برگزیده های پرشین تولز

فروش غول 17 اینچ ایسر با گارانتی دو ساله سازگار فقط یک هفته کار کرده

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
فروخته شدددددددددد
با سلام خدمت دوستان یک فرصت عالی برای کسانی که میخوان لپ تاپ کانفیک بالا با گارانتی خوب و قیمت خوب بخرن.دوباره به سرم زده که لپ تاپم رو که یه هفته بیشتر نیست خریدم به علت تنوع طلبی بفروشم قیمت این لپ تاپ با گارانتی دوساله سازگار 3550 هست وتو این یه هفته که دستم بوده سر جمع 3 روز هم روشن نبوده به خاطر همین چند روز که استفاده کردم قیمت رو 200 زیر قیمت بازار گذاشتم یه پک نرم افزاری king هم به خریدار اشانتیون میدم مشخصات این لپ تاپ تو عکسایی که گذاشتم کاملا مشهوده و از جدیدترین تکنولوژی روز بهره میبره دستگاه با آکبند فرقی نداره و خیلی تمیزه ویندوز 8.1 اصلی هم روش نصب کردم.سی پی یوی این لپ تاپCore i7-4702MQ-haazwellهست و16گیگ رم DDRPC3L و صفحه نمایش fullhd و ضد انعکاس(Anti-Glare) داره که برای سلامتی چشم خیلی خوبه اسپیکرهای لپ تاپ هم بسیار قوی هست و از تکنولوژیDOLBY HOME THEATERاستفاده میکنه این لپ تاپ از 4گیگ گرافیک GT 750M بهره میبره که با یک گیگ گرافیک INTEL HD 4600 در کل 5GB گرافیگ فیزیکی داره و در نهایت با شیر به شما 9GB پردازش گرافیکی تحویل میده از دیگر مزایای این لپ تاپ اینه که دو تا جای هارد داره و شما علاوه بر هارد خودش میتونین یه هارد ssd یا hdd بهش اضافه کنین همچنین از معدود لپ تاپ هایی هست که چهار تا اسلت رم داره و رمش تا 32GB قابل افزایش هست این لپ تاپ بهترین و گرافیکی ترین بازیها رو با بالاترین تنطیمات به صورت روان اجرا میکنه و برای اثبات حرفم هم بازیهای crysis3-call of duty ghosts-metro last laght & redux-mortal combat6 رو روش نصب کردم و میتونید موقع خرید امتحان کنید سرعت درایورش عالیه سیستم خنک کنندگی خیلی خوبی داره و حتی هنگام بازیهای سنگین هم داغ نمیکنه.دوتا USB3 و تا همUSB2 داره بنابراین کمتر پیش میاد که به هاب احتیاج پیدا کنید در کل لپ تاپ بسیار خوبی هست و من فقط به خاطر تنوع میفروشم در مورد صحت حرفام هم میتونید از دوستانی که با هاشون معامله کردم سوال کنید در تهران و کرج حضوری معامله میکنم و دوستان شهرستانی هم ارسال بعد از واریز وجه یا اگه تو تهران کرج آشنا داشته باشن بهشون تحویل میدم.موفق و پیروز باشد.اینم چندتا لینک از لپ تاپ
لینک اصلی
http://www.aceronline.es/acer-aspire-aspire-v3-772g-747a161tmakk-nx-m74eb-007.html
لینک سازگار
http://www.sazgar.com/fa/product/notebook/product_detail.aspx?productid=2076
قیمت: 3.350
تماس:

۲۰۱۴۱۰۱۹_۱۲۲۶۴۷[1].jpg ۲۰۱۴۱۰۱۹_۱۲۲۹۴۰[1].jpg

فایل های ضمیمه

• ۲۰۱۴۱۰۱۴_۰۸۲۶۲۹_PerfectlyClear[2].jpg
    ۲۰۱۴۱۰۱۴_۰۸۲۶۲۹_PerfectlyClear[2].jpg
    68.1 KB · نمایش ها: 150
  • ۲۰۱۴۱۰۱۴_۰۸۵۳۱۴_PerfectlyClear[1].jpg
    ۲۰۱۴۱۰۱۴_۰۸۵۳۱۴_PerfectlyClear[1].jpg
    166.3 KB · نمایش ها: 153
Last edited:

mrg66

Registered User
لایک‌ها
539
این دوستمون کارش درسته....

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
دادا خیلی کار قشنگیه این لب تاپ,من که دوسش دارم,پول داشتم گوله میخریدمش ازت

amir995

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
141
تعویض با z510?

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
عجب گردن کلفته بابا.....آخرشه

n550

Registered User
لایک‌ها
523
سلام..با لب تاپ لنوو وای40 تعویض دارین؟؟؟فقط خریداری شده اما اصلا استفاده نشده...

n550

Registered User
لایک‌ها
523
i7--512ssd--8gb--vga amd radeon r9270--lcd 14fhd

بدنه فیبر کربن.....با گارانتی الماس....دوست عزیز برای یه خانم خریداری شده که متاسافنه مورد قبول واقع نشد..اصلا به مرحله استفاده نرسیده..روش ویندوز اورجینال شرکتی بوده....4800خریداری شده...

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
i7--512ssd--8gb--vga amd radeon r9270--lcd 14fhd

بدنه فیبر کربن.....با گارانتی الماس....دوست عزیز برای یه خانم خریداری شده که متاسافنه مورد قبول واقع نشد..اصلا به مرحله استفاده نرسیده..روش ویندوز اورجینال شرکتی بوده....4800خریداری شده...
نه ممنون اختلاف قیمتشون زیاده نمیتونم بپردازم

SadeghSardari

Registered User
لایک‌ها
11
حیییف.کاش یه اس اس دی روش داشت.
این هاردای معمولی به درد نمی خوره...
اگه داشت ۱۰۰٪ مشتریش بودم
البته جای فکر داره

takbetak

Registered User
لایک‌ها
98
حیییف.کاش یه اس اس دی روش داشت.
این هاردای معمولی به درد نمی خوره...
اگه داشت ۱۰۰٪ مشتریش بودم
البته جای فکر داره
خوب ssd خودت میتونی بهش اضافه کنی کاری نداره مهم اینه که جای هارد اضافه داره اگه بخوای من خودم برات اضافه میکنم یا ssd بخر ببر نمایندگی برات نصب کنه

SadeghSardari

Registered User
لایک‌ها
11
خوب ssd خودت میتونی بهش اضافه کنی کاری نداره مهم اینه که جای هارد اضافه داره اگه بخوای من خودم برات اضافه میکنم یا ssd بخر ببر نمایندگی برات نصب کنه
نه می دونم داداش. اوجوری خرجش بالا میره فک نکنم بتونم برسونم. حالا باز فکرمو کنم ببینم مشتونم ۴ تومن جور کنم یا نه

Faraz_VivaJuve

Registered User
لایک‌ها
144
3 و 200 خریداری شد;)

بالا