برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
موافق بسته بودنشم شدید به چه دردی میخوره احترام گذاشتن به خانواده همدیگه رو بعضا فراموش میکنیم تیم ها و عقاید دیگران که دیگه جای خود داره چقدر تو این تاپیک بی احترامی و بدو بیراه هست بسته بودنش خیلی بهتره

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
باز شد
154fs232528.gif

میگم چیکار باید بکنیم تاپیک کل کل از نوع بچه گونه دوباره بسته بشه ؟

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
رفتار مهاجم دردسرساز باشگاه لیورپول باعث شد تا وی به پلیس احضار شود.
ImageUploadedByTapatalk1414170433.881273.jpg
ميگن يه دختر رو تهديد كرده ،،،
اين بازيكن درست بشو نيست

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
با احترام به تمام دوستان عزیز
دوستانی که از ریشه و بُن با تاپیک مشکل دارن چرا پیگرش میشن!!! سوالیه خداییش ;)
علاوه بر این تاپیک باز یا بسته باشه به کسایی که پستی اینجا ارسال نمیکنن لطمه، صدمه و تعرض شخصیتی وارد نمیکنه. (پس مخالفان عزیز میتونن از تاپیک دوری کنن)
مورد جالبتر اینه که از روزی که مسئله بسته شدن تاپیک جدی شد برخی دوستان، بازم عرض میکنم برخی دوستانی که خودشون کم سابقه ی کل کل و بی احترامی نداشتند سیگار روشنفکری رو روشن کردن و در بوق بسته شد این تاپیک دمیدند که هی هات :D اسلام در خطر است این تاپیک متحجرانه قفل شود. این تناقضات قابل احترام و قابل تاملِ.
رابعاً، تا وقتی مسائل شخصی نشه و بی احترامی مطرح نشه میشه همزیستی مسالمت آمیزی داشت.
حالا یه نفر قبول نکرد تیمش بهترین تیم جهان نیست یا روی حرف از نظر ما غلط خودش پا فشاری کرد دیگه نباید سینه دیوار بچسبونیمش
یا بصورت محرک بحث کرد و سعی در تحریک شخص داشت، موارد قبلا وجود داشته و پایه های ثابت تاپیک میدونن منظورم چیه.
خامساً
چندوقتی تاپیک بسته بود و بخش فوتبال از اون تکاپو افتاد. حالا نفس این تاپیک خوب یا بد، جفنگ و چیپ، 4 نفر بی حوضله رو جمع کنه وقتشون پر شه بزرگترین امتیازش میتونه باشه.
در پایان از صبر و شکیبایی عظما و کارشناسان فرهنگی اجتماعی در حوزه فوتبال تشکر میکنم. بزارید هرکسی اونطوری که دوست داره قدم برداره فقط تا زمانی که به شخص و حقوق فردی دیگر بی احترامی و ... وارد نشه.
این همون دموکراسی که این غربی های کک و مکی چندین دهه میگذره که اجراش کردند و ما نمیتونیم توی یک فضای پیزوری مجازی به اجرا درش بیاریم.
ارادت فراوان :)

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
حرفات درس اما فك كنم بعد بازى فردا تا يه مدت اينجا افتابى نشى ،،،
بعد حق و ب اون دوستان ميدى ميگى كاش تاپيك بسته ميشد
:)))))))

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
واقعا ظلم کردن درحق رئال چهارشنبه بازی خارج از خونه اونوقت شنبه ال کلاسیکو به قول رونالدو لاغل باس بازی رو یکشنبه میزاشتن
اون وقت تيم ما مافياى لقب گرفته ،،،،
اما ما امتحان سخت تر از اينم پشت سر گذاشتيم ،،،،

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
با احترام به تمام دوستان عزیز
دوستانی که از ریشه و بُن با تاپیک مشکل دارن چرا پیگرش میشن!!! سوالیه خداییش ;)
علاوه بر این تاپیک باز یا بسته باشه به کسایی که پستی اینجا ارسال نمیکنن لطمه، صدمه و تعرض شخصیتی وارد نمیکنه. (پس مخالفان عزیز میتونن از تاپیک دوری کنن)
مورد جالبتر اینه که از روزی که مسئله بسته شدن تاپیک جدی شد برخی دوستان، بازم عرض میکنم برخی دوستانی که خودشون کم سابقه ی کل کل و بی احترامی نداشتند سیگار روشنفکری رو روشن کردن و در بوق بسته شد این تاپیک دمیدند که هی هات :D اسلام در خطر است این تاپیک متحجرانه قفل شود. این تناقضات قابل احترام و قابل تاملِ.
رابعاً، تا وقتی مسائل شخصی نشه و بی احترامی مطرح نشه میشه همزیستی مسالمت آمیزی داشت.
حالا یه نفر قبول نکرد تیمش بهترین تیم جهان نیست یا روی حرف از نظر ما غلط خودش پا فشاری کرد دیگه نباید سینه دیوار بچسبونیمش
یا بصورت محرک بحث کرد و سعی در تحریک شخص داشت، موارد قبلا وجود داشته و پایه های ثابت تاپیک میدونن منظورم چیه.
خامساً
چندوقتی تاپیک بسته بود و بخش فوتبال از اون تکاپو افتاد. حالا نفس این تاپیک خوب یا بد، جفنگ و چیپ، 4 نفر بی حوضله رو جمع کنه وقتشون پر شه بزرگترین امتیازش میتونه باشه.
در پایان از صبر و شکیبایی عظما و کارشناسان فرهنگی اجتماعی در حوزه فوتبال تشکر میکنم. بزارید هرکسی اونطوری که دوست داره قدم برداره فقط تا زمانی که به شخص و حقوق فردی دیگر بی احترامی و ... وارد نشه.
این همون دموکراسی که این غربی های کک و مکی چندین دهه میگذره که اجراش کردند و ما نمیتونیم توی یک فضای پیزوری مجازی به اجرا درش بیاریم.
ارادت فراوان :)
ببخشید شما با دکتر شریعتی نسبتی ندارید؟ :D

• Like
Reactions: rms

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
درود

وقتی میگیم کل کل یعنی بایستی لج طرف مقابل رو در بیارید و از جملاتی استفاده کنیم که طرف تسلیم بشه.پس برای کل کل حتما باید کودک درونتون فعال باشه

میدونید که من زیاد توی این تاپیک کل کلی با کسی نمیکنم و اصل مدارا رو همیشه در نظر دارم.ولی کل کل به خودی خود تا حدودی بچه بازی هم داره و ایرادی نداره و بار فنی باعث میشه تاثیر بیشتری بذاره وگرنه هیچکس نمیتونه معنای یک کلمه رو جور دیگه تفسیر و عمل کنه

توهینی به شخص نباشه هیچ ایرادی نداره.و خود کل کل ایجاد هیجان و تکاپو میکنه ...

و بقول دوستمون اگر مشکلی دارید خوب نیاید داخل تاپیک.چه کاریه خوب ؟!

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
روزي که رئال، بارسا را 11تايي کرد(عکس)

در تاريخ بازي هاي دو تيم رئال مادريد و بارسلونا، نتايج پرگل زيادي تکرار شده با اين حال پرگل ترين بازي تاريخ ال کلاسيکو در 13 ژوئن سال 1943 اتفاق افتاد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و بارسلونا در ژوئن 1943 در بازی برگشت نیمه نهایی کوپا ژنرالیسم (کوپا دل ری فعلی) به مصاف هم رفتند.در بازی رفت، بارسا با سه گل پیروز شده بود . در پایان آن بازی، رئالی ها مورد ضرب و شتم هواداران کاتالان قرار گرفته بودند.

در بازی برگشت اما اتفاق عجیبی رخ داد. رئال با تیجه 11-1 بارسا را شکست داد و راهی فینال شد. بارسایی ها در توجیه این شکست سنگین گفتند که از سوی نیروهای نظامی ژنرال فرانکو، تهدید جانی شده و محکوم به شکست بودند. در هر صورت این نتیجه در تاریخ بازی های این دو تیم ثبت شد. سنگین ترین شکست تاریخ بارسا.

00994573.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من شانس پیروزی رئال در بازی فردا بیشتر هست. من شانس برد رئال رو 70 و شانس برد بارسا رو 30 درصد پیش بینی میکنم..

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
ترجیح میدم فردا بارسا برنده شه ...
فکر کنم تنها چلسی فنی باشم که بدونِ دلیل خاصی بارسا رو به رئال ترجیح میده :|

• Like
Reactions: rms

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
فصل پیش هیچ کس تصور نمیکرد بارسا مارتینو بتونه رئال رو دبل کنه. بنظرم تا حدی نتیجه قابل پیش بینی نیست
اما بنظرم انریکه از لحاظ فنی سطحش خیلی پایین تر از آنچلوتیه! شک دارم فصل بعد انریکه رو روی نیمکت ببینم.

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
من بازی فردا رو 50 50 میدونم
ولی عجب بازی ای بشه

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بارسا فردا اول به فکر نباختن و حتی حفظ رکوردشه و در درجه دوم به پیروزی فکر میکنه،چون 4 امتیاز هم بیشتر داره و بازی هم تو خونه حریفه...
ولی ریال فقط و فقط به برد فکر میکنه تا هم امتیازهای عقب افتاده رو جبران کنه و هم تو خونش امتیاز از دست نده...
اگه سوارز آماده از ابتدا تو ترکیب باشه شانس بارسا بیشتره وگرنه شانس هر 2 تیم مساویه...(البته میزان آمادگی جناب پیکه و عمو متئو هم خیلی تاثیر گذاره!)
قبل اینم لیورپول با هال بازی داره که دیگه بالو باااااید گل زنی کنه،نکنه این بار با خودم طرفه!!!:D

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
اسم اتوبوس رو بیارید احتمالا دوباره قفل میشه:D
اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس اتوبوس :D

image_news_11278.jpg

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
این که فکر کنیم بارسا بتونه رکورد کلین شیتش رو جلو رئال حفظ کنه خیلی سخته...حالا هم که رئال توی این چند سال توی بهترین فرمش قرار گرفته

رئال 100% واسه ضد حمله و دفاع چند لایه میاد البته بارسا هم مثله سابق نیست که ضد حمله نزنه و فقط پاسکاری کنن

اگه مسی رو فرم همیشه باشه باز هم میشه روی پاس گلهاش حساب باز کرد

واقعا نمیشه قطعا نظر داد که کدوم تیم برنده میشه

امیدوارم از اول بازی سوارز توی ترکیب باشه تا جذابیت بازی بیشتر بشه

بالا