.شاالله در آینده انجام خواهد شد.

به اطلاع می رسانیم از امروز مورخ 1 آبان ماه 1393 دیگر امکان دانلود از تورنت ( Torrent ) به دلیل سرعت بسیار کم ، قطعی های پی در پی و صرف وقت و هزینه زیاد برای مستقیم سازی آن ها دیگر امکان پذیر نمی باشد.

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
به اطلاع می رسانیم هزینه لینک هایی که نیاز به لیچ دارند هزینه هر 35 گیگابایت 10 هزار تومان می باشد.

تبصره 1 :
لینک های سایت Uploadboy.com نیاز به لیچ ندارند و توسط ما کاملا رایگان دانلود خواهند شد.

تبصره 2 :
سایت هایی که دانلود از آن ها نیازمند اکانت VIP می باشد در صورتی که نام کاربری و رمز عبور اکانت در اختیار ما قرار داده شود بصورت رایگان دانلود خواهند شد.

از تمامی سایت های زیر دانلود انجام می شود :

sites.png

با احترام

Last edited:

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
از پنج شنبه صبح مورخ 1 آبان ماه 1393 تا همین لحظه با کار 24 ساعته دائم توانستیم بخش زیادی از سفارشات را که چیزی در حدود 150 عدد DVD می باشد را آماده کنیم تا بدون تاخیر فردا صبح خدمت کاربران ارسال شوند با توجه به حجم بسیار بالای اطلاعات و زمان کم مجبور شدیم از دیتای ذخیره استفاده کنیم و رکوردی که دیشب به ثبت رسید 60 مگابیت در ثانیه بود که تا همین لحظه نیز ادامه دارد همچنین چندین سیستم کمکی نیز جهت افزایش سرعت کار بصورت موقت به مجموعه اضافه شد.

با احترام

saeedrz70

Registered User
لایک‌ها
207
با سلام
بعد از اینکه لیستم دانلود شد به طور اتوماتیک فایلها رو روی دی وی دی ارسال میکنید یا بایستی درخواست ارسال بفرستیم?

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
با سلام
بعد از اینکه لیستم دانلود شد به طور اتوماتیک فایلها رو روی دی وی دی ارسال میکنید یا بایستی درخواست ارسال بفرستیم?

پس از دانلود کردن تمامی فایل های خود از طریق بخش " درخواست ارسال فایل ها " به ما اطلاع دهید تا فردای همان روز فایل و DVD ها را برای شما ارسال کنیم.

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سلام داداش جسارت نباشه!
ولی هزینه هر گیگ دانلودتون دوربر 416؛ 461؛ 486 میگرده و 300 تومنی عملا وجود نداره!

ParsiSpace

Registered User
لایک‌ها
491
سلام داداش جسارت نباشه!
ولی هزینه هر گیگ دانلودتون دوربر 416؛ 461؛ 486 میگرده و 300 تومنی عملا وجود نداره!

بله حق با شماست
قیمت سرویس های پر حجم در حساب کاربری بزودی بروز رسانی می شود به عنوان مثال هزینه هر ترابایت دانلود به حدود 300 هزار تومان ( در صورت ارسال هارد اکسترنال ) کاهش پیدا می کند.

با احترام

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا