برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید تبلت ویندوزی

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
داداش یه سورفیس بگیر اصلا قابل قیاس با هیچ نوع تبلت ویندوزی نیس

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
کی میگه اتم ضعیفه ؟ بنچ مارک اتم 1300 بجز بازی سنگین کارمهندسی هر کاری میتونی بکنی . دیدن فیلم hd وبگردی و ... براحتی تمام انجام میشه

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
کی میگه اتم ضعیفه ؟ بنچ مارک اتم 1300 بجز بازی سنگین کارمهندسی هر کاری میتونی بکنی . دیدن فیلم hd وبگردی و ... براحتی تمام انجام میشه
http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Atom+N270+@+1.60GHz
اتم از ضعيف هم ضيعفتره. شما يه بار يه Office 2007 (تازه من نمي گم 2013) روش نصب كنيد. بيش از نيم ساعت نصبش طول مي كشه. اجراش بدك نيست اما با نصب همين مورد خيلي چيزا دستگيرتون ميشه. ضمنا شما يه آمنتي ويروس خوب مثل Kaspersky فول كه Internet Security هم داشته باشه نصب كنيد و آپديت كنيد. اونموقع فلاكت رو ميبينيد. چهار تا پيج اينترنت كه باز كنيد ميميره. از همه چيز بگذريم يه نگاهي به اين نمودارها بندازيد كه تازه دوهستهايش رو مقايسه كرده:
http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Atom+N270+@+1.60GHz
من خودم لپ تاپهاي Atom كه عموما نت بوك گفته ميشن رو هم دارم و هم زير و رو كردم. واقعا كارآييشون پايينه. مگر اينكه همه زيرمجموعه هاي آفيس قبلا روش نصب باشه و آنتي ويروس خوب هم روش نصب نباشه. اون موقع واسه اجرا هي كم خوبه. در غيراينصورت پدر آدمو درمياره.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام خدمت اعضای محترم
اگر برایتان امکان دارد مرا در تهیه تبلت ویندوزی یاری نمایید. به نظر شما کدام تبلت به تبلت مورد نظر من نزدیک است یا این که کلیه خصوصیات زیر را دارد:
حتما اچ دی ام آی یا مینی اچ دی ام آی داشته باشه (برای وصل شدن به دیتا پروژکتور می خواهم). صفحه نمایش ال سی دی باشه-بین 10 تا 11 اینچ -ویندوز 8- وزن پایین -فاصله دکمه های کیبورد کم باشد و نور پشتی دکمه داشته باشد- بتوان حافظه را ارتقا داد- با سرعت یالا بتوان برنامه های آفیس و نرو و اس پی اس اس را اجرا نمود و سرچ کرد.
ترجیحا کیبورد بلوتوس دار بهتر است تبلت و کیبورد از هم جدا شوند- سیم کارت بخورد. وی جی ای داشته باشه. وزن زیر یک کیلو با کیبورد-
لطفا راهنمایی فرمایید

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
من سرفیس پرو 3 خریدم
کانفیگ i7_8g_856g
از هر نظر محشره فقط خیلی گرونه
این تنها ایرادشه و دیگه هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت

• Like
Reactions: ***

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
با سلام خدمت اعضای محترم
اگر برایتان امکان دارد مرا در تهیه تبلت ویندوزی یاری نمایید. به نظر شما کدام تبلت به تبلت مورد نظر من نزدیک است یا این که کلیه خصوصیات زیر را دارد:
حتما اچ دی ام آی یا مینی اچ دی ام آی داشته باشه (برای وصل شدن به دیتا پروژکتور می خواهم). صفحه نمایش ال سی دی باشه-بین 10 تا 11 اینچ -ویندوز 8- وزن پایین -فاصله دکمه های کیبورد کم باشد و نور پشتی دکمه داشته باشد- بتوان حافظه را ارتقا داد- با سرعت یالا بتوان برنامه های آفیس و نرو و اس پی اس اس را اجرا نمود و سرچ کرد.
ترجیحا کیبورد بلوتوس دار بهتر است تبلت و کیبورد از هم جدا شوند- سیم کارت بخورد. وی جی ای داشته باشه. وزن زیر یک کیلو با کیبورد-
لطفا راهنمایی فرمایید
همچین چیزی تا امروز ساخته نشده
حتی سرفیس پرو 7 میلیونی هم با توقعات شما هماهنگ نیست

• Like

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام. تا اونجایی که می دونم سرفیس پرو اچ دی ام آی نداره. بنابراین برای وصل شدن به دیتا پروزکتورهای موجودی که نیاز به اچ دی ام آی دارند مشکل خواهم داشت
ابتدا قصد داشتم سرفیس 3 5 هسته ای بگیرم. ولی به خاطر این که برای استفاده از دیتا پروزکتور سر کلاس می خواهم و سرفیس اچ دی ام آی ندارد، منصرف شدم.
با این وجود و با توجه به نیاز مبرم هنوز جواب نگرفتم

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
با سلام. تا اونجایی که می دونم سرفیس پرو اچ دی ام آی نداره. بنابراین برای وصل شدن به دیتا پروزکتورهای موجودی که نیاز به اچ دی ام آی دارند مشکل خواهم داشت
ابتدا قصد داشتم سرفیس 3 5 هسته ای بگیرم. ولی به خاطر این که برای استفاده از دیتا پروزکتور سر کلاس می خواهم و سرفیس اچ دی ام آی ندارد، منصرف شدم.
با این وجود و با توجه به نیاز مبرم هنوز جواب نگرفتم
سرفیس پرو دارای پورت ویژه ای به نام mini display هست
با تهیه کابل مخصوص امکان اتصال به پروژکتور هست
همچنین hdmi
من یکی از علی اکسپرس خریدم 2 منظوره هم هست به قیمت 45 تومن
البته هنوز رابط نرسیده که در مورد کیفیت صحبت کنم

• Like

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با این وجود احتمالا به دلیل کوچکتر بودن سایز پرو 2 که ده اینچ 5 هسته ای می باشد، آن را خریداری کنم. اما یک سوال دارم که شاید برای شما دوستان پیش پاافتاده باشد
کیبورد و تبلت سرفیس از یکدیگر جدا می شوند، آیا با فاصله مثلا 30 سانتی متر از یکدیگر نیز می توان از کیبورد آن استفاده کرد؟ یا اینکه برای استفاده باید در جایگاه اصلی یعنی چسبیده به تبلت قرار گیرد؟ با تشکر

hi160

Registered User
لایک‌ها
171
با این وجود احتمالا به دلیل کوچکتر بودن سایز پرو 2 که ده اینچ 5 هسته ای می باشد، آن را خریداری کنم. اما یک سوال دارم که شاید برای شما دوستان پیش پاافتاده باشد
کیبورد و تبلت سرفیس از یکدیگر جدا می شوند، آیا با فاصله مثلا 30 سانتی متر از یکدیگر نیز می توان از کیبورد آن استفاده کرد؟ یا اینکه برای استفاده باید در جایگاه اصلی یعنی چسبیده به تبلت قرار گیرد؟ با تشکر
کیبورد سرفیس به صورت اهن ربایی با هم اتصال برقرار میکنن
به این معنا که حتما باید چسبیده باشن

• Like

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
آیا mini display همان mini hdmi است؟
منظور از کابل دومنظوره که در بالا فرمودید چیست؟
دیتا پروزکتورهای مورد نظر، VGA دارند. برای اینکه بتوان باسرفیس پرو 2 ، به این پروزکتورها وصل شد، نیاز به چند مبدل با چه نام هایی است؟
با تشکر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
دیتا پروزکتورهای مورد نظر، VGA دارند. برای اینکه بتوان باسرفیس پرو 2 ، به این پروزکتورها وصل شد، نیاز به چند مبدل با چه نام هایی است؟
با تشکر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
با تشکر

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
منظور از کابل دو منظوره که در بالا فرمودید چیست؟
دیتا پروژکتورهای مورد نظر، VGA دارند. برای اینکه سرفیس پرو 2 به این پروژکتور وصل شود، چند رابط با چه نام هایی مورد نیاز است؟
با تشکر

بالا